Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Magyarország Hungaroring 2008-08-03  (Megtekintve 26208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 30, 19:59
Válasz #58

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
hello!
Szegény Massa :'( :cray_: :crybaby:
de legaláb raikkonen a fönt van a dobogon!

2008. December 25, 14:57
Válasz #57

Emyke

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 11
    • Profil megtekintése
Nagyon tetszik ez a fórum, remélem nem baj, ha sokszor nem tudok hozzászólni, mert elfoglalt vagyok mostanában. Ez tényleg minden, ami Forma-1, szóval  :victory:
Én 2002 óta járok ki a Magyar Nagydíjra,a Formula-1 életem fontos része. Én sosem voltam nagy aláírásgyűjtő, de ha véletlenül sikerült autogramot szerezni, nagy élmény volt.Eredetileg a Forma-1 rajongójának tartom magam,aztán letettem a voksom a Ferrari é Schumacher mellett. Most ismét előtérben van nálam ez az egész cirkusz, bár nélküle teljesen más minden. A Hungaroringen volt szerencsém látni őt igen közelről, és megelégedtemaz ő autogramjával. Én inkább az elbambulós típus vagyok, olyan, aki rácsodálkozik erre az egész világra, nem csak egy konkrét aláírásért akarok megszenvedni. Akitől sikerül szerezni az megtiszteltetés :yes:

2008. Augusztus 07, 21:47
Válasz #56

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez igen Tapaty! Elsőre kimész és rögtön 5 aláírás, én meg harmadszorra megyek és csak egyetlenegy aláírást tudtam szerezni. Hát igen nem kellett volna ott dekkolni a Ferrari előtt, mert így mindenkiről lemaradtam. Jövőre már ügyesebb leszek! Alonsotól hol kaptál dedikálást? Hotel, boxutca? Én meg egyáltalán nem láttam Alonsot. Pedig kíváncsi lettem volna rá, de akkor majd jövőre. Azt elárulod, hogy melyik szállodánál szálltak meg? Ja és én is kb fél 7 kor indultam haza, amikor Button elment, akkor még kicsit álltam a hondánál aztán hazaindultam.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Augusztus 07, 10:03
Válasz #55

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Igen találkoztam Button-al is, kaptam tőle autogrammot is. Nagyon szerencsém volt, mert indulás elötti utolsó este készítettem egy füzetet, mindegyik pilóta képével kocsijával meg rajtszámával 1-1 oldalon és egy szabad hely is volt rajta ahová alá lehet írni. De annyira pesszimista voltam, hogy ki sem akartam nyomtatni, mert nem bíztam benne, hogy valakivel is alá tudom iratni. És most van benne egy Rubens, egy Button, egy Hamilton egy Alonsó meg egy Wurz aláírás. Szóval elsőre szép termés  :mml:
Márti, fél 7-ig a Hondabox elött álltunk 4-en egyforma pólóban, úgyhogy biztosan ott voltam, csak elkerültük egymást. De majd jövőre.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Augusztus 06, 20:10
Válasz #54

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ja ne is mondd! Hihetetlen volt látni, ott mellettem! Fülig ért a szám, annyira nagy élmény volt, ezt soha nem felejtem el!
Tapaty nagyon örülök, hogy találkoztál vele! Sajnos én olyan valakinek drukkolok, akivel ezt nem lehet megcsinálni, csak távolból figyelni, mert Kimi nem ilyen közvetlen mint Rubens. Tényleg nagyon örülök hogy jól érezted magad a ringen! Ja amúgy nekem ii először nagy élmény volt kinnt  boxutcában, meg még másodszorra is, csak már harmadszorra, már nem. én is a legeljén kb 130 fotót ellöttem, meg akkor taliztam Liuzzival, meg másodszorra is! Találkoztál Buttonnal?, és kaptál tőle aláírást, én pont akkor mentem a hondához, csak sajna, már nem tudtam tőle kérni autogrammot! amúgy a Ferrarinál is volt az a kopasz, aki Kimi szerelője, vagy milye, nem a személyedzőjére gondolok, mert ő is kopasz, és tőle is kértek autógrammot! Én is tök közel voltam hozzá, egy csomószor, mert ott tevékenykedett tudjátok, ahol ülnek a mérnökök, meg a csapatfönökök, és nézik a monitorokat! Én is gondoltam, hogy szólok neki, hogy esetleg nem -e tudna Kimi kicsit kijönni, egy integetés erejéig, csak hát az angolom nem valami fényes! Így nem kértem meg őt! de hát mindegy, ígyis láthattam őt kétszer! Honnan tudtad meg, hogy melyik hotelben szállt meg? szerintem jövőre, én csütörtökön lehet, hogy majd valahonnan kiderítem Kimi hol szállt meg, és ott fogok én is dekkolni, hátha kapok egy aláírást. Az bizti, hogy nehéz lesz vele fotózkodni, meg amúgy is nehéz vele talizni.
Tapaty, én néztelek, hogy hát ha látlak, láttam hondás embereket, de hát nem jártam sikerrel, én azt néztem, hogy egyedi polója legyen valakinek, és hondás sapiban, de csak vásárolt hondás polókat láttam! Majd esetleg jövőre, hátha kijössz még.
Amúgy, én azért voltam depis, hétfőn, mert túl kevés volt ez a három nap, és ezt vártam egy éve, és ilyen hamar elment. Nekem nyaralás végén is rossz kedvem van mert vége, valahol jól érzed magad, és tudod, hogy vége lesz, és megint jön a monoton hétköznapok!
MÉG MOST IS HIÁNYZIK A RING! Miért nem egy hetes a magyar nagydíj? :cray_:
Még mindig kavarognak bennem az élmények, ahogy írok nektek, és annyira jól éreztem ott magam, hogy nagyon hiányzik ez az egész f1 őrület! Imádom az Forma 1-et!! :zizi:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Augusztus 06, 19:20
Válasz #53

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Biztos nagy élmény lehetett találkozni Rubens-el Tapaty!! O0 Ezt biztos soha nem fogod elfelejteni.

Márti te is elégedett lehetsz, láttad Kimit élőben..tök fura lehet, egész évben nézed a TV-ben, és olyan megközelíthetetlennek tűnik, egyszercsak ott terem előtted...gondolom leesett az álad!!! :clap1:

2008. Augusztus 06, 15:58
Válasz #52

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
tapaty! gratula! irígykedem is egy kicsit, mert Rubi nekem is az egyik kedvencem. én azért ezt Aloval csinálnám végig. :)

2008. Augusztus 06, 15:47
Válasz #51

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
húúúú tapaty, de jó lehetett neked, hogy találkoztál vele. :) És melyik szállodánál volt, és hogy tudtad meg, hogy ottvan? :)

De örülök, hogy tetszett neked.  ;)

2008. Augusztus 06, 11:18
Válasz #50

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Na most már én is kezdek észheztérni, oszlik a lilaköd körülöttem. Szóval gondoltam, most már tisztább fejjel én is írok egy élménybeszámolót.
Idén először voltam a Ringen és indulás elött azt gondoltam, hogy utoljára is, mert nagyon drága ez nekem. De hát ha egyszer megyek akkor már Silver 5-öt vettem. Jó hely, bár kissé hátul van a rajtohz képest, de nagyon nagy részt lehet látni a pályából.

Szerda:
Foci. Nem szeretem a focit, semmi nem berreg benne, de azért ott voltam, jó volt látni a pilótákat bukósisak nélkül, de kb. ennyi. Nem jött el sem Massa, se Trulli, se Liuzzi.
Pedig megnéztem volna őket.
Csütörtök:
Boxutca látogatás. Hát nekem nem csalódás volt, hanem egy hatalmas élmény. Korán mentem elöl álltam a sorban. Befelé pedig siettem mert azt mondták, hogyha nem nyomakszom át időben a Ferrarisokon akkor nem tudok hátra menni. Gyorsan elhúztam minden box mellett, persze sűrűn kattingatva a fényképezőt, hogy azért mindegyik boxot lefotózzam, és letelepedtem a Honda elött. No ott nem volt tömeg, tehát álltam a korlát mellett, ill. álltunk, mert összetalálkoztam közben a többi Rubens rajongóval, akikkel egyforma pólót csináltunk. Álltunk és vártunk, de semmi. Majd Jock Cleart, Rubens főszerelőjét odacsalogattuk a korláthoz (többszöri integetésre csak odajött) és megkérdeztük, hogy ott van-e Rubens. Azt válaszolta, hogy igen. Szépen kértük, hogy szóljon neki, és láttuk, hogy telefonált is nem sokára. És Rubens jött. Először csak kikukucskált egy oszlop mögül és integetett, utána elbújt egy nagy ezüst színű cső mögött, megint kiintegetett és ekkor látta meg, hogy mi ott állunk 4-en, egyforma pólóban, rajta az ő nevével. Szóval tényleg rá várunk. Elmososlyodott, azzal a jellegzetes Rubens mosollyal és már indult is felénk. Tőlem vette el a tollamat és azzal írt alá, természetesen először nekünk, majd a többiekenek. Utána lazán átsétált a tömegen, felugrott a plexi védőkorláthoz és a lyukon átbújva, kiugrott a pályára, ahol már várta a főszerelő egy kismotorral. Felpattant rá és elment.
Este a szállodánál vártuk, jött is, meg ment is vacsorázni egy laza piros pólóban, kb. olyan minta volt rajta, ami egy 4-5 éves gyerek pólóján szokott, de ez Rubens, mindíg bolondozik. Aztán megvártuk hogy visszajött a vacsiból is. Látszott rajta, hogy örül nekünk, hogy vannak neki is rajongói.
Péntek:
Szóra sem érdemes. Nagyon vacak volt a Honda. És sajnos este nem volt elég kitartásom. fél 10-kor elmentem a szállodától, mert addig nem érkezett meg. De akik ott maradtak nagyon jól jártak, mert mikor megjött - hullafáradtan és elég csalódottan - meglátta őket, rögtön fülig szaladt a szája és bizony beállt közéjük közös fénykép készítésre.
Na erről maradtam le.
Szombat:
Edzésileg és időmérőileg megint semmi, bár nem voltak különösebb reményeim.
De este megint találkoztunk.
Én már éppen megint indultam volna el, mert az utolsó metrót - 11 óra volt - el akartam érni, és akkor egyszercsak jött velem szembe az utcán. Szóltam a többieknek és szaladtunk elé, hogy mi találkozzunk vele először ne a sivító kis ....-ok. Elkaptam a karját és úgy mentünk vissza a többiekhez, ekkor készült egy pár közös kép, de sajnos, már elég sötét volt, így nem nagyon sikerültek. Mindegy, az érzés megvan, hogy fogom a karját, és nem is húzta el.

Szóval nekem minden előzetes reményemet felülmúlta ez a hétvége. Nagyon örülök és mint mondtam, most lilaködben élek, hihetetlenül fel vagyok dobva. Nálam semmi depi nincs. Várom a jövő évet és persze reménykedem, hogy marad az F1-ben. Engem az sem érdekel, ha nem a Hondánál, nekem tök mindegy, csak láthassam még.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Augusztus 04, 21:54
Válasz #49

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Sajnos megint végetért ez az őrület! Annyira depis vagyok, hogy vége, már megint várhatok 1 évet! :crybaby: Nagyon jól éreztem magam, kivéve csütörtökön, de tanultam az esetből, és jövőre már nem megyek a boxlátogatásra! Végre láthattam a pilótákat közelről! Ott dekkoltam a főbejáratnál, és vártam , hogy mikor jönnek kocsival a pilóták, a hungaroringra! Csomó mindenkit láttam, és Kimit is!! Szombaton és vasárnap is! Fisicot, Coulthardot, Rubens , Button, flavio, Kubica, Massa, Kimi, Nakajima, Sutil, Heikki, Hami, Piquet jr., Nico, Trulli. Alonsot nem láttam, egyszersem! Szombaton nem tudtam képet csinálni róluk, és gondoltam, hogy majd vasárnap! A telcsimmel vidiztem, és a fényképezőgépemmel is, mert képet egyszerűen nem tudtam, mozgó járműről! Valami tanfolyamra kéne majd beirtkozni, hogy mozgó járműről tudjak fotózni, mert mikor lekaptam őket nem volt a képen semmi, ezért gondoltam levideózom őket4! Csak sajnos annyit vártam a pilótákra, hogy közben lemerült a gépem, és nem volt nálam elem! Kicsit ideges voltam, meg az a rossz, hogy folyamatosan készenlétben kell lenned, hogy mikor jönnek! Sokszor azt hittem hogy na most, akkor nem ők voltak, és mikor jöttek lemerült! Nem baj majd jövőre, ígérem jobban felkészülök! a lényeg, hohy láttam őket, Fisico mellettem állt meg , ja és vártam Kimit vasárnap, és hirtelen túl sok autó jött és valahogy elbambultam, és hirtelen megállt mellettem valaki, odanézek: Kimi az, na mondom, gyorsan a mobil, hogy le videózzam,, de hát basszus nem sikerült, mert kétszer kellett volna megnyomnom a telcsimet, ja és simán képet is tudtam volna készíteni, de hirtelen volt ott, és telcsi gép a kezemben. szerencsére 30 másodpercig állt ott mellettem a kocsival, elég jó kedve volt, szerencsére! Nyugi nem kenődtem fel a szélvédőjéreés nem ordíbáltam, hogy Kiimiii! hogy autógrammot szerezzek, nekem elég volt látni őt ilyen közelről! És még az volt a jó, hogy akkor egyedűl álltam ott! Szóval megbocsátok a csütörtöki napért! Már írtam, hogy Hamit is láttam, ő megállt és adott autogrammot a rajongóinak, én nem rohantam oda, képzeljétek, hogy mindenki rácuppant a kocsijára, alig tudott elmenni! Piquet nagyon vicces volt, nem akarta, hogy a rajongók lássák, ezt éppen azért tudom, mert mellettem haladt el, és akkor lehajtotta a napellenzőjét, és úgy ült, hogy ne lássák a fejét, de hát ez nem jött neki össze, mert észrevették a rajongók, aztán úgy ment tovább, hogy megcsikorgatta a kerekeit. Hűű de menő srác! Pénteken az első szabadedzés számomra elég jó volt, de a második elszomorító volt, hogy a ferkának nem megy! Szombaton,vegyes érzelmekkel mentem, haza, mert megint Hami szerezte meg a polet, és Massa csak a harmadik, Kimi meg ááá mondom 6.! Nagyon meleg volt mind a három napon, jó volt a hangulat, jó helyen ültem tök közel ültem a pélyához! Nagyon sok legyel rajongó volt kinnt! Szerintema fele legel volt! Komolyan mondom ahol ültem csak lengyelek vettek körül, kicsit elnyomtak mint Ferka szurkoló, de azért vasárnap őrjöngtem, ők annyira nem mert hát Kubica nem ment valami fényesen! De jó fejek ezek a lengyelek, mellettem is ültek, és az egyikkel fotózkodtunk, mondta, hogy jó a Ferrari, de a legjobb pilóta kubica, én meg mondtam, hogy nem Kimi a legjobb! kicsit tudott magyarul, én meg kicsit angolul! Aztán ráhagytam, hogy Kubica a legjobb! Hagy örüljön! Eljötta vasárnap, jött a parádé, Szujót is láttam a kamionon, aztán meginterjuzták őket, sajnos annyira nem tudok jó angolul, hogy értettem mit mondanak, de mindenkinek jó kedve volt, Alonso elég jókat röhögcsélt Trullival, Kimi Kovival! És láttam őket végre együtt! Viszont ezt le tudtam vidizni a géppemmel, mert még nem lehelet ki végleg az elem a lelkét! Majd valahogy felrakom, meg amit sikerült a pilótákról! Aztán jött a futam! Massa hihetetlenül rajtolt, én annyira örültem hogy leelőzte a merciseket, ott őrjöngtem, csak aztán láttam, hogy kimi vissza esett egyet, hát az elszomorított! Elég izgis futamunk volt szerencsére, hú én annyira drukkoltam a végén Kiminek mikor láttam, hogy végre elborul az agya és brutális időket futott, és egyre közelebb volt Timohoz. Kimi csak úgy futotta a gyors köröket! Különben ezt nem értem nagyon, hogy az időmérőn nem tud, és a futam eljén sem ment valami fényesen, de a vége felé brutális volt! Szerintem ilyenkor mindent feltesz egy lapra, és nem érdekli semmi! Aztán hihetetlen módon elfüstől a ferka, miért pont a ferka, tényleg ez elég röhejes, mert a többieknek nem füstőlt el! Apukám nagyon ideges volt, mert ő Massa drukker, és mikor hazaértam, csak úgy mondta a magáét, hogy biztos a motort megbuherálták, van egy áruló köztük! mert ezt előre látni kellett volna, hogy a motorral valami gond van! Én is sajnáltam, de sajnos ez van, a sport már csak ilyen! Aztán látni lehettet hogy szóltak kiminek hogy tekerje le a minimumra magát! Pedig szerintem meg lett volna a második! persze sokan mondták hogy hát alot sem tudta megelőzni, igen csak akkor még nem tekerte magát maximumra, és arra várt, hogy hibázzon! ezt el is mondta, csak szerintem elég gáz, hogy arra várt, mert nem látta, hogy kétszeres világbajnok van előtte, de visznt erre meg ő hibázott! Ezt így nem lehet hogy kivárom míg valaki hibázik előttem! Ha így folytatja, úszik a vb cím!
végülis neki most jól alakultak a dolgok, ennek örülök, de remélem hogy Valenciaban már a dobogó legfelső fokán fog állni!
Nagyon jól éreztem magam, és már alig várom a jövő évi magyar futamot! Annyira rossz, hogy vége, már tegnap mikor befejeződőtt, már akkor tök rossz volt! Ma még iszonyúbb ez a érzés! Ez a 3 nap úgy elillan, hogy észre sem veszed!  :cray_:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Augusztus 04, 18:48
Válasz #48

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem semmi... lassan technikai sport nagyhatalom leszünk!! F1 + Motogp, ezt azért nem sok ország mondhatja el magáról!!! Pláne nem ilyen kis ország!! :banan:

2008. Augusztus 04, 12:01
Válasz #47

Genius91

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
    • DTM'08 Liga
    • E-mail
Én Silver 1-en voltam,de csak Pénteken...
Jövőre majd vagy Gold 4 vagy Gold 2...
Am jövőre Goo Balatonring :1: ;) :D

2008. Augusztus 04, 10:57
Válasz #46

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Jaja, tavaly is volt ilyen. Massa tényleg jól nyomta, sajnálom, hogy elfüstölt. A Renault-ok is szuperül mentek, bár Alónak nem értem azt a kivezető körét, hogy ment el Kimi? no sebaj. Glock is kemény volt, megérdemelte. Valahol olvastam, hogy Kova szerint ő hajszolta bele Massát az elfüstőlésbe. ;D Ez jó! Köze nem volt Massához és Hamiltonhoz. :idiot2: Még egy dolog: állóhelyere még1x nem fizetek be! ;) Talán a Gold4 vagy a Silver1. De jó volt kint lenni! :mml:

2008. Augusztus 04, 02:13
Válasz #45

Genius91

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
    • DTM'08 Liga
    • E-mail
Tavaly is elfüstölt...

2008. Augusztus 04, 02:04
Válasz #44

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem ezt Massa is tudja pontosan, hogy techniaki sport, csak hát a Ferrarinál ritka, hogy a motor elfüstöl. Én utoljára 2006-ban Schuminál láttam.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek