Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Magyarország Hungaroring 2008-08-03  (Megtekintve 26225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 28, 20:53
Válasz #13

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sziasztok, életembe előszőr az idén látogatok ki forma 1 nagydijra, éspedig a Hungaroringre, kérdésem az volna hogy állójeggyel mennyire éri meg, egyáltalán lát valamit az ember? Előre is köszönettel....
Szia, üdv a fórumon!

Mindenféleképpen megéri még állójeggyel is, én tavaly előtt voltam állójeggyel, és a célegyenes előtt "ültem". :D Szóval megéri. :)

2008. Július 28, 17:52
Válasz #12

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez nem kérdés! Na ná hogy megéri! A Hungaroring az egyik legjobb pálya ilyen szempontból, hiszen sok kanyart belátni, és magasabban van a "nézőtér", mint a pálya és nagyon jól rálátni. A hangulat meg egész egyszerűen fenomenális, no meg azok a gyilkos motorhangok húúúúúúúúúúú... Ne is gondolkozz rajta mindenképpen menj el, komolyan mondom egy életreszóló élményben lesz részed! O0

2008. Július 28, 15:55
Válasz #11

viking

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok, életembe előszőr az idén látogatok ki forma 1 nagydijra, éspedig a Hungaroringre, kérdésem az volna hogy állójeggyel mennyire éri meg, egyáltalán lát valamit az ember? Előre is köszönettel....

2008. Július 27, 21:46
Válasz #10

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nem is tudtam, hogy a silver sektorban kaja, pia is jár? Szerintem valamit elnézet a gyerek! Én úgy tudom, hogy a padok clubosoknak jár kaja, pia! Ja és 400 euroba a super gold tribün kerül, és a silverek 270-250 euroba! Na mindegy!
Már csak 3 nap és itt leszenk nálunk a pilóták. Nah gondolom, a nagy fanatikus rajongók már  tudják hol szállnak meg a pilóták, és már lesátoroztak. Jó hogy van egy beépített infosuk, kár hogy nekem nincs, meg a kis szenyák nem mondják el, hogy hol lesznek! Hát én maradok a boxutcai látogatásnál, meg a hungaroringnél, hátha belebotlok Kimibe. Különben is ott égnék, a sok tini nyávogó Kimis lányok között! Mi a francért KImiznek annyit, persze ha majd egész végig mondom a nevét, majd fogja és aláírja? ( Ja, lehet, hogy csak azért, hogy fogjam be! ;D) Persze az más ha azt akarjuk jöjjön ki és Kimizünk, de azt is csak modjával.
remélem jó helyem lesz, ja és a legfontosabb, hogy jó időnk lesz ezen imádkoztam, hogy ne legyen esős borus! Mert szerintem senkinek nincs kedve szakadó esőben, és hidegben kint ülni! Már csak 3 nap és itt vannak! De komoly, a mi kis hazánkaba jönnek.  :zizi: :clap1:
Jöjjön aki csak tud, mert szerintem nagyon jó lesz! Cole gyere már pénteken, már tudjuk, hogy lesz buszjárat. Szóval semmi nem akadályozhat meg, csak az, hogy elfogy a jegy! A danubius radióban minden órában lehet jegyet nyerni a forma1-re, csak azt kell tenned, hogyha meghallód, az f1-es autót, a zeneszám elején, akkor azt tudnod kell, hogy ki és mi a dal címe. 4 számot kell felismerni, és csak telefonálni, és bemondani, persze ha éppen szerencséd van és téged kaocsolnak.
Már csak 3! :zizi: :clap1: :cheerful_h4h: :D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Július 27, 15:46
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Elég meleg idő lesz jövő héten, de manapság már kiszámíthatatlan az időjárás. Mondjuk a Ferrárinak a meleg idő a jó.  :)

A jótékony meccsre én is megyek.  ;D

2008. Július 24, 09:31
Válasz #8

tomassino85

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Sziasztok
Van két db Forma 1-es jegyem, Silver sectorba,3 napos  kajával, piával...Az eredi ára 400 euro volt, érdekel valakit féláron?

tschrek85@gmail.com email címen elérhettek.

2008. Július 23, 17:38
Válasz #7

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én még nem tudom, hogy kimegyek-e a ringre, utóljára 2003-ban voltam, jó lenne meghallgatni a V8-as gépeket... :)

Aki megy a Ringre az majd tartson egy kis élménybeszámolót, képekkel, sztorikkal!!! Okés?  :)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 23, 18:20 írta F1Andris »

2008. Július 23, 12:41
Válasz #6

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én is nagyon Várom már a Magyar Nagydíjat,igaz én leszek ott egész hétvégén,de sebaj,nem bánkódom:)
Nah hát,továbbra is Hajrá HAMILTON :victory: :friends:
Te Kimi,pedig éledj fel,mert ez így nem fog érni semmit,ha "nem csinálsz semmit"... :)
 :wave:

2008. Július 22, 13:33
Válasz #5

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én is megyek mindenre! Hihetelen, hogy már pár nap és végre megint mehetek  ki a ringre! Ezt vártam tavaly augusztus óta! Remélem feléled a Ferrari, mert ha nem már megint idegbetegeskedhetek kint is! Dobogós helyezést akarok már látni Kimitől, hogy befuthassak a pályára! mert ha nem lesz dobogón nem futok be, azért nem éri meg. különben tiszta veszélyes befutni a pályára, mert éppen néztem, ha te elesel futás közben ott az elején, akkor szerintem agyontaposnak! Szóval ha valaki befutna  a végén, akkor legyen óvatos! Persze talizhatunk, majd a ringen, majd megbeszéljük!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Július 22, 10:05
Válasz #4

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
No, ha lassan is, de eljött az idő. itt a Magyar Nagydíj.
Ki jön a Ringre? Nincs kedvetek találkozni?
Én ott leszek szerdától. Megyek a focira is, boxutca látogatásra, meg minden egyébre is  :1:
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Január 15, 13:44
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Megrendeltem a jegyet!!! Idén ott leszek én is. JUHÉ!!! :zizi:



Nagyon örülök neki!! Ez nagyon jó! Nagyon jól fogod magad érezni!!  :zizi: :mml: :1:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Január 15, 13:36
Válasz #2

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Megrendeltem a jegyet!!! Idén ott leszek én is. JUHÉ!!! :zizi:
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Január 14, 14:52
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése


Körök száma: 70
Kanyarok száma: 14
Pálya hossza: 4,381 km
Versenytáv: 306,663 km
Leggyorsabb kör 2007: Kimi Raikkönen (Ferrari) 1:20.047
Verseny végeredménye 2007: 1 Lewis Hamilton (McLaren) 1:35:52.991
                           2 Kimi Raikkönen (Ferrari) + 0.715
                           3 Nick Heidfeld (BMW-Sauber) + 43.129



"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek