Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Bahrein, Sakhir 2010-03-14  (Megtekintve 42662 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 15, 10:02
Válasz #115

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu


Jó Villeneuve-öt is ott látni a bajnokok között! :)

Kár hogy nem kap lehetőséget az újabb bizonyításra, pedig az új szabályokat egész egyszerűen JV-re formálták.

Mindig is nagyon jól bánt az abroncsokkal. 2005-ben amikor Massa már lezabáltatta az összes gumit JV még tudta hozni a jó köridőket. Jó példa erre 2005 Monaco ahol Vill sokkal gyorsabb volt Massa-nál pont a kiváló gumihasználat miatt. Az volt a baj, hogy próbált előzni is ami nem sült el jól, mert elfékezte az első kanyart. De aki egy kicsit is belát a dolgok, és a számok mögé az látja, hogy Villeneuve-nek még most is lenne bőven keresnivalója az F1-ben.

Igaz ezt nagyon kevesen ismerik el.... Sőt ellenzik Vill visszatérését! Vajon mitől félnek? ::-)

2010. Március 14, 22:21
Válasz #114

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sírd ki magad :) Nekem az segíteni szokott, megkönnyebbülök tőle :)
Na jó csak vicc volt  ;)

Remélem ez volt az első és utolsó motorprobléma...mert már most unom én is!

Lesz még pedig bőven...
: 2010. március 14. - 21:46:46
Gyújtógyertya hiba...filléres sz*r.

2010. Március 14, 21:37
Válasz #113

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Tényleg nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek, segítsetek eldönteni légy szíves...  :mad1:

Sírd ki magad :) Nekem az segíteni szokott, megkönnyebbülök tőle :)
Na jó csak vicc volt  ;)

Remélem ez volt az első és utolsó motorprobléma...mert már most unom én is!

2010. Március 14, 21:32
Válasz #112

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Vettel nem a kipufogó, hanem a motor hibája miatt lassult le

A Red Bull Racing néhány órával a Bahreini Nagydíj leintése után bejelentette, hogy pilótájukat, Sebastian Vettelt a korábbi feltételezésekkel ellentétben nem a kipufogó, hanem a motor meghibásodása fosztotta meg a győzelemtől.

Vettel magabiztosan vezetett a 2010-es Forma-1-es évad első versenyén, ám az utolsó 20 körben lelassult, így Fernando Alonso, Felipe Massa és Lewis Hamilton is megelőzte, vagyis végül csak negyedik lett.

A leintés után a csapat szakemberei is úgy vélték, autójuk teljesítményének drasztikus visszaesését a kipufogó meghibásodása okozta, de a későbbi vizsgálatok során kiderült, hogy a Renault által gyártott motorban lépett fel valamiféle hiba.
__________________________________________________________________

Hát ez tök jó  :mad:
Így sokkal aggasztóbb......

Tényleg nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek, segítsetek eldönteni légy szíves...  :mad1:

2010. Március 14, 20:32
Válasz #111

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát nem tudom mit mondjak.. vagy írjak..

Örülök Alonso győzelmének, meg Schumiéknak is, bár örültem volna ha a dobogó valamelyik fokán végeznek, de ez sem rossz eredmény..

De maga a verseny, valami katasztrófa, felért egy kabaréval, az elején úgy estek ki az "újoncok" mint ha ez egy előírt koreográfia lett volna, siralmas, komolyan, én nem is értem hogy egy fél kész autót hogy engedhetnek be a pályára, sőt, az országba..

2010. Március 14, 19:51
Válasz #110

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

2010. Március 14, 19:32
Válasz #109

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát gratulálok ehhez a fantasztikus dögunalmas futamhoz megint. :mad1: Ez a f1 már nagyon de nagyon nem az aminek lennie kéne. az hogy semmi előzés, és a rohadt gumikra kell vigyázni. És az új csapatok no komment. Túl sok az új dolog és szerintem ezzel nem lett jobb az f1 sőt... majdnem bealudtam a futamon megint. Hiába ami már elcsesződött az az is marad.  :mad1:
Persze legyünk optimisták, és majd a többi futam már jobb lesz izgalmasabb, csak már unalmas ezt várni állandóan mikor azt mondták nekünk nagyon izgi lesz, több előzés.

Alonsonak gratulálok és amikor megnyerte még mondtam is ezzel nagy esélye van a vb címhez, sőt szerintem meg is nyeri, és még nem is tudtam hogy van ez a statisztika.
Csóri Vettel sajnáltam, hát ez van ilyen ez a sport, nem tudom de számomra fura volt ez a futam, olyan más, áááá hagyjuk. :no_1:

« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 14, 20:48 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Március 14, 19:18
Válasz #108

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Vettel nem a kipufogó, hanem a motor hibája miatt lassult le

A Red Bull Racing néhány órával a Bahreini Nagydíj leintése után bejelentette, hogy pilótájukat, Sebastian Vettelt a korábbi feltételezésekkel ellentétben nem a kipufogó, hanem a motor meghibásodása fosztotta meg a győzelemtől.

Vettel magabiztosan vezetett a 2010-es Forma-1-es évad első versenyén, ám az utolsó 20 körben lelassult, így Fernando Alonso, Felipe Massa és Lewis Hamilton is megelőzte, vagyis végül csak negyedik lett.

A leintés után a csapat szakemberei is úgy vélték, autójuk teljesítményének drasztikus visszaesését a kipufogó meghibásodása okozta, de a későbbi vizsgálatok során kiderült, hogy a Renault által gyártott motorban lépett fel valamiféle hiba.
__________________________________________________________________

Hát ez tök jó  :mad:
Így sokkal aggasztóbb......

2010. Március 14, 18:36
Válasz #107

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
OFF/ Bernie hogyha jól tippelem úgí 165 cm...
Még massánál is alacsonayabb akkor javitok, 156.../OFF
az idei mezőny:

: március 14, 2010, 06:23:23 pm
Bajnokok parádéja:














?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2010. Március 14, 17:43
Válasz #106

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
http://www.motorsportal.hu/statichsot/galeria/34058Bernie%20Ecclestone%20Sebastian%20Vettel01.jpg

Ismerős ez a sapka :)
Vettel sem egy őrült magas ember, de hogy még így is egy fejjel magasabb Börnitől :)

2010. Március 14, 17:26
Válasz #105

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Milyen duma ez h mert lehet túlságosan is vigyázni akart a csapattársra? :)


Mit nem lehet ezen érteni? Massa és alonzo is olyan habitusú versenyző, akik már többször csaptak össze a versenyeken, és mindig balhé volt belőle. 2007 Barcelona és Nürburgring.

2010. Március 14, 17:22
Válasz #104

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem Vettel megérdemelte volna a győzelmet, de a Red Bull megbízhatósága csak nem akar összeállni...

Az újoncok katasztrófálisan lassúak, sajnálom, hogy a Stefan GP nem lehet ott, szerintem minimum Torro Rosso színvonalat hoznának 0 felkészüléssel is..

Az új szabáyok eddig nem igazán jöttek be sajnos! Az FIA megint jó munkát végzett. Csak a gumikra kell vigyázni, se előzés se semmi! Congratulations! :)

2010. Március 14, 17:22
Válasz #103

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Volt egy érzésem, hogy te csak ezzel fogsz jönni.  Amúgy ez kb olyan biblia, mint amikor Te jössz a Wéber Gáborral...
Wéber Gábos és Palik László hozzáértése között zongorázni lehet a különbséget.

2010. Március 14, 17:14
Válasz #102

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát ezért nem vok én csapatdrukker, és sosem leszek az!Mert oda érkezhet olyan versenyző is, akit nem biztos h annyira csípek!

Pilótában ilyen téren nem csalódom, és nem kell elviselnem olyat akit nem szeretnék!

Am  Ferrariban nekem nem kellett csalódnom hála az égnek, mert mindíg is ilyenek voltak az én szememben, mint amit te leírtál!
Ennek ellenére a pilótáival nics bajom, na jó Schumi kivétel volt!
Viszont a csapatvezetőivel annál inkább...2008 óta!

Az h nagy arca van a csapatnak, az nem kifejezés, olyan megnyilvánulásokkal körítve, ahogy fogadták az újoncokat, meg a Stefan Gp-t!Én azt hiszem egy ilyen nagy multal és névvel rendelkező csapatnak, nem lenne szabad ilyen kisstílű megjegyzéseket tenni!Mégha van is némi alapja..
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 14, 17:18 írta Tina »

2010. Március 14, 17:09
Válasz #101

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Pedig elindítottad. :)

Sajnos én még most se tudtam megbarátkozni a Ferrari-val, de ha Vettelt leszerződtetik előbb vagy utóbb, akkor gondolom továbbra is szurkolni fogsz neki, nem?

Tehát bármilyen hihetetlen, nekem kedvenc csapatom a Ferrari DE az utóbbi 2 évbe óriásit csalódtam a mostani vezetésben. Először Domenicali, aztán jön ez az Alonso-s dolog (jelzem, itt még nem volt bajom a csapattal egyáltalán, mert attól, hogy leszerződtetnek egy olyan pilótát, akit nem szeretek, nem leszek Ferka antidrukker), de amikor Schumi átszerződött a Merci GP-hez, a Ferrarisok meg kijelentették, hogy áruló, meg nem hiányzik nekik....húúú, akkor berágtam rájuk, nem is kicsit. Hozzáteszem, ez a kijelentés Luca di Montezemolo érdeme (is) valamelyest.

Amúgy ha a Red Bull is ilyesmi csapat lenne, akkor csak Vettelnek szurkolnék, azonban szerencsére a Red Bull csapat jelenleg nem ilyen, szóval ezért szurkolok jelenleg a Red Bullnak. Tudvalevő, hogy utálom a nagyképű csapatokat/pilótákat/csapatvezetőket, nem véletlen, hogy jó néhány pilótát nem szeretek F1-ben.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek