Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Fórum újraélesztése  (Megtekintve 3236 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 24, 21:56
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi Tina a véleményt.

A játékkal kapcsolatban én se tudom, hogy miért nem megy jobban. Hírlevélben is mindig megemlítem, de ez is egyre kevesebb embert mozgat meg. És sajnos hiába a 1063 tag, ha csak napi 10-12-en vagyunk fent, ezt szeretném már rég óta elérni, hogy ne csak regisztráljanak, hanem írjanak is valamit, de eddig ez nem volt sikeres. Tudom, hogy sokan nem szeretnek fórumozni, de én azt gondolom, hogy nem egy rossz dolog, ha megoszthatjuk egymással a véleményünket és nyoma is marad a későbbiekben.

Én már elterveztem egy teljes átalakítást és megújulást a fórumon, mert nagyon sok partner nincs megelégedve, ha Partnerek menüpontba kerülnek és az oldal alja se szimpatikus nekik, ezért legtöbbször létre se jön. Ezért egy kisebb portál rész kialakításán gondolkodtam el, hogy ezek a dolgok elkülönüljön egymástól. Persze a kérdés felmerül bennem, hogy ezáltal ki fogja megtalálni a fórumot, szóval ezen még gondolkozok. :) Régen felmerült az ötlet, hogy egy chat rész legyen. Az ötlet nem rossz, csak egy fórumon nem a legideálisabb, mert em marad nyoma a beszélgetésnek. :D Max. szabadedzések, időmérők, futamok idején lehetne egy live chat szerűséget kialakítani. Tervek tehát vannak, csak a kivitelezést kéne úgy megoldani, hogy senki ne essen pánikba, ha nem látja rögtön a fórum részt.

2010. Szeptember 24, 21:00
Válasz #4

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát nézd, én azt gondoltam, hogy a tippjáték is sokat lendít majd a "fóruméleten", ahhoz képest szomorúan tapasztalom, hogy mindig csak az a megszokott 10-12 ember játszik! Az sem sokat lendített a dolgon, hogy "nyereményt" ajánlottam fel! Pedig látom hogy FB-on is megy a reklám... de én én is anno írtam f1pg-n róla, (ott meg más kör is mozoghat pluszba), mégse volt nagy "biznisz".
Ivanciának is voltak jó ötletei, pár emberen rajtunk kívül, bagózott rá! Volt az a játéka is, h képeket szúrt be, és ki kellett találni a képről melyik futamon volt (év, helyszín), szerintem az is jó ötlet volt, ehhez képest asszem én egyedül reagáltam rá valamit a topikban...szóval így elég nehéz!
Ennek ellenére rajtam nem múlik semmi, én szívesen játszom bármiféle hasonló játékot, csak legyen kivel....
Szép és jó, hogy naponta akár többen is beregelnek, de hogy azon felül egy "a" betűt be nem ír...
De majd ha lesz épkézláb ötletem, szólók. :)

2010. Szeptember 24, 20:45
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Te is létrehozhatod a topciot. Erre ott van a boxutca téma, vagy akár szavazásra is bocsájthatod a témát. :)

2010. Szeptember 24, 20:31
Válasz #2

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Egy olyan szóba létre hozása a hol az f1-el kapcsolatos véleményeket kérdeznék meg egymástól:
pl: Az 5 drb vb-esélyes közül kitt látnál szívesen vb győztesnek utána ki jön stb.(pl én 1:Alonso 2:Webber 3:Button 4:Vettel 5:Hamilton stb.
Pl: szerinted hogy alakul az első 5-soredje 1-Hamilton 2:Webber 3:Alonso 4:Button vagy Vettel.
Meg lehetne indokolni hogy kitt miért tartól jónak. DE NEGATIV KRITIKÁT CSAK PÁR SZÓBA LEHET HASZNÁLNI ÉS CSAK ENYHÉN KIFEJEZVE ha még is lenne olyan aki nem fogja vissza magát azt dühöngőbe kéne küldeni ott ölhetnék egy mást az emberek.
De ennek szobának tisztának kell maradni.



"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Szeptember 23, 23:25
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

Amint láthatjátok, hogy a Magyar Nagydíj után a fórum látogatottsága és napi aktivitása megcsappant. Az elmúlt évekhez hasonlóan a nyári szünet utáni futam hétvégén nyoma se volt, de nagyon úgy látszik, hogy nem akar rendbe jönni. Több oldallal felvettem a kapcsolatot, hogy egy közös banner vagy link cserében benne lennének-e, de sajnos nem írtak vissza, pedig most jól jönne egy nagy látogatottságú honlap.

Kérdésem az lenne felétek, hogy szerintetek mivel lehetne újraéleszteni a fórumot? Bármilyen ötlet, vélemény, hogy min változtassunk az jöhet. :)

Köszönöm!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek