Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Ausztrália, Melbourne 2009-03-29  (Megtekintve 27277 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 29, 10:51
Válasz #65

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!
Hát igen Alonso67..nagy hülyeség volt a végére,de szerintem Kubica volt a hibás.Kapkodott nagyon!!
Hát igeen,meglepetés volt ez a nyitó futam..De le a kalappal többek közt HAMILTON előtt,aki a 18. helyről a 4.-re fel tudott jönni(és nem azért mert kiestek páran,sőt csak 4-en estek ki)..szép teljesítmény volt,ahhoz képest meg főleg,hogy le is írták a Mclaren-t!!
Kimi meg Massa..szegények műszaki hibára panaszkodtak  ???
De legnagyobb meglepetés mégis csak Hamilton lett és igaza volt Paliknak,miszerint "Ha a Mclaren Mercedesnek nem lenne Hamiltonja,2 évig kizárva a csapat a legjobbak közül!" és igaza is van,mert legalább tesz le mindig valamit az asztalra,mikor gyengébbik formáját,mikor erősebbik formáját! És ezért jó az valamikor,ha az ember agresszív(persze nem mindenkor) :)
Szép volt Hamilton,következő futamon remélem már dobogón is leszel!! :friends:  ;)  :clap7:

2009. Március 29, 09:51
Válasz #64

Alonso67

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
  • Alonso a legjobb!!!!
    • Profil megtekintése
Amit Vettel és Kubica csinált a végén!Ekkora hülyeséget.
Az idei forma 1 ki van zárva,hogy Buttonról és Barrichellórol szóljon.
Alonso 6-dik.Legalább pontszerző,de szerintem lesz ez még jobb is.


"Ismerem a csapatot és a munkamenetét valamint a Renault versenyekhez való hozzáállását. Rögvest otthon éreztem magam, remekül együtt tudtam dolgozni a szerel?kkel és a mérnökökkel"

2009. Március 29, 07:52
Válasz #63

Alonso67

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
  • Alonso a legjobb!!!!
    • Profil megtekintése
Kezdődik nem soká az igazi meg mérettetés.
Hajrá Alonso!!! :) ;)


"Ismerem a csapatot és a munkamenetét valamint a Renault versenyekhez való hozzáállását. Rögvest otthon éreztem magam, remekül együtt tudtam dolgozni a szerel?kkel és a mérnökökkel"

2009. Március 28, 20:36
Válasz #62

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Piquet az első fordulóban azért eset ki, mert keveseb kört tett meg mint a töbiek és így kevesebb üzemanyagot fogyasztott el és így kb 10 kg-mal nehezeb is volt majdnemmindekitől.Ezt az interneten meg is lehet találni, hogy Piquet 694 kg-mal futota az utolsó gyorskörét a többiek pedig kb 680 kg-mal.Nelsonnal mindenbizonnyal azért futattak kevesebb kört, hogy kevesebb gumit használjon el, mert meg van határozval, hogy 1 hétvégén mennyi gumit lehet elhasználni.Ha Piquet ugyananyi üzemanyagal futota volna az utolsó körét mint Alonso, Piquet akkor is lasabb lett volna Alonsotol, na de nem 1mp-el.Egyébként a MMW nél is ez a helyzet.Nick nehezebb autoval futota az utolsó körét mint atöbiek (690 kg-mal), igy ő is kevesebb kört tett meg, mert nemlehet tetszőleges menyiségű gumit elhasználni.Ezek a dolgok nagyon jol megmutassák, hogy Nickkel és Nelsonnal másodrangúan bának.

2009. Március 28, 20:00
Válasz #61

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Annak az egynek örülök hogy végre Button és Rubens az első sorból rajtolnak, mert kijárt nekik, biztos kiélvezték minden egyes pillanatát! DE amit a Ferrari mutatott ma, hát az szomorú, főleg hogy már megint Massa végzett előrébb mint Kimi! Ez idegesít, de a legjobban az, hogy lassúak és nem megbizhatóak, (lásd Kimi hidraulikus hibája), sajnos itt Kiminek nem csak a 19 versenyzővel kell megkűzdenie, hanem a csapattal is. Ja és ennyit erről a kersről is, nagggyon kíváncsi vagyok hogy holnap segíteni fog-e vagy nem! Mert ha nem akkor kuka!!
A mercihez meg annyit fűznék, hogy számítani lehettet  hogy elkövetkezik az az év amikor nincsenek toppon. És nem hinném hogy jobbak lesznek ebben a szezonban. De ki tudja lehet hogy már malájra megoldják! De valahogy nem hiszem!
A ferrari sem lesz jobb, szóval jó kis kezdett, most azt hiszem már egyáltalán nem vagyok optimista, elvették a kedvem az egésztől!  :'(
Ma direkt nem hallgattam rádiót, mert rossz érzésem volt, és mondom majd mikor hazaérek akkor megtudom mi lett az eredmény. Hát jó hogy így tettem! És holnap viszont meg megörülök, mert csak későn tudom megnézni. Nagyon rossz kedvem lett, pedig úgy vártam hogy elkezdődjön!  :'(


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Március 28, 18:45
Válasz #60

Alonso67

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
  • Alonso a legjobb!!!!
    • Profil megtekintése
Tuti, hogy Alonsotól fogunk látni kiemelkedő futamokat, de idén ezzel az autóval nem lesz világbajnok, mert tavaly is így kezdték az idényt.

A Renaultnál nagyon jó csapat dolgozik.Bízok benne,hogy sikerül hamarjában összerakniuk az autót úgy,hogy Alonso meglepit okozzon a mezőnynek.
Persze Raikkonnen,és Hami is bele fog még jócskán szólni a versenybe.


"Ismerem a csapatot és a munkamenetét valamint a Renault versenyekhez való hozzáállását. Rögvest otthon éreztem magam, remekül együtt tudtam dolgozni a szerel?kkel és a mérnökökkel"

2009. Március 28, 18:33
Válasz #59

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem kell rögtön berezelni.Szerintem izgalmas lesz a szezon,csak még nagyon az elején járunk,és még nem igazán vannak belőve az autók.
Tuti, hogy Alonsotól fogunk látni kiemelkedő futamokat, de idén ezzel az autóval nem lesz világbajnok, mert tavaly is így kezdték az idényt.

2009. Március 28, 18:30
Válasz #58

Alonso67

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
  • Alonso a legjobb!!!!
    • Profil megtekintése
Nem kell rögtön berezelni.Szerintem izgalmas lesz a szezon,csak még nagyon az elején járunk,és még nem igazán vannak belőve az autók.


"Ismerem a csapatot és a munkamenetét valamint a Renault versenyekhez való hozzáállását. Rögvest otthon éreztem magam, remekül együtt tudtam dolgozni a szerel?kkel és a mérnökökkel"

2009. Március 28, 18:28
Válasz #57

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alonsoék is mondták, hogy kiakarják használni a Mclaren gyengülését, de ők sincsenek valami jó helyzetben.

2009. Március 28, 18:00
Válasz #56

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
JA én is tudom, de akkor is uccsó!
DE majd előrébb jön!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2009. Március 28, 17:58
Válasz #55

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Azért a 2 Toyotát mögé sorolták ha jól tudom!

2009. Március 28, 17:54
Válasz #54

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Na de jó!
Tényleg annyira rosszul sikerült ez az időmérő, főleg Hami részéről, aki mint tudjuk holnap az uccsó helyről indul, leszámítva  a Toyotásokat..........  :cray_: :cray_:
 :crybaby: :crybaby: :crybaby:

*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2009. Március 28, 15:49
Válasz #53

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alonso a Q2-ben elnézte az utolsó előtti kanyart, ki tudja elképzelhető hogy bejutott volna a Q3-ba ha nincs az a hiba. Piquet megint bizonyított.... Azon gondolkozok, akkor már miért nem engem szerződtettek, én is tudok lassú lenni... ::-)
Igen, de szerintem jó eredményt már nem tudott volna elérni. :( Piquet szerintem már évad közben kirúgják.

2009. Március 28, 15:41
Válasz #52

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Alonso a Q2-ben elnézte az utolsó előtti kanyart, ki tudja elképzelhető hogy bejutott volna a Q3-ba ha nincs az a hiba. Piquet megint bizonyított.... Azon gondolkozok, akkor már miért nem engem szerződtettek, én is tudok lassú lenni... ::-)

2009. Március 28, 15:36
Válasz #51

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én most kijelentem, hogy unalmas lesz a szezpn, ha így marad, mert mindenki mindenkit feljelent, most ez a diffúzorós dolog is már unalmas, és majd a bíróságon is kimondják, hogy szabályos, akkro mindenki neki nekdz lemásolni a dolgot, de láttunk már tavaly olyat, hogy valaki nagyon erősenek tűnt, de évad közepe-vége felé már középmezőnyben voltak.

Mclarenre rá jár a rúd, de sajnos valahogy most nem sajnálom őket. Inkább Alonsot, mert tavaly is ezt a 12. helyet szerezte meg, és ha most nem lett volna a Toyota büntetés, akkor nem jósolnék Alonsonak semmi jót, de így talán van esélye egy 5. helyre. Nagyon nem örülök, hogy a Renault ugyan olyan, mint tavaly.

Ha jövőre 3autós szabálylesz, akkor Alonso 2010-ben már ferrárinnál lesz, vagy Brawn Gp? Ha tavaly aláírta volna ezt a szerződést, akkor most ő lenne a dobogón? Röhej.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek