Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Belgium Spa-Francorchaps 2008-09-07  (Megtekintve 20598 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 07, 16:25
Válasz #26

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Verseny végeredmény:
1.  Lewis Hamilton [McLaren-Mercedes] 1ó22.44.933
2.  Felipe Massa [Ferrari] + 14.461
3.  Nick Heidfeld [BMW Sauber] + 23.844
4.  Fernando Alonso [Renault] + 28.939 
5.  Sebastian Vettel [Toro Rosso] + 29.037
6.  Robert Kubica [BMW Sauber] + 29.498
7.  Sébastien Bourdais [Toro Rosso] + 31.196
8.  Timo Glock [Toyota] + 56.506
9.  Mark Webber [Red Bull Racing] + 57.237   
10.  Heikki Kovalainen [McLaren-Mercedes] + 1 kör   
11.  David Coulthard [Red Bull Racing] + 1 kör   
12.  Nico Rosberg [Williams] + 1 kör   
13.  Adrian Sutil [Force India] + 1 kör   
14.  Nakadzsima Kazuki [Williams] + 1 kör   
15.  Jenson Button [Honda] + 1 kör   
16.  Jarno Trulli [Toyota] + 1 kör   
17.  Giancarlo Fisichella [Force India] + 1 kör

kiestek:
Kimi Räikkönen [Ferrari]
Rubens Barrichello [Honda] 21. kör   
Nelsinho Piquet [Renault]



Komoly volt az utolsó 3 kör, és azért sajnálom Kimit! A Renaultról no komment. Későn jön ki alo a gumikért, akkor hogy akarnak dobogós helyezést elérni? De azért az szép volt, hogy az utolsó körben a 8. helyről jött fel a 4. helyről. Hát ezek után már Massa és Hamilton között fog eldőlni a vb.


2008. Szeptember 07, 16:13
Válasz #25

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Mi történt már Raikkönen-el?

Ezt egyszerűen nem hiszem el.  :cray_:

Semmi kedvem tovább nézni az F1-et. Minek? Hogy lássam Hamit nyerni? Elegem van  :'(

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 07, 16:09
Válasz #24

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
húúú skacok! ez volt az idei legjobb futam! :good: szegény Kimi...nem vagyok Ferrari párti, de én is fogtam afejem, mikor a falban kötött ki. :-\ szerintem bezavarta Hami (amit jogosan vizsgálnak) és Villiams (talán Nakajima :knuppel2:) és kizökkent a ritmusból és a koncentrációból. Alo 4. helyének nagyon örülök! :clap1: bár valamit elcseszhetett, mert simán meg kellett volna lennie a 3. helynek. jó verseny volt! Massának fel kell kötni a gatyuszt, ha ő akar lenni az idei VB.

2008. Szeptember 06, 23:04
Válasz #23

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2008. Szeptember 06, 22:24
Válasz #22

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
pedig biztoss ott lesz. :) amúgy tényleg lenyomhatná valaki Hamit (bocsi a Hami rajongóktól).

2008. Szeptember 06, 20:59
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
RTL-en azt mondták, hogy esni fog holnap. És ez a Ferrarinak nem nagyon fog kedvezni.

Ja, amúgy jó volt, hogy ma nem volt Wéber Gábor, és reméljük, hogy holnap se lesz, mert megint őt hallgatni nem lenne valami jó..  :D

2008. Szeptember 06, 19:05
Válasz #20

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem a holnapi versenyen dől el hogy Kiminek lesz-e még reális esélye a címre, ha holnap is leszakad jópár ponttal akkor elúszott a vb sztem. De azért Kimi nem az a könnyen feladós versenyző..lehet hogy nehezebb a kocsija mint a  többieké és nyerni fog... O0  Bemutathatna egy-két bravúr előzést mondjuk Hamilton-on! Nagyon díjaznám!!!

2008. Szeptember 06, 16:05
Válasz #19

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Még mindig nem látom a pályán Kimi Raikkonent! Ti láttátok? Én nem! Ez borzasztó, hogy már megint a merci kerekedett felül! Ez így nem fair, hogy Haminek van egy joker lapja (Heikki), ami mindig ott van, és segíti! És még milyen nagy arccal nyilatkozta, hogy milyen szerencse hogy Kovival nem kell csatáznia, hogy ilyen gondok nem voltak náluk, ( és nem is lesznek)! Ha holnap nem rajtolja le Kovit, én megörülök, mert most Kovi indul a koszosabbik oldalról, bár ez sem segít rajta sokat, mert Massa ott van előtte, és hát nem hinném, hogy ölremenő csatát vívnának, esetleg a boxutcás megoldásban bízok, hogy talán ott leelőzi, és már csak a kis Hamike marad! De ha eső lesz, akkor minden elképzelhető, még lehet első is akár, ha jól jönnek ki a lépések. De ebben az évben olyan peches volt, és éppen most fognak az égiek egy kis szerencsét adni neki? Ez most neki nagyon fontos futam, és már megint csak 4. lett. Ez nagyon elszomorító! Alonso hoza a 6. helyet, ami szép teljesítmény, nem úgy mint a kis Piquet gyerek aki a kormányt ütőgette, hogy már megint elbénázta az időmérőt. És végre Nick is megverte csapattársát, már itt volt az ideje, egy kis önbizalom nővelő! Nem tudom mi lesz holnap, remélem Kimi javára fordulnak a dolgok, mert ha nem akkor búcsút mondhat a vb címnek, és ő is Kovi pozicíójába kényszerül!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 06, 15:57
Válasz #18

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
egy szép rajt Massától, mint a Hungaroringen, és már elől is van. de ha esik, akkor szerintem Hami a győztes. csak Alo legyen a harmadik. :)

2008. Szeptember 06, 15:50
Válasz #17

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem Massa hosszú távon megfoghatja Hamilton-t. Most egy körön Ham verhetetlen volt.
Massa már a rajt után támadhat, ha a la source-ból jó lesz a kigyorsítása akkor az eau rouge utáni hosszú egyenesben elkaphatja Hamiltont.
Kimi nem tűnt túl erősnek, de biztos vagyok benne hogy nehezebb mint Massa, szerintem harmadik hely reális lehet.
Már alig várom!!! O0

2008. Szeptember 06, 15:36
Válasz #16

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ha nem lesz eső, akkor nem sok izgalmat látunk. :D De, ha esik, mert azt mondták, hogy holnpra biztos esni fog, de mondjuk szerintem ez nem 100%, akkor izgalmas lesz. :)

Amúgy Torro Rosok jól mentek megint, és Alonso is kihozta a maximumot. Alo-Piquet 13:0  ;D És végre Hei elverte Kubicát.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 06, 16:07 írta Márti »

2008. Szeptember 06, 15:32
Válasz #15

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
IDőMÉRő EDZÉS VÉGEREDMÉNYE:

1. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:47.338
2. Felipe Massa Ferrari 1:47.678
3. Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:47.815
4. Kimi Räikkönen Ferrari 1:47.992
5. Nick Heidfeld BMW 1:48.315
6. Fernando Alonso Renault 1:48.504
7. Mark Webber Red Bull-Renault 1:48.736
8. Robert Kubica BMW 1:48.763
9. Sébastein Bourdais Toro Rosso-Ferrari 1:48.951
10. Sebastian Vettel Toro Rosso-Ferrari 1:50.319
11. Jarno Trulli Toyota 
12. Nelsinho Piquet Renault 
13. Timo Glock Toyota 
14. David Coulthard Red Bull-Renault 
15. Nico Rosberg Williams-Toyota 
16. Rubens Barrichello Honda 
17. Jenson Button Honda 
18. Adrian Sutil Force India-Ferrari 
19. Nakadzsima Kazuki Williams-Toyota 
20. Giancarlo Fisichella Force India-Ferrari

2008. Szeptember 05, 22:13
Válasz #14

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Felőlem, meg lehet második is Alo, mert ez csak jót tesz, rabolja a pontokat! O0 :D És így segíthet a nagy nevetgélős haverjának (Kiminek)! :cheerful_h4h: Legalább így bejön amit mondott, hogy Kimi megvédi a vb címét! Jújj most a ferkások mit szólnak! Hát ez van, nekem az egyéni számít!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 05, 22:01
Válasz #13

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
felőlem lehet Ferrari 1-2, de Aloé legyen a dobogó 3. foka. :clap1:

2008. Szeptember 05, 21:39
Válasz #12

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Kimi hol vagy?  :search: Már megint nem látom! Ez is mind Bernie miatt van, mert most Monzaban lenne a verseny és utána jönne Spa. Most meg ilyen retek időben mire számíthatók, már megint semmire! Az durva lenne, ha a 98-as futam megismétlődne. Csak most nincs pótautó. Miért nincs jó idő, bezzeg nálunk hőségriadó van ott meg fagyhalál!  :D Persze a kis csapatoknál happy van, de ez most nem jó számomra! Hát majd meglátjuk! Úgy látszik a páros évek nem szerencsések Kiminek, hát akkor majd jövőre!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek