Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Elhunyt Szobi Balázs autóversenyző  (Megtekintve 2850 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 08, 10:50
Válasz #3

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Hát én sem nagyon hittem el :no_1: amikor mondták azt hittem valami névrokonú lehet de amikor mondták, hogy kamionversenyző akkor már!!! :zizi: elég szomorú és borzasztó tragédia! ami vele történt :cray_:
: 2010. július 07. - 10:22:41
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1p863P9cfo4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1p863P9cfo4</a>
tavalyi egyik versenye! :'(


2010. Július 06, 23:28
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hihetetlen ez a tragédia, amikor kiderült, akkor nem hittem el.

 :cc-rip:

2010. Július 06, 21:31
Válasz #1

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Életének 37. évében repülőgép balesetben életét vesztette Szobi Balázs autóversenyző. A gépen mellette ült közvetlen kollégája és csapatunk sajtófőnöke, Tarsoly Tamás is.

a Truck Race Európa-bajnokságban induló magyarmotorsportok több fajtájban kipróbálta magát, de igazi ismertséget kamionversenyzőként szerzett, miután előbb a Dakar ralin, majd a kamionos pályaversenyzés legrangosabb európai sorozatában indult. A legendás sivatagi versenyen 2006-tól saját csapatával vett részt.

A FLEX Dakar Team, majd később az OXXO Racing Team több kiváló eredményt is elért az elmúlt években: 2007-ben saját kategóriájában 5. lett a Dakar ralin, azt követően pedig a kamionos Európa-bajnokság mezőnyében rendszeres pontszerzővé vált. A mezőny egyetlen magyar résztvevőjeként Szobi Balázs csapata az elmúlt két évben a Truck Race sorozat meghatározó szereplője lett.

Balázs a technikai sportok nagy rajongója volt. A pályaversenyzéstől kezdve a motocrosszon keresztül, majd minden szakágban kipróbálta magát. Legújabb szerelme a repülés volt.

Családtagjaik, barátaik – akik nagyon sokan voltak - és üzlettársaik egyaránt megdöbbenve fogadták a hírt: többet nem láthatják őket. Sem a pályán, sem a munkahelyen, de hisznek abban, hogy sokan őrzik meg emlékezetükben a tragikus körülmények között távozó Szobi Balázst és Tarsoly Tamást.

Fájó szívvel búcsúzunk Tőletek! :cray_: :crybaby:


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek