Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Grand Prix 3 Bajnokság  (Megtekintve 6837 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 09, 19:21
Válasz #5

Bonyek

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ismét köszönöm Adam Jonasnak az elismerést. A gp3 egy jó kis forma-1 es játék amit érdemes kipróbálni. Nem mai "csirke" de nem is kell hozzá erőmű. Jó kis izgalmakat lehet vele átélni egy bajnokságban való részvétellel.

Üdv

2008. Május 09, 18:56
Válasz #4

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ja, jó lett a honlapod, Bonyek! :) Gratula hozzá! Amúgy én igazábó túl sokat nem játszottam a GP3-mal, így nem tom, hogy milyen, viszont a GP2 annó istenkirály volt számomra. :D

2008. Május 09, 15:57
Válasz #3

Bonyek

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szia Andris,

Szerintem is a GP3 jobb mint az utódja. Köszönöm az elismerést a honlapot tekintve. Igyekszik az ember de ha még mások is pozitívan értékelik az a legjobb. Még egyszer köszönöm. Az eredményeket és képeket pedig megoldható a dolog hogy feltegyem ide de a honlapon jobban figyelemmel lehet kísérni.(Bár képek ott sincsenek) Ez egy jó ötletet adott a további fejlesztésre.

Köszi


2008. Május 09, 05:32
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Bonyek nagyon tetszik az oldalad! Igényes, és látszik hogy nem egy összecsapott dolog, ráadásul több nyelven. Én régen GP3-aztam, de már egy jó ideje abbahagytam, jó kis játék volt. Volt ott eső meg minden..intermediate gumi, felszáradó pálya, egyre jobb köridők. Nem tudom hogy vagy vele, de szerintem jobb mint a GP4... Kár hogy befejezték a GP sorozatot, pedig ha azok az akkori fejlesztők egy mostani modern grafikai motorral nekifeküdnének egy új játék elkészítésének, még akár az Rfactort is lenyomhatnák. Szerintem eddig a  GP4 sikerült a leggyengébben + óriási a gépigénye, viszont a GP2 és a GP3 mesterművek..

Sok sikert a bajnokságodhoz! Ha gondolod néha írhatnál egy kis beszámolót a futamokról, esetleg néhány képet is beszúrhatnál...  :zizi:

2008. Május 08, 17:24
Válasz #1

Bonyek

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok

www.f1gp3bajnoksag.atw.hu

Nézzetek be és ha érdekel játszatok.

A GP4 megvan nekem!

Üdv

Bonyek

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek