Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Spanyolország Barcelona 2008-04-27  (Megtekintve 11736 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. április 25, 17:42
Válasz #18

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Első edzés:
1.   Kimi Raikkonen   1:20.649
2.   Felipe Massa   1:20.699
3.   Lewis Hamilton   1:21.192
4.   Robert Kubica   1:21.568

Második edzés:
1.   Kimi Raikkonen   1:21.935
2.   Nelson Piquet   1:22.019
3.   Fernando Alonso   1:22.032
4.   Kazuki Nakajima   1:22.172

Érdemes összehasonlítani a két edzés eredményeit, sokmindent elárulnak...

2008. április 25, 16:02
Válasz #17

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kimi nyerte mindekettő szabadedzést, de a másodikon meglepetés volt, hogy Alonso 3. és Piquet 2. De szerintem az időmérőn nem fogjuk ezt így látni. Majd azt látjuk, hogy probálnak bejutni az első tízbe...

Amúgy néztem élőben a 2. szabadezést, és ha Alonso volt a képen mindeki tapsolt, dudált..  :D

Izgis lesz a holnapi időmérő, lehet lesz eső.

2008. április 24, 15:03
Válasz #16

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Spanyol Nagydíj: sajtótájékoztatók menete
A Nemzetközi Automobil Szövetség nyilvánosságra hozta a Spanyol Nagydíj sajtótájékoztatóinak résztvevőit. Szombaton és vasárnap - ahogy azt már megszokhattuk - a három leggyorsabb pilóta válaszol majd a sajtó munkatársainak kérdéseire.

Csütörtökön és pénteken a meghívott vendégek foglalhatnak majd helyet a sajtószobában az alábbiak szerint:

Csütörtök (helyi idő szerint 15 óra)
Fernando Alonso (Renault)
Rubens Barrichello (Honda)
Pedro de la Rosa (McLaren Mercedes)
Kimi Räikkönen (Ferrari)

Péntek (helyi idő szerint 16 óra)
Aldo Costa (Ferrari)
Sam Michael (Williams)
Adrian Newey (Red Bull)     
Willy Rampf (BMW Sauber)
Pat Symonds (Renault)

Most olvastam a hozzászólásokat, és azt mondják, hogy Kimit és Alot mindig együtt hívják meg! És hogy ilyenkor egymás mellett ülnek és röhögcsélnek! Megmondom öszintén ezt annyira nem vettem észre! Valahogy ez nekem nem tűnt fel! Akkor tényleg jó haverok lehetenek Aloval!  :D Már elkezdödőtt az interjú, remélem képeket közölnek róluk!  O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 24, 06:15
Válasz #15

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jah szegény Gyulámék..na nembaj pár szezon aztán belejönnek . :)

2008. április 21, 20:21
Válasz #14

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Állítólag egységes lesz a gumi! Nem lesz többé lágy és kemény! Nem fogjuk úgy látni a kopásokat a slick gumikon, mint a dordázottan! Nem tudom így mi lesz Gyulánkkal! " Nem igaz, nem látom milyen gumit raktak fel rá"!
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 21, 20:55 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 20, 17:05
Válasz #13

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Egy gond azért lesz. Nem lesz egyszerű megjelölni a slick gumikat. Már hogy melyik a lágyabb. Mert az a fehér csík az első kör végére tuti eltünik a felületéről. De majd ezt is megoldják. Legalábbis remélem,hogy továbbra is látható lesz ki milyen gumival megy.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. április 19, 21:29
Válasz #12

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Végülis visszahozza a régi időket! Bernieke rájött, hogyha tovább tunningolják az f1-es autókat, akkor azok maguktól mentek volna! Nagyon fura lesz látni az autókon slick gumikat! szerintem ez a bordázott dolog csak valami úgymond "kegészítő" volt! ;D Megvan! Hogy tudjuk nézni, hogy hűűű de lekopott már az első kerék, biztos, hogy a nézők miatt!  :D Börnikét kell megkérdezni, ő biztos frappánsabb választ tud adni: "csak, mert itt én vagyok a főguru."Az van amit én akarok!"  ;D  :D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 19, 08:01
Válasz #11

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Marha jó! Lassan visszaérünk 97-be az utolsó slick gumis kipörgésgátló nélküli korszakba! :idiot2: De jó versenyek voltak akkoriban... nem voltak könnyen vezethető autók, mindenki küzdött az autóval, és brutálisan izgalmas volt...egy csomó előzéssel! Remélem jövőre is ezt láthatjuk újra, és visszatér az F1 "aranykora" ! (Nemtudom a szabályalkotók azért közbe kicsit gondolkozhatnának is mielőtt megváltoztatják a szabályokat... hogy mi értelme volt a barázdás gumiknak még mindig nem tudom... :idiot2:

2008. április 17, 15:24
Válasz #10

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ezen a napon érnek véget a tesztek! Ezek a tesztek semmit nem árulnak el! A Renault sem volt nagyon meggyőző! Most olvastam, hogy Alo el van keseredve, mert nem úgy fejlődött az autó ahogyan várták! De ezt tudni lehetett, hogy pár hét alatt nem lehet csodát tenni! A slick gumikkal meg vannak elégedve a pilóták! Olyan fura lesz 2009-ben, hogy visszajönnek, és már nem a bordázottak lesznek! Nekem jobban tetszik a bordázott gumi, mert a slick olyan böhömnek néz ki! De hát nem az a lényeg melyik néz ki jobban, hanem, hogy melyik a jobb! És hát kiderült, hogy a slick!
Most olvastam, hogy esett az eső ma Barciban, és a Ferrari emiatt nem tesztelt! Miért? Ez fura! Egy nagyon fura, és érdekes tesztnapoknak lett vége! Bourdais összetörte tegnap az autót, ezért keresztbetett a csapatnak, főleg Vettelnek, mert emiatt ő nem tudott tesztelni! De végülis tök mindegy mert ez a nap el lett cseszve az eső miatt! Akkor az első nap Massa volt az élen, a második nap Rubens, a harmadik nap Aloka, a negyedik nap Webber! Ez szép! Na most szűrjön le valaki, valamit ebből!
Még egy hetet várni kell, már belehalok! :cray_:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 11, 20:24
Válasz #9

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Jaja! Kapásból 7 pilótát fel tudnák sorolni, akik évek óta csak küszködnek egy lassú autóval! Igen, én is elgondolkodom, hogy mit érezhetnek! én már tiszta ideg lennék, komolyan mondom nem is értem, hogy van még ennyi kitartásuk! Néha feltűnik , hogy nem is láttam őket a futamon, egyszerűen nem is vágják be őket a tvbe! Ez borzalmas!  :cray_:  :crybaby:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 11, 15:39
Válasz #8

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Persze...Kimi teljesen megérdemelte a vb címet, sőt már jóval korábban nyernie kellett volna, csak azt sajnálom hogy páran még a lehetőséget sem kapják meg...csak szenvednek egy gyenge vasban. Nagyon rossz érzés lehet úgy versenyezni hogy tudod, te vagy az egyik legjobb versenyző, és mégis csak a középmezőnyben verekszel a 12. helyért. :-\

2008. április 10, 20:50
Válasz #7

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Teljesen egyetértek azzal, hogy Buttonék úgyanolyan top pilóták! És én is utálom mikor valaki azt mondja egy pilótáról, hogy kiégett! Hányszor hallottam ezt Schumiról. Aztán még mindig veri a mezőnyt! Én szerintem csak akkor leht kiégni, ha már beleszarsz az egészbe, és nem élvezed a versenyzést! Én is igazságtalannak tartom, hogy az erőviszonyok ennyire különbözőek. Ezt láttuk a bahrein futamon, hogy egy kétszeres világbajnok sem tud mit kezdeni egy lassú autóval! Végülis a nagyok egy lassúbb autóval kezdték, és így fedezték fel őket, hogy mennyit ki tudnak hozni, ebből a tragacsból! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy így láthatjuk, hogy milyen tehetségesek, mert szarból is várat tudnak építeni! Sajnos itt az F1-ben is a pénz motivál mindent, ha nincs lóvé, nincs világbajnoki cím! Ennyi! Az hogy nem a legjobb nyeri így meg a vb-t, hát van benne valami, de azt ne feljtsd el, hogy azért csak tettek valamit érte! Kiminek 5 évébe telt megszerezni, és hogy! De van olyan ember akinek már ott van a kezében a vb, de nem tud élni vele, mert elcseszi! Szerintem nem mindenkiből lehet világbajnok! Hiába nem vagyunk egyformák! Mert szerintem, aki fejben ott van abból lehet, de aki nem magabiztos, és kétellkedik benne, hogy úristen én mint világbajnok? remélem értitek mit akarok mondani?
Más! Olvastam Kimi blogját, amit bahreinről írt! Jókat írt, tetszik, hogy ilyen őszinte! Ja meg az, hogy minden futamról ír ez tök jó! Ez nagyon tetszik!  O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 09, 15:23
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én nagyon szeretném ha a Honda ott lenne az élmenők között, nem a Honda miatt mert őket "megutáltam" a Villeneuve-ös korszak alatt, hanem Barrichello, és Button miatt akik egyértelműen top pilóták és ott lenne a helyük Raikönnen, és Hamilton mellett, mert versenyzői tudásban és felkészültségben, ők egy nagyon erős páros...sztem... Nagyon bírom az ilyen dumákat hogy kiégtek..ugyanmár ők ugyanolyan tized, és századmásodpercre menő csatát vívnak a 10. helyért mint pl a Ferrarisok az első helyért...tehát full a határon mennek, de egyszerűen jó kocsi nélkül a leggyorsabb versenyző sem tud kiemelkedő eredményeket elérni. Ezt nem szeretem az F1-ben, mert egész egyszerűen igazságtalan, és nem a legjobb pilóta nyeri a vb címeket sztem. De ez csak egy vélemyény.  :-\

2008. április 09, 12:50
Válasz #5

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Na és a Honda is vadi új aero-csomaggal készül. Remélem jut egy ici-pici pontocska már nekik is.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. április 08, 19:46
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alonsoék is összeszdik magukat, eléggé magabiztosan nyilatkoznak. Remélem, hogy mostmár izgisek lesznek a futamok.  :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek