Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: GP2 elverte a HRT csapatot Monacoban!  (Megtekintve 2790 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Június 03, 20:54
Válasz #9

Patent

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 21
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: McLaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher
Most már bebizonyusult, hogy a HRT autói nem forma-1-es szintűek. Nem is értem mért vannak még a forma-1-ben. Még szponzoruk sincsen, és nem is lesz. :dance_:
M@rT Q<>ncKAa

2011. Május 27, 17:05
Válasz #8

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
szegényeket sajnálom  :-\
Go Fernando!

2011. Május 27, 15:11
Válasz #7

HalfBloodPrince

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 13
  • Anti-Buttonista
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Felipe Massa
Bezony, habár a Super-Aguri is csak egy ideig húzta...Szerintem egyébként a Lotus is kilométerekre van még a középmezőny elejétől is, hiába tudnak esetleg kis szerencsével bejutni a Q2-be, a versenyen már abszolút nullát teljesítenek, max a kiesésekből profitálnak.

2011. Május 27, 14:01
Válasz #6

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Teljesen feleslegesen vannak az F1-ben nézői szempontból.Szponzorokra se nagyon várhatnak, mert ki akarná a vállalkozásának képét  egy guruló trágyára rakni??  :8:

Az is csoda, hogy van szponzor az autón. :) Mondjuk már tavaly azt hittem, hogy idén nem lesznek a pályán, de érdekes, hogy simán eléldegélnek a mezőnyben. :)

2011. Május 27, 09:49
Válasz #5

HalfBloodPrince

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 13
  • Anti-Buttonista
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Felipe Massa
Teljesen feleslegesen vannak az F1-ben nézői szempontból.Szponzorokra se nagyon várhatnak, mert ki akarná a vállalkozásának képét  egy guruló trágyára rakni??  :8:

2011. Május 26, 22:29
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Egyetértek én sose szeretem ezt a csapatot nem azért mert állandóan utolsók hanem mert a csodára várnak legalább a Lotus próbál fejleszteni ezek meg csak a támogatóra várnak de tenni semmit nem tesznek érte hogy az autó fejlődjön. Egyébként a Minárdi jobb volt mint most a HRT mert Baumgartner Zsolt 1:20.060-os időt ment Monacoba  :2funny:

Pedig, akkor még más autók voltak.. :D Igen a HRT és a Virgin, csak úgy elvannak a Forma 1-ben, a Lotus legalább tesz is valami annak érdekében, hogy ne legyenek sereghajtók.

2011. Május 26, 22:03
Válasz #3

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Lehet, Ausztrália után újra kiesnek szombaton az időmérőn. Mondjuk nem lenne baj, mert csak próbléma lenne velük.
Egyetértek én sose szeretem ezt a csapatot nem azért mert állandóan utolsók hanem mert a csodára várnak legalább a Lotus próbál fejleszteni ezek meg csak a támogatóra várnak de tenni semmit nem tesznek érte hogy az autó fejlődjön. Egyébként a Minárdi jobb volt mint most a HRT mert Baumgartner Zsolt 1:20.060-os időt ment Monacoba  :2funny:


2011. Május 26, 21:02
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Lehet, Ausztrália után újra kiesnek szombaton az időmérőn. Mondjuk nem lenne baj, mert csak próbléma lenne velük.

2011. Május 26, 19:09
Válasz #1

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
A tavalyi évhez hasonlóan a Hispania F1 Racing Team gyengébb időt autózott, mint a GP2 élmezőnye.

A HRT erősen tarthat a 107%-os szabály miatt attól, hogy vasárnap nem állhat rajthoz a Monacói Nagydíjon
.

Ma délután Vitantonio Liuzzi nem tudott pályára gurulni, mivel délelőtt összetörte az autóját.

Narain Karthikeyan azonban összesen 33 kört tett meg a hercegségben. Narain legjobb ideje: 1:22.066. Az indiai pilóta előtt Timo Glock végzett: 1:19.338.

A GP2-ben ma G. Van Der Garde  szerezte meg a rajtelsőséget. A Barwa Addax Team versenyzőjének ideje: 1:21.876.

2. S. Bird: 1:21.876.
3. J. Bianchi: 1:21.991.


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek