Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Belgium Spa-Francorchaps 2008-09-07  (Megtekintve 20601 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Március 15, 20:45
Válasz #41

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szia,

Találtam egy kis képernyős változatot angol kommentárral a youtue-on.

https://www.youtube.com/watch?v=7tvaYv4MhwU

Amúgy, ha van ncore-od, akkor ott megtalálod az RTL Klub-os változatot.


2016. Március 15, 11:32
Válasz #40

Csaba397

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Hol tudom meg nézni vagy valami? Valaki segitsen nekem nagyon érdekelne újra nézni a futamot...

2009. Augusztus 19, 15:45
Válasz #39

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
milyen dráma az biztos ami Hami csinált az nem szabályos :4: :mad1: :excl: :uglystupid2: :tickedoff: :knuppel2: :mad:
: 2009. augusztus 19. - 15:41:34
szerintem Raikkonen megérdemelte volna 1 helyet :king: :cray_: :crybaby: :4: :sorry: :no_1:
Massának csak szerencsélye volt :blum:
Hamilton pedig megérdemelte a büntetést :angry:

2008. Szeptember 26, 22:28
Válasz #38

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Ez sem volt semmi! Csak az utólsó 2 kör tiszta dráma volt!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 23, 20:03
Válasz #37

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ez elég furcsa volt tőle.De hát önkritikának is lenni kell! :)

2008. Szeptember 09, 20:01
Válasz #36

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szerintem még a nagymamák is gyorsabban mennek, mint ő ment! Én is csalódtam, és főleg, hogy utána miket nyilatkozott!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 08, 21:58
Válasz #35

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
mint a nagymama. ;D egy kicsit én is csalódtam a tempójában.

2008. Szeptember 08, 21:02
Válasz #34

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szia Stella16! Monzában van esélye a nyerésre, de ezek után nem tudni, hogy mennyire lesz képes rá. :) ne hogy aztán elkezdjen idegeskedni, mert akkor egy rossz mozdulat, és vége.


Amúgy a győztes nyilatkozata:  ;D

Massa: Úgy vezettem, mint egy nagymama!

Felipe Massa szerencsésnek mondhatja magát, hogy részben Kimi Räikkönen hibájának, részben Lewis Hamilton vitatott büntetésének köszönhetően megnyerte a Belga Nagydíjat. A brazil azonban tisztában van azzal, hogy ez most nem rajta múlott. A Ferrari pilótája hazája médiának nyilatkozva meglehetősen önkritikus hangot ütött meg: „A verseny utolsó szakaszában úgy vezettem, mint egy nagymama." - jellemezte saját teljesítményét.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 08, 21:08 írta Cole »

2008. Szeptember 08, 17:30
Válasz #33

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!
Hát eléggé jó verseny volt,le a kalappal szintén Ham előtt(ezért szeretem annyira) :friends: DE MI AZ,HOGY ELVETTÉK TőLE AZ ELSő HELYET???????????????????????????????????? :angry: :angry: :angry: :tickedoff:
EZELőTT,MIKOR VOLT MASSA VOLT A "HIBÁS",AMIKOR 2 FUTAMMAL EZELőTT HAMARABB INDULT EL,MINT KELLETT VOLNA A BOXBÓL...ÉS MAJDNEM NEKIMENT A MÁSIK VERSENYZőNEK???  NEKI MIÉRT CSAK PÉNZBÜNTETÉS VOLT A JUSS????ÉS MIÉRT NEM EGY ILYEN BÜNTETÉS MINT HAMNEK!!! EBBőL A SZEMPONTBÓL NAGYON,DE NAGYON NEM ÉRTEK EGYET A "SZABÁLYOKKAL"!!
EZ MINDEN VOLT(HAM BÜNTETÉSE),CSAK IGAZSÁGOS NEM :tickedoff:
Végig jól ment Ham.....szegény hajtott is a címre,de valamelyik bíró bal lábbal kelt fel aznap és azért vették el tőle a díjat.Meg is volt a kocsi ehhez a futamhoz,meg ő is....NEM ÉRTEM NEM ÉRTEM EZT A FORMA-1ET :angry:Nah de hagyjuk,majd meglátjuk,hogy mit hoznak a hetek,hogy mi lesz ennek az eredménye!Mert Ham édesapja és a Mclaren sem hagyta ezt annyiban....

2008. Szeptember 07, 20:08
Válasz #32

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
igen, most jól ment Kimi, én is csak néztem, hogy most mi van. bár számítottam rá, hogy itt jobban fog szerepelni, de max. a 3. helyet tartottam elérhetővé. de az esőben még mindig nem az igazi.

2008. Szeptember 07, 19:40
Válasz #31

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Végre Kimi hozta a formáját, és vezette a belga nagydíjat, de az utoló 3 kör az maga volt a borzalom a pokol, én ordíbáltam, hogy ezt már tényleg nem hiszem el, meg szídtam Hamit, meg hogy a ferrari csapat már megint elcseszte ezt az egészet, meg Massa is, hát biztonsági autózással második legyen! Ez egy elszomorító nap, és az a tudat, hogy már nem is nyerhet Kimi, mert sajnos Massa lesz a támogatott pilóta! És én is ahogy Freedom mondta, hogy már elegem van ebből, és már nem is fogom nézni, mert nem bírja az idegeim ezt, hogy Hami nagy arcát nézzem, ahogyan megnyeri a vb. Miért kezdett el esni?? Miért nem rakták fel rá az intermedia gumit, mint Nicknek, komolyan mondom nagy bajok vannak a Ferrarinál, Domenicali nem jól végzi a csapatfőnöki feladatait, meg Montzi is elmehet a sunyiba, hogy nem képes a Ferkát rendbeszedni! Hogy ennyire szarok legyenek kemény gumin, és Hami meg ráadásul esőben is tudott azon a szaron menni. Mostmár tényleg betelt a pohár, és innentől nem érdelkel, mert ezeket a csalódásokat már nem bírom, erre az évre már elég lesz, és ezt a magyar sportokra is értem! De egy valami pozítív dolog is van, hogy megbüntették Hamit, és én ennek örülök, ha már Kimi kiesett, akkor Haminek se legyen jó. Teljesen megérdemelte, minek nyomult ott annyira, mikor úgy is lett volna esélye máshol megelőzni, és sajnos megelőzte volna, de ha Kimi egy kicsit visszavett volna, akkor talán Hamit tudta volna stresszelni, és ő hibázott volna. És ha valaki azt mondja Kimiről, hogy nem motívált és nincs agresszió, én azt seggbe rúgom, akkor nem kockáztatott volna, hanem ő is mint Massa, aki kicsit megijedt a vízes pélyától, biztonság autózással behozta volna a ferkát. Lehet hogy ezt kellett volna, már láthatjuk így Massa mekkorát kaszált, de még milyen nagyot! ( De ő sem érdemli meg hogy győzött,de legalább, így  visszakapta az égiektől a hungaroringi győzelmét) És így akar vb szerezni, akkor sok sikert neki! És látszik, hogy a Ferarinak elég nagy hatása van a FIAnál, az tuti, de megérdemli a merci, mert ők okozták, ezt azzal a bizonyos botránnyal, hogy a FIAnál fekete listán vannak, és ha csinálnak valmi hibát, akkor rögtön büntetést kapnak. És ha botrányt csinálnak emiatt, akkor szerintem mindenki leszarja, mert egy retek csapat! Meg az a szomoró, hogy ezzel a büntivel Kiminek semmivel sem lesz jobb. Akkor számomra végetért ez a szezon, elég hamar befejeződőtt, már várom a jövő évet, hogy újból szurkolhassak.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 07, 18:49
Válasz #30

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ebből még olyan boztány lesz... És szerintem a Mclaren se hagyja szó nélkül.

2008. Szeptember 07, 18:29
Válasz #29

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Elvették Hamilton futamgyőzelmét

A McLaren Mercedes brit versenyzője, Lewis Hamilton 25 másodperces időbüntetést kapott, amiért átvágta a sikánt, miközben harcban volt az első helyért Kimi Raikkönennel. A sportfelügyelők döntése értelmében Felipe Massa örökölte meg a győzelmet.
---
Timo Glock 25 másodperces időbüntetést kapott, amiért sárga zászló alatt előzött a Belga Nagydíjon.

A Toyota német versenyzője az utolsó percekben előzte meg a Red Bull ausztrálját, Mark Webbert és vette át tőle a nyolcadik helyet, pontosan ott, ahol sárga jelzés volt érvényben Kimi Raikkönen összetört Ferrarija miatt.

A futam után Glock időbüntetést kapott, így ő kiesett, Webber pedig bekerült a pontszerzők közé.


A Belga Nagydíj módosított végeredménye:
 1.  Massa         Ferrari
 2.  Heidfeld      BMW Sauber
 3.  Hamilton      McLaren-Mercedes   
 4.  Alonso        Renault
 5.  Vettel        Toro Rosso-Ferrari
 6.  Kubica        BMW Sauber
 7.  Bourdais      Toro Rosso-Ferrari
 8.  Webber        Red Bull-Renault
 9.  Glock         Toyota
10.  Kovalainen    McLaren-Mercedes
11.  Coulthard     Red Bull-Renault
12.  Rosberg       Williams-Toyota
13.  Sutil         Force India-Ferrari
14.  Nakajima      Williams-Toyota
15.  Button        Honda
16.  Trulli        Toyota
17.  Fisichella    Force India-Ferrari
18.  Raikkonen     Ferrari

2008. Szeptember 07, 16:58
Válasz #28

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igen, mert ott volt a neve mellett, hogy 3Stop, de megint késő volt.. Nem baj, még Japánban és Kínában van esélye a dobogóra, ha esős idő lesz.





Räikkönen: az én hibám volt

Kimi Räikkönen csalódott volt, hogy ismét nem tudott célba érni, de magára vállalta a felelősséget a kiesésért. "Az én hibám volt, túl sokat akartam. De továbbra is a versenybíróság döntésére várunk."

Formula.hu

2008. Szeptember 07, 16:53
Válasz #27

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
jaaaa, hogy Alo is kiment egy intermadiate szettért? ezt nem is tudtam...akkor nem bénázott...csak a csapat...megint. :-\

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek