Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Bahrain,Sakhir 2012-04-22  (Megtekintve 15826 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. április 19, 22:00
Válasz #19

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem izgalmasabb lesz azon izgulni, hogy a pályára dobnak-e valamiféle dolgot vagy esetleg ott a háttérben történik-e valami action, mint egy Schumi pole. :D

2012. április 19, 20:47
Válasz #18

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Kíváncsian várom milyen lesz a futam, bízom benne hogy izgalmas lesz, örülnék egy Shumi pole-nak!

Bahreini helyzetre meg annyit, hogy én simán lefújtam volna az egészet, nem egészséges odamenni, "véletlen baleset" ...lol, véletlenül odahajítottak egy Molotov koktélt a buszukhoz.. :18:

2012. április 19, 13:13
Válasz #17

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Forró helyzetbe kerültek Bahreinben a Force India szerelői


Mivel a Force India munkatársain semmilyen jel sem utalt arra, hogy egy Forma-1-es csapat tagjai, a támadást nem a királykategóriának szánták, és az eset a balszerencsének tudható be.
 
Tegnap a tüntetők egy rögtönzött úttorlaszt alakítottak ki az egyik autóúton, és a forgalomi dugóban benne volt a Force India szerelőinek egy csoportját szállító kisbusz is.
 
A tüntetők Molotov-koktélokat kezdtek el dobálni az autókra, és az egyik közvetlenül a csapat kisbusza mellett landolt. A forgalom nem sokkal később képes volt arra, hogy elmeneküljön.
 
Az eset egyben azt is tanúsítja, hogy a csapatok hiába tesznek előkészületeket a biztonság fokozása érdekében, és kérnek tanácsokat helyi biztonsági erőktől ? ahogy a Force India is tette -, az ilyen helyzeteket nehéz elkerülni.

2012. április 18, 10:37
Válasz #16

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ezen a hétvégén jön Bahrain, ami tavaly elmaradt. 2010-ben a Ferrari nyerte kettős győzelemke, erre idén aligha van esély, de vajon a nagy melegben a Mercedes-nek sikerülni fog? Kérdés, hogy a címvédő mikor vág vissza, mert idén nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő szeretné. Mondd el a véleményed!

2012. április 17, 19:22
Válasz #15

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Lesz ott olyan biztonsági rendszer kiépítve, hogy a légy se mehet engedély nélkül a pilóták közelébe!

Lehet nézőket se visznek be, bár az már szégyen lenne az F1-re nézve. Jövőre tuti nem lesz már a naptárban ez a nagydíj. Mondjuk úgy is uncsi egy pálya.

2012. április 17, 11:24
Válasz #14

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Háborús riporterré vált F1-es újságírók
Két Formula-1-es újságíró háborús tudósítóként is kipróbálta magát, azt követően, hogy megérkeztek Bahreinbe a hétvégi nagydíjat megelőzően.

"Mint tapasztalt újságíró volt egy faladatom, hogy a saját szemeimmel lássak egy ilyen incidenst" - nyilatkozta a PA Sport riportere, Ian Parkes, aki hétfőn részletes beszámolót készített egy tüntetésről, ami körülbelül 10 kilométerre a fővárostól, Manamától történt.

"A nap végén újságírók vagyunk. Ez a munkánk" - árulta el, utalva ezzel a Bryton Youngra, a Daily Mirror zsurnalisztájára, aki elkísérte a nem F1 ellenes megmozdulásra.

Parkes erőszakos cselekményekről számolt be Bahreinben, míg Young a Twitteren elárulta: "Molotov koktélok szagát éreztem, és belekóstoltam a könnygázba, miközben azon gondolkodtam, mi a francot keres az F1 Bahreinben."

Ugyanakkor Parkes elmondta, mikor visszatértek Manamába, normális körülmények fogadták őket: "Gyakorlatilag senki sem fogja tudni, mi is történt."

Zayed Al Zayani, a bahreini pálya igazgatója úgy véli, a többi újságíró is ?normálisnak? fogja találni a helyzetet, mikor a hétvége folyamán megérkeznek.

"Azt hiszem, ez a hiszem, ha látom esete" - nyiltkozta Al Zayani a BNA hírügynökségnek. "Nem rég beszéltem Christian Hornerrel, akinek a csapata már megérkezett, tegnap este elmenetek vacsorázni, és minden rendben van."

Kevin Easton, a The Times tudósítója már szintén Bahreinben van, aki a pályára vezető autóút során több mint 20 rendőrségi járművet számolt össze.

"A tüntetők szerencsések, ha a Formula-1-es cirkusz közelébe tudnak férkőzni" - írta Easton
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

2012. április 17, 10:02
Válasz #13

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Lesz ott olyan biztonsági rendszer kiépítve, hogy a légy se mehet engedély nélkül a pilóták közelébe!

2012. április 17, 08:19
Válasz #12

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Lehet ki sem pakolnak, úgy kell elmenekülniük...ne így legyen.

2012. április 16, 22:09
Válasz #11

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2012. április 14, 07:27
Válasz #10

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
no há megmondtam én ezt is, meg azt is hogy Vettel nem lesz idén világbajnok azis majd igaz lesz ;)
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

2012. április 13, 23:34
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hivatalos: Megrendezésre kerül a 2012-es Bahrain Nagydíj


Bahrain tavaly a véres és sok halálos áldozatot követelő politikai lázadások miatt nem tudta vendégül látni a Formula-1 mezőnyét.

Sokáig úgy tűnt, hogy ez idén sem fog megtörténni, ám most a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) egy hivatalos közlemény keretében egyértelművé tette a helyzetet, mely szerint az eredeti tervek alapján megrendezésre kerül a 2012-es Bahrain Nagydíj.

Az FIA egyeztetett az illetékesekkel és végül arra a döntésre jutott, hogy biztonságos a Formula-1 számára elutazni Bahrainbe. A szövetség számára mindennél fontosabb a biztonság, és miután megbizonyosodott arról, hogy biztonságos elutazni a sivatagi országba, zöld utat adott.

Az FIA megerősíti, hogy a tervezett időpontban kerül megrendezésre a 2012-es Gulf Air F1 Bahrain Nagydíj.

"Az FIA-nak racionális döntéseket kell hoznia, melyeket olyan információkra kell alapoznia, amiket a bahreini tisztségviselők és a Kereskedelmi Jogok Tulajdonosai nyújtottak nekünk."
"Azokra az információkra alapozva, melyekkel az FIA a jelenlegi szakaszban rendelkezik, megnyugtató az, hogy minden biztonsági mérce a helyén van ahhoz, hogy lebonyolítsuk a Forma-1-es világbajnoki eseményt Bahreinben."
 
"Ennélfogva az FIA megerősíti azt, hogy a 2012-es bahreini Gulf Air Grand Prix a tervezett szerint le fog zajlani"- olvasható az FIA közleményében.

2012. április 09, 20:40
Válasz #8

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
szerintem felesleges oda menni mert nagyon veszélyes és hát nem igazán izgalmas pálya inkább menjenek Isztambulba  :)
Go Fernando!

2012. április 09, 10:11
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem bőven belefér még a döntés, azért jó volna,ha megrendeznék idén a futamot.
Hét közepén nem hozzák meg, akkor már a csapatoknak a dolgait már szállítják oda, hiszen nincs 2 hetes szünet utána.

Én nem sajnálnám, ha kimaradna, mert egy unalmas pálya, bár rossz lenne, mert utána 3 hetet kellene várni egy újabb futamra. :D Egy biztos, ha most kiesik a verseny, akkor szerintem 2010-ben láttunk utoljára itt versenyt.

2012. április 09, 07:00
Válasz #6

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Szerintem bőven belefér még a döntés, azért jó volna,ha megrendeznék idén a futamot.

2012. április 08, 19:32
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ha elmaradna, akkor már dönteniük kellett volna.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek