Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Spa-Francorchamps Belgium 2007-09-16  (Megtekintve 12280 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 16, 18:05
Válasz #28

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
hello!
Ez nem kérdés volt hogy kínek a versenye volt látszot hogy ez Kimi kédvenc pályája!
Meg szerezte a polpoziciót és nyert is! O0 :) :cool2: :clap1: :clap7: :banan: :dance_: :victory: :wave: :zizi: :good: :1:
Go Kimi Go

2007. Szeptember 18, 20:29
Válasz #27

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én ezt csak egy Alonso elleni lejárató kampánynak tartom. Mostanában gyorsabb mint Hamilton, és nincsen szüksége külső segítségre. Aztán lehet hogy tévedek...
Igen szerintem is. Rosszat tesz a hírnevének.

2007. Szeptember 17, 19:18
Válasz #26

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Igen szerintem is ez most kacsa, de volt olyan is, hogy Alonso megzsarolta Dennist. Az ember most mit higgyen el? Ki mondd igazat? Alonso nagyon forrófejű, és hallottuk már őt gusztustalanul(nagyképűen) nyilatkozni! Ha ennyire utál ott lenni akkor menjen már el! Írja szépen alá Briosnak :D a szerződését, és akkor neki az elkövetkezendő években kinyalják a seggét, és ő lesz az első számú pilóta, Ahogyan akarta!!!
Álítólag most rá vár mindegyik csapat, hogy hogyan dönt! A Renault biztosan, szegény Fisicot sajnálom, mert így nem tud lépni! Miért nem írja már alá az álomszerződését Briatoreval? Úgy tudom, hogy már fel lehet bontani a szerződését a Mekivel! Már nagyon uncsi amitt művel ez a két óvodás a mekinél! :tickedoff:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 17, 18:50
Válasz #25

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én ezt csak egy Alonso elleni lejárató kampánynak tartom. Mostanában gyorsabb mint Hamilton, és nincsen szüksége külső segítségre. Aztán lehet hogy tévedek...

2007. Szeptember 17, 17:57
Válasz #24

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nagyon jó! Látom valaki kiismerte a mi kis Alokánkat! ;D
Most már Alonso folyik mindenhonnan! Róla csámcsog a sajtó mindenfélét! Most azt találták ki, hogy Alonso lefizeti a saját szerelőit, hogy mindent tegyenek meg, annak érdekében, hogy Hamiltont legyőzze! Én már Alonsoból mindent kinézek!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 17, 17:28
Válasz #23

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nagyon jók!  :) Ha van még ilyen vicces írás, akkor jöhet.

2007. Szeptember 17, 17:24
Válasz #22

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én írom! ;D - nem ám
Egy játékot kerestem aztán a Pc Dome oldalán ilyen blogszerűségek vannak, és azok között bukkantam rá. ::)

2007. Szeptember 17, 17:21
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hát ez a szöveg marha jó  :2funny: :2funny: :2funny:

Honnan szerzed?  ;D

2007. Szeptember 17, 06:45
Válasz #20

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jól alakult a verseny! Szép volt Kimi nagyot mentél. Ja és grat Alonsonak is hogy végre egy kicsit agresszívoskodott Hamiltonnal, nem volt gyenge amit az Eau Rouge-ban csináltak.  O0

Ja és itt a verseny Alonso szemszögéből  ;D

Na, szóval. Csak most engedtek ki a motorhome külön nekem elkészített gumiszobájából, ahol tök jó, mert ott aztán lehet őrjöngeni. Ráadásul ma különösen jó volt, mert az etetőn keresztül bedobtak egy csomó Kimis meg Massás képet, így kedvemre tépkedhettem azokat. Estére aztán egész elfogadható állapotba kerültem, köszönhető ez annak, hogy az utolsó órában végtelenítve játszották le nekem a Fernando Alonso Formula-1 World Champion-szöveget, még tavalyról.

Szóval a mai nap. Igazából már tegnap sem írtam, de kit érdekel, harmadik lettem a kvalifikáción, na bumm, gondoltam, jó ez, ez a két nímand még mindig kieshet előlem, ez szinte már jár nekem. Szóval nem érdekelt különösebben.

Aztán ez a mai verseny. Azért vannak szép emlékeim erről is. Isteni érzés volt Hamit kiküldenem a bukótérbe, rohadtul nem érdekelt, hogy majdnem teljes hosszában mellettem volt már, akkor is rátartottam a kis kintekuntára. Most mégis, mit kellett volna tennem, elengednem magam mellett szabályosan??? Ne vicceljünk már kérem, ez egy túlélő verseny, az győz, aki beér a célba, nehogy már a jobb pilóta nyerjen, hát akkor hogy lehetnék világbajnok? Remélem, még nem született meg az utódom, de ha lesz ilyen, lesz néhány jó tanácsom a számára.

1. Vágj át minden kanyart, kit érdekel.
2. Lökdösődj, koccolj, hátha elállítod a riválisod beállításainak a felét, vagy megsérül a gumija.
3. Játssz leszorítósdit, kit érdekel, hogy ha olyan balesetet okozol, amelyben esetleg meg is halhat valaki. Ez itt az élet, nem valami hülye szimulátor.
4. Ne idegeskedj, ha csak második vagy. Nálam az esetek többségében 2005-2006-ban így volt, és az a hülye mindig kiesett előlem. Szóval bőven elég, ha nem te vagy a leggyorsabb a mezőnyben.
5. Csessz ki a saját csapattársaddal is, ha kell. Kit érdekel. A cél a fontos, az eszközök meg sokadlagosak.
6. Tudj zsarolni a megfelelő pillanatban. Így simán elérheted az első számú pilóta státusát csapaton belül, és ezzel máris lenyomtad a nálad tehetségesebb háttérbe szorítását.

Szóval vannak tippjeim.

Mondjuk, Hami leszorítása után elég gáz volt a dolog, a Ferrari tökre elment, én meg csak a féknyomaikat láthattam. De azért azokat lefényképeztem, hátha jól jön még valamire.

Nyertek a Ferrarisok, de kit érdekel. A legjobb taktikán vagyok: Egész évben ott kullogok valaki mögött, néha kiesnek a vetélytársaim, én meg gyűjtögetem a 2.-3.-4 helyezett pontokat, és a végén szépen átveszem a kupát, mint az idény legjobb versenyzője.

Néha még én is röhögök ezen, de csak ha egyedül vagyok, vagy a fogadott apámmal, Brióssal.

Na, mindegy, most már lenyugodtam. Az orvosaim azt mondogatják, hogy a következő három verseny az enyém lesz, és ez boldogsággal tölt el. Imádni fogom, hogy egy olyan csapattal fogok VB lenni, amelyet akár ki is tilthattak volna a versenyekről az unfair magatartása miatt. Ez mondjuk elég szimpatikus a mekiben, de sajnos több értékes tulajdonságuk nincs.

De akkor is nagy öröm lesz ezekkel a csalókkal nyerni, ráadásul úgy, hogy Hamival a végén sikerült jól kicsesznem még zsarolás által is. Szóval értékes egy VB lesz ez. Csaló csapat, egyszer csak, minden átmenet nélkül magára hagyott újonc, zsarolás, koccolások-kiszorítások-előlem való kiesések.

Mindez annyira jól áll nekem. Marha nagyot fogok ünnepelni a végén! Mondjuk, egy kicsit sajnálom, hogy a nagy ünneplés közben az egész csapat Haminál fog dorbézolni, de kit érdekel…

2007. Szeptember 16, 17:10
Válasz #19

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Kimi megnyerte!  :king: Zsinórban (egy év kihagyással) harmadszorra nyeri meg a Belga nagydíjat! Ez az ő pályája! Már csak 13 ponttal van lemaradva Hamiltontól! Még van esély és összejöhet a Vb! Bár, nem hinném! Milyet piruettozott a végén! Tök happy vagyok!
Berakom nektek mit nyilatkozott Hamilton a futam után:
Hamilton csalódott Alonsoban
Lewis Hamilton neheztel Fernando Alonsora, aki a rajtot követően leszorította a pályáról. "Régóta figyelemmel kísérem a Formula-1 eseményeit, és tudom, hogy Fernando többször sportszerűtlenségre panaszkodott. Nem vártam volna ilyet egy olyan embertől, akire felnézek, és a akit példaképemnek tekintek."
"Azt nem tudom, hogy összeértünk-e, de elegendő helye volt a kanyarban ahhoz, hogy helyet hagyjon nekem." – jelentette ki Hamilton csalódottan.

Tudta jól milyen Alonso! Alonso védte a pozicióját, persze majd átengedi neki, tényleg mit hisz Hamike! Mostmár kezd visszavenni az arcából Hamike. Rájött, hogy hoppá, ez nem úgy van ahogy ő gondolja! Milyen duma "ő a példaképem" ,ha ő a példaképed, akkor miért vagy meglepődve!? Biztos megy árulkodni Dennis bácsihoz, hogy megint az a csúnya Alonso bántott, és kilökött. :8:




"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 16, 15:56
Válasz #18

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Végeredmény:

1. K. Räikkönen Finn, Ferrari 1:20:39.066 ó
2. F. Massa Brazil, Ferrari + 4.695 mp
3. F. Alonso Spanyol, McLaren-Mercedes + 14.343
4. L. Hamilton Brit, McLaren-Mercedes + 23.615
5. N. Heidfeld Német, BMW-Sauber + 51.879
6. N. Rosberg Német, Williams-Toyota + 1:16.876 p
7. M. Webber Ausztrál, Red Bull-Renault + 1:20.639
8. H. Kovalainen Finn, Renault + 1:25.106
9. R. Kubica Lengyel, BMW-Sauber + 1:25.661
10. R. Schumacher Német, Toyota + 1:28.574
11. J. Trulli Olasz, Toyota + 1:43.653
12. V. Liuzzi Olasz, Toro Rosso-Ferrari + 1 kör
13. R. Barrichello Brazil, Honda + 1 kör
14. A. Sutil Német, Spyker Ferrari + 1 kör
15. T. Szato Japán, Super Aguri-Honda + 1 kör
16. A. Davidson Brit, Super Aguri-Honda + 1 kör
17. Sz. Jamamoto Japán, Spyker Ferrari + 1 kör
18. J. Button Brit, Honda + 8 lkör 

NEM ÉRT CÉLBA:     
19. A. Wurz Osztrák, Williams-Toyota + 10 kör 
20. D. Coulthard Brit, Red Bull-Renault + 15 kör 
21. S. Vettel Német, Toro Rosso-Ferrari + 36 lkör 
22. G. Fisichella Olasz, Renault + 43 kör

2007. Szeptember 16, 09:02
Válasz #17

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nekem van egy olyan érzésem, hogy olyasmi verseny lesz ez mint a Török nagydíj. A két Ferrari 2 másodpercen belül követi egymást aztán az dönt hogy kinek van 1 plusz körre üzemanyaga. Massa azt nyilatkozta hogy nagyon örül a stratégiának, lehet hogy ez jelent valamit? De a Ferrarinak csak akkor lesz "könnyű" dolga ha jól rajtolnak mert ha Alonso vagy Hamilton lerajtolják őket akkor nehéz futam lesz.

2007. Szeptember 15, 22:43
Válasz #16

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nagyon örültem, hogy Kimi megszerezte a polet! Nagyon kicsin múllott! Ha nem fékezi el magát Massa, az utolsó kanyarnál, akkor lehet, hogy övé lett volna. De szerencsére nem így lett! Remélem, hogy rajt cél gyözelem lesz! :)  :king: Csak nehogy valami történjen a ferkával, mert akkor nagyon idegbeteg leszek, ha már nem nyeri meg a Vb, akkor az elkövetkező futamokat ő nyerje meg! Ha esni fog, hát ... nem tudom, végülis Kimi is jó esőben, de tudjuk ki a legjobb eső menő! Meg ha esik, akkor lehet, hogy Hamike megint kicsuszik, és nem szerez egy pontot sem! :D De, azért ne essen, mert megkeverheti a dolgokat, úgy mind Nürburgingen!
Hajrá Kimi! GO Kimi Go! :king:

Azért Hamiltont esőben még szerintem nem kellene leírni, nem láttuk még egy igazi esős versenyen menni (igazi esős verseny=olyan verseny, ahol semmi vízátfolyás, semmi nincs, csak vizes a pálya :D)Valahol meg valaki azt írta, hogy 4 Ferrari volt a pályán az idei évben: 2 vörös színű és 2 ezüst színű :D :P :lol2: ;D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 15, 22:46 írta Adam Jonas »

2007. Szeptember 15, 18:42
Válasz #15

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nagyon örültem, hogy Kimi megszerezte a polet! Nagyon kicsin múllott! Ha nem fékezi el magát Massa, az utolsó kanyarnál, akkor lehet, hogy övé lett volna. De szerencsére nem így lett! Remélem, hogy rajt cél gyözelem lesz! :)  :king: Csak nehogy valami történjen a ferkával, mert akkor nagyon idegbeteg leszek, ha már nem nyeri meg a Vb, akkor az elkövetkező futamokat ő nyerje meg! Ha esni fog, hát ... nem tudom, végülis Kimi is jó esőben, de tudjuk ki a legjobb eső menő! Meg ha esik, akkor lehet, hogy Hamike megint kicsuszik, és nem szerez egy pontot sem! :D De, azért ne essen, mert megkeverheti a dolgokat, úgy mind Nürburgingen!
Hajrá Kimi! GO Kimi Go! :king:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 15, 15:38
Válasz #14

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Időmérő végeredménye:
1. K. Räikkönen Ferrari 1:45,994 p
2. F. Massa Ferrari 1:46,011
3. F. Alonso McLaren-Mercedes 1:46,091
4. L. Hamilton McLaren-Mercedes 1:46,406
5. N. Rosberg Williams-Toyota 1:47,334
6. N. Heidfeld BMW-Sauber 1:47,409
7. M. Webber Red Bull-Renault 1:47,524
8. J. Trulli Toyota 1:47,798
9. H. Kovalainen Renault 1:48,505   
10. G. Fisichella Renault 1:46,603
11. R. Schumacher Toyota 1:46,618
12. D. Coulthard Red Bull-Renault 1:46,800
13. J. Button Honda 1:46,955
14. V. Liuzzi Toro Rosso-Ferrari 1:47,115
15. (+10) R. Kubica BMW-Sauber 1:46,996
16. A. Wurz Williams-Toyota 1:47,394
17. S. Vettel Toro Rosso-Ferrari 1:47,581
18. R. Barrichello Honda 1:47,954
19. T. Szato Super Aguri-Honda 1:47,980
20. A. Sutil Spyker Ferrari 1:48,044
21. A. Davidson Super Aguri-Honda 1:48,199
22. Sz. Jamamoto Spyker Ferrari 1:49,577

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek