Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Jacques Villeneuve - a kanadai világbajnok  (Megtekintve 67519 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 28, 14:03
Válasz #188

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem, bemutatom, ő Jacques Villeneuve, F1-es világbajnok! :D

2009. November 28, 13:29
Válasz #187

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
őszintén Andris én először a képedről nem azt hittem, hogy JV van rajta hanem, hogy te. :D Most jöttem rá. Huh hát ezt nagyon elkevertem. :D

2009. November 28, 11:52
Válasz #186

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én is remélem h visszatér!
Sokat bizonyítana ezzel a lépéssel vagy döntéssel!
Mivel akárhogy nézzük világbajnokról van szó!Uh Én nem fogok csodáékozni ha képes lesz igen igen odatenni magát!
És remélem így is lesz! :)

2009. November 27, 22:27
Válasz #185

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Köszi a bíztatást! O0

Talán összejöhet, de ha nem akkor sincsen vész. Nekem az F1 az F1 marad akármi történik! :clap1:

2009. November 27, 21:57
Válasz #184

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Azért remélem kap valahol ülést JV. Én szurkolok neki. Meg neked is Andris.

2009. November 27, 20:54
Válasz #183

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Legnagyobb esélye idén van, hogy ülést szerezzen vmelyik csapatnál, úgy gondolom, hogy ha idén nem, akkor soha!

Van okod hinni benne, hogy visszatér, a jelek azt mutatják:)

2009. November 27, 20:06
Válasz #182

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nagyon csalódott leszek ha nem kerül be JV 2010-ben!
Sokat dolgozott idén azért hogy visszatérhessen.

Talán egy kicsit árulkodó jel lehet az is hogy keményen elkezdett edzeni...

Tudom, hogy szinte senki nem hisz már benne, de én tudom hogy versenyképes lenne, és remélem ezt be is bizonyíthatja jövőre!


2009. November 27, 19:59
Válasz #181

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Csak nem azt hiszed hogy.... :) Kimit nem látjuk jövőre az F1-ben, mert egy az, Lótushoz nem is menne, egy esélye lenne, a Mercedesz Gp, de ők húzzák az időt, a Renault miatt, főképp Kubica miatt, tehát az is kilőve, tehát Kimi "C" vágány.. :-\

Abban egyetértek, hogy Trulli esélyesebb, de majd meglátjuk..

2009. November 27, 19:50
Válasz #180

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Csak van itt egy kis bökkenő!

Állítólag a mai napon Kimi Raikönnen és Jarno Trulli is látogatást tett a Lotusnál.... ::-)

2009. November 27, 19:33
Válasz #179

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
 :yes: Csak érik az a dolog Andris.. :) (Még is igaznak látszik hogy a remény hal meg utoljára?)

2009. November 27, 17:23
Válasz #178

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Azok a pletykák miszerint Jacques Villeneuve komolyan gondolja az F1-es visszatérést a következő szezonban beigazolódni látszanak, mivel a kanadai látogatást tett a Lotus F1 csapat főhadiszállásán.

Villeneuve körbejárta az egész létesítményt. Valamint bepillantást nyerhetett a csapat múltjába, és eredményeibe, valamint a gyártás folyamatába. Majd Clive Chapman a Lotus alapítójának fia megosztotta édesapja Colin Chapman néhány az autóversenyzéshez fűződő emlékét Villeneuve-el.
A gyár dolgozói is nagy lelkesedéssel fogadták a kanadai világbajnokot. Rengeteg közös fotó is készült.

Dany Bahar a Lotus egyik vezetője nagyon izgatottan beszélt Villeneuve látogatásával kapcsolatban: "Jacques látogatása egy hatalmas elismerés az egész Lotus csapat számára. Itt a gyárban mindenki megszállott, és ez Jacques-ra is igaz, vérbeli autóversenyző!"

Villeneuve is nagyon jól érezte magát az esemény alkalmából: "Ez egy fantasztikus nap volt! Találkoztam régi barátommal Gino Rosato-val aki hosszú évekig a Ferrari-nál dolgozott, de jelenleg ő is aktív résztvevője a Lotus F1-es projektjének.  Gino sokat mesélt a csapatról, és arról, hogy hogyan készülnek ezek a varázslatos versenygépek! Gyermekkoromban kaptam egy 1972-es Lotus modellautót, amit akkoriban Emerson Fittipaldi vezetett. Az ő nevét előbb meg tudtam tanulni mint édesapámét!

Jó érzés látni hogy az egész csapat ilyen keményen küzd a sikerért, és mondhatom professzionális munka folyik itt a  gyárban!

Villeneuve egy Lotus Evora-t is kipróbálhatott, és tapasztalatait egyből megosztotta a Lotus mérnökeivel, hogy a tapasztalatokat felhasználva még tökéletesebb autót alkothassanak.

"Ez egy brutálisan jó versenygép, pokolian gyors, és kényelmes!" - mondta Villeneuve.






2009. November 20, 15:53
Válasz #177

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem a legjobb választás a Lotus lenne, persze ha a USF1 versenyzője lesz annak is nagyon fogok örülni. A lényeg hogy viszont láthassam versenyezni! :cheerful_h4h:

Szerintem megérdemel egy lehetőséget! Nagyon motiváltnak tűnik! O0

Az sem érdekel ha a mezőny végén harcol, Villeneuve ott is tud majd olyan dolgokat mutatni amit a mezőny élmenői is irigyelnek! ::-)

2009. November 20, 15:47
Válasz #176

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Igen, de van alapja, az a lényeg, mivel nem véletlen edz ennyire Villneuve ;) ő már tudja azt, amit mi még nem..

2009. November 20, 15:22
Válasz #175

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Annyi a keverés JV-vel kapcsolatban, hogy már nem tudom mit higyjek.. :no_1:

2009. November 20, 10:47
Válasz #174

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Tapasztalt versenyzőket keres az újonc csapat, nem akar újoncokat vagy fizetős pilótákat.
A Lotus technikai igazgatója, Mike Gascoyne szerint jó ütemben haladnak a 2010-es Lotus építésével.

"A szélcsatorna-modell az olasz Fondtech tervei alapján készült. A 2010-es vázra épül, amely már nagy üzemanyagtankhoz, Cosworth motorhoz, Xtrac váltóhoz, a saját futóművünkhöz és egyéb alkatrészeinkhez készült. A fondmetalos munkatársaink terveit formázza meg a karosszéria-borítás." - nyilatkozta Gascoyne.

"Terveink szerint január első hetére a műhelyben lesz már a jövő évi autó, jó úton haladunk, reményeink szerint február elején bejárathatjuk az autót.."

Mindemellett Gascoyne megerősítette, hogy a Lotus Jarno Trullival és Jacques Villeneuve-vel tárgyal egy esetleges pilótaszerződés kapcsán:
"Tapasztalt versenyzőket keresünk. Nem akarunk újoncokat vagy fizetős pilótákat."
: 2009. november 19. - 22:11:47
USF1 Team: De la Rosa, Villeneuve, Summerton

Az újonc amerikai istálló főnöke, Ken Anderson szerint Pedro de la Rosa a csapat pilótája lehet 2010-ben.

A jövőre a Forma-1-ben debütáló csapatok között szerepel a Team USF1 is. Az amerikaiak a pletykák ellenére jó úton haladnak, és elmondásuk szerint biztosan ott lesznek jövőre Bahrain-ben az évadnyitó nagydíjon a rajtrácson.

Azt viszont egyelőre nem tudni, hogy kik vezethetik majd a USF1 versenygépeit.

Nem is oly rég arról számolhattunk be Önöknek, hogy a fiatal amerikai, Jonathan Summerton 2010-ben fog debütálni a Forma-1-ben.

Summerton mindezt hivatalos Twitter oldalán osztotta meg velünk. Jonathan-t az F1-es csapatok közül kizárólag a USF1-el hozták szóba.

Ken Anderson csapatfőnök tapasztalt pilótákat szeretne.

„A legfontosabb dolog a számunkra az, hogy olyan versenyzőkkel dolgozzunk együtt, akik F1-es tapasztalattal rendelkeznek, mivel tesztkorlátozások vannak érvényben.” – nyilatkozta Ken Anderson a francia Auto Hebdo-nak.

„Pedro de la Rosa is szerepel a listánkon. ő nagy segítség lenne a számunkra, mivel óriási tapasztalata van. Nagy előnyt jelentene az érkezése. ” – tette hozzá Anderson.

Ez már csak azért is érdekes, mivel a hét elején olyan hírek láttak napvilágot, hogy a McLaren veterán tesztpilótája már aláírt a Force Indiához.

„12 név szerepel a listánkon. Mind kiváló versenyzők. Ebből kettőt, vagy hármat kiválasztani, nem lesz könnyű.” – zárta le. 

1997 bajnoka, Jacques Villeneuve, és Franck Montagny szintén esélyes.

A Rue Frontenac korábban arról számolt be, hogy Villeneuve intenzív edzésbe kezdett Ausztriában, felkészülvén a nagy visszatérésre.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek