Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Kimi Räikkönen  (Megtekintve 296221 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 18, 15:50
Válasz #850

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Mert most mi van már megint? Ki fikázta Massat? Milyen Dóris ügy? ??? Ja, hogy valaki lemerte fikázni Massat? Hát aranyom, van ez így. Addig amíg ti ezt visszaadjátok, semmivel sem vagytok különbek nálunk. Főleg ha ezt egy 30 akárhány éves felnőtt férfi teszi. Te jó ég.  :uglystupid2: Szlavo az a nagy helyzet, hogy te is egy kis f@szrázó tini kölyök szintjén vagy. Ahelyett, hogy szánalmas youtube videót linkelgetnél, inkább valami igazán bölcs gondolatod is lehetne. Kit érdekel ez? Senkit, max csak a nevetség tárgya leszel, hogy 32 évesen itt tartasz a szellemi fejlődésben. Kicsit meg is lepődtem, hogy ennyi idős vagy, de legalább jót mosolyogtam. Inkább a táboroddal együtt ti is elgondolkodhatnátok, mert ha végignézel a fórumon, akkor láthatod, hogy a provokálások többsége valamelyik Massastol jön. Van amikor persze minket sem kell félteni, előbb utóbb érthető ha eldurran valakinek az agya, na de hogy te 32 évesen semmiben nem emelkedsz ki tőlünk, az eléggé vicces. Az a legszánalmasabb, hogy általánosítasz is a szurkolóknál, nem minden Kimi szurkoló olyan amilyen és én sem hiszem, hogy nem minden Massa drukker olyan, mint amilyen itt. Ügyes vagy roppantul.  :6:

Idézet
Szánalom az te vagy,aki sírni tudna hogy Rajkó nem lesz ott a mittoomén melyik versenyen.

Bár nem nekem írtad, de remélem ezt te sem hiszed el. Hol látsz te itt sírást? Sírni max. ti fogtok majd év végén, amikor rájöttök, hogy Massa ismét nem tudott semmit sem felmutatni és a sok ellene károgónak igaza volt. (persze ha mégis VB-t nyer, én leszek az első aki gratulál neki majd a topikjában, ne félj.) Nekünk már nincs miért sírni, bőven beletörődtünk, hogy a kedvencünk máshol versenyzik.:clap7: Nem látok olyat, hogy "Hajjj de jó lenne ha visszajönne" stb...
Ez vagytok ti. Ferdítők, hazudozók, manipulálók. Köszi, hogy itt voltál, ne félj, emelted a színvonalat. :koszi: :thumbsup:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 18, 15:56 írta Chidori »

2010. Május 18, 08:51
Válasz #849

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szánalom az te vagy,aki sírni tudna hogy Rajkó nem lesz ott a mittoomén melyik versenyen.Engem ez annyira nem érdekel hogy felzaklassam magam rajta.A Forma1 kb 00.1%-os érdeklődési szintet éri el az életemben mint olyan.Én a hülyéket nem bírom elviselni,nem azt hogy Massáról mit gondol egy kis f@szrázó tini kölyök. :)

Az a lényeg, hogy te olyan normális vagy :)
Köszönjük hogy itt voltál  :wave:

Ja és kultúra :excl: :excl: :excl:
: 2010. május 15. - 18:32:27
Szerintem ebbe a topic-ba csak az szokott irni aki Kimi fan v itt v 1 dolog amiről beszélnek és ő is közbeszól! De sztem Kimi ócsárlása az nem ide tartozik de nekem mind1

Ezt te fel fogod, 11 évesen, valaki meg 32 évvel a háta mögött, sem éri fel ésszel! Csupán ennyi a különbség :D
: 2010. május 15. - 18:34:26
Na de ne offoljunk, Szlavo miatt meg pláne ne!
: 2010. május 15. - 18:35:39
Sok keserves, de annál több örömteli pillanat Kimivel, csaknem 6 percben :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eY102GCl2VM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eY102GCl2VM</a>


2010. Május 15, 18:29
Válasz #848

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Szerintem ebbe a topic-ba csak az szokott irni aki Kimi fan v itt v 1 dolog amiről beszélnek és ő is közbeszól! De sztem Kimi ócsárlása az nem ide tartozik de nekem mind1
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2010. Május 15, 18:23
Válasz #847

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem vagy a barátom?  :o Ez most nagy érvágás a számomra!
"élete értelme hogy belekössenek mások kedvencébe folyton folyvást"- ezt is pont te mondod? Pont ebbe a topikba? Percekkel ezelőtti viselkedéseddel, saját magad hazudtolod meg, de ne foglalkozz vele! Remekül alá támasztod ezeket, saját magad is!

Kínlódás alatt? Azt: Hogy nagyon ehet a fene, ha ide jössz egy ilyen videóval! Csak azért hogy belénk köss, Dóri miatt, aki egy másik topikban véleményt mondott a kedvencedről! Hát elég gyerekes vagy, így 30-on túl...ahelyett, hogy vele megbeszélnéd, és nem általánosítanál!

Különben meg senki nem szorított fegyvert a fejedhez, hogy ide gyere, és végigolvasd a fórumot! Már ha annyira nem vagy kibékülve itt a légkörrel!

Szánalom vagy Gyerek, foglalkozzál inkább a saját kedvenceddel! Ha megy egyáltalán!

 
Szánalom az te vagy,aki sírni tudna hogy Rajkó nem lesz ott a mittoomén melyik versenyen.Engem ez annyira nem érdekel hogy felzaklassam magam rajta.A Forma1 kb 00.1%-os érdeklődési szintet éri el az életemben mint olyan.Én a hülyéket nem bírom elviselni,nem azt hogy Massáról mit gondol egy kis f@szrázó tini kölyök. :)
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Május 15, 18:18
Válasz #846

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Egy:nem vagyok a barátod.Továbbá eszem ágában sincs erre az anti Massás fórumra visszatalálni.Vedd kivételes esetnek hogy ma írtam ide,de beleolvastam a termésbe és muszáj volt.A fikázást látom a megkeseredett Rajkó imádó kis meleg fiúk ott folytatják ahol utoljára láttam.Ezért ilyen néptelen ez a fórum többek közt.Ki viseli el ha tizenéves divat drukkerek élete értelme hogy belekössenek mások kedvencébe folyton folyvást?Kínlódás alatt mit értesz egész pontosan?Nem egészen értem.

Nem vagy a barátom?  :o Ez most nagy érvágás a számomra!
"élete értelme hogy belekössenek mások kedvencébe folyton folyvást"- ezt is pont te mondod? Pont ebbe a topikba? Percekkel ezelőtti viselkedéseddel, saját magad hazudtolod meg, de ne foglalkozz vele! Remekül alá támasztod ezeket, saját magad is!

Kínlódás alatt? Azt: Hogy nagyon ehet a fene, ha ide jössz egy ilyen videóval! Csak azért hogy belénk köss, Dóri miatt, aki egy másik topikban véleményt mondott a kedvencedről! Hát elég gyerekes vagy, így 30-on túl...ahelyett, hogy vele megbeszélnéd, és nem általánosítanál!

Különben meg senki nem szorított fegyvert a fejedhez, hogy ide gyere, és végigolvasd a fórumot! Már ha annyira nem vagy kibékülve itt a légkörrel!

Szánalom vagy Gyerek, foglalkozzál inkább a saját kedvenceddel! Ha megy egyáltalán!

 

2010. Május 15, 18:05
Válasz #845

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Pffffffff barátom, nagyon kínlódhatsz!  :clap7:

Nagyon örülünk, hogy vissza találtál a fórumra, és ugyan ott folytatod ahol abbahagytad!
Egy:nem vagyok a barátod.Továbbá eszem ágában sincs erre az anti Massás fórumra visszatalálni.Vedd kivételes esetnek hogy ma írtam ide,de beleolvastam a termésbe és muszáj volt.A fikázást látom a megkeseredett Rajkó imádó kis meleg fiúk ott folytatják ahol utoljára láttam.Ezért ilyen néptelen ez a fórum többek közt.Ki viseli el ha tizenéves divat drukkerek élete értelme hogy belekössenek mások kedvencébe folyton folyvást?Kínlódás alatt mit értesz egész pontosan?Nem egészen értem.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Május 15, 17:49
Válasz #844

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Miért nem a kis Kimis barátaidra szólsz mikor Massát fikázzák mi?Nekem ezzel telik a napom,te magadnál vagy?Nem is tudom mikor vettem a billentyűmre utoljára Kimitek nevét.A saját házatok táján söprögessetek először,aztán körülnézhettek másoknál is.Addig míg a kis barátaitok csinálják a Massa fikát,addig nincs rá alapod egyszerűen hogy szólj bármiért is.Capise?
:D


2010. Május 15, 17:47
Válasz #843

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Pffffffff barátom, nagyon kínlódhatsz!  :clap7:

Nagyon örülünk, hogy vissza találtál a fórumra, és ugyan ott folytatod ahol abbahagytad!

2010. Május 15, 17:47
Válasz #842

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Most tennleg csak azert jottel fel a forumra hogy ezt kirakd? :) .Latom masik topikban is Kimit szapulod...
Nem tudom nektek Kimi a maniatok,hogy Kimi ide meg oda...eskuszom egy verbeli Kimi rajongo se foglalkozit ennyit vele mint ti :)
Szanalmas hogy ezzel toltitek a napotokat hogy probaljatok Kimiben csak a roszat megtalalni es ezt a rajongok kepebe ordibalni.Csak ugy mondom, ezzel semmit se ersz el. :)"
Miért nem a kis Kimis barátaidra szólsz mikor Massát fikázzák mi?Nekem ezzel telik a napom,te magadnál vagy?Nem is tudom mikor vettem a billentyűmre utoljára Kimitek nevét.A saját házatok táján söprögessetek először,aztán körülnézhettek másoknál is.Addig míg a kis barátaitok csinálják a Massa fikát,addig nincs rá alapod egyszerűen hogy szólj bármiért is.Capise?
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Május 15, 17:26
Válasz #841

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rBMRsY_UI4E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rBMRsY_UI4E</a>
Kimiről és a jachtról jutott eszembe.. :)
Most tennleg csak azert jottel fel a forumra hogy ezt kirakd? :) .Latom masik topikban is Kimit szapulod...
Nem tudom nektek Kimi a maniatok,hogy Kimi ide meg oda...eskuszom egy verbeli Kimi rajongo se foglalkozit ennyit vele mint ti :)
Szanalmas hogy ezzel toltitek a napotokat hogy probaljatok Kimiben csak a roszat megtalalni es ezt a rajongok kepebe ordibalni.Csak ugy mondom, ezzel semmit se ersz el. :)"


2010. Május 15, 17:16
Válasz #840

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rBMRsY_UI4E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rBMRsY_UI4E</a>
Kimiről és a jachtról jutott eszembe.. :)
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Május 14, 15:24
Válasz #839

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igen mondta, hogy ide mindenféleképpen eljön. :)

2010. Május 14, 15:06
Válasz #838

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
 :D Amugy monta hogy ellátogat Monacoban.Milyen érzes lehet mostmár csak nézokent ott lenni...eddig mindig versenyzoként volt ott :)


2010. Május 14, 15:01
Válasz #837

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D


Kimi is Monacóban? :) És micsoda leleplező fotó, kérem szépen :D

2010. Május 10, 15:43
Válasz #836

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Amugy itt van egy ugyan ilyen DNA Tv reklam.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=li2UvYcJqhI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=li2UvYcJqhI</a>
Eleg bonyolult a finn nyelv :D


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek