Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Támogatás  (Megtekintve 23006 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 01, 18:00
Válasz #42

beav

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Hali.
Nem talaltam jobb helyet mint a kozerdeku so itt tennem kozze, hogy-
Elado tobb mint 40 darab F1 es konyv (magyar, angol, nemet) jo allapotban. Ha valakit erdekel egy e-mail utan listat kuldok.
Hy

2011. Június 25, 22:22
Válasz #41

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi, lehet írok nekik, de nagyon reklámot nem látok, csak 1-2bannert, amit médiaajánlat alapján nem a legolcsóbb.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 25, 22:27 írta Cole »

2011. Június 25, 20:12
Válasz #40

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Egyszer Andris írt nekik, és elutasították az ötletet, gondolom ez azóta nem is változott.
Értem..
Más: Nekem ma tűnt fel, hogy az F1 csatornának sincs már fóruma.
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Június 25, 20:01
Válasz #39

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Egyszer Andris írt nekik, és elutasították az ötletet, gondolom ez azóta nem is változott.

2011. Június 25, 14:50
Válasz #38

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Hy.
Az a5.hu-nak sincs olyan "igazi" fóruma. Náluk ne lehetne próbálkozni?
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Május 08, 13:52
Válasz #37

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ők kerestek meg: http://radiobro.hu/

Ha van információd a műsorral kapcsolatban, akkor írj, bár nem tudom, hogy mekkora hallgatói számmal rendelkeznek, de nem akarok úgy járni, mint a Tisza rádióval.
Bannercserébe beleegyztek, hallgatottsággal sztem nem lesz majd baj, mert egy nagyobb rádiót keresnek ha jól tudom.  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Május 08, 12:06
Válasz #36

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ők kerestek meg: http://radiobro.hu/

Ha van információd a műsorral kapcsolatban, akkor írj, bár nem tudom, hogy mekkora hallgatói számmal rendelkeznek, de nem akarok úgy járni, mint a Tisza rádióval.

2011. Május 08, 09:59
Válasz #35

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Jó ötlet, köszi, de a műsorfüzetbe sehol nem találom ezt a programot, vagy csak nagyon fáradt vagyok? :D

Közben engem is megkerestek egy rádiótól, nagyon megörültem neki, de sajnos nem válaszolnak 2napja, pedig rögtön visszaírtam, hogy benne vagyok a támogatásban, az nagyon jó lenne nekünk én azt gondolom.
Nem vagy fáradt. :D
Elmennek egy másik Rádióba, várhatóan heteken belül lesz infó. addig is saját weboldalukkal foglalkoznak.  :)

Másik rádióról tudsz adni egy linket?  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Május 07, 22:28
Válasz #34

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
FIGYLEM: Találtam egy bizonyos FormaNet Magazin nevezetű rádióműsort(Péntek 18.00-19.00-ig a www.radio35.eu oldalon), amelynek ugyan weboldala van, de Fóruma még nincs, úgyhogy pályázhatnánk.

UI: Jövő heti adást megpróbálom hallgatni, mert ez így elsőre elég profinak tűnik.  :)

Ami az RTL-t illeti ők az F1Hírek fórumát tartják magukénak, az a társoldaluk, szóval egyenlőre oda nem lehet jelenkezni.  :D


Jó ötlet, köszi, de a műsorfüzetbe sehol nem találom ezt a programot, vagy csak nagyon fáradt vagyok? :D

Közben engem is megkerestek egy rádiótól, nagyon megörültem neki, de sajnos nem válaszolnak 2napja, pedig rögtön visszaírtam, hogy benne vagyok a támogatásban, az nagyon jó lenne nekünk én azt gondolom.

2011. Május 07, 21:37
Válasz #33

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
FIGYLEM: Találtam egy bizonyos FormaNet Magazin nevezetű rádióműsort(Péntek 18.00-19.00-ig a www.radio35.eu oldalon), amelynek ugyan weboldala van, de Fóruma még nincs, úgyhogy pályázhatnánk.

UI: Jövő heti adást megpróbálom hallgatni, mert ez így elsőre elég profinak tűnik.  :)

Ami az RTL-t illeti ők az F1Hírek fórumát tartják magukénak, az a társoldaluk, szóval egyenlőre oda nem lehet jelenkezni.  :D
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 18, 13:54
Válasz #32

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Persze támogatóból sosem elég, de ez olyan kritikus helyzetnek tűnik. Szerintem semmi baj a fórummal. Sokan vagyunk, jó, mondjuk a legtöbb nem aktív, de akkor is. Jó a kinézet, minden rendesen működik, jól elvagyunk. Nézegettem ilyen fórumokat, a legtöbb messze nincs ilyen jó. De azért nem adjuk fel  :)

2011. április 17, 22:20
Válasz #31

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
F1-live-on anno cseréltünk bannert, de aztán sajnos levettek és még nem is szóltak. Nem adjuk fel, keressük a lehetőségeket. :)
Így van nem adjuk fel minden erővel azon leszünk hogyan tudjuk még ütősebbé tenni a fórumot O0 :good:

Hozzászólás összevonva: 2011. április 18, 00:14
Ja meg még annyival próbáltam segiteni kiraktam az oldalamra a Fórum honlapját!
http://f1giggsdannyliga.mlap.hu
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 18, 00:14 írta DannyBug »


2011. április 17, 21:59
Válasz #30

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
hát akkor már semmit nem tudok mindenkinek van fóruma :S de azok tök szarok probáltam az F1-live, Formula-1, sporthiradó ezeknek mind van fórumuk de ahogy elnéztem és ez sokkal jobb szebben kivan dolgozva és mint egy normális fórum úgy néz ki a többi csak odavan baszva hogy fórum azt kész!
Sajnos az ismerőseim se tudnak pozitív vissza jelzést adni sajnos jelenleg egyik se tudta volna mondani hogy lehetnék a fóruma :no_1: de ne adjuk fel!

F1-live-on anno cseréltünk bannert, de aztán sajnos levettek és még nem is szóltak. Nem adjuk fel, keressük a lehetőségeket. :)

2011. április 17, 21:32
Válasz #29

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Hát, akkor teljesen majd beleintegrálom a fórumot a facebook oldalunkba és akkor ott lehet csevegni. :D

origo f1 híreknek van fóruma, csak közben átalakultak, az a fórum az f1gp.hu-ra költözött, ami még 2-3 hónapja az admin társamé volt, aki közben itt is hagyott minket, de az új f1 híreknek is lesz fórum tudtommal.
hát akkor már semmit nem tudok mindenkinek van fóruma :S de azok tök szarok probáltam az F1-live, Formula-1, sporthiradó ezeknek mind van fórumuk de ahogy elnéztem és ez sokkal jobb szebben kivan dolgozva és mint egy normális fórum úgy néz ki a többi csak odavan baszva hogy fórum azt kész!
Sajnos az ismerőseim se tudnak pozitív vissza jelzést adni sajnos jelenleg egyik se tudta volna mondani hogy lehetnék a fóruma :no_1: de ne adjuk fel!


2011. április 17, 21:23
Válasz #28

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Most ha úgy veszük a facebookon is fórumoznak csak lájkolják meg ilyesmi ugyan úgy egymás hozzászólásaihoz szólnak hozzá! csak mondom tetszikelik!

És egyébként az Origo F1 hírek oldalal nem próbáltál beszélni vagy az is hülyeség :D : mint az rtl klubos amit mondtam? :D
Hát, akkor teljesen majd beleintegrálom a fórumot a facebook oldalunkba és akkor ott lehet csevegni. :D

origo f1 híreknek van fóruma, csak közben átalakultak, az a fórum az f1gp.hu-ra költözött, ami még 2-3 hónapja az admin társamé volt, aki közben itt is hagyott minket, de az új f1 híreknek is lesz fórum tudtommal.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek