Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: Raikkönen nem indul az Amerikai és a Brazil Nagydíjon!  (Megtekintve 2103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. November 10, 19:47
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Amikor visszatérés éve volt, akkor 1 csapattal vette fel a menedzsere a kapcsolatot és a Williams volt. Ott a pénzen múlott. A Mercedes nem szerződtette volna, mivel Sumit nem rúgták volna ki idő előtt. A Red Bull meg már elmondta többször is, Kimi öreg és Vettel mellé egy másodhegedűs pilótát keresnek, akit kitudnak nevelni.

Nem hiszem, hogy Kimiért kapkodtak volna 2012 előtt, de mindegy, én úgy gondolom, hogy az is üzlet, hogy ő jelen legyen a Forma1-ben, hiszen a neve kering a levegőben, de valószínűleg itt inkább a nagyon menő menedzserei intézték ezt így el. Nekem nem volt szimpatikus ez a húzás, de ez van. :)

2013. November 10, 17:09
Válasz #8

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Cole!Nem értek veled egyet! Lényegtelen hogy valaki világbajnok, avagy sem, az üzlet az üzlet, a megállapodás, az megállapodás, ők megszegték a szerződés valamely pontját, ne csodálkozzanak!Másrészt Kimi pont nem az a pilóta,akinek nem adnának ülést az F1-ben, Mercédesz,Sauber, nem kis túlzással Rb is tárt karokkal várta volna,(előbbi várta is, csak Kimiék mondtak nemet), csak a Lotus beígért neki x összeget(amit nem tudott teljesíteni)!

Márti! Lehet bármit gondolni,mondhat bárki bármit, az igazságot akkor is csak ők tudhatják, lehetséges hogy várhattak volna még a műtéttel,sőt,biztos, de ők nem azt nézték hogy a Lotusnak jó legyen, hanem ők már ezzel 2014-re készülnek, azt szeretnék hogy Kimi a jövő évre egészségesen tudjon a Ferrari színeiben versenyezni, elképzelhető, biztosnak tartom hogy ha a Lotus korrekt lett volna, most nem erről kellene beszélnünk!
Én abszolute  nem ítélem el őt ezért!


2013. November 10, 14:40
Válasz #7

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Megértem ezt a szemszöget is Laszmen! Igazat is adok! de van egy másik oldala a dolgoknak! Mint mondtam megértem és be kell látni várt türelmesen. Ettől nem tartom egy sz*r embernek. Csak nem tetszik ez az egész sztori ahogy van. És ahogyan olvasom a kommenteket, hát, én már nem értek semmit. Mindenki elhiszi, hogy azért mondta vissza futamokat mert műtik! Bár Robertson mondta ezt és Kimi még nem nyilatkozott! kezdem hülyének érezni magam, vagy én nem látok valamit és ezt most nagyon benéztem, vagy a többi Kimi rajongó nagyon elfogult, hogy nem látják a  fától az erdőt!
Tényleg mindent elhittem neki, kiálltam érte, megvédtem, és most jön Robertson és mondja ezt, hogy műtik és ez van! De 1 héttel ezelőtt meg hogy ha nem fizetnek nem állok rajthoz. Most akkor mi van. Most mi igaz! Mivel állítólag nincsen hivatalos bejelentés a Quantum támogatóról, így én úgy értelmezem nem fizettek Kiminek!
És ezt utálom annyit hazudtak, és már nem tudom mi az igaz, lehet tényleg muszáj ez a műtét, és tudom milyen ez, mert a  barátnőmnek is műtötték a gerincét, és tudom mivel jár ez. és most nem tudom hogy mi van!
Megint hülyét csináltam magamból, és Kimire voltam dühös, miközben lehet hogy tényleg a háta miatt hagyja ki!
Most elbizonytalanodtam, hogy mi van, és mindenki köpköd a Lotusra, és nem úgy látják a dolgot mint én! Ez tök gáz, hogy ennyire máshogy látom.
Valaki mondja már el hogy most mi van már nem tudom, és elég volt, saját magam lejártom, mint Kimi drukker.
Sajnos a düh beszélt belőlem, és most úgy vagyok fasza ez az egész sztori, és megint csak nem tudjuk mi az igazság, legalábbis én nem! És úgy látszik én vagyok az egyetlen akit ennyire felzaklatott hogy nem indul. Valamit nagyon rosszul csinálok! Rohadtul elegem van már ebből!
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 10, 15:19 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2013. November 10, 13:10
Válasz #6

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azért tegyük hozzá, hogy a gyári dolgozók nem kapnak sokat, a legtöbbet a Red Bull csapata dolgozói keresnek, ezt maga Vettel is elárulta.

Én értem, hogy ezt egy világbajnokkal nem tehetnék meg, de azt se felejtsük el, hogy ha nincs a Lotus, akkor Kimi nem tudott volna visszajönni a Forma 1-be.  A másik, hogy anyagilag Kimi se áll rosszul.

2013. November 10, 12:54
Válasz #5

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Márti, ha jobban belegondolunk van ebben ráció,nem kevés!

A Lotus nem fizetett Kiminek,nem volt korrekt(még ha azt is mondják hogy nem ők nem fizettek,hanem a szponzor(ok), akkor ezek után mit várnak el a pilótájuktól,korrektséget? Dollármilliók/Eurómilliók repkednek ide oda, kézről kézre,de te egy fityinget sem kapsz,de elvárják hogy versenyezz nekik, és futamokat nyerj, vágd a jópofát..
Hozzáteszem, a gyári dolgozok kaptak fizetést! Ezt maga Bojler jelentette ki, "a gyári dolgozók előnyben részesülnek,előbb őket fizetjük ki"
Kimiék megunták,mint szurkoló csalódott vagyok ez miatt, de ha az ő szemszögükből nézem a dolgot,igen is igazuk volt, és ha én lennék a helyében, már előbb megléptem volna ezt!
Mondjuk azon sem csodálkoznék a ebben Ferraris kéz is benne lenne... :)



2013. November 10, 12:16
Válasz #4

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Öcsém mondta mi van! Nagyon dühös vagyok, és rettentően csalódott! Ez van, De ezt érzem! Nagyon dühös vagyok rá,mert nem hittem volna hogy ezt megteszi! Ez az egész hátműtéses sztori nagy kamu, :censored2: meg! Álljon ki és mondja  a frankot, hogy bocs de én leszarlak benneteket a csapatomat és a pénzt választottam! Akkor igaz hogy csak a pénz érdekeli?, ennyi! Én meg védtem, és hittem ő nem ilyen, de ez van! Őszintén én hittem benne és elhittem minden szavát és bíztam benne! De ez most megrendült. lehet rám köpködni Kimi drukkerek, de ez a büdös helyzet, én attól még Kimi rajongója maradok, csak most fáj, hogy a sok trollnak és Kimi ellenes, szakértőknek, meg hasonló igazuk volt. És Robertson is mehet a jó büdös francba, mert ez az egész dolgot állítom ő erőltette, ő mondta hazudjunk és szarjuk le a csapatodat, azokat az embereket, akik tiszta szívvel dolgoztak éjjel nappal mikor kellett, hogy jó verdát rakjanak össze neked, és hozzáteszem ők sem kaptak fizetést, ezek szerint, és itt vannak a rajongók, azokat is szard le, ahogyan eddig is tetted! Megértettem hogy ő ilyen, elfogadtuk, de ez nem jó, amit nem érdemelt meg a csapat és a rajongók! A szemünkbe hazudott és ezzel a műtétes sztorival, hát erre már nem tudok mit mondani, azt hiszi Robertson, ezt bevesszük, hogy most pont most kell műteni? Azt tudjuk, hogy majd műteni kell, de   :mad1: tényleg ilyen hülyének néznek minket? A Ferrari is bekaphatja, mert ők is mondták hogy már ne induljon, mert beszartak hogy a konstruktőriben negyedikek lesznek! Undorítóak vagytok! Remélem a Lotus megszerzi a 3.helyet így is! Nagyon ideges vagyok, ezt nem gondoltam volna soha, még mondtam is hogy biztos Kimi elindul hisz ő nem olyan aki a pénzért, meg nem csinálna segget a szájából! De megtette! Ez van ezt érzem, de ettől maradok a rajongója, és neki szurkolók ameddig az f1-ben van, mert én igaz drukkernek tartom magam és ettől hogy ő most a pénzt választotta, az üzleti oldalt, ahogy ő mondta, ami számomra gáz! De ez vagyok én ezt érzem, nekem ez nem tetszik. Szerettem volna neki még drukkolni de nem tudok mert ennyi volt ez a szezon, és ez dühít!
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 10, 15:33 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2013. November 10, 11:27
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Amikor olvastam,egyből az jutott az eszembe,hogy ez nem a véletlen műve, kitaláció volt a quantom féle kifizetés, ez meg egy fedősztori volt Kimiék részéről, jobban fogadják a rajongók ha azért nem indul mert műtik, mint ha azért,mert egy fityinget sem kapott..  :clap7:

2013. November 10, 11:21
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem vagyok benne biztos, hogy ez volt a főindok Még 1-2 napja a Kimi azt mondta ott lesz.

2013. November 10, 11:00
Válasz #1

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 10, 13:10 írta Cole »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek