Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Kína, Sanghaj 2011-04-17  (Megtekintve 22451 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. április 16, 21:15
Válasz #31

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
ja gyula 7 tizedre szörnyű különbséget mond
Go Fernando!

2011. április 16, 21:02
Válasz #30

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én nem akarok rossz indulatú lenni meg senkit se lebecsülni,de azt nem értem,hogy van az,hogy Vettel állandóan első Webber meg nem találja magát. Jó a két pilóta fényévekre van egymástól,de nekem akkor is furcsa.
Mondjuk azt már kezdem unni nagyon,hogy Gyula állandóan az egekig magasztalja Vettelt. Jó dicsérje,de nekem ez már sok.


2011. április 16, 19:36
Válasz #29

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ezt nem nekem kell feltenni, én egy árva rossz szót nem mondtam a Vettel-ről. Én elismerem, tény nem szimpatizálok vele, de tehetségét mindig is elismertem, de pl Hamiltonnak is ugyan úgy elismerem, szóval ez a jelenlegi helyzet, mint írtam ez nem Vettel és az RB  hibája. :)

Bárcsak Alonso nyerné zsinórban így a futamokat, de hát arra valószínűleg a következő években sem fog sor kerülni. :D

Végül is én nem neked szántam a konkrét kérdést....csak úgy feltettem magamban....

2011. április 16, 18:46
Válasz #28

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

Meg ez kicsit olyan mint anno a Schumachernél volt a ferrárival mikor szinte nem volt ellenfele és már a Hungaroringen meg mondták hogy Vb meg Palik jelmondata adják vissza az én kis forma-1-emet :D

Azért itt még más a helyzet. Lehet hasonló lesz ez az időszak, de azért a futamokon már nem akkora az RB előnye, mint az időmérőn és azért múlt héten és Ausztráliában se volt olyan messze a Mclaren, de tény, hogy ha többi csapat nem lép, akkor már Hungaroringen tudni fogjuk ki lesz az idei bajnok, sőt több csapat nem is fog már addigra fejleszteni, csak kocsikázni fognak.

Ezért lenne jó, ha Jean Todt visszahozná az évadközi teszteket, mert ez így nem jó. év elején 1 csapat elhúz, aztán annyi a szezonnak. Nem is értem minek kellett kivenni, amikor a  MotoGP-ben is van, sőt még a WRC-ben is van. Ez itt a legnagyobb baj.

2011. április 16, 18:32
Válasz #27

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Ezt nem nekem kell feltenni, én egy árva rossz szót nem mondtam a Vettel-ről. Én elismerem, tény nem szimpatizálok vele, de tehetségét mindig is elismertem, de pl Hamiltonnak is ugyan úgy elismerem, szóval ez a jelenlegi helyzet, mint írtam ez nem Vettel és az RB  hibája. :)

Bárcsak Alonso nyerné zsinórban így a futamokat, de hát arra valószínűleg a következő években sem fog sor kerülni. :D
Nekem sincs rossz szavamrá csak azért jobb lenne úgy nézni a tehetségét ha olyan erőviszonyok lennének mint tavaly és Cole-nak igaza van ez a csapatok hibája nem a pilotáké!

Hozzászólás összevonva: 2011. április 16, 18:35
Meg ez kicsit olyan mint anno a Schumachernél volt a ferrárival mikor szinte nem volt ellenfele és már a Hungaroringen meg mondták hogy Vb meg Palik jelmondata adják vissza az én kis forma-1-emet :D


2011. április 16, 17:00
Válasz #26

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
nagyon hasonlít
Go Fernando!

2011. április 16, 16:53
Válasz #25

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Fura az új Meki overáll.  xD
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 16, 16:21
Válasz #24

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én nem veszem magara :) Csak 1 kérdésem van, mért nem lehet elismerni, hogy jelenleg senki nem tudja vele felvenni a versenyt? KERSEL, vagy KERS nélkül dobálja a tizedeket a mezőnyre....ez az egyetlen bűne, mégis asszem a legnagyobb! Ennyi...több kérdésem nincsen :)

Ezt nem nekem kell feltenni, én egy árva rossz szót nem mondtam a Vettel-ről. Én elismerem, tény nem szimpatizálok vele, de tehetségét mindig is elismertem, de pl Hamiltonnak is ugyan úgy elismerem, szóval ez a jelenlegi helyzet, mint írtam ez nem Vettel és az RB  hibája. :)

Bárcsak Alonso nyerné zsinórban így a futamokat, de hát arra valószínűleg a következő években sem fog sor kerülni. :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 16, 17:23 írta Cole »

2011. április 16, 15:37
Válasz #23

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én is olvasok más fórumokat, és azért ott jobban szapulják, de ezt nem kell magadra venni, mint írtam valószínűleg mindenki jobb szezonban reménykedtek.  Nem Vettel tehet róla, de sajnos rajta csapódik le, mivel ő nyeri a futamokat. Pedig nem ő tehet róla, hogy a többiek nem tudnak egy versenyképes autót összerakni.

Én nem veszem magara :) Csak 1 kérdésem van, mért nem lehet elismerni, hogy jelenleg senki nem tudja vele felvenni a versenyt? KERSEL, vagy KERS nélkül dobálja a tizedeket a mezőnyre....ez az egyetlen bűne, mégis asszem a legnagyobb! Ennyi...több kérdésem nincsen :)

2011. április 16, 15:34
Válasz #22

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Seb pole köre

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iJ-kckJx8IA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iJ-kckJx8IA</a>

2011. április 16, 11:00
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Olvass vissza egy kicsikét...
Ez van, erre már nem tudok normálisan reagálni, ha valaki kispiké színvonalon említi meg a Red Bullt, mert az jött le! engem nem érdekel a Bull, Horner, Marco sőt az atya úristen se... csak akkor köpködjenek Vettelre, ha ok van rá!
Nem csak itt láttam, mindenhol ezt olvasom... egymás szájába adják a hülyeséget... nagyon meglep...hogy lassan már nincsenek önálló gondolatok, csak sablonszöveg... hogy ez most kínlódás, vagy így jön ki a csalódottság egyesekből azt nem tudom...

Én is olvasok más fórumokat, és azért ott jobban szapulják, de ezt nem kell magadra venni, mint írtam valószínűleg mindenki jobb szezonban reménykedtek.  Nem Vettel tehet róla, de sajnos rajta csapódik le, mivel ő nyeri a futamokat. Pedig nem ő tehet róla, hogy a többiek nem tudnak egy versenyképes autót összerakni.

2011. április 16, 10:57
Válasz #20

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
lemaradtam az elejéről  :'( a q2-re felkeltem így nem láttam webber kiesését amikor néztem helyezéseket azt nézem hol van webber? aztán néztem híreket kiesett a q1 ben webber eléggé megvoltam lepődve a q3ban nem borult a papírforma nagy grat a két Torro Rossonak nagyon szépet mentek Alonso elrontotta button megverte Hamit elég nagy meglepetés ja és eddig 2 pontot szereztem a tippversenyen  :1:
Go Fernando!

2011. április 16, 10:50
Válasz #19

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ki szapulta Vettel-t? :)
Olvass vissza egy kicsikét...
Ez van, erre már nem tudok normálisan reagálni, ha valaki kispiké színvonalon említi meg a Red Bullt, mert az jött le! engem nem érdekel a Bull, Horner, Marco sőt az atya úristen se... csak akkor köpködjenek Vettelre, ha ok van rá!
Nem csak itt láttam, mindenhol ezt olvasom... egymás szájába adják a hülyeséget... nagyon meglep...hogy lassan már nincsenek önálló gondolatok, csak sablonszöveg... hogy ez most kínlódás, vagy így jön ki a csalódottság egyesekből azt nem tudom...

2011. április 16, 10:45
Válasz #18

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ki szapulta Vettel-t? :)

Amúgy Vettel nem csinált semmi, arról nem ő tehet, hogy a csapar köré épít, ő foglalkoztatják jobban,  mert fiatal , és ő véleményére adnak inkább, és ezt nem én mondom, hanem Helmut, Horner stb. Ezzel nincs baj,  kialakult egy csapat,  mint anno Schumi időszakában. :)  Nekünk csak azért nem tetszik, mert jobb szezont vártunk a tavalyinál, és egyelőre eddig semmi izgalom nincs, csak a középmezőnyben.

2011. április 16, 10:33
Válasz #17

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én úgy gondolom, előtérbe hozható a rossz taktika...mikor már a 3.-ik sz. edzésen gondokkal küszködött, látták hogy mindenki jön ki sorra a lágyon, akkor mi a francért küldik ki keményen? Holott előtte sem állt valami remek helyen.... a KERS csak plusz probléma.... és hozzátenném hogy 1 hete Vettelnél sem volt minden ok a rendszerrel....

Hozzászólás összevonva: 2011. április 16, 10:39
De végül is teljesen mindegy, hogy mi is a helyzet.... egyeseknek nehéz meglátni a fától az erdőt, annyira eluralkodott a "Vettel okoljuk mindenért, ami a csapatot illeti" hogy kár bármit is mondani.... pedig szerencsétlen, csak teszi a dolgát....
Nem tudom mit várunk? Szolidaritásból kiszállt volna a Q2-ben? Mindenki köpköd rá, pedig semmi olyat nem tett, ami miatt unszimpatikussá válhatott volna! Végülis én megértem, hogy már annak aki nem neki szurkol zavaró a fölénye, de ha nincs normális érv ellene, akkor felesleges üres szavakkal dobálózni! Legalábbis én ok nélkül nem szapulok pilótákat, még akkor sem ha nem szimpatikus az illető számomra.
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 16, 10:39 írta Tina »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek