Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Schumacher sem látott hasonló szezonzárót  (Megtekintve 1158 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 05, 16:14
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Méghogy nem látott?! Akkor emlékeztetném a 1997-es Európa GP-re 47. kör... MS nézd vissza a kedvemért!!! ;D Az sem volt uncsi futam...huhhhh kiráz a hideg ha visszaemlékszem!!!! O0

2008. November 05, 08:48
Válasz #1

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
A F1 történelmének egyetlen hétszeres világbajnoka is döbbenten nézte a vasárnapi futam eseményeit. Michael Schumacher úgy nyilatkozott, sem pilótaként, sem nézőként nem látott még az idei Brazil Nagydíjhoz hasonló befejezést.

Micsoda befejezés! Még mindig a tegnapi verseny hatása alatt vagyok"- nyilatkozta a 2006-ban visszavonult Schumacher. "Még sohasem láttam ehhez hasonlót, sem versenyzőként, sem nézőként."

"Gratulálok Lewis Hamiltonnak, és nagyon meleg üdvözletemet küldöm Felipének és mindegyik csapattagunknak Brazíliába"- folytatta az élő legenda elismeréseivel a gpupdate.net. "Felipe emelt fővel vethet véget az évének, mert a teljesítményével a maradék kétkedőit is meggyőzte versenyzői képességeiről. Nyilvánvalóan jövőre is meg fogja próbálni."

A Ferrari brazil pilótája hat pontot dolgozott le összetettbeli hátrányából hazai futamának megnyerésével, de egy ponttal így is alulmaradt a McLaren britjével szemben. A Ferrari azonban megnyerte a csapatok versenyét.

A Ferrarinál tanácsadóként és alkalmanként tesztpilótaként tevékenykedő Schumacher Felipe Massát méltatta és természetesen gratulált az újdonsült világbajnoknak, Lewis Hamiltonnak is.


*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek