Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Interlagos Brazilia 2007-10-21  (Megtekintve 30299 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 14, 17:09
Válasz #66

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
hello!
Raikkonen volt a legjobb és ö nyerte a legtöbb fútamot!
Meg neki drukoltam!
Szép volt Kimi :cool2: :clap1: :king: :) ;D :1: ^-^ O0 new_russian :ok: :mml: :lol2: :good: new_russian :banan: :friends: :good: :king: :cool2: :cool2: :) ;D :1: O0 :2funny: :6:
Hamilton mit bénázot ;D :8:
KÖSZ MASSA! :clap7: :cheerful_h4h: :clap1: :declare: ::-)
A LEGYÖZHETETLEN PÁROS  O0 :good: :king: :clap1: :cool2:
KIMI RAIKKONEN ÉS fELIPE MASSSA!

Bár most is az lett volna. Nem láttam sajnos, de tök jó lehetett a szülinapja után 4 nappal világbajnoknak lenni

2009. Július 15, 18:46
Válasz #65

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
hello!
Raikkonen volt a legjobb és ö nyerte a legtöbb fútamot!
Meg neki drukoltam!
Szép volt Kimi :cool2: :clap1: :king: :) ;D :1: ^-^ O0 new_russian :ok: :mml: :lol2: :good: new_russian :banan: :friends: :good: :king: :cool2: :cool2: :) ;D :1: O0 :2funny: :6:
Hamilton mit bénázot ;D :8:
KÖSZ MASSA! :clap7: :cheerful_h4h: :clap1: :declare: ::-)
A LEGYÖZHETETLEN PÁROS  O0 :good: :king: :clap1: :cool2:
KIMI RAIKKONEN ÉS fELIPE MASSSA!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 30, 19:55 írta adi11 »

2007. Október 26, 15:46
Válasz #64

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én is megnézném, de ennek a hírnek még nincs alapja, eddig semmi hír Alonsoról.

2007. Október 26, 13:04
Válasz #63

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én is olvastam ezt az RS pletykát... Ha Ralf tudtná hozni a Williams-es formáját, amikor Montoya-t is verte, akkor még megizzaszthatja Ham-et is. De tuti hogy Ron a kisfiát segítené, és nem Ralfot. Megnézném Ralf mit tudna egy top autóval.

2007. Október 26, 11:07
Válasz #62

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Azt olvastam valahol, hogy Ralf Schumi lesz a csapattársa. Akkor nem lesz ilyen sok baja Hamiltonnak, mint az idén. Ralfot simán lenyomja.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Október 24, 18:24
Válasz #61

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nembaj Hamilton,lesz ez még jobb is....Igaz még újonc,de lesz ebből a srácból még valami!
Jön a következő év,hátha...
Köszi Márti a híreket! :)
És Gratula Kiminek!:)

2007. Október 24, 11:36
Válasz #60

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Tuti, hogy nem fogják tőle elveni, mert kiderült, hogy azok a béna versenybírok rossz helyen mérték az üzi hőmérsékletét! Ja, és ez miért lenne a Kimi hibája, hogy elvennék tőle! szerintem Hami sem akar így világbajnok lenni, hogy odadobják neki, hogy nesze itt a vb címed! Kimi teljes mértékben megérdemli a címet! Olyan jó volt láti, hogy felszabadultan vigyoróg! Győzött az igazság!
Hamiről annyit, hogy csak a szája jár, mert ellentmond a saját nyilatkozatainak! "Én is olyan vagyok mint a jégember"! "tanultam a hibáimból, és sokkal átfontoltabban vágok neki az ucsó futamnak" Hát ebből semmi nem volt igaz, mert amikor Alo is lerajtolta, megijedt és elkezdet viaskodni, hogy mit képzelenk ezek leeőznek. Ha nem próbálja Alot vissza előzni, akkor ő a világbajnok! Ebből látszik, hogy még újonc, és nem tudja, hogy kell ilyenkor észen lenni! És szerintem is, a nagy sietségben nyomot el valamit az autóján, mert ha műszaki hiba lett volna, akkor nem tud végig menni! Egyszóval ezt mind magának köszönheti!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Október 23, 18:51
Válasz #59

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
1. Nem fogják elvenni Kimi vb címét!
2. A 17. helyről nem nehéz feljönni azzal a Mclaren-el ami Hami alatt volt.
3. Elbénázta az utolsó futamát, mert nem bírta a nyomást. "Az ujjam megcsúszott a kormánykeréken, és véletlenül megnyomtam a rajtszekvencia indítógombját" -ez volt az a bizonyos műszaki hiba.
4. Raikönnen pedig teljesen megérdemelten győzött!

Ez az én véleményem!  ;D

2007. Október 23, 18:06
Válasz #58

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!
Hallottátok a hírt?
Lehet Kimitől elveszik a világbajnoki címet! Nah és ha elveszik,akkor ez meg az ő hibája... Jah jó volt a a futam,de szegény Hamilton szerencsétlenül jött neki ez a helyezett,de így is még őt tartom a legjobbnak,mert az is nagy,hogy a 18.helyről felment a 7.re!! O0 nagyszerű teljesítmény...,jah és nem felejtkezzünk el,hogy 1 pont kellett volna a Világbajnoki címhez.. De lehet most meg is kapja??? ki tudja.... Várom a híreket!! O0
Nah addig is sziasztok,én mindenképpen maradok itt...

2007. Október 22, 13:36
Válasz #57

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Gratula Kiminek a VB-hez. Alonso csak a Mclaren miatt nem tudott nyerni világbajnokságot.

2007. Október 21, 23:02
Válasz #56

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez egy fantasztikus verseny volt! a 71 kört végig izgultam, majdnem szívinfartust kaptam, hogy Kimi megnyerje! Ez hihetetlen, hogy megnyerte a világbajnokságot! Tényleg bejött nevető harmadikként! Massa is nagyon szépen versenyzett, és tényleg ezer hála neki is, hogy segített a címszerzésben! Jó csapatjátékos! El se hiszem, hogy végre világbajnok lett! Ezt már nagyon megérdemelte a sok évnyi pech sorozata miatt! Egész végig csak vigyorgót, ezt olyan jó volt látni! Nagyon boldog vagyok, hogy megnyerte, úgy izgultam, én megmondtam, hogy valami fog történni, és lám csodát! Az Égiek segítettek neki! Látjátok igaz ez a mondás "Isten nem ver bottal". Győzött az igazság, és ez így van rendjén! Alonso is szépen nyilatkozott, látszott rajta, hogy ez az év neki kemény volt, egy kicsit megtörten ült ott! Ezt a futamot soha senki nem fogja elfelejteni! Kimi jókor szerezte meg az első világbajnoki címét! 57 évnek kellett eltelnie, hogy aki harmadik a vb pontversenyben, az diadalkoskodik! Ez hihetelen, megnyerte!!! Nagyon-nagyon örülök! Kimi fantasztikusan versenyzett, és ő is szépen nyilatkozott, és mindenkinek megköszönte! Annyira boldog vagyok! És jó tudni, hogy most ő is nagyon boldog, és hogy nagyon szereti ezt a csapatot! A mercinél fagyos volt mindig a légkör, ott nem volt családias a hangulat. Remélem jövőre is ilyen izgalmas lesz a világbajnokság!  :king: :zizi: :6: :1: O0 :thumbsup: happy :victory: :friends: :mml: :king: Kimi a VB!!! :king: happy
Csak sajnos vége lett a szezonnak, és márciusig várni kell! De én mint törzstag itt leszek és remélem majd ti is a fórumon! Mikor lesz már március? 
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 21, 23:04 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Október 21, 20:31
Válasz #55

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hát vége! Raikönnen világbajnok, nagyon jó hogy így alakult, és teljesen megérdemelte nagyon jól versenyzett egész évben, szóval nagyon-nagyon gratulálok Raikönennek és a Ferarri-nak, Massa is benne volt a sikerben, és ezt Kimi meg is köszönte neki, nagyon rendes srác Felipe is, és ahogy láttam Fernando is nagyon jól viselte hogy most nem ő lett a bajnok, tehát tud veszíteni is, és ő is elismerte Raikönnen-t. Hamilton, ő azt mutatta hogy nagyon erős fejben, és nem lehet kizökkenteni, de ez Alonso-nak sikerült és kiderült nem bírta a nyomást, és elbukta a vb-t, nagyon csúnyán, szóval a Mclaren idei éve egy teljes csőd, de valahol győzött az igazság, és nem egy olyan csapat nyerte a vb-t amelyik nem tisztességes eszközökkel játszott.Nagyon izgi szezon volt! Szal mégegyszer gratulálok Raikönennek és az egész Ferrari Team-nek!!!!! (gondolom Márti is nagyon örül most, a fórum első számú Kimi rajongója!) :king: :friends:

2007. Október 21, 20:17
Válasz #54

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Brazíl Nagydíj végeredménye

1. K. Räikkönen finn, Ferrari 1:28:15.270
2. F. Massa brazil, Ferrari +1.493
3. F. Alonso spanyol, McLaren-Mercedes +57.019
4. N. Rosberg német, Williams-Toyota +1:02.848
5. R. Kubica lengyel, BMW-Sauber +1:10.957
6. N. Heidfeld német, BMW-Sauber +1:11.317
7. L. Hamilton brit, McLaren-Mercedes +1 kör
8. J. Trulli olasz, Toyota +1 kör
9. D. Coulthard brit, Red Bull-Renault +1 kör
10. K. Nakadzsjma japán, Williams-Toyota +1 kör
11. R. Schumacher német, Toyota +1 kör
12. T. Szato japán, Super Aguri-Honda +2 kör
13. V. Liuzzi olasz, Toro Rosso-Ferrari +2 kör
14. A. Davidson brit, Super Aguri-Honda +3 kör

2007. Október 21, 20:09
Válasz #53

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Miért kellene megszorongatni Hamiltont?Megnézném az ő helyében Te mit csináltál volna?Lehet,hogy össze-vissza csináltad volna Magadat!Az lett volna a GÁZ!!! ;D :'(

2007. Október 21, 17:38
Válasz #52

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hú skacok, mindjárt eldől a vb, a lényeg az hogy test-test elleni csata legyen, és gyilkolják egymást a srácok, remélem megszorongatják Ham-et, kicsit sajnálom hogy itt a szezonvége...de azért remélem a keménymag télen is fórumozni fog...Jó versenynézést mindenkinek! O0

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek