Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Ausztrália Melbourne 2008-03-16  (Megtekintve 5433 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 30, 19:57
Válasz #13

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hello!
Ez nem a Ferrari fütama volt :cray_: :crybaby: :4: :search: :'( :-\ :dry:
Hamilton nyert!

2008. Március 16, 17:36
Válasz #12

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nagyon brutális verseny volt! Nem is emlékszem mikor volt ilyen jó szezon kezdet!! Mint mondtam Massa még nem érzi a dolgot! Nem értem hogyan fordulhatott elő, hogy mind a két ferrari motor feladta!! Ez hihetelen! Most legyenek inkább műszaki gondok, mint később, még a legelején vagyunk, ezért is nem vagyok annyira ideges, hogy a Ferrari kiesett, ráadásul Rubenset kizárták, így kapott egy pontot Kimi! Lehet, hogy megint ez az egyetlen egy pont fogja jeleneteni megint a vb cím győzelmét? Ki tudja! A honda nagyon nagy hibát vétet! Azért örülök, hogy Ross Brawn így összerakta a hondát! Czollner és wéber megint hozták a formájukat, rögtön fikáztak, kombináltak!! Sajnos Kimi is sokat hibázott, de viszont visszajött a régi harcias Kimi, amit úgy megszoltak a fikázok! Keményen előzgetett, most sokkal bátrabb lett, aminek nagyon örülök! Legalább most nem mondtahatja, hogy uncsi volt a futam! nem úgy mint Hamiltonnak, mindenki elfeledkezett róla, ő csak ott körözgetett, alig mutatták! Arra a válaszra, hogyha a Ferrari nem oldja meg a megbizhatósági kérdést, akkor Hamike lesz a VB! Ez tavaly sem így történt, és szerintem ez idén sem fog bekövetkezni !!!! A mercinek is most már kell egy műszaki hiba, mert ilyen nincsen, hogy pont nekik nem! Egy motor hiba bizti, hogy majd lesz nekik!! Egyszerűen ez is hihetetlen, hogy tavaly nem volt nekik egysem!!! És hogy ebben az évben sem legyen!! A Bmw, Williems, Red bull, Toro rosso nagyon szépen mentek, örülök hogy kezdenek az élcsapatokhoz felfejlődni gyorsaság szempontjából! Nem értem, hogy ki szerződtette le nakajimat, egyszerűen borzalmas!!! Nem éertem miért nem Fiscot, Liuzzi, R.Schumit, szerintem ezerszer jobbak lettek volna mint ő! Szerintem idáig ő a legbénább újonc! Amit Wéber mondot kis Piquetről, azzal most egyet kell értenem, egyszerűen nem nőt fel a forma1-hez még, egy kicsit megijedt, még nagy falat neki, de ezt ő is mondta, hogy egy kicsit gyors neki! Végülis lesz rá ideje bele tanulni, és ráadásul Alonsotól sokat tanulhat! Nem lehet minden újonc Hamilton!
Stella16! a futamon is lefulladt a ferka ráadásul mind a kettő!!! Akkor most duplán visszakapták amit szegény Hamikével műveltek!  :knuppel2:
A következő futamon remélem Ferrari uralom lesz és láthajuk őket a dobógon!  :king:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Március 16, 16:07
Válasz #11

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Jó verseny volt! Továbbiakban is jöhetnek ilyenek.  :)

2008. Március 16, 16:05
Válasz #10

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
AUSZTRÁL NAGYDÍJ
VÉGEREDMÉNY 1. Hamilton McLaren-Mercedes 1 óra 34:50.616 perc
2. Heidfeld BMW Sauber + 5.478 mp hátrány
3. Rosberg Williams-Toyota + 8.163
4. Alonso Renault + 17.181
5. Kovalainen McLaren-Mercedes + 18.014
6. Nakadzsima Williams-Toyota + 1 kör
7. Bourdais Toro Rosso-Ferrari + 2 kör
8. Räikkönen Ferrari + 3 kör

AKIK FELADTÁK A VERSENYT: Kubica BMW Sauber 50. körben
Glock Toyota 44
Szato Super Aguri-Honda 33
Piquet Renault 31
Massa Ferrari 30
Coulthard Red Bull-Renault 26
Trulli Toyota 20
Sutil Force India-Ferrari 9
Webber Red Bull-Renault 1
Button Honda 1
Davidson Super Aguri-Honda 1
Vettel Toro Rosso-Ferrari 1
Fisichella Force India-Ferrari 1

Rubens Barichello eredményét a futam után törölték


2008. Március 16, 08:59
Válasz #9

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hát igen...Hamilton szépet ment, és jelenleg a vb legnagyobb esélyese. Viszont azt nagyon sajnálom hogy Massa elrontotta az első kanyart, szerintem megfoghatta volna Ham-et. Kimi startja brutális volt , és jól is ment az agyig tankolt Ferrarival, aztán sajnos hibázott, de végülis lényegtelen, mert műszaki hiba vetett véget a versenyének, és ugyanez a helyzet Massával (a tempójuk szerintem rendben van és versenyképesek). Ha a Ferari nem oldja meg a megbízjatósági kérdést akkor szinte biztos hogy Hamilton a világbajnok 2008-ban...remélem a következő futamon fordul a kocka. Egyébként Rosberg ment brutálisan nagyot, és Barrichello is. Kettejük teljesítménye szerintem bravúr volt.


2008. Március 16, 08:14
Válasz #8

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Imádlak Hamilton :1: :1: O0 ÍGY TOVÁBB...... TUDTAM,HOGY ő FOG GYőZNI A TEGNAPI IDőMÉRő UTÁN :blum: ÉS VISSZAKAPTA KIMIKE TEGNAP AZ IDőMÉRőN,AMIT HAMILTON KAPOTT TAVALY AZ UTOLSÓ FUTAMON,CSAK KIMINEK SZERENCSÉJE VOLT,HOGY NEM A FUTAMON FULLADT LE A KOCSIJA.... :dry: DE MOST EZ A FUTAM SE A  FERRARISOKNAK KEDVEZETT :(,FÉLREÉRTÉS NE ESSÉK,NEM AKAROK ELLENÜK SZÓLNI,DE MOST ÖRÜLÖK HAMINEK :king: :D

2008. Március 15, 23:02
Válasz #7

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én meg pont szeretem ezeket a hajnali futamokat, mert ha valami igazán érdekes van akkor délután meg tudom nézni mégegyszer és fel is veszem vidire. Család szokta ilyenkor kérdezni: Na most is ugyanaz győzött, mint reggel?  ;D
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Március 15, 18:28
Válasz #6

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Sziasztok! Annyira jó hogy végre elkezdődött!!! Én nem keltem fel ma hajnali 4-kor, mert nem bírtam volna, és úgyis csak időmérő volt, de holnap már felkelek 5-kor!! Nem szeretem ezeket a reggeli futamokat!
A Ferrari napja nem kezdődött valami fényesen, megismétlődött a tavalyi próbléma, csak most Kimivel! Hát ez van legalább most történt az időmérőn, és ráadásul az első futam! Még nem vagyok ideges, remélem ez lesz az utolsó hiba  a ferrarinál, mert ha nem akkor nagyon - nagyon mérges leszek, főleg ha  a merci most sem fog bekrepálni!!! Hamike lett az első, gondoltam. Ha Kubica nem rontja el azt a kanyart szerintem ővé a pole! Massa még nem érzi a kipörgésgátló nélküli vezetést! Amikor először ment kipörgésgátló nélkül rögtön az első kanyarban megpördült, és nem tudott normális köröket menni! A többiek, azért simábban vették ezt az akadályt! Örülök hogy a honda ilyen jól ment! A renault egy nagy rakás sz*r! Nem tudom Alo mit fog kihozni ebből a szarból! A red bull és a toro roso is meglepetés volt, elég jól mentek!
Szerintem holnap KImi tök minndegy hányadik helyről indul, szerintem dobogós helyezést fog elérni, szokásához híven! Már alig várom a futamot, csak ne lenne ilyen korán!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Március 15, 15:09
Válasz #5

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én is bírom a Palikot, de nem szokott ilyen korán felkelni, legalábbis az elmúlt szezonokban nem közvetítette a hajnali futamokat.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Március 15, 09:59
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én néztem! Tök jó hogy végre elkezdődött a szezon!
A HONDA-n én is nagyon meglepődttem, és örültem neki hogy bejöttek a fejlesztések, úgy látszik Ross Brawn tényleg nagyon ott van...én ebben nem hittem hogy egy ember ennyit számít egy csapatnál, de ezek szerint tévedtem. Ha ilyen ütemben haladnak, akkor az év végére már komolyan számolni kell velük.
Egy kicsit meglepődtem a BMW-n, azt gondoltam hogy hátrébb lesznek, mert a versenyzőknek nem volt túl jó véleményük az autóról...állandóan panaszkodtak. De az is lehet hogy csak altatták a jónépet, és most egy csodafegyvser van a kezükben. Viszont Heidfeld eddig nem annyira meggyőző, szal lehetséges hogy Kubica nagyon kevés benyával körözött. Holnap kiderül..
Alonso és a Renault elég gyengén szerepelt..nagyon remélem hogy nem ennyire lassú a Renault, mert azért Alo megérdemelne egy ütőképes vasat.

Remélem holnap a Palik is közvetíti a versenyt...nem mintha a Gyulát nem bírnám, de azért a Palik feldobja a futamokat.  ;)

2008. Március 15, 09:10
Válasz #3

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ki látta a hajnali időmérőt? Nekem már jó napom lesz, mert a Honda és főleg Rubens nagyon jót ment. Majdnem bejutott az utolsó etapba, de nem baj, hogy csak majdnem, mert így is a 10. helyről indul, mivel Glockot megbüntették, és még tankolhat is amennyit akar. :victory:
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Március 13, 08:57
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2008. Január 14, 15:50
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése


Körök száma: 58
Pálya hossza: 5,303 km
Versenytáv: 307,574 km
Leggyorsabb kör 2007: Kimi Raikkönen (Ferrari) 1:25.235
Verseny végeredménye 2007: 1 Kimi Raikkönen (Ferrari) 1:25:28.770
                           2 Fernando Alonso (McLaren) + 7.242
                           3 Lewis Hamilton (McLaren)+ 18.595


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek