Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Räikkönent kizárták, a mezőny végéről rajtol  (Megtekintve 1882 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. November 05, 11:06
Válasz #7

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát mikor meghallottam hogy kizárták, kicsit ideges lettem, :mad1: na jó nagyon, főleg hogy lehet nem fog elindulni az utolsó két nagydíjon! Értem én hogy ez üzlet, gondolom az egyik Robertson találta ki ezt a zseniális taktikai húzást, hogy fenyegetőzünk. Megértem, csak ott van a de! És ez Kiminek sem tett jót! mert így segget csinált a szájából, hozzátette üzlet ok. csak megint nem gondolt/gondoltak a rajongókra, és főleg a csapatra azokra az emberekre akik nap mint nap összerakják neki a kocsit akik a gyárban dolgoznak arra az 500 emberre vagy nem tudom hányan van a Lotusos brigád! Ők és mi nem tehetünk arról hogy nem kapta meg a fizut!  Megint le lettünk szarva a rohadt pénz miatt! Igen is szarul esett és csalódtam! Biztosra veszem Robertson ötlete volt, mert kell neki a 10% jutalék amit nem kapott meg, mivel nem kapott Kimi fizetést! Higgyétek el megértem ezt a dolgot, hogy húznia kellett egy határt, de mégis ott van a de az emberi oldal, számomra az fontosabb mint az üzleti oldal, Tudom ez az én bajom. Meg az India nagydíj is hát, nem is értettem mit kiabálnak vele, én még mindig hiszem hogy Kimi nem szándékosan csinálta , elmondta nem ott akarta elengedni, és ez Mika Hakkinen is megerősítette, hogy Kimi jól csinálta hogy nem ott akarta elengedni, de grosi túl nagy hévvel akarta megmutatni hogy hahah most engem kell elengedned! Sajnos én hiányolom a bocsánatot Alan-től Kimi felé! mert mint kiderült ők hibáztak! De Kimire könnyebb fogni, hogy az a csúnya Kimi az a hálátlan, nem csapatjátékos votl a hibás, miközben nem bíztak benne ez derült ki, hát ehhez gratula!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2013. November 03, 13:19
Válasz #6

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem se lesz előrébb, bár Lotus gyors ezen a pályán, de ahhoz kellene egy SC és pár kieső. :)

Sajnálom, hogy Lotus ideáig jutott, de emlékszem, hogy azt nyilatkozták, hogy az RB előbb fogja elhagyni a Forma 1-et, mint ők. (Ezzel is Kiminek azt akarták sugallni, hogy ők jobbak) Szerintem a Lotus, ha így halad 2 évben belül így teljesen csődbe megy.




2013. November 03, 12:40
Válasz #5

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Természetesen előnye ebből nem származhatott.. én 6-8 helyezésre tippelek, ha jól taktikáznak, akkor simán pontszerző helyre jön, többet nem k'vánhatnak el tőle, biztos hogy mindent meg fog tenni hogy a lehető legjobb helyezést érje el, annak ellenére hogy puszira vezet egyenlőre, mert ahogy olvasom még egy petákot sem kapott idén, nem s tudom mit várnak el ezek után tőle? És még az a tőgyarcú Alan Permane dumál neki? :idiot2:

2013. November 03, 12:30
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem sok előnyhöz nem jutott. :)


Kíváncsi leszek, hogy meddig jut fel, de a gumikat ismerve nem biztos, hogy nagyon elől lesz.

2013. November 03, 10:33
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ha még a Lótus is hibázott,akkor a csapatot büntetem,nem a pilótát, aki nem tehet az egészről, értem én hogy "előnyhöz" jutott így(  :clap7: ) de ez akkor sem egy fair döntés, megmutatta a FIA a foguk fehérjét ismét!

2013. November 02, 22:43
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Érdekes döntés, szerintem nem a Lotus hibázott most kivételesen

Az FIA valóban nem látja fától az erdőt, mert az RB-nek eddig minden évben találtak valami illegális elemet, amit a következő évben betiltottak és ők nem kaptak büntit. 

2013. November 02, 19:57
Válasz #1

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek