Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Interlagos Brazilia 2007-10-21  (Megtekintve 30374 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 18, 19:08
Válasz #36

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A Finálé!!!

Szerintem remek promót csinált az RTL klub!  :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9fZWsPdA5QQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9fZWsPdA5QQ</a>

2007. Október 18, 17:03
Válasz #35

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Elmaradhat a vasárnapi eső Interlagosban

Száraz pályaviszonyok mellett kerülhet megrendezésre az évadzáró Brazil Nagydíj. A versenyzők nagy része esőre számít, illetve esőben bízik a jobb eredmény elérsének érdekében.

Az előrejelzések szerint pénteken (90%) és szombaton (60%) még előfordulhat csapadék, míg vasárnapra száraz időt ígérnek a meteorológusok. A hőmérséklet csúcsértéke pénteken 14-25°C, szombaton és vasárnap 18-32 °C között alakul.

Mivel a pályát újraaszfaltozták, a pénteki eső megnehezítheti a felkészülést és az abroncsok kipróbálását. A Bridgestone a lágy és a szuperlágy keveréket bocsátja a csapatok rendelkezésére.

2007. Október 18, 13:15
Válasz #34

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ezen a képen, olyan nagyképűnek látszik Hami! Nem? Még 3 nap! ÁÁÁÁ! :zizi:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Október 18, 11:27
Válasz #33

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Háát...lehet! De nem szeretném! :no_1: Nyerjen inkább Alo vagy Kimi! :good:

2007. Október 18, 10:44
Válasz #32

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A várható végeredményt mutatja a kép?
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Október 18, 10:38
Válasz #31

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2007. Október 17, 19:50
Válasz #30

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A Brazil Nagydíj hivatalos programja


Program  Időpont
2007. október 19. (péntek)
 
Pénteki első szabadedzés  14:00-15:30
 
Pénteki második szabadedzés  18:00-19:30
 
2007. október 20. (szombat)
Szombati szabadedzés  15:00-16:00
 
 
Időmérő edzés  18:00-19:00
 
2007. október 21. (vasárnap)
 
 
Verseny  18:00-20:00
 
Brazil Nagydíj - tv-közvetítés
Program                    RTL KLUB        RTL (német)
 
Pénteki első szabadedzés  nem közvetíti  nem közvetíti
 
Pénteki második szabadedzés  nem közvetíti  nem közvetíti
 
Szombati szabadedzés  nem közvetíti  2007. 10. 20. - 16:45 (összefoglaló)
 
Időmérő edzés  2007. 10. 20. - 17:40 (élő)  2007. 10. 20. - 17:55 (élő)
 
Verseny  2007. 10. 21. - 17:30 (élő)  2007. 10. 21. - 17:55 (élő)
 

2007. Október 17, 19:38
Válasz #29

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2007. Október 17, 11:35
Válasz #28

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
KB ilyen verseny várható Brazíliában  :)http://mediacenter.gazzetta.it/MediaCenter/action/player?uuid=2f1a54e8-7bca-11dc-9cf6-0003ba99c667


Lehet, hogy Alonso már gyakorolt Brazíliára ilyen szimulátoron, hogy hogyan tudná Hamikét kiejteni! Ha ilyen verseny lesz, szerintem ez a mindenidők legeslegjobb versenye lenne! De ilyen úgy sem lesz, csak ha Alonak vérvörös köd borítja el az agyát! Mint, amikor nekicsapodott a falnak! De már szerintem nem követne el ilyen hibát!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Október 17, 10:12
Válasz #27

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2007. Október 16, 20:19
Válasz #26

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Vihart jósolnak Sao Paulóban

Nah erre kiváncsi leszek.

2007. Október 16, 18:35
Válasz #25

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
nagyon remélem hogy nem fog esni az eső,de nembaj ha esni is fog,mert már HAMILTON bízonyított!!! nah mind1, jó szurkolást mindenkinek! :mml:

2007. Október 16, 17:34
Válasz #24

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ha eső lesz, az Kiminek és Alonso-nak jó, mert ha csak egy átlag száraz futam lesz akkor nehéz lesz Hamiltont több helyezéssel megverni. Ha száraz lesz a verseny akkor én így látom az esélyeket: Hamilton 55%  Alonso 30%  Raikönnen 15% , esőben pedig bármi megtörténhet!

2007. Október 16, 12:12
Válasz #23

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Vihart jósolnak Sao Paulóban


Az esős japán, illetve kínai nagydíj után a Forma-1 versenyzőinek lehet, hogy újra vizes pályán kell tehetségüket bizonyítani, ugyanis az időjárás előrejelzések szerint a hétvégén megrendezésre kerülő brazil nagydíj helyszínén, vagyis Sao Paulóban vihar várható.

Pénteken már esni fog, szombaton és vasárnap pedig borult időre lehet számítani az interlagosi pályán. A versenyt követő napon, vagyis hétfőn éri el a területet a viharos idő, ám az ezt szállító felhők már vasárnap délután megérkezhetnek. Az tehát, hogy kié lesz végül a világbajnoki cím vasárnap, nemcsak a versenyzőkön, de bizony az időjárás milyenségén is múlhat.

Formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Október 16, 12:03
Válasz #22

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én nem szeretem a reggeli futamokat! Már én is nagyon izgulok, hogy mi lesz! Képzeljétek ma olyan rémálmom volt, hogy fel is ébredtem rá. Azt álmodtam, hogy már Brazíliában elkezdődött a futam, és úgy állt az állás, hogy 1.Kimi, 2.Massa, 3.Alo, 6.Hami Nagyon unalmas volt a futam, mert semmi nem történt,szép napsütötte idő volt. Palikék is mondták, hogy jobb futamra számítottak. Már csak 3 kör volt hátra és Kimi baleset érte, elöszőr nem hittem a szememnek, mert félálomból néztem éppen ránéztem az órára 22:17 volt. Aztán rögtön átmentem az öcsémhez, hogy most ez igaz vagy csak álmodtam, és mondta, hogy igaz. Elkezdtem örjöngeni, hogy ilyen nincs, világbajnok lehetett volna. Aztán megismételték a balesetet, és Kimi nem figyelt oda eléggé, és az előtte haladok egymásba mentek és ő sajna nem tudta kikerülni őket. És Alonso elment Kimi kocsija  mellett és már feltartótta a kezeit, hogy világbajnok lett. Rögtön mutatták Kimit, és nyilatkozott is. Kimi nagyon meg volt törve, már a síráshatárán volt, nagyon sápadt volt, egyszóval szarul nézett ki, és csak ennyit mondott "Világbajnok lehettem volna". Én teljesen kikészültem és ordíbáltam, hogy miért! Aztán hirtelen felriadtam, és megnyugodtam, hogy csak egy rémálom volt! Remélem ez nem rossz Ómen! Ezt azért mondtam el, mert ha valaki álmodik valami rosszat, és elmondja valakinek, akkor nem fog bekövetkezni! Ezért most én sokmindenkinek elmondtam, és remélem nem fog ez a szörnyűség bekövetkezni! Bocsi, hogy ilyen hülyességeket írok! Most tuti kiröhögtök, már én is megijedek néha magamtól! :zizi:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek