Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Támogatás  (Megtekintve 23007 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. április 17, 17:58
Válasz #12

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Cole milyen ütős dolgot szeretnél a fórumal kapcsolatban miben tudunk segíteni?  :)

Valamilyen maradandót,  mivel f1gp.hu oldal tulajdonosa hagyta, hogy megvásárolják a domaint, ezért jó lenne megint, ha egy ütős f1-es oldalnak lennénk a fóruma, vagy akár partnerek is lehetnénk, gondoltam különböző nyereményjátékokra, de ahhoz valószínűleg kevés a fórum, igaz ebben a témában volt egy jelentkező és fel is ajánlottam, hogy kisorsoljuk a buli belépőket, de sajnos nem kaptam választ, de  lehetne megint egy valami online rádiós műsor is, ami régen volt, csak sajnos külön f1-el foglalkozó műsor nagyon nagy ritkaságban fordul elő. Szóval vannak ötletek, csak össze kéne rakni.  :)

2011. április 17, 15:36
Válasz #11

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Cole milyen ütős dolgot szeretnél a fórumal kapcsolatban miben tudunk segíteni?  :)


2011. Február 21, 16:11
Válasz #10

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Reméljük a legjobbakat és hogy minden rendben lesz  a fórummal... :) A "nagy büdös Facebookon"-Tina szavaival élve- én is megosztalak titeket :D Van1-2 barátom akiknek van saját honlapja, megkérem őket, hogy tegyenek linkeket :)
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Február 21, 14:54
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi!   :D

2011. Február 21, 14:46
Válasz #8

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Arról szó sincs egyelőre, csak szeretnék változásokat beeszközölni, mert nem szeretném, ha elfáradna a fórum.

Jólvan, megosztottam a nagy büdös Facebookon :D

2011. Február 21, 14:42
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Arról szó sincs egyelőre, csak szeretnék változásokat beeszközölni, mert nem szeretném, ha elfáradna a fórum.

2011. Február 21, 14:38
Válasz #6

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ezen ne múljék...de ugye nem szűnik meg a fórum?

2011. Február 21, 14:32
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszönjük.  :koszi:

2011. Február 21, 14:28
Válasz #4

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Segítek én is ha tudok, megpróbálom reklámozni :)

2011. Február 20, 19:02
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én megpróbálom minél több helyen reklámozni,(már 4 helyen sikerült is).  :)
támogatni nem fogok, mert 200 forintom van amiből holnap teát veszek  :D

Az is támogatás, hogy reklámozod. :)

Köszönjük!  :koszi:

2011. Február 20, 19:01
Válasz #2

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Kedves Felhasználók!

Sajnos eljött ez a pillanat is. Az elmúlt időben kicsit távol voltam a fórumtól, elég sok dologom akadt. Közben nagyban készül az új fórum, csak elég nagy vele a macera, és hát ha nem lesz Bahrein Nagydíj, az még nekem is kedvezhet. :D A lényeg az, hogy a tárhelyszolgáltatónknál megint eljöttek ezek a régi tünetek, hogy az adatbázis elszáll útközben, percekig belassul a fórum, én pl. frissítés közben( teszt fórumon) nem tudok semmit csinálni, mert meghal egyszerűen minden. Nem szeretném ezt így sokáig csinálni, mert ez a felhasználóknak nem kedvez. Nem szeretnék látogatókat veszteni ezzel. Ezért jó lenne fizetős tárhelyre költözni, én kinéztem egy egész olcsó tárhelyet. Az olcsó húsnak híg a levele elve sajnos ezeknél nem jöhet szóba, mert voltam már drága tárhelynél és hát nem jók a tapasztalataim. A lényeg az, hogy szeretném, ha fórum végre valahára egy stabil helyen lenne. Itt jöttök szóba Ti. :) mivel  non-profit oldal vagyunk sajnos, ezért még a Google reklámokból se jön bevétel, csak 2-3é évente, azt nem kérhetem, hogy minden nap nyomjatok rá a Google reklámra, mert az szabályellenes, szóval itt még dolgoznom kell a hatékonyságán. :D A lényeg az, hogy nem várom el, hogy pénzt küldjetek nekem csak is erre a célra, de ha valaki van olyan anyagi állapotban és megteheti azt nagyon megköszönnénk. Persze annak is örülünk, ha tudjátok reklámozni a fórumot, esetleg embereket hívni, ilyesmi. :) Paddock helyére kéne egy új műsor, esetleg online rádió, jó lenen újabb partner oldalakkal együttműködni. Jó lenne, ha kicsit feltudnánk dobni a fórumot a közel jövőben, mert tavalyi év második felében csökkent az aktivitásunk, nem szeretném, a elfáradna a fórum.

Köszi, hogy elolvastad a kuszára sikeredett hozzászólásomat. :) Várom a visszajelzéseket.
Én megpróbálom minél több helyen reklámozni,(már 4 helyen sikerült is).  :)
támogatni nem fogok, mert 200 forintom van amiből holnap teát veszek  :D
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Február 20, 18:57
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kedves Felhasználók!

Sajnos eljött ez a pillanat is. Az elmúlt időben kicsit távol voltam a fórumtól, elég sok dologom akadt. Közben nagyban készül az új fórum, csak elég nagy vele a macera, és hát ha nem lesz Bahrein Nagydíj, az még nekem is kedvezhet. :D A lényeg az, hogy a tárhelyszolgáltatónknál megint eljöttek ezek a régi tünetek, hogy az adatbázis elszáll útközben, percekig belassul a fórum, én pl. frissítés közben( teszt fórumon) nem tudok semmit csinálni, mert meghal egyszerűen minden. Nem szeretném ezt így sokáig csinálni, mert ez a felhasználóknak nem kedvez. Nem szeretnék látogatókat veszteni ezzel. Ezért jó lenne fizetős tárhelyre költözni, én kinéztem egy egész olcsó tárhelyet. Az olcsó húsnak híg a levele elve sajnos ezeknél nem jöhet szóba, mert voltam már drága tárhelynél és hát nem jók a tapasztalataim. A lényeg az, hogy szeretném, ha fórum végre valahára egy stabil helyen lenne. Itt jöttök szóba Ti. :) mivel  non-profit oldal vagyunk sajnos, ezért még a Google reklámokból se jön bevétel, csak 2-3é évente, azt nem kérhetem, hogy minden nap nyomjatok rá a Google reklámra, mert az szabályellenes, szóval itt még dolgoznom kell a hatékonyságán. :D A lényeg az, hogy nem várom el, hogy pénzt küldjetek nekem csak is erre a célra, de ha valaki van olyan anyagi állapotban és megteheti azt nagyon megköszönnénk. Persze annak is örülünk, ha tudjátok reklámozni a fórumot, esetleg embereket hívni, ilyesmi. :) Paddock helyére kéne egy új műsor, esetleg online rádió, jó lenen újabb partner oldalakkal együttműködni. Jó lenne, ha kicsit feltudnánk dobni a fórumot a közel jövőben, mert tavalyi év második felében csökkent az aktivitásunk, nem szeretném, a elfáradna a fórum.

Köszi, hogy elolvastad a kuszára sikeredett hozzászólásomat. :) Várom a visszajelzéseket.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek