Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Malajzia, Sepang 2011-04-10  (Megtekintve 17371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Szeptember 30, 15:01
Válasz #46

BagiRa88

  • Forma 1 Világbajnok
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 71
  • Jenson Button Menedzsere
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Vodafone McLaren Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Jenson Button , Lewis Hamilton
Rengeteg box kiállás volt.
Hamiltonnak eltaktikázták a gumit.
Vettel hozta a kötelezőt.
Alonsonak eldurrant az agya és szerintem direkt ment neki Hamiltonnak.
"Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás."
Lewis Hamilton

2011. április 13, 17:01
Válasz #45

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
Angliában az agyvelője felrobbant
Go Fernando!

2011. április 13, 16:19
Válasz #44

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ez az esett hasonló Webber Vettel tavaly törökországi esetéhez, de én még mindig azt mondom, hogy elég higgadt volna Alonso, csak egyszerűen nem úgy jött ki lépés. Tavaly az Angol nagydíjon is láthattuk, hogy milyen amikor elborul az agya.

2011. április 13, 08:33
Válasz #43

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát nem tudom fiúk, de én nem biztos hogy egyet értek Gyuláékkal....őkis honnan tudták h Alonso nem számított rá...dehogynem számítania kellett, mert körről körre lassabb volt a Meki... nem szólnak a fülére, hogy lassabb az előtte haladó? Ugyan már... saját csapattársánál, rászóltak, h Alonsó gyorsabb Massanál... :) Én szerintem amikor valaki már szélárnyákban van, előzési pozícióban, arra számolni kell, hogy gyorsabb vagy :) Nem véletlen kívánsz előzni.
Én versenybalesetnek gondolom, egyiket sem hibáztatom, (ez nekünk csak jól jött) :) De azért Alonak sokszor eldurran az agya...és szerintem most is ez történt, higgadt fejjel gondolkodna néha, már nem biztos h 2 szeres vb lenne...
Ettől féltem Vettelt is, ő is hajlamos túlzásokba esni, idén még nem volt oka rá, de még lehet....remélem vagyis úgy látom egyenlőre komolyodott...de ez csak valami éles küzdelemben fog úgy is megmutatkozni :)

2011. április 12, 19:45
Válasz #42

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Szerintem anélkül is meglett volna neki...látszott, hogy már feltartotta inkább Alonsot!  Rottyon volt már akkor Hamilton :)
Viszont az egyetlen dolog ami Alonso ellen szól, hogy 2 vb címmel is a háta mögött, nem tud higgadt maradni ilyen szitukban.... majd év végén egyeztetünk, de egy ilyenen (ilyen pontok mellett) elúszhat egy vb cím....
Azért nem egészen szerintem jól tette hogy mi hamarabb megpróbálta végül is nem autókázhat egész nap mögötte és tavaly Abu Dhabiban is ezt kellet volna csinálni ha picit megprobált volna rövidebb féktávot venni meglehetett volna Petrov, hogy Frankl András szavaival éljek Alonso úgy vezetett mint egy gyáva kukac ez nem vall egy 2x vb-re  O0


2011. április 12, 19:41
Válasz #41

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem anélkül is meglett volna neki...látszott, hogy már feltartotta inkább Alonsot!  Rottyon volt már akkor Hamilton :)
Viszont az egyetlen dolog ami Alonso ellen szól, hogy 2 vb címmel is a háta mögött, nem tud higgadt maradni ilyen szitukban.... majd év végén egyeztetünk, de egy ilyenen (ilyen pontok mellett) elúszhat egy vb cím....

Én azt gondolom, hogy nem a higgadtságán múlott ez, egyszerűen túl lassú volt Hamilton, és erre nem számított. Nem kell rögtön arra gondolni, hogy elborult az agya és nem tudta kivárni, hiszen Button-t is megelőzte a nem tudom hanyadik körben.

Tény ezek elbukott pontok, dehát inkább azt mondom, hogy egyelőre tét nélkül játszanak a Ferrari-nál.

2011. április 12, 08:13
Válasz #40

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ha működött volna Alonso-nak a DRS, akkor a célegyenesben meglett volna Hami.

Szerintem anélkül is meglett volna neki...látszott, hogy már feltartotta inkább Alonsot!  Rottyon volt már akkor Hamilton :)
Viszont az egyetlen dolog ami Alonso ellen szól, hogy 2 vb címmel is a háta mögött, nem tud higgadt maradni ilyen szitukban.... majd év végén egyeztetünk, de egy ilyenen (ilyen pontok mellett) elúszhat egy vb cím....

2011. április 11, 19:21
Válasz #39

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
igen én is azt néztem majd nem úgy megelőzte hogy nem volt drs drs-sel pedig simán megelőzte volna
Go Fernando!

2011. április 11, 18:55
Válasz #38

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ha működött volna Alonso-nak a DRS, akkor a célegyenesben meglett volna Hami.

2011. április 11, 18:44
Válasz #37

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Ez marhaság!

Hamilton-Alonso közti sebességkülömbség kb.15 km/h volt(ezt kiszámoltam, belevettem gumikopást,KERS-t,kanyartempót,ívvételt,motorerőt és ideális ívet is, hogy hogy azt nem írom le, mert hosszú lenne  :D), Amelyik pillanatban Alonso Hami közvetlen közelébe ért, azonnal elvette a gázról a lábát, majd kiindult jobbra, Hami reflexből Alonso után rántotta, aminek következtében kedvelt Szemöldök királyunk nem tudta elkerűlni az ütközést.
VISZONT Alo elég egyértelmüen tudhatta, hogy egy enyhe jobbos következik, tehát Hamilton menekült, hisz ha lesodródott volna a fűre, ugyanúgy kiűtötte volna Alót, de annál durvábban.
Van egy kis csavar is a dologban: 1800 mm-es szárnyak esetén ebből semmi sem lett volna, úgyhogy itt már az FIA si képben van.  :2funny:

Összegzés: Alonso 60%, Hamilton 25%, FIA 15%.
Erről beszéltünk ma is osztály társaimmal! ez tipikus verseny baleset volt jó persze neki ment de ember legyen a talpán aki ezt elkerülte volna én azt mondom más még telibe is találta volna nem csak az első szárny kis oldala jött volna le hanem az egész első szárny Alonso nyomta mint állat aztán paff egyszerű verseny baleset ki akart bújni szélárnyékból de közben a K.E.R.S-et is nyomta és bumm ennyi az egész ezért még büntit se kellet volna adni!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J1PRM6qkka8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J1PRM6qkka8</a>


2011. április 11, 17:52
Válasz #36

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Maláj Nagydíj: Nemzetközi sajtóvisszhang

Olaszország

La Gazzetta dello Sport: "Vettel és a Red Bull egy másik ligában versenyeznek. Vettel úgy rajtolt, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Heidfeld ünnepi hangulatot varázsolt a Renault-nál. A Ferrari versenye keserédes lett."

Tuttosport: "Vettel uralja a mezőnyt. Alonso betlizett, de jó hír, hogy a Ferrari javuló tendenciát mutat."

Corriere dello Sport: "Vettel diadalmaskodott, miközben a Ferrari újabb csalódást okozott."

La Repubblica: "Vettel újabb győztes menete."

Corriere della Sera: "Vettel és a Red Bull szinte tökéletesek."

Spanyolország

El Pais: "Sebastian Vettel szárnyal, és acélököllel tartja a kezében az irányítást a Formula-1-ben."

El Mundo: "Michael Schumacher utóda Sebastian Vettel. A világbajnok képes arra, hogy megvédje a címét. Fennáll a veszély, hogy a szezon Sebastian önálló show-ja lesz."

El Periodico: "A statisztika is Vettel pártján áll. Aki a múltban megnyerte az első két versenyt, szinte kivétel nélkül bajnoki címet nyert."

Diario AS: "Fennáll a veszély, hogy Fernando Alonso Ferraris szereplése kudarcok sorozata lesz. Pedig sokan azt gondolták, hogy a legjobb pilóta a legjobb csapatnál versenyezhet. Jelenleg úgy tűnik, hogy ez a feltevés nem helytálló. A Red Bull és a McLaren úgy mennek, mint egy gép, a Ferrari azonban nem."

Anglia

The Sun: "Sebastian Vettel elvarázsolta a vetélytársait, amikor Malajziában eltüntette a mezőnyt. Nem is látta a többieket. Jelenleg is tart a német pilóta sikersorozata."

Daily Mail: "Lewis Hamiltonnak el kell felejtenie a régi rivalizálást, és nem Fernando Alonso, hanem Sebastian Vettel miatt kellene aggódnia."

The Times: "Semmi sem állíthatta meg a német versenyzőt, aki győzni tudott, miközben Lewis Hamiltont ősi ellensége, Fernando Alonso vette üldözőbe."

motorsportal.hu

2011. április 10, 20:49
Válasz #35

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
nem arról beszélek hanem  csak annyit mondtak a rádióba bár nem tudom mennyire valós a hír
Go Fernando!

2011. április 10, 18:04
Válasz #34

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
én azt halottam a rádióba hogy Hamilton elemelte a gázról a lábát amikor Alonso előzni próbálta.

Ez marhaság!

Hamilton-Alonso közti sebességkülömbség kb.15 km/h volt(ezt kiszámoltam, belevettem gumikopást,KERS-t,kanyartempót,ívvételt,motorerőt és ideális ívet is, hogy hogy azt nem írom le, mert hosszú lenne  :D), Amelyik pillanatban Alonso Hami közvetlen közelébe ért, azonnal elvette a gázról a lábát, majd kiindult jobbra, Hami reflexből Alonso után rántotta, aminek következtében kedvelt Szemöldök királyunk nem tudta elkerűlni az ütközést.
VISZONT Alo elég egyértelmüen tudhatta, hogy egy enyhe jobbos következik, tehát Hamilton menekült, hisz ha lesodródott volna a fűre, ugyanúgy kiűtötte volna Alót, de annál durvábban.
Van egy kis csavar is a dologban: 1800 mm-es szárnyak esetén ebből semmi sem lett volna, úgyhogy itt már az FIA si képben van.  :2funny:

Összegzés: Alonso 60%, Hamilton 25%, FIA 15%.

?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 10, 15:01
Válasz #33

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
én azt halottam a rádióba hogy Hamilton elemelte a gázról a lábát amikor Alonso előzni próbálta már megvan a 2011-es bajnok Heidfeld szépet ment
Go Fernando!

2011. április 10, 13:59
Válasz #32

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
 :2funny:  :2funny:  xD A Kush, Kush-ot meghallgatnám xD Bár ugyanaz mint a Hush Hush  xD

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek