Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A Ferrari megmagyarázta Räikkönen lecserélését  (Megtekintve 16628 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 20, 14:04
Válasz #38

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A barátod jelentette ki hogy Alonso simán verni fogja Massát!Te nézel is vagy csak beszélsz megszokásból mindig?

Na jó, én előttem nem kell dobálni a sarat!
Igen, képzeld el h el szoktam olvasgatni, mindenki hsz-ét!
És konkrétan az se érdekel, ki kezdte, meg miért, de akkor is felesleges a jövőn vitatkozni, azon amit még senki sem tudhat!Meg sem történt!
A multon van mit, de azon h mi lesz 2100-ba?

2009. December 20, 14:03
Válasz #37

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ez a szokásos meséd, amit még 2035-ben is fogsz mondani, de örülök, hogy ennyire pozitívan állsz ahhoz, amit Te mondasz. Legalább nagy lesz a kopp. :)
A kopp akkor lesz, ha mégsem lesz olyan sima, ahogy azt mondogatjátok. :)
: 2009. december 20. - 13:59:54
Ezt aláírom, nem dumás Kimi, de még Massa traccs partizott, meg teadélutánt tartott Domikáékkal, addig Kimi nyert mellette egy Vb címet, ez a lényeg..  ;)
Kimi semmit nem nyert volna Massa segítsége nélkül,nemhogy vb címet. Főleg ilyen kémügyes vb-t.
: 2009. december 20. - 14:00:52
Á nem..csak tisztán látom a dolgokat..   :)







kimi szemüvegen keresztül. Az minden, csak nem tisztán látás.
Az, hogy Alonso simán veri Massát, de nem verné Kimit, az az évszázad vicce.
: 2009. december 20. - 14:02:15

Massa 0 Vb, Kimi 1 Vb.. ennyi a lényeg, tegyen le az asztalra Massa is valamit :)
Letett. Kimit fölényesen megverte 2008 és 2009-ben. Emellett Kimit kirúgták, ő meg még mindig Ferrari versenyző.

2009. December 20, 13:51
Válasz #36

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát figyelj, ez a baj,hogy szted mindenki elfogult Kimis, mi Kimisek nem jól látjuk a dolgokat, csak ti látjátok jól, el akarjátok hitetni hogy a ti kis kedvencetek a király, mindenkit ver, már azon sem csodálkoznék ha azzal jönnétek hogy Massa verte Shumit is.. :)
Szóval ne csodálkozz hogy mindenki tojik a véleményetekre, ha csak ugyan azt szajkózzátok állandóan..
Befejeztem.. :)
Ahhoz eléggé elfogult vagy hogy szerinted Alo verni fogja Massát,de Kimit nem verné hlott Massa verte Kimit.Ez vagy egy ******* nyakatekert logika vagy elfogult vagy egy pöttyet.Akkor most tisztázzuk.Nem mondtam hogy Massa mindenkit elver.Alonsóval szemben kemény csatára számítok amiből nem biztos hogy Massa jön ki győztesen,de van rá esélye kb. annyi mint Alonsónak ellene ha hagyják őket.Sumihoz 2006-ban még kevés volt Massa,de így is kétszer győzni tudott mellette.És azóta egyre erősebb lett minden évvel.Szemmel látható a fejlődés.Mára a legjobb 5 között van,ezt épelméjű Kimisek is ki merik mondani más fúrumon,(ha nem hiszed nézz át olvasd el)és azt is hogy Massa jobb volt 2008-ban és amíg idén ment addig is.Sőt nem a fellegekben járó Alonsósok sem vélik lefutottnak a 2010-es évet a másik fórumon,mert nem gyermeteg módon vb címekkel dobálóznak,mivel az semmit nem jelent egy jövőre lezajló csatára nézve.A már megnyert vb címek semmilyen pajzsként nem működnek a jövőre nézve,semmire nem garancia.Kiélezett csatát várok Massa vs Alonso fronton nem dominanciát egyik részről sem.Remélem sikerült megvilágítanom az objektív véleményemet számodra hogy tisztán láss.
: 2009. december 20. - 13:50:29
Ez így van!Bár ez elég közhely, de jogos, és én is így gondolom!

Más:
Egyáltalán azt sem vágom minek kell már most azt mondani, h Massa verni fogjy Alot, vagy fordítva!Mi van?Látják egyesek a jövőt, vagy mi?
Ezen majd akkor kell agyalni, mikor eltelt pár futam, és h mekkora a különbség, vagy lesz-e egyáltalán akkora különbség hogy érdemes legyen rajta aggódni!(és természetesen nem 1-2 pontot értek itt)Ez még annyir a jövő zenéje hogy csak na! :)



A barátod jelentette ki hogy Alonso simán verni fogja Massát!Te nézel is vagy csak beszélsz megszokásból mindig?
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 20, 14:00 írta F1Andris »
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 20, 13:46
Válasz #35

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

Szóval ne csodálkozz hogy mindenki tojik a véleményetekre, ha csak ugyan azt szajkózzátok állandóan..
Befejeztem.. :)

Ez így van!Bár ez elég közhely, de jogos, és én is így gondolom!

Más:
Egyáltalán azt sem vágom minek kell már most azt mondani, h Massa verni fogjy Alot, vagy fordítva!Mi van?Látják egyesek a jövőt, vagy mi?
Ezen majd akkor kell agyalni, mikor eltelt pár futam, és h mekkora a különbség, vagy lesz-e egyáltalán akkora különbség hogy érdemes legyen rajta aggódni!(és természetesen nem 1-2 pontot értek itt)Ez még annyir a jövő zenéje hogy csak na! :)



2009. December 20, 13:37
Válasz #34

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Sejtettem.Érvek:Kimi vb Massa nem.2007-ben volt vb azóta verve volt.A számokat nem tudod meghazudtolni.Persze hogy nem tudnál meggyőzni mivel nincsenek érveid.Ez kb. 0 amit tőled eddig olvastam.Tipikus Kimis vagy.Kimi a legjobb.Miért mert csak.Vicc kategória amit csinálsz.Én érveket hoztam fel,puszta számadatokat te semmit.2007 vb.. O0

Hát figyelj, ez a baj,hogy szted mindenki elfogult Kimis, mi Kimisek nem jól látjuk a dolgokat, csak ti látjátok jól, el akarjátok hitetni hogy a ti kis kedvencetek a király, mindenkit ver, már azon sem csodálkoznék ha azzal jönnétek hogy Massa verte Shumit is.. :)
Szóval ne csodálkozz hogy mindenki tojik a véleményetekre, ha csak ugyan azt szajkózzátok állandóan..
Befejeztem.. :)

2009. December 20, 13:18
Válasz #33

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én nem akarlak meggyőzni, téged nem is lehetne, mert az olyanokat mint te, nem lehet.. :)
Massa 0 Vb, Kimi 1 Vb.. ennyi a lényeg, tegyen le az asztalra Massa is valamit :)
Sejtettem.Érvek:Kimi vb Massa nem.2007-ben volt vb azóta verve volt.A számokat nem tudod meghazudtolni.Persze hogy nem tudnál meggyőzni mivel nincsenek érveid.Ez kb. 0 amit tőled eddig olvastam.Tipikus Kimis vagy.Kimi a legjobb.Miért mert csak.Vicc kategória amit csinálsz.Én érveket hoztam fel,puszta számadatokat te semmit.2007 vb.. O0
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 20, 13:09
Válasz #32

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Kettőnk közül te beszélsz félre.Kimi verné Alonsót,de Massa nem.Massa tavaly 97-75-re verte Kimit,idén pedig míg ki nem esett 22-10-re.De Massát lenyomná Alonso,Kimit pedig akit lenyomott Massa nem tudná.Csak kíváncsi lennék milyen logika alapján jutottál erre a következtetésre.Mivel Kimi kikapott Massától aki szerinted kikap majd Alonsótól,ebből minden épeszű embernek az jön le hogy kimi még csúnyábban kikapna Alonsótól,mivel Massa is elverte nem is kicsit.De vezesd le a te logikádat hátha megértem hogy hogyan verné Kimi Alonsót,ha a Massa őt elverte stabilan másfél éven keresztül,viszont Massa kikap Alonsótól.Tényleg kíváncsi vagyok rá mi alapján jutottál idáig.Számokat kérnék logikus levezetést,mert gondolom valami alapján erre jutottál és ezt alá is tudod támasztani ész érvekkel.Ha nem tudod akkor csak képzelődsz.Kíváncsian várom tehát.

Én nem akarlak meggyőzni, téged nem is lehetne, mert az olyanokat mint te, nem lehet.. :)
Massa 0 Vb, Kimi 1 Vb.. ennyi a lényeg, tegyen le az asztalra Massa is valamit :)

2009. December 20, 12:46
Válasz #31

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Á nem..csak tisztán látom a dolgokat..   :)
Neked ajánlanám viszont az agymosást, ha nem veszed sértésnek.. ;)






Kettőnk közül te beszélsz félre.Kimi verné Alonsót,de Massa nem.Massa tavaly 97-75-re verte Kimit,idén pedig míg ki nem esett 22-10-re.De Massát lenyomná Alonso,Kimit pedig akit lenyomott Massa nem tudná.Csak kíváncsi lennék milyen logika alapján jutottál erre a következtetésre.Mivel Kimi kikapott Massától aki szerinted kikap majd Alonsótól,ebből minden épeszű embernek az jön le hogy kimi még csúnyábban kikapna Alonsótól,mivel Massa is elverte nem is kicsit.De vezesd le a te logikádat hátha megértem hogy hogyan verné Kimi Alonsót,ha a Massa őt elverte stabilan másfél éven keresztül,viszont Massa kikap Alonsótól.Tényleg kíváncsi vagyok rá mi alapján jutottál idáig.Számokat kérnék logikus levezetést,mert gondolom valami alapján erre jutottál és ezt alá is tudod támasztani ész érvekkel.Ha nem tudod akkor csak képzelődsz.Kíváncsian várom tehát.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 20, 12:24
Válasz #30

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Te ne haragudj meg hogy így nyíltan rákérdezek,de te agymosáson mentél keresztül?Alonso simán veri Massát,de Kimit nem tudta volna verni,miközben Massa második éve verte elég simán Kimit.Ezek szerint Kimi Massától kikap,de ennek ellenére verné Alonsót,Massa pedig verte Kimit,de nem verné Alonsót aki kikapna Kimitől.Fordulj orvoshoz ez valami rögeszmés dolog lehet.. :yes:

Á nem..csak tisztán látom a dolgokat..   :)
Neked ajánlanám viszont az agymosást, ha nem veszed sértésnek.. ;)






2009. December 20, 11:58
Válasz #29

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az a mese amit te állítasz.. :)

Alonso simán veri Massát, Kimit nem tudta volna Alonso verni, két dudás nem fér meg egy csárdába, tehát így a Ferrari jól járt, mert több lóvé jön a házhoz, és így nem kell 2 Vb közül eldönteni ki az 1. számú, így jelenleg ezzel nincs gond, mert Alonso az 1. számú pilóta.. :)

És én erről nem nyitok vitát, jó lenne ha tisztán látnátok a dolgokat :)
Te ne haragudj meg hogy így nyíltan rákérdezek,de te agymosáson mentél keresztül?Alonso simán veri Massát,de Kimit nem tudta volna verni,miközben Massa második éve verte elég simán Kimit.Ezek szerint Kimi Massától kikap,de ennek ellenére verné Alonsót,Massa pedig verte Kimit,de nem verné Alonsót aki kikapna Kimitől.Fordulj orvoshoz ez valami rögeszmés dolog lehet.. :yes:
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 20, 10:58
Válasz #28

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Alons egy embert vert simán, kispikét. Közben egy Trullitól is kikapott, meg az újonc Hamiltontól. Nem kell ez a simán duma, nevetséges. Kimi sem bírt Massával.
: 2009. december 19. - 23:43:23
"Viszont nem csapatjátékos, mint Alonso, és mint mind a nagy világbajnokok az F1 történetében."


"Domenicali a La Republikának is nyilatkozott a pilótacsere ügyében. "Megértettük, milyen fontos olyan pilótát szerezni, aki a csapat tagja tud lenni, beszélget és motiválja a csapatot. Ez nem Räikkönen volt, mint ahogy azt már kifejtettem."

Itt a lényeg!

Ezt aláírom, nem dumás Kimi, de még Massa traccs partizott, meg teadélutánt tartott Domikáékkal, addig Kimi nyert mellette egy Vb címet, ez a lényeg..  ;)

2009. December 20, 08:57
Válasz #27

Bizsu

  • fejleszt?mérnök
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 124
    • Profil megtekintése
Alonso képes a saját motiváltságával, ösztözözni, motiváltá tenni a csapatot, ezáltal kihozni a maximumot a csapatból és saját magából egyaránt.
Rá lehet egy csapatot építeni, míg Kimire nem.
Ez a lényeges különbség kettejük között.
Ma már nem elég, hogy kitűnő versenyző legyen valaki, több kell ennél.
Kimit a ferka egyértelműen 1.számúnak szerződtette, s lásd mi lett Massa fölé emelkedett, mert többet tud annál minthogy jól vezet.
: 2009. december 20. - 08:56:25
Én tisztán látom lusta elzavarták

Kolléga, ezt azért így nem mondanám, más a vérmérséklete, ennyi.

2009. December 20, 00:06
Válasz #26

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alons egy embert vert simán, kispikét. Közben egy Trullitól is kikapott, meg az újonc Hamiltontól. Nem kell ez a simán duma, nevetséges. Kimi sem bírt Massával.
:



Ez a szokásos meséd, amit még 2035-ben is fogsz mondani, de örülök, hogy ennyire pozitívan állsz ahhoz, amit Te mondasz. Legalább nagy lesz a kopp. :)

2009. December 19, 23:46
Válasz #25

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Az a mese amit te állítasz.. :)

Alonso simán veri Massát, Kimit nem tudta volna Alonso verni, két dudás nem fér meg egy csárdába, tehát így a Ferrari jól járt, mert több lóvé jön a házhoz, és így nem kell 2 Vb közül eldönteni ki az 1. számú, így jelenleg ezzel nincs gond, mert Alonso az 1. számú pilóta.. :)

És én erről nem nyitok vitát, jó lenne ha tisztán látnátok a dolgokat :)
Alons egy embert vert simán, kispikét. Közben egy Trullitól is kikapott, meg az újonc Hamiltontól. Nem kell ez a simán duma, nevetséges. Kimi sem bírt Massával.
: 2009. december 19. - 23:43:23
"Viszont nem csapatjátékos, mint Alonso, és mint mind a nagy világbajnokok az F1 történetében."


"Domenicali a La Republikának is nyilatkozott a pilótacsere ügyében. "Megértettük, milyen fontos olyan pilótát szerezni, aki a csapat tagja tud lenni, beszélget és motiválja a csapatot. Ez nem Räikkönen volt, mint ahogy azt már kifejtettem."

Itt a lényeg!

2009. December 19, 21:39
Válasz #24

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Kicsit átlátszó a kommented, nem kívánok a "csapdába" esni :) Igazábol sz-rok hogy mit gondolsz, majd ha tisztán látod a dolgokat, akkor reagálok a véleményedre, de jelenleg csak teszek rá.. :)
Én tisztán látom lusta elzavarták
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek