Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Raikkönen újabb bajnoki címről álmodozik  (Megtekintve 4857 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 08, 22:14
Válasz #26

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Meg Kimi ráadásul egy leselejtezet pilóta ez rajta ragad egy jó ideig. Ezek miatt semmi esélye sincs a cím megszerzésére.

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rofl: :rofl: :rofl:

Gratulálok nick!  O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. November 08, 20:17
Válasz #25

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Kit Zsótit?  :D Hát nem...  ;D
Nem nem isten, és van hibája, csak érdekes h másnak nincs az egész mezőnyből amin lehetne csámcsogni, se Hamiltonnak, se Massanak, se Alonak, senkinek csak neki!
Attól mert én itt vagyok?Hát nem nem azért!Csak ugy általánossaágban!Még megérteném ha én is össze vissza szidnám Alonsot!
De tudod mit tedd, max nem reagálok rá!(tudom akkor is én leszek a bunkó)
Nem baj túlélem!Annyira unom már egyébként...
Se baj akkor én is tudok így állni a dolgokhoz!

Nézd én nem szidtam Kimit csak leírtam a véleményem.Arról nem tehetek hogy Kimi olyanokat csinál ami bántja a szurkoló itt.Hamiltonról is leírtam még sem háborognak a Hamilton szurkolók.Miért lehet ez?
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 08, 20:07
Válasz #24

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Coulthard sz*r volt. Alonso egy jó pilóta akit vissza fogtak mert volt ott egy angol pilóta is. Neked lenne egy csapatod és ráadásul magyar pilóta is van ott. Akkor te nem saját honfi társadat favorizálod?
: 2009. november 08. - 16:57:30
Miért Kimiről nem írhatok rosszat mert itt vagy??Kimi mi isten hogy nem lehet hibája??
Kit Zsótit?  :D Hát nem...  ;D
Nem nem isten, és van hibája, csak érdekes h másnak nincs az egész mezőnyből amin lehetne csámcsogni, se Hamiltonnak, se Massanak, se Alonak, senkinek csak neki!
Attól mert én itt vagyok?Hát nem nem azért!Csak ugy általánossaágban!Még megérteném ha én is össze vissza szidnám Alonsot!
De tudod mit tedd, max nem reagálok rá!(tudom akkor is én leszek a bunkó)
Nem baj túlélem!Annyira unom már egyébként...
Se baj akkor én is tudok így állni a dolgokhoz!

2009. November 08, 20:00
Válasz #23

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Álmodozni szabad! De az álom és a valóság, két különböző dolog.

2009. November 08, 19:51
Válasz #22

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Azt elismerem,hogy Alonsonál kicsit túlzásba vitték a dolgot...de azt azért meg kell hagyni,hogy Kovalainen se teljesített mindíg jól...
Kimivel már előnybe lesz a csapat mert már versenyzett a McLarennél...és Lewis se újonc már...
Arra azért kíváncsi leszek mi lesz Alonsoval meg Massával
Arra én is. Valószínűleg egy másnak esnek .Massa már most kittet magáért. Ha van esze Alonsonak akkor az első évet rááldozza hogy megszokja a légkört. Utána könnyebben tud világbajnoki címeket nyerni. De Massat már az elő évbe meg is tudja verni szerintem. Hiszen Kiminek is sikerült elsőnek megverni Massat .De ha nem sikerül akkor is tovább kéne harcolnia. De a csapattól is sok függ.. Én úgy gondolom hogy vannak vérbeli győzelemre menő pilóták F1-be:Alonso,Hamilton,Vettel.Közülik bármelyik csapat csere után tudna jól tejesíteni. De a hoz nagy szükség van a csapat támogatásár. Ha valakit lenéznek annak nem fog jól menni.Persze egy jó kocsira is szükség van.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 08, 19:46
Válasz #21

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Alonso és Massa között nagy lesz a feszültség, de ez érthető is, meglátjuk ki nevet a végén, van egy tippem ;)

Idézet
Kovalainen se teljesített mindig jól.
Nem tartom rossz versenyzőnek Kovalainent, de a profik közé se sorolnám, de igazából őt nem is engedik a Mekinél kibontakozni, nem kap akkora támogatást a csapat részéről, mint Hamika,Kovalainen feszült, látni lehet, a teljesítményén is látszik, úgy versenyezni, megvolt a lehetősége Kovinak, adott volt a lehetőség hogy bizonyítson, azért nem volt alatta olyan rossz auto, lást Hamit, az utobbi futamokon villantott a Mekivel, Kovi igazából sehol sem volt..

2009. November 08, 19:23
Válasz #20

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Ez mind szép és jó. De a csapat Alonsot utána Kovit is vissza fogta. Kovinál már nagyon látványosan. Persze nem csak  Lewis volt hibás egyet értük .Ha nem a csapat is hibás volt. Nem kelet volna így megalázni Alonsot. Kimit is csak 2-számu ként fogják kezelni. Hisz az előző két pilótával is megtették.

Azt elismerem,hogy Alonsonál kicsit túlzásba vitték a dolgot...de azt azért meg kell hagyni,hogy Kovalainen se teljesített mindíg jól...
Kimivel már előnybe lesz a csapat mert már versenyzett a McLarennél...és Lewis se újonc már...
Arra azért kíváncsi leszek mi lesz Alonsoval meg Massával


2009. November 08, 19:07
Válasz #19

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Szerintem nyugodtan álmodozhat a VB címről...ha a Mclaren pilótája lesz és jó autója lesz akkor lesz rá esélye...
ezt már elmondtam sokszor,hogy szerintem nem lesz az mint 2007-be.
egy, mert Lewis azóta egy kicsit  visszavett a stílusából,kettő meg Kimi nyugodt természetű... :)
Én nem akarom Alonsot bántani mert egy nagyon jó pilóta...de azért azt jó lenne belátni,hogy 2007-ben nem csak Lewis volt a hibás... :)
Ez mind szép és jó. De a csapat Alonsot utána Kovit is vissza fogta. Kovinál már nagyon látványosan. Persze nem csak  Lewis volt hibás egyet értük .Ha nem a csapat is hibás volt. Nem kelet volna így megalázni Alonsot. Kimit is csak 2-számu ként fogják kezelni. Hisz az előző két pilótával is megtették.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 08, 17:51
Válasz #18

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Szerintem nyugodtan álmodozhat a VB címről...ha a Mclaren pilótája lesz és jó autója lesz akkor lesz rá esélye...
ezt már elmondtam sokszor,hogy szerintem nem lesz az mint 2007-be.
egy, mert Lewis azóta egy kicsit  visszavett a stílusából,kettő meg Kimi nyugodt természetű... :)
Én nem akarom Alonsot bántani mert egy nagyon jó pilóta...de azért azt jó lenne belátni,hogy 2007-ben nem csak Lewis volt a hibás... :)


2009. November 08, 16:59
Válasz #17

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
De Coulthardot sosem favorizálták a mekinél!!!!
Ott Mikat majd Kimit,most meg Hamit, szal ő mindíg háttérbe volt!
Érted!?Én meg erről beszéltem!Az h Ham angol, az csupán véletlen egybe esés, ha ukrán lenne, és tehetséges, meg nyert vb-t a csapatnak, akkor is lehet elsőszámú!Nem pont azért mert Angol!Ha meg nem lenne tehetséges, és mondjuk francia, akkor meg nem támogatnák!Itt nem az a lényeg milyen állampolgárságú valaki, hanem h tehetsége legyen, letett már az asztalra, segíti előrevinni a csapatot!
Coulthard sz*r volt. Alonso egy jó pilóta akit vissza fogtak mert volt ott egy angol pilóta is. Neked lenne egy csapatod és ráadásul magyar pilóta is van ott. Akkor te nem saját honfi társadat favorizálod?
: 2009. november 08. - 16:57:30
Hát én nem bánom h nőtt-e vagy sem!
Most ferraris lettél egyből, h Alo odament?Sajnálom, én sosem voltam ferraris, annak ellenére h Kimi ott versenyzett 3 évig!
És most mercis sem leszek, ugyhogy én megengedem, felőlem szidhatod a mekit! :)
Nem fogok érte szentbeszédet tartani!Megígérem!
: 2009. november 08. - 16:53:15
Viszont én Alonsot nem bántom sorozatban!
Miért Kimiről nem írhatok rosszat mert itt vagy??Kimi mi isten hogy nem lehet hibája??
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 08, 16:55
Válasz #16

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
(Ferrari vezetőségét sokszor fikáztad Az én szemembe sokat nőttek)

Hát én nem bánom h nőtt-e vagy sem!
Most ferraris lettél egyből, h Alo odament?Sajnálom, én sosem voltam ferraris, annak ellenére h Kimi ott versenyzett 3 évig!
És most mercis sem leszek, ugyhogy én megengedem, felőlem szidhatod a mekit! :)
Nem fogok érte szentbeszédet tartani!Megígérem!
: 2009. november 08. - 16:53:15
Ráadásul nem lehet valaki jó vagy csak rossz. Te kis kedvencedről is írtam jót és rosszat is. Mert meg volt a véleményem.

Viszont én Alonsot nem bántom sorozatban!

2009. November 08, 16:52
Válasz #15

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Figyu? Áruld már el h miért cinkeled nekem Kimit, Replicának meg Massat?
Ráadásul nem lehet valaki jó vagy csak rossz. Te kis kedvencedről is írtam jót és rosszat is. Mert meg volt a véleményem.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 08, 16:50
Válasz #14

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Olvasd végig figyelmesen a dolgot COLTHARD=SKÓT. Elmúlt 10-évbe Mclarenhez  egy ANGOL=HAMILTON MENT. Ezt arra válaszoltam hogy kiröhögtél.

De Coulthardot sosem favorizálták a mekinél!!!!
Ott Mikat majd Kimit,most meg Hamit, szal ő mindíg háttérbe volt!
Érted!?Én meg erről beszéltem!Az h Ham angol, az csupán véletlen egybe esés, ha ukrán lenne, és tehetséges, meg nyert vb-t a csapatnak, akkor is lehet elsőszámú!Nem pont azért mert Angol!Ha meg nem lenne tehetséges, és mondjuk francia, akkor meg nem támogatnák!Itt nem az a lényeg milyen állampolgárságú valaki, hanem h tehetsége legyen, letett már az asztalra, segíti előrevinni a csapatot!

2009. November 08, 16:50
Válasz #13

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Nem kell majd csodálkozni, ha egyszer végleg megunom, és nem is válaszolok ezekre a remek kérdéseitekre!

Am Coulthard az istenségtől messze állt a Mercinél!:)
Olvasd végig figyelmesen a dolgot COLTHARD=SKÓT. Elmúlt 10-évbe Mclarenhez  egy ANGOL=HAMILTON MENT. Ezt arra válaszoltam hogy kiröhögtél.
: 2009. november 08. - 16:45:59
Figyu? Áruld már el h miért cinkeled nekem Kimit, Replicának meg Massat?

Miért nem lehet véleményem???. Neked is van én tiszteletbe tartottam. (Ferrari vezetőségét sokszor fikáztad Az én szemembe sokat nőttek)
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 08, 16:45
Válasz #12

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Amely csapatokat felsoroltál hány ugyan olyan állampolgárságú pilóta volt? ? Coulthard skót volt! !Jött egy Angol a csapat hoz már is istenként kezelték .De nem fogod jövőre viccesnek találni amikor Kimi majd Hamilton mögött kullog majd a csapat miatt. Ha csak el nem meggy inkább nyugdíjba.
Figyu? Áruld már el h miért cinkeled nekem Kimit, Replicának meg Massat?
Csak puszta kiváncsiságból kérdem!Mert az oké h Replica szekálja Alonsot?De ÉN?
Ez kicsit gáz sztem!(mivel mind a ketten azt állítjátok h nem útáljátok Kimit, mégis minden egyes hsz-tekben, nincs szó másról csak eme pilóta fikázásáról)Azért ez barom érdekes, nem?
és én igazából nagyon unom is őket!Mert nem csak ez a 3 pilóta van a forma-1 ben akiről lehetne beszélni!(én elhiszem h mindenki fantáziáját izgatja Kimi, de hogy a tiéteket ennyire?)
Nem kell majd csodálkozni, ha egyszer végleg megunom, és nem is válaszolok ezekre a remek kérdéseitekre!

Am Coulthard az istenségtől messze állt a Mercinél!:)
: 2009. november 08. - 16:37:40
Amúgy meg fel nem foghatom, h másokat (momentán titeket) miért foglalkoztat egy olyan cikk, h Kimi miről álmodozik, mire vágy!?
Ezt fel nem tudom fogni!
Én negyed annyit nem foglalkozok Hamiltonnal, mint tik ketten eggyütvéve Kimivel!Pedig Hami nekem sem szimpatikus pilóta!
 :D

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek