Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Jacques Villeneuve - a kanadai világbajnok  (Megtekintve 67604 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 28, 19:53
Válasz #8

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem az első szezon tanulóév lesz, de a másodikban odarakja magát, akárcsak az F1-ben. ;)

2007. Augusztus 28, 17:58
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kiváncsi vagyok tud valami újat mutatni, vagy olyan lesz mint az f1ben?

2007. Augusztus 28, 17:46
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 01, 11:40 írta F1Andris »

2007. Augusztus 28, 14:06
Válasz #5

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Villeneuve megkezdte a tesztelést

Az 1997-es Forma-1-es világbajnok, Jacques Villeneuve megtette első köreit új csapata, a NASCAR-ban szereplő Bill Davis Racing színeiben. A kanadai pilóta a Chicagoland Speedway-en ismerkedett versenygépével, amivel az idei szezonban a Craftsman szériában versenyez majd.

Mint arról a múlt héten mi is hírt adtunk, Jacques Villeneuve a NASCAR-ba teszi át székhelyét, a Forma-1-ben vb-címig jutó pilóta a Bill Davis Racinghez szerződött. 


A kanadai az idén a Craftsman szériában versenyez, majd a 2008-as szezontól szerepel a NASCAR fő sorozatában, a Nextel Kupában.

Villeneuve hétfőn egy fekete versenyautóval hajtott pályára, melyen a legendás 27-es szám díszelgett, ez volt a rajtszáma édesapja, Gilles Forma-1-es Ferrarijának is. A 27-es korábban már szerencsét hozott a kanadainak, hiszen Indy 500-as győzelmekor is ezt "viselte" 1995-ben.

"Teljesen más ez az autó, mint azok, amiket korábban vezettem"- nyilatkozta Villeneuve, miután közelebbi ismeretséget kötött a Toyotájával. "Szinte ősidők óta kormányváltós gépekkel vezettem, furcsa volt újra a sebváltó kart a kezembe venni. Az első napon arra voltam kíváncsi, hogy az autó hogyan reagál bizonyos dolgokra, és valóban csak néhány kört tettem meg."

"Remek versenyautó benyomását keltette a járgány. Gyors, elég tapadása van, és kanyarokban is jó tempóban lehet haladni vele. Nagyon élveztem a dolgot"- tette még hozzá lelkesen a kanadai, aki kedden is folytatja a gyakorlást. O0

forrás: f1hirek.hu


2007. Augusztus 25, 17:18
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hú ennek a hírnek nagyon örülök! Villeneuve a Nascarban. Végre újra versenyezni fog és reményeim szerint újra megvillantja kivételes tehetségét, és újra eljut a csúcsra. Egyébként ha megnyerné a Nascar-t akkor a világ egyik lesikeresebb versenyzőjévé válna. Hiszen gyakorlatilag az autósport királykategóriáiban mindent megnyert amit lehetett. Egyre büszkébb vagyok arra az aláírásra amit pár éve szereztem tőle a Hungaroringen. :1:

Egyébként Montoya nagyon szimpatikusan nyilatkozott róla:

Montoya örül Villeneuve érkezésének.

- Mit szólsz hozzá?

"Örülök neki. Jó újra látni Jacques-ot és remélem, sikeres lesz.
Ha tudok, szívesen segítek majd neki. Kedves fickó."

- Minden rendben van közöttetek?

"Igen. Az első pár év durva volt, de utána jó barátságban
voltunk."

- Mit tanácsolnál Villeneuve-nek?

"Légy türelmes. Türelmesnek kell lenned. Eltelik jó pár hét, amíg
rosszul szerepelsz majd és tanulnod kell. Ez a legjobb, amit
tehetsz."

- Szerinted Villeneuve belefáradt abba, hogy nem voltak
előzések?

"ő egy kicsit olyan, mint én. Szeret versenyezni és agresszív a
pályán. Szerintem tetszeni fog neki. Biztos vagyok benne, hogy
tetszeni fog neki."

2007. Augusztus 24, 22:51
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Jacques Villeneuve a NASCAR-ban folytatja autóversenyzői pályafutását. Az 1997-es esztendő világbajnoka hétfőn, a Chicagoland Speedwayen tesztel Bill Davis csapatában.


2007. Augusztus 18, 15:49
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nekem mindig is Villeneuve volt a nagy kedvencem, nagyon sajnálom hogy már nem versenyzik a Forma 1-ben. Sokan azt mondták rá, hogy béna, de persze ezt csak olyanok állították akiknek fogalmuk sincsen a Forma 1-ről. Amikor kapott egy ütőképes autót, megvert mindenkit, amikor lassú autóban ült akkor meg a középmezőnyben küszködött, de ez természetes, hiszen egy lassú autóval senki nem tud dobogós helyezéseket szállítani, még Schumacher sem. A Schumacher fan-ok azt állították, hogy a Williams Renault 1997-ben verhetetlen volt, és bárki megnyerte volna vele a vb-t, ami korántsem igaz hiszen csapattársa nagyjából fele annyi pontot gyűjtött a szezon során,  pedig ő sem akárki volt: Heinz-Harald Frentzen, aki Schumachert tanítgatta a forma 1 előtt kissebb kategóriákban. Szóval Vill is egy kiváló autóversenyző. Sokaknak nem szimpatikus szókimondó stílusa miatt. Most nemrég a Le Mans-i 24 órás versenyen láthattuk versenyezni. Nagyon meggyőző teljesítményt nyújtott, de sajnos a technika megadta magát, és második helyről kiállni kényszerült a versenyből. Most nagyon úgy tűnik, hogy Montoya példáját követve a Nascar-ban folytathatja pályafutását. Drukkolok neki! Villeneuve forever !:king:

2007. Augusztus 17, 11:23
Válasz #1

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jacques Villeneuve - 1997 F1 világbajnoka

« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 01, 11:43 írta F1Andris »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek