Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A McLaren már készül Raikkönen érkezésére!  (Megtekintve 4909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 29, 20:36
Válasz #14

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Kénytelen lesz rácáfolni, mert Kimi mellet nehéz dolga lesz, és tudnia kell hogy mi merre hány méter.. ;)

2009. Szeptember 29, 20:28
Válasz #13

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Nem hisszük Pepe, tudjuk:)
Legalább is én, biztos vagyok benne, lásd Alonso,  tudom, az más..de miért is más? Hamiltonnak egy gyenge csapattárs kell , hogy ne kelljen a csapattársával is harcolnia, magyarul egy pancser kell mellé, ha megnézed Mekinél se külömb a ahelyzet, mint a Ferrarinál, Mekinél Hamika, Ferrarinál Massa a kedvencke..

Én csak azt tudom mondani...remélem Lewis rácáfol és meglátjátok nem csak egy pancser jó mellé...és Kimivel jól ellesznek .  
 ;)  :)


2009. Szeptember 29, 20:16
Válasz #12

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Mekinél Hamika, Ferrarinál Massa a kedvencke..

De majd Kovit fogják kedvelni aki elront minden rajtot...
Egyébként most más csapatfőnökkel a Mekinél is fordulhat a kocka, h. nem csak Hami létezik.
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2009. Szeptember 29, 20:12
Válasz #11

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nem hisszük Pepe, tudjuk:)
Legalább is én, biztos vagyok benne, lásd Alonso,  tudom, az más..de miért is más? Hamiltonnak egy gyenge csapattárs kell , hogy ne kelljen a csapattársával is harcolnia, magyarul egy pancser kell mellé, ha megnézed Mekinél se külömb a ahelyzet, mint a Ferrarinál, Mekinél Hamika, Ferrarinál Massa a kedvencke..

2009. Szeptember 29, 20:10
Válasz #10

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én egy szót se mondtam, hogy Kimi-nek rossz lesz ott, csak annyit, hogy Haminek nem lesz olyan könnyű dolga, mint most szegény Kovival, aki nyomás alatt nem tud teljesíteni.

2009. Szeptember 29, 20:08
Válasz #9

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én komolyan nem értelek titeket.... :no_1: Tudom,hogy nem kedvelitek Hamiltont....de mért hiszi azt mindenki,hogy Kiminek rossz lenne mellette.Persze vannak dolgok amivel ellenszenvet vált ki az emberekből,de minden pilótának jó ha egyenlő képességű társa van.
Szerintem még egy más motiváció is lehetnek...Tudom Kimit nem nagyon érdekli ki a csapattársa, de ki tudja mi lesz.
Szerintem Lewisnak sem az a célja,hogy minél gyengébb csapattársai legyenek.


2009. Szeptember 29, 19:47
Válasz #8

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Puncsos Hamika élvezze ki hogy Kovi a csapattársa, őt tudja verni, szal élvezze ki.. ^-^

2009. Szeptember 29, 19:45
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sajnos jövőre nehéz dolga lesz Haminak. :)

2009. Szeptember 29, 19:44
Válasz #6

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2009. Szeptember 29, 19:43
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
NEM LESZ BELőLE SEMMI! :no_1:
Dehogynem! Holnap jelentik be!
Csütörtökön sajnos Alonsot a Ferrarinál. :)

2009. Szeptember 29, 19:41
Válasz #4

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Remek, halálos ítélettel egyenlő..grat Kimi.. :-\ tiszta nevetség az egész,..


NEM LESZ BELőLE SEMMI! :no_1:
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2009. Szeptember 29, 19:33
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Remek, halálos ítélettel egyenlő..grat Kimi.. :-\ tiszta nevetség az egész,..

2009. Szeptember 29, 15:21
Válasz #2

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Nem erősítik meg de már tudjuk,hogy oda megy Kimi.Nem értem miért húzzák ennyi ideig a bejelentést.Ez is csak arra jó,hogy minél nagyobb sajtóérdeklődés legyen.De most már mindegy...mindenki tudja,hogy Kimi hova meg.
Én nagyon örülök Kimi érkezésének ;D...bár tudom a Kimi rajongók nem ujjonganak örömükbe.


2009. Szeptember 29, 14:59
Válasz #1

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A McLaren már készül Raikkönen érkezésére

Bár hangsúlyozta, hogy nem kívánja megerősíteni a váltást, a Mercedes-Benz sportigazgatója, Norbert Haug nyíltan beszélt Kimi Raikkönen érkezéséről, aki jövőre Lewis Hamilton csapattársaként folytathatja pályafutását a McLarennél.

Alonso elmondása szerint már döntött, a Ferrari vezetése pedig a hétvégén jelezte, hogy hamarosan minden a helyére kerül, és akár már a héten bejelentheti jövő évi versenyzői felállását.

A hírek szerint a jogászok az utolsó simításokon dolgoznak, hogy Kimi Raikkönen idő előtt távozhasson, ezzel helyet biztosítva Alonsónak, aki már hónapokkal ezelőtt, megegyezett a Ferrarival.

Bár korábban volt arról szó, hogy a rali-világbajnokságban folytatja pályafutását, a finn versenyző előrehaladott tárgyalásokat folytat egykori csapatával, és a jövő évben a McLarent erősítheti majd, az idei évben gyengén teljesítő Heikki Kovalainen helyén.

"Hangsúlyozni szeretném, hogy nem erősítem meg a váltást. Ez nagyon fontos. De a versenyzői piacról, az esetleges cserékről beszélnünk kell, mert ez is a játék része" – mondta Haug, aki nem titkolta, hogy szívesen dolgozna újra Raikkönennel.

"Öt évig tartó együttműködésünkre visszatekintve, úgy érzem, pozitív volt. Legalább két vb-címet nyerhettünk volna. Mindössze két ponton csúsztunk el 2003-ban, de el kell ismerni, hogy ebben egy motorhiba is közrejátszott. Anélkül nyerhettünk volna."

"Aztán 2005-ben is megnyerhette volna a bajnokságot. A motorok akkor nem voltak olyan jók és megbízhatóak, mint manapság. Megérdemelte volna, ha szerez velünk két bajnoki címet. Jó a kapcsolatom vele, és biztos vagyok abban, hogy ő is ezt mondaná."

A McLarennek viszont fel kell készülnie arra, hogy Raikkönen érkezésével nekik lenne az egyik legerősebb párosuk a mezőnyben, és ennek a szituációnak a kezelése nem egyszer okozott problémát a vezetőség számára az elmúlt évtizedekben.

A legutóbbi példa erre a Hamilton-Alonso felállás volt, ami ahhoz vezetett, hogy a spanyol, eredeti szerződése lejárta előtt, egy év után elhagyta a csapatot, és visszatért a Renault-hoz.

Haug azonban úgy érzi, hogy megfelelően tudnák kezelni Raikkönent, és nem lenne probléma a csapattársak között, még úgy sem, hogy mindketten harcban vannak a világbajnoki címért.

"Mindent meg kell tenned azért, hogy a lehető legjobb versenyzőket megszerezd" – magyarázta a német szakember. "Ez a pénzen, a lehetőségeken, és a tehetségen múlik. Nem gondolom, hogy az volt a probléma, hogy két szupertehetséget kellett irányítanunk."

"Alonsóval volt egy olyan probléma, hogy kifelé zúgolódott, de a valóság az, hogy a csapaton belül mindenki tette a dolgát, és igazság szerint meg kellett volna nyernünk a bajnokságot. De meggyőződésem, hogy ez nem azért nem sikerült, mert nem volt csapaton belüli sorrend."

"El tudják képzelni, mi történt volna, ha Fernando nem tartja fel Lewist a Magyar Nagydíjon, és nincs büntetés, egy ponttal többet szerzünk, és máris ott vagyunk. Azonban a dolgok már csak így mennek. Egyszer egy ponttal veszítünk, aztán egy ponttal győzünk."

A McLarennél azóta történtek változások, Ron Dennis – Hamilton pártfogója – átadta a csapatvezetői pozíciót Martin Whitmarsh-nak, ami a pilóták menedzselése szempontjából kulcsfontosságú lehet.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek