Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Lauda: Schumachernek nyugdíjba kellene menie  (Megtekintve 4105 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Augusztus 19, 08:16
Válasz #13

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Mindenesetre SPA-ban remélem esik és egy jó eredménnyel egy időre megint betapasztja a kritikusok száját! Bár akkor Laudáéknak nem lenne meg a napi Schumimiértnemvonulmárvissza adag és nem lesz miből élniük! :'(
Akkor szorítsunk ezért :mml:
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Augusztus 18, 22:41
Válasz #12

schuey

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher
Hány embernek is ment neki Schumi a saját egyértelmű hibájából?  :)

Petrov,Kobayashi meg volt még az megforgás a német nagydíjon.Amit ha megnéztek sokkal jobban fogta meg utána mint Vettel :excl: :king:

2011. Augusztus 18, 22:39
Válasz #11

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Hány embernek is ment neki Schumi a saját egyértelmű hibájából?  :)
Damon Hill ,Vili.....
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2011. Augusztus 18, 19:47
Válasz #10

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Hány embernek is ment neki Schumi a saját egyértelmű hibájából?  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Augusztus 18, 19:07
Válasz #9

schuey

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher
Mindenesetre SPA-ban remélem esik és egy jó eredménnyel egy időre megint betapasztja a kritikusok száját! Bár akkor Laudáéknak nem lenne meg a napi Schumimiértnemvonulmárvissza adag és nem lesz miből élniük! :'(

2011. Augusztus 18, 17:34
Válasz #8

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Mint egy igazi Japán pilóta mindenkivel ütközik aki a pályán van.
Ez még tőled is övön aluli, de tény, hogy poénnak nagyon jó, mert nagyot nevettem ezen ;D
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Augusztus 18, 17:10
Válasz #7

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
az meg,h néha túlerőlteti schumi az a túlzott bizonyítási vágynak tudható be.
Mint egy igazi Japán pilóta mindenkivel ütközik aki a pályán van.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2011. Augusztus 18, 16:50
Válasz #6

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mérföldekkel???? :o . Az időmérőn, de a versenyeken egában vannak...az meg,h néha túlerőlteti schumi az a túlzott bizonyítási vágynak tudható be.

Ezen nincs értelme vitatkozni, te úgy látod mert a drukkere vagy, én sosem szerettem (sőt, ha 2004 körüli időt írnánk, talán nem is így fogalmaztam volna)...mindegy én többet vártam a nagy 7 szeres bajnoktól, és vannak még jópáran akik szintén...

2011. Augusztus 18, 16:13
Válasz #5

schuey

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher
Kicsit azért én is úgy gondolom, hogy kár eröltetni... igazából engem csak az zavar, hogy a csapattársa néha mérföldekkel veri... Maradjon, nem sok port kavar...

Mérföldekkel???? :o . Az időmérőn, de a versenyeken egában vannak...az meg,h néha túlerőlteti schumi az a túlzott bizonyítási vágynak tudható be.

2011. Augusztus 18, 15:27
Válasz #4

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Kicsit azért én is úgy gondolom, hogy kár eröltetni... igazából engem csak az zavar, hogy a csapattársa néha mérföldekkel veri... Maradjon, nem sok port kavar...

2011. Augusztus 18, 10:25
Válasz #3

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
lauda bácsi igazán leállhatna már ezzel az állandó szövegelésével. :mad1: Persze,h nem tetszik neki h nem küzdhet az első helyekért mivel ő egy tipikus nyertes.De nem is az a fajta aki feladná mert a kritikusai ebbe akarják belehajszolni.  :excl: NYOMJAD NEKI ÉS SOSE ADD FEL  :king:
Schumi az a típus aki sosem adja fel :) Biztos vagyok benne, hogy kitölti a 3 éves szerződését :excl: Ha nem azt tenné akkor pedig Lauda és társai azért szólalnának meg :excl: Ők abból élnek, hogy kritizálják a pilótákat  :mad: Személyes kedvenc az Moss xD
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Augusztus 17, 21:46
Válasz #2

schuey

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher
lauda bácsi igazán leállhatna már ezzel az állandó szövegelésével. :mad1: Persze,h nem tetszik neki h nem küzdhet az első helyekért mivel ő egy tipikus nyertes.De nem is az a fajta aki feladná mert a kritikusai ebbe akarják belehajszolni.  :excl: NYOMJAD NEKI ÉS SOSE ADD FEL  :king:

2011. Augusztus 11, 14:42
Válasz #1

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Niki Lauda úgy gondolja Schumacher visszatérése sikertelen, és ha jót akar magának, a nyugdíj mellett dönt.

Lauda két év kihagyás után, 1982-ben tért vissza a sportágba, majd 1984-ben megszerezte harmadik bajnoki címét. Mikor a rákövetkező évben visszavonult, a bajnokság tízedik helyén végzett, 59 ponttal lemaradva McLarenes csapattársa Alain Prost mögött. Lauda párhuzamot von az 1985-ös szezonja és Schumacher idei helyzete között.

? Én támogattam az ötletet, hogy Michael visszatérjen, mert én voltam ilyen helyzetben és tudom, miről szól ez az egész? ? mondta el Lauda a Motor Sport magazinnak. ?Tavaly még megértettük, hogy időre van szüksége, hogy megszokja az új autót, és hátránnyal indult a tesztelési lehetőség hiánya miatt is. Úgy gondoltam az idei év lesz az utolsó lehetősége az igazi visszatérésre, de ez az év is csak olyan, mint a tavalyi volt.?

Bár Sabine Kehm, a versenyző menedzsere állítja, Schumacher elkötelezettebb, mint valaha, Lauda szerint nem olyan nyugodt ebben a helyzetben, mint amilyennek mutatja magát.

?Azt hiszem, minden sportolónak ? aki szeretne olyan eredményes lenni, mint Michael volt a múltban ? őszintének kell lennie magával. Azt mondta több időre van szüksége, és úgy csinál, mintha higgadt lenne és élvezné a helyzetet, de belül egyáltalán nem nyugodt. Mert egy ilyen klasszis pilóta nem élvezheti, hogy megverték.  Ha ő állítja, hogy alkalmas még a versenyzésre, akkor a Mercedesnek kell nyugdíjba küldenie őt!?

? A Forma 1-et senki nem viccből csinálja. A végén majd ő is felteszi magának a kérdést: ? Tudom-e még ezt tovább csinálni vagy nem?? Őszintén szólva nem hiszem, hogy Michaelnek menne. Ha gyorsabb akarsz lenni, mindent megpróbálsz. Aztán ha már mindent megpróbáltál és még mindig nem megy, akkor alakul ki ez a helyzet. Biztos vagyok benne, hogy ő is mindent megpróbál, de egy nap rá fog jönni, hogy hiába. Akkor majd végleg visszavonul.?

formula.hu
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek