Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Támogatás  (Megtekintve 12442 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 01, 18:00
Válasz #42

beav

• *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
    • Profil megtekintése
Hali.
Nem talaltam jobb helyet mint a kozerdeku so itt tennem kozze, hogy-
Elado tobb mint 40 darab F1 es konyv (magyar, angol, nemet) jo allapotban. Ha valakit erdekel egy e-mail utan listat kuldok.
Hy

2011. Június 25, 22:22
Válasz #41

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi, lehet írok nekik, de nagyon reklámot nem látok, csak 1-2bannert, amit médiaajánlat alapján nem a legolcsóbb.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 25, 22:27 írta Cole »

2011. Június 25, 20:12
Válasz #40

Forma1 Girl

• Michael Schumacher
  • *
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Egyszer Andris írt nekik, és elutasították az ötletet, gondolom ez azóta nem is változott.
Értem..
Más: Nekem ma tűnt fel, hogy az F1 csatornának sincs már fóruma.
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Június 25, 20:01
Válasz #39

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Egyszer Andris írt nekik, és elutasították az ötletet, gondolom ez azóta nem is változott.

2011. Június 25, 14:50
Válasz #38

Forma1 Girl

• Michael Schumacher
  • *
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Hy.
Az a5.hu-nak sincs olyan "igazi" fóruma. Náluk ne lehetne próbálkozni?
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Május 08, 13:52
Válasz #37

Ivancia

• F1 Challenge Fan
  • *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • KC23!
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ők kerestek meg: http://radiobro.hu/

Ha van információd a műsorral kapcsolatban, akkor írj, bár nem tudom, hogy mekkora hallgatói számmal rendelkeznek, de nem akarok úgy járni, mint a Tisza rádióval.
Bannercserébe beleegyztek, hallgatottsággal sztem nem lesz majd baj, mert egy nagyobb rádiót keresnek ha jól tudom.  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Május 08, 12:06
Válasz #36

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ők kerestek meg: http://radiobro.hu/

Ha van információd a műsorral kapcsolatban, akkor írj, bár nem tudom, hogy mekkora hallgatói számmal rendelkeznek, de nem akarok úgy járni, mint a Tisza rádióval.

2011. Május 08, 09:59
Válasz #35

Ivancia

• F1 Challenge Fan
  • *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • KC23!
    • Profil megtekintése
Jó ötlet, köszi, de a műsorfüzetbe sehol nem találom ezt a programot, vagy csak nagyon fáradt vagyok? :D

Közben engem is megkerestek egy rádiótól, nagyon megörültem neki, de sajnos nem válaszolnak 2napja, pedig rögtön visszaírtam, hogy benne vagyok a támogatásban, az nagyon jó lenne nekünk én azt gondolom.
Nem vagy fáradt. :D
Elmennek egy másik Rádióba, várhatóan heteken belül lesz infó. addig is saját weboldalukkal foglalkoznak.  :)

Másik rádióról tudsz adni egy linket?  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Május 07, 22:28
Válasz #34

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
FIGYLEM: Találtam egy bizonyos FormaNet Magazin nevezetű rádióműsort(Péntek 18.00-19.00-ig a www.radio35.eu oldalon), amelynek ugyan weboldala van, de Fóruma még nincs, úgyhogy pályázhatnánk.

UI: Jövő heti adást megpróbálom hallgatni, mert ez így elsőre elég profinak tűnik.  :)

Ami az RTL-t illeti ők az F1Hírek fórumát tartják magukénak, az a társoldaluk, szóval egyenlőre oda nem lehet jelenkezni.  :D

Jó ötlet, köszi, de a műsorfüzetbe sehol nem találom ezt a programot, vagy csak nagyon fáradt vagyok? :D

Közben engem is megkerestek egy rádiótól, nagyon megörültem neki, de sajnos nem válaszolnak 2napja, pedig rögtön visszaírtam, hogy benne vagyok a támogatásban, az nagyon jó lenne nekünk én azt gondolom.

2011. Május 07, 21:37
Válasz #33

Ivancia

• F1 Challenge Fan
  • *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • KC23!
    • Profil megtekintése
FIGYLEM: Találtam egy bizonyos FormaNet Magazin nevezetű rádióműsort(Péntek 18.00-19.00-ig a www.radio35.eu oldalon), amelynek ugyan weboldala van, de Fóruma még nincs, úgyhogy pályázhatnánk.

UI: Jövő heti adást megpróbálom hallgatni, mert ez így elsőre elég profinak tűnik.  :)

Ami az RTL-t illeti ők az F1Hírek fórumát tartják magukénak, az a társoldaluk, szóval egyenlőre oda nem lehet jelenkezni.  :D
Eddie Jordan

2011. április 18, 13:54
Válasz #32

Sungirl

• Kimi fanatic
  • *
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Persze támogatóból sosem elég, de ez olyan kritikus helyzetnek tűnik. Szerintem semmi baj a fórummal. Sokan vagyunk, jó, mondjuk a legtöbb nem aktív, de akkor is. Jó a kinézet, minden rendesen működik, jól elvagyunk. Nézegettem ilyen fórumokat, a legtöbb messze nincs ilyen jó. De azért nem adjuk fel  :)

2011. április 17, 22:20
Válasz #31

DannyBug

• F1 Bug Team
  • *
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
F1-live-on anno cseréltünk bannert, de aztán sajnos levettek és még nem is szóltak. Nem adjuk fel, keressük a lehetőségeket. :)
Így van nem adjuk fel minden erővel azon leszünk hogyan tudjuk még ütősebbé tenni a fórumot O0 :good:

Hozzászólás összevonva: 2011. április 18, 00:14
Ja meg még annyival próbáltam segiteni kiraktam az oldalamra a Fórum honlapját!
http://f1giggsdannyliga.mlap.hu
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 18, 00:14 írta DannyBug »

2011. április 17, 21:59
Válasz #30

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
hát akkor már semmit nem tudok mindenkinek van fóruma :S de azok tök szarok probáltam az F1-live, Formula-1, sporthiradó ezeknek mind van fórumuk de ahogy elnéztem és ez sokkal jobb szebben kivan dolgozva és mint egy normális fórum úgy néz ki a többi csak odavan baszva hogy fórum azt kész!
Sajnos az ismerőseim se tudnak pozitív vissza jelzést adni sajnos jelenleg egyik se tudta volna mondani hogy lehetnék a fóruma :no_1: de ne adjuk fel!

F1-live-on anno cseréltünk bannert, de aztán sajnos levettek és még nem is szóltak. Nem adjuk fel, keressük a lehetőségeket. :)

2011. április 17, 21:32
Válasz #29

DannyBug

• F1 Bug Team
  • *
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Hát, akkor teljesen majd beleintegrálom a fórumot a facebook oldalunkba és akkor ott lehet csevegni. :D

origo f1 híreknek van fóruma, csak közben átalakultak, az a fórum az f1gp.hu-ra költözött, ami még 2-3 hónapja az admin társamé volt, aki közben itt is hagyott minket, de az új f1 híreknek is lesz fórum tudtommal.
hát akkor már semmit nem tudok mindenkinek van fóruma :S de azok tök szarok probáltam az F1-live, Formula-1, sporthiradó ezeknek mind van fórumuk de ahogy elnéztem és ez sokkal jobb szebben kivan dolgozva és mint egy normális fórum úgy néz ki a többi csak odavan baszva hogy fórum azt kész!
Sajnos az ismerőseim se tudnak pozitív vissza jelzést adni sajnos jelenleg egyik se tudta volna mondani hogy lehetnék a fóruma :no_1: de ne adjuk fel!

2011. április 17, 21:23
Válasz #28

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Most ha úgy veszük a facebookon is fórumoznak csak lájkolják meg ilyesmi ugyan úgy egymás hozzászólásaihoz szólnak hozzá! csak mondom tetszikelik!

És egyébként az Origo F1 hírek oldalal nem próbáltál beszélni vagy az is hülyeség :D : mint az rtl klubos amit mondtam? :D
Hát, akkor teljesen majd beleintegrálom a fórumot a facebook oldalunkba és akkor ott lehet csevegni. :D

origo f1 híreknek van fóruma, csak közben átalakultak, az a fórum az f1gp.hu-ra költözött, ami még 2-3 hónapja az admin társamé volt, aki közben itt is hagyott minket, de az új f1 híreknek is lesz fórum tudtommal.

Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
www.canga.hu :: Toplista:: Statisztika :: Bannercsere ::
TopSite.hu - A web legjobbjai.
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek