Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Michael Schumacher  (Megtekintve 21390 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 04, 20:40
Válasz #52

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát nem is tudom, jó lenne,nem vitás, de nem tudom hogy megérné e, ki tudja hogy hogy tudna teljesíteni, még annak ellenére is hogy 7x B!
Annak meg semmi értelme hogy a média elvárná hogy jól teljesítsen, és ennek ellenére kullogna a hátsó mezőnyben, magát égetné, ezért sztem jobb ha nem is jön vissza, jókor hagyta abba a versenyzést, 7x VB, elért mindent!

2009. Október 04, 20:10
Válasz #51

levi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
kár hogy schumi visszavonult de remélem visszajön és hogyha bevezetik három kocsis szabályt akkor 100% hogy visszajön az jó lenne.  :thumbsup:
Imádom f1-et nem hiszem hogy valamikor megutálom és Alonso fan vagyok!

2009. Augusztus 15, 22:47
Válasz #50

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
az tény hogy ha fáj neki, akkor nem szabad erőltetni, mert még baj is eshet belőle, és reméljük az is tény lesz, hogy visszatér! :)

2009. Augusztus 14, 05:48
Válasz #49

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem ha meggyógyulnak a sérülései akkor 100% hogy visszatér. De fájdalmakkal nem lehet versenyezni!

2009. Augusztus 13, 22:34
Válasz #48

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát ez az miért motorozott? Amúgy mikor először motorra ült, én egyáltalán nem örültem, és mondtam is miért kell ez, és azért rendesen bukdácsolt, de ő folytatta, és tessék nem térhet vissza az f1-be!

És Freedomot teljesen megértem, azt hiszem én se lennék optimista ezek után!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 13, 17:15
Válasz #47

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
De látod, máig motorozna,ha nem lett volna az a baleset, egyik nyilatkozatában is mondta,hogy szomorú,hogy nem csinálhatja azt amit szeretne..

2009. Augusztus 13, 16:51
Válasz #46

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A legnagyobb baj az hogy elkezdett motorozni. Ennyi idősen ez már nem az ő sportja...

2009. Augusztus 13, 00:26
Válasz #45

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kár, azért remélem egyszer vissza jön a kedved, ha nem is ül már be idén.  :-\
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 13, 16:53 írta Cole »

2009. Augusztus 13, 00:20
Válasz #44

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Én már nem hiszek semmiben és elment a kedvem az egész F1-től...

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Augusztus 12, 23:21
Válasz #43

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
De sajnálom a Schumi fanokat, és aki készítette ezt a  vidit, ez nagyon durva, sajnálom, de hátha valamelyik futamra már beül, szerintem megcsinálja, megedzi a nyakát, és Monza-ra beül. Szerintem ez így lesz! Ne adjátok fel, még van remény hogy láthassátok versenyezni!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 11, 20:59
Válasz #42

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát nagyon sajnálom hogy nem tért vissza, ezért egy kis vissza emlékeztetővel egészíteném ki ezt a ..nagyon rossz napot :crybaby:

Michael Schumacher Comback Valencia 2009

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OLlb8Hyy5B8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OLlb8Hyy5B8</a>

2009. Augusztus 07, 20:34
Válasz #41

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nagyon jó vissza nézni a régi felvételeket Schumi csatáiról is. :)


Pl. 2005 Imola, de lehetne sorolni.

2009. Augusztus 07, 01:12
Válasz #40

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Az összes Schumi fannak, rajongónak, drukkernek kívánom, hogy láthassátok azt a bizonyos ugrást amit csak ő tud profi módon megmutatni

Jólesik, hogy ezt írod, bárcsak lehetőség adódna rá.

minden egyes percet használjatok ki, hogy láthajátok őt megint versenyezni, mert ez nem mindennapi dolog, ami veletek megtörténhetett.
Tudom, hidd el. Felfoghatatlanul boldog vagyok. Amióta bejelentették, hogy visszatér, azóta Schumival fekszem és kelek. ő a szememben egy hős. Mind a karrierjével, mind a családi életével példát mutat. Egy olyan ember, akire felnézhetek.

Elmondani nem tudom, hogy mekkora haragot érzek amikor bántják és megkérdőjelezik a tehetségét. Néha ordítani tudnék mérgemben.

Remélem sikerül Schuminak felélesztenia Ferrarit , hogy megint a top csapatok közé tartózzon.
Ez már nem Schumitól függ, nélküle kell boldogulniuk. Ami volt soha nem fog már visszatérni. Azzal, hogy elment, rengeteg minden megváltozott és nem csak a Ferrarinál. Az egész sportágat belengte a jelenléte, most látszik csak igazán, hogy mennyire.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Augusztus 07, 00:01
Válasz #39

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Megnézetm a vidit, és kirázotta  hideg, és megint a  könnyeimmel küszködtem, magható volt ez a videó, és nemsokára az én kedvencem is visszavonul. Az összes Schumi fannak, rajongónak, drukkernek kívánom, hogy láthassátok azt a bizonyos ugrást amit csak ő tud profi módon megmutatni, és minden egyes percet használjatok ki, hogy láthajátok őt megint versenyezni, mert ez nem mindennapi dolog, ami veletek megtörténhetett. Ahogy írtad, Schumi volt a szíve és lelke a csapatnak, és ahogyan ő elment úgy a csapatból is eltűnt az a bizonyos kapocs, és láthatjuk a Ferrari darabjaira hullott. Remélem sikerül Schuminak felélesztenia Ferrarit , hogy megint a top csapatok közé tartózzon.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 06, 23:44
Válasz #38

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Schumi utolsó percei a Ferrarinál még anno 2006-ban.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wqAmZMV3CcA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wqAmZMV3CcA</a>

3 perctől látható, hogy nem csak Schumi küszködött a könnyeivel. Ennek a csapatnak ő a szíve és a lelke.
Csodálatos egy ember. Egy igazi példakép.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek