Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Szent a béke Alonso és Hamilton közt  (Megtekintve 3900 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 25, 19:07
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én nem hiszem, hogy Alonso öszintén megbocsátot Hamiltonnak! Szerintem úgy utálja mint a sz..t! Ez az egész dolog csak felszíneskedés! Én se bocsátanák meg neki, mert ilyen kis árulkodos kétszínűnek, igaz Alonso se jobb nála! Nem tudom, miért kellett ilyen hisztit csapnia, ezzel a csapatnak ártott! Miért nem lehetett volna négyszemközt megbeszélni, ami történt! Tiszta ovi! :idiot2:
Igen ez igaz. O0

2007. Augusztus 25, 18:28
Válasz #4

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
igen, én is kicsit félek, hogy merci szendvicsbe van, mert nehogy a kettőjük harca Kimi kárára menjen! Bízzunk, hogy Kimi leelőzi Hamiltont! Az lenne a legjobb, ha Hamiltont nem szerezne pontot holnap! De szép lenne!  :1:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Augusztus 25, 16:51
Válasz #3

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem sem békültek ki! De ez csak jó lehet, mert holnap szerintem rendeznek olyan világot hogy csak na! Elég közel indulnak egymáshoz, na most nem lennék Kimi Raikönnen. Szendvicsből indulni húúúúú... Remélem lesz a Laci és közvetít holnap!

2007. Augusztus 25, 16:43
Válasz #2

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én nem hiszem, hogy Alonso öszintén megbocsátot Hamiltonnak! Szerintem úgy utálja mint a sz..t! Ez az egész dolog csak felszíneskedés! Én se bocsátanák meg neki, mert ilyen kis árulkodos kétszínűnek, igaz Alonso se jobb nála! Nem tudom, miért kellett ilyen hisztit csapnia, ezzel a csapatnak ártott! Miért nem lehetett volna négyszemközt megbeszélni, ami történt! Tiszta ovi! :idiot2:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Augusztus 24, 22:48
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A McLaren-Mercedes újonc versenyzője, Lewis Hamilton bízik abban, hogy végérvényesen le tudták zárni a Magyar Nagydíjon történteket, miután elmondása szerint sikerült tisztázni csapattársával a nézeteltéréseiket.
A két versenyző a Török Nagydíjat megelőzően egy isztambuli szállodában találkozott egymással, hogy végre tisztázzák a Magyar Nagydíjon történt incidenst.

Mint ismeretes, a kétszeres világbajnok Fernando Alonso a hungaroringi időmérő edzés harmadik etapjában feltartotta csapattársát a bokszutcában, így leckéztetve meg azért, amiért állítólag ellenszegült a csapatutasításnak. A brit versenyző ennek köszönhetően nem tudott újabb mért kört megkezdeni, így a spanyol címvédő szerezte meg a pole-pozíciót. Alonso azonban nem sokáig örülhetett, hiszen a versenyt megelőző este a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) bejelentette, hogy mind Fernando Alonsot, mint a McLaren-Mercedes istállót szankciókkal súlytja a dolog miatt.

A wokingi gárda csapatfőnöke, Ron Dennis szintén találkozott versenyzőivel, hogy megbeszéljék a budapesti eseményeket. A világbajnoki éllovas Hamilton a pénteki edzésnapon egy interjúban elárulta: mind Alonsonak, mind neki sikerült túllépni a történteken.

"Sokkal jobb a helyzet, mint azt bárki képzelné az elmúlt futamot követően" - mondta Hamilton. "Minden olyan rosszul alakult, amennyire csak lehetett. Ez persze főként a sajtó érdeklődésének köszönhető, akik folyamatosan történeteket gyártanak arról, hogy Fernando és én háborúzunk egymással. Ezzel nyilván több példányt lehet eladni, de kijelenthetem, hogy nem állunk háborúban. Mindketten nagyon versenyképes pilóták vagyunk, akik meg szeretnék nyerni a világbajnokságot, de ez nem tántorít el minket attól, hogy tiszteljük egymást."
A fiatal versenyző szerint az ügyben érintett valamennyi résztvevő a hosszú szünetben eredményesen átgondolta a dolgokat.

"Ron is szabadságát töltötte, így volt ideje arra, hogy mérlegelje a tetteit. Ugyanez adott volt nekem és Fernandónak is. Tanultunk a leckéből és nagyon frissnek érzem magam. Beszéltem sok emberrel a csapatból és mindenki rendkívül higgadtan áll a dolgokhoz. Sikerült magunk mögött hagyni a történteket és ez a legfontosabb.

Az autosport.com információ szerint Hamilton elárulta, hogy a csütörtöki megbeszélésen Alonsoval egyetemben mindketten megbizonyosodhattak arról, hogy a csapat nem állít rangsort versenyzői közt és azonos feltételek mellett küzdhetnek a világbajnoki címért.

"Feltettük a kérdéseinket és meggyőződhettünk arról, hogy azonos feltételek mellett versenyezhetünk. Fernandonak és nekem továbbra is nagyon rámenősen kell versenyeznünk, de ez nem jelenti azt, hogy háborúban állunk egymással. Csapatként kell együtt dolgoznunk, hogy megnyerjük mind a konstruktőri, mind az egyéni bajnoki címet."
"Ha sikerül nyernem, az jó a csapatnak, de ha ő nyer, a csapat úgyanúgy jól jár. Küzdenünk kell saját magunkért és a csapatért egyaránt. Jól kijövünk egymással. Nem vívunk vagy teperjük le egymást. Csupán mindketten rendkívül versenyképesek vagyunk. Nem lehetünk a legjobb barátok. Mindig nagyon kemény dolog, amikor csapaton belül csatázol valakivel, de tény, hogy jól kijövünk egymással. Ma is játszottunk egymás ellen PlayStation-ön."

"Tegnap tartottunk egy megbeszélést, ahol tisztáztuk, hogy mindketten tiszta lappal kezdjük újra: bocsánatot kértem, ő is bocsánatot kért, szóval csupán arra kell koncentrálnunk, hogy az évad hátralevő részében jól teljesítsünk."

Forrás: Formula.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek