Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: F1 2012 SZEZON ÖSSZEFOGLALÓ  (Megtekintve 4695 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Január 21, 19:45
Válasz #4

bakondi05

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Remélem felfigyelnek erre a videóra a mtv! Gratulálok nagyon jó lett!A videó nézése közben libabőrös lettem, mindent bele vittél ebbe a videóba, én ilyen összefoglalós videókat szeretem, mert minden benne volt! Gratulálok, remélem még sok ilyen vidit csinálsz az f1 rajongóknak! Köszönjük!  :clap7: :koszi:

Köszi:D Már évek óta terveztem h csinálnok egyet, de Kimi eltávon volt és akkor csak félig meddig néztem az F1-et. Aztán visszatért és olyan jól sikerült neki is, meg az egész f1nek a 2012es szezon, h nem volt kérdés. Amúgy az M1, ha felfigyel erre a videóra, az csak azért lehet mert jogtalanul felhasználtam a felvételeit. Szóval örülhetek h nem tiltották le:D

2013. Január 09, 15:07
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Remélem felfigyelnek erre a videóra a mtv! Gratulálok nagyon jó lett!A videó nézése közben libabőrös lettem, mindent bele vittél ebbe a videóba, én ilyen összefoglalós videókat szeretem, mert minden benne volt! Gratulálok, remélem még sok ilyen vidit csinálsz az f1 rajongóknak! Köszönjük!  :clap7: :koszi:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2013. Január 07, 21:47
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nagyon jó videó lett!  :clap7:  :clap7:  :clap7:   O0

Gratulálok! Simán mehetne a köztévébe, mint Forma1-es beharangozó 2013-as idényre. Nagyon ott van, főleg a vége.  :cray_:

Köszönjük!  :koszi:

2013. Január 07, 18:07
Válasz #1

bakondi05

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Végre elkészült.

F1 2012-es szezon összefoglaló legnagyobbrészt magyar kommentárral. Sok volt vele a meló. Ha valakinek tetszik és van módja rá ossza meg a videót. Köszi!


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ha2vJOX_oeM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ha2vJOX_oeM</a>

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek