Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Vicces Forma 1-es képek :)  (Megtekintve 173666 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 03, 21:47
Válasz #303

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Az augusztusit is így kaptam, hogy szeptember elején, de ez csak most van így, amúgy mindig a hónap elején megkaptam.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 03, 21:34
Válasz #302

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ez a szeptemberi f1racing, mert most meg vannak csúszva, én előfizettem ezért postán  kapom, és 1-ején jött meg a szeptemberi. JÓ mi! Mark Webber van a címlapon. Akkor szerintem rajta lehetsz. Pont akkor van lefotózva ,mikor Webber valamit mond Kiminek, azóta is kíváncsi vagyok mit mondhat neki, ja és Hami a szokásához híven kacsint egyet a kamerába. Annyit röhögök Hamin, mikor így kacsingat. egyszerűen nevetséges.

Ez érdekes. Én nem rendeltem meg, hanem minden hónapba újságosnál szoktam megvenni, de már majd 2 hete megvan a szeptemberi szám.  ???

2009. Október 03, 21:09
Válasz #301

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Volt nálad zászló? Amúgy elég nehéz kivenni az arcokat mert sokan vannak elől. Fotósok álltak fent azon a kerítés szerűségen, ami elválasztja  box utcát a versenypályával.
A szerelők jól kivehetőek, meg a rajongók is csak akik ott elől tömörülnek ők nem nagyon kivehetőek. Sok piros sapkát látok. Éppen előttem van az újság.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 03, 21:05
Válasz #300

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én is megtaláltam őket...átnéztem jó párszor az újságot de nem fedeztem  fel őket eddig. :D

Am azt hittem,hogy nekem csúszik az F1racing...mondjuk én minden hónapba megveszem.


2009. Október 03, 20:51
Válasz #299

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ez a szeptemberi f1racing, mert most meg vannak csúszva, én előfizettem ezért postán  kapom, és 1-ején jött meg a szeptemberi. JÓ mi! Mark Webber van a címlapon. Akkor szerintem rajta lehetsz. Pont akkor van lefotózva ,mikor Webber valamit mond Kiminek, azóta is kíváncsi vagyok mit mondhat neki, ja és Hami a szokásához híven kacsint egyet a kamerába. Annyit röhögök Hamin, mikor így kacsingat. egyszerűen nevetséges.

Akkor majd itthon utánnanézek...bal oldalt álltam a fotóstömegnek kicsit!
Kicsit Kimivel szemben!
Nahát most kíváncsi lettem!:D
Köszi hogy szóltál!!! :)

2009. Október 03, 20:47
Válasz #298

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez a szeptemberi f1racing, mert most meg vannak csúszva, én előfizettem ezért postán  kapom, és 1-ején jött meg a szeptemberi. JÓ mi! Mark Webber van a címlapon. Akkor szerintem rajta lehetsz. Pont akkor van lefotózva ,mikor Webber valamit mond Kiminek, azóta is kíváncsi vagyok mit mondhat neki, ja és Hami a szokásához híven kacsint egyet a kamerába. Annyit röhögök Hamin, mikor így kacsingat. egyszerűen nevetséges.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 03, 20:37
Válasz #297

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Az idén is itt voltak, mert ilyen szerkóban voltak, csak lehet hogy nem ők, mondtam is a sok idióta! Jót röhögtem rajtuk.
Amúgy Tina a nemrég kaptam meg az f1 racinget és ott két oldalas kép van a ringről, mikor volt a ceremónia. Gondoltam szólok hátha ott vagy rajta. Ahogy néztem, pár arc beugrott hogy láttam őket. Hát én nem vagyok rajta, mert nem futottam be, gondoltam hogy menjek, áá de nem ,de jó hogy nem mentem, mert így Kimi, meg még néhányan integettek nekünk a végén. Olyan jó volt, hogy ott integetett, mondtam is mi történt vele, hogy ennyire integet. Hát sajnos lehet utoljára integettem neki, és utoljára láthattam, Ez így nem jó... :cray_:

Idén nem láttam őket...de valószínűnek tartom h voltak!
Akkor köszi...majd utánnanézek az ujságnak...bár én ezekről mindíg lemaradok sajna valamiért!Nem tudok helyeszkedni:)
E-havi ujság?Mert én csak hébe hóba veszem meg!
Én mindíg bemegyek a pályára...akkora feeling!Imádok sprintelni a célegyenesben!
Naeg közeli fotókat csinálni a dobogosókról:)Hála az égnek Kimi 2007 óta mindíg dobogós nálunk!
2006 ban én sem mertem bemenni, féletem h letaposnak!
De mostmár ugy szaladok mint a legnagyobbak...szinte mindíg időben oda is érek...az első 2-3 sorba:)
Érdemes bemenni...aztán még gumidarabkákat is guberálok:)
Ki nem hagyhatom...
: 2009. október 03. - 20:34:09
Ja és idén elég sokat álltak a fiúk fent a dobogón!
Csodálkoztam is...igy legalább csináltam Róluk vagy 10 képet...ahhoz képest javuló tendencia h 2007 ben csak 3-4 ez csináltam meg kb tavaly is!
Ilyekezni kell...előre belőni a gépet:)

2009. Október 03, 19:39
Válasz #296

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Az idén is itt voltak, mert ilyen szerkóban voltak, csak lehet hogy nem ők, mondtam is a sok idióta! Jót röhögtem rajtuk.
Amúgy Tina a nemrég kaptam meg az f1 racinget és ott két oldalas kép van a ringről, mikor volt a ceremónia. Gondoltam szólok hátha ott vagy rajta. Ahogy néztem, pár arc beugrott hogy láttam őket. Hát én nem vagyok rajta, mert nem futottam be, gondoltam hogy menjek, áá de nem ,de jó hogy nem mentem, mert így Kimi, meg még néhányan integettek nekünk a végén. Olyan jó volt, hogy ott integetett, mondtam is mi történt vele, hogy ennyire integet. Hát sajnos lehet utoljára integettem neki, és utoljára láthattam, Ez így nem jó... :cray_:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 03, 10:17
Válasz #295

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Azért ebből a szerkóbol nehéz megállapítani kinek is szurkolnak :D
Amúgy a parókás fickó..ismerős..valami hasonló szerkóban láttam ezt a psit tavaly a ringen bent a pályán...lehet nem ő volt..csak a ruha olyan! ;D
Bírom az ilyen muris jelmezeket! :)

2009. Szeptember 30, 19:21
Válasz #294

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
És az élvezetek habzsolása terén is felfedezhető "némi" párhuzam! :D  ;D

2009. Szeptember 29, 15:06
Válasz #293

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Kimi= haj :)
: 2009. szeptember 29. - 15:04:17
Hunt :)
Eléggé hasonlítanak frizura téren! ;)

2009. Szeptember 28, 19:48
Válasz #292

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Amúgy ezen a képen annyit röhögtem főleg a muksin. Az a  tipikus idióta muksi, ahogyan az ott vigyorog mint a hülye gyerek.  :2funny: Alo sem semmi, ha már a muksi, akkor ő is! Benne van a mókában!  :D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 28, 19:44
Válasz #291

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jaja, nem tudom hova készülnek, de nagy a jókedv! :D

2009. Szeptember 28, 19:42
Válasz #290

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Milyen vigyort levág a muksó??? :D :lol2:
Alo nem semmi ebben a búvárszeművegben:)

2009. Szeptember 28, 19:40
Válasz #289

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek