Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Kína, Shanghai 2010-04-18  (Megtekintve 28040 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. április 18, 13:25
Válasz #55

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/16465/32/nem_buntetik_meg_vettelt_es_hamiltont_sem_/

Na jóvan, elmennek oda ahová gondolom!

Vettel terelte? Hát komolyan, ezek mit néztek? Kicsit rátartott, mert ő volt, ismétlem ő volt előnyös pozícióban!Mit vártak, fékezzen és engedje el szégény Hamiltonkát?

Pénzbírság!Ugyan, nevetséges, ahhoz képest ahány vitatott manővere volt!És megrovás, huhhaaaaaaa, ezt nevezem szigornak!

Gratulálok F.I.A

2010. április 18, 13:24
Válasz #54

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem muzsikált jól Massa, ettől függetlenül, ha Alonzó fair módon viselkedik sokkal jobb helyen végezhetett volna.

Most írtam le, hogy ha annyira csúcs szuper a Maszat, akkor miért nem előzött? Csomó kör volt még a végéig, simán lehetett volna 5. is.  Kifogás, kifogás, kifogás.


2010. április 18, 13:18
Válasz #53

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem muzsikált jól Massa, ettől függetlenül, ha Alonzó fair módon viselkedik sokkal jobb helyen végezhetett volna. Tavaly Massa itt a 3. helyről esett ki műszaki hiba miatt a nagy esőben, ezért az idei gyengébb szereplése azt mutatja, hogy még mindig nem 100%-os.
Érdekes egy meglátás :) Nos éppen a minap olvastam h telejsen 100-as!
Érdekes az is h a Wroomon, mikor úgy "pűfölte" Alonsot... :D akkor nem ezen a véleményen voltál! Meg még jónéhány ilyen eset volt a tél folyamán! Legalább eggyet áellítanál!

Most futamonként fog változni a véleményed?
: 2010. április 18. - 13:15:23
Nem muzsikált jól Massa, ettől függetlenül, ha Alonzó fair módon viselkedik sokkal jobb helyen végezhetett volna. Tavaly Massa itt a 3. helyről esett ki műszaki hiba miatt a nagy esőben, ezért az idei gyengébb szereplése azt mutatja, hogy még mindig nem 100%-os.
: 2010. április 18. - 13:11:26
Látom Tinácska nem vagy képben, mert én Alonzó bokszutca bejáratánál elkövetett kiszorításos előzésére gondoltam, amit Massával szemben követett el.
De nagyon is képben vok, csak azért emlékeztettelek h a spanyol is veszített értékes mp-et, az első kiállásnál! Mert ezt gondolom kapcsiból el is felejtetted!
Gondoltam emlékeztetlek kicsikét!

Miért van az, h midíg a "szegény" Massara jár rá a rúd? Mindenki szívott valamilyen szinten ezen a futamon (Kivéve a Renault) fogjad már fel!

2010. április 18, 13:12
Válasz #52

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Neked csak az a lényeg, hogy beleköss valamibe, ezt eddig is tudtuk, mert Massa teljesítményéről nem nagyon szoktál szót ejteni.

Massa, ha annyira csúcs szuper pilóta, amilyenek mondjátok, akkor miért nem gázolt végig a mezőnyön, hogy ott legyen az 5. helyen?
Nem muzsikált jól Massa, ettől függetlenül, ha Alonzó fair módon viselkedik sokkal jobb helyen végezhetett volna. Tavaly Massa itt a 3. helyről esett ki műszaki hiba miatt a nagy esőben, ezért az idei gyengébb szereplése azt mutatja, hogy még mindig nem 100%-os.
: 2010. április 18. - 13:11:26
Ez ma volt  :o Akkor kemény bünti a ferkának, mert tilos tankolni  :D

Am meg elárulom h az első kiállásnál mikor a ferka egyszerre volt akkora urambocsá "amatőr" (a red bullal az élen)hogy kihozta őket tök ugyanakkor, a brazil volt előnyösebb helyen, és a spanyol várt! Később ez fordítva történt! Szal 1-1!
Látom Tinácska nem vagy képben, mert én Alonzó bokszutca bejáratánál elkövetett kiszorításos előzésére gondoltam, amit Massával szemben követett el.

2010. április 18, 13:08
Válasz #51

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Neki az nem lényeg, hogy 1-1, itt büntetni kell, mert neki az a jó, ha valakit büntetnek. Mivel Massa pályán nem tud büntetni, ezért kénytelen az FIA-ra várni. :)

Alonso megkapta a vitatott rajt miatti büntetését! Ami kijárt...és még így is 4.lett h valami + 4 szer volt kint a boxba (vagy mit tom én hányszor, már nem tudtam követni) :D
Míg Massa? És nincs több kérdésem ezzel az üggyel kapcsolatban
Am most látom h ezt az esetet is vizsgálják!

Jó lenne ha már döntenének, Hamiltonos űgyben, mert egyre dühösebb vok  :mad1:

2010. április 18, 13:06
Válasz #50

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kivételesen azt mondom, hogy Alonso se volt éppen fair, hogy úgy ment el Massa mellett, tehát szerintem ha Hamilton büntetést fog kapni (már pedig nekem nagyon gyanús), akkor Alonso is fog.

2010. április 18, 13:02
Válasz #49

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum


Am meg elárulom h az első kiállásnál mikor a ferka egyszerre volt akkora urambocsá "amatőr" (a red bullal az élen)hogy kihozta őket tök ugyanakkor, a brazil volt előnyösebb helyen, és a spanyol várt! Később ez fordítva történt! Szal 1-1!

Neki az nem lényeg, hogy 1-1, itt büntetni kell, mert neki az a jó, ha valakit büntetnek. Mivel Massa pályán nem tud büntetni, ezért kénytelen az FIA-ra várni. :)

2010. április 18, 13:00
Válasz #48

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szabáyltalan és unfair húzás volt, főleg egy csapattárssal szemben, aki emiatt a húzás miatt kénytelen volt állni a bokszban, amíg a spanyolt tankolták, ezzel rengeteg másodpercet veszítve.

Ez ma volt  :o Akkor kemény bünti a ferkának, mert tilos tankolni  :D

Am meg elárulom h az első kiállásnál mikor a ferka egyszerre volt akkora urambocsá "amatőr" (a red bullal az élen)hogy kihozta őket tök ugyanakkor, a brazil volt előnyösebb helyen, és a spanyol várt! Később ez fordítva történt! Szal 1-1!

2010. április 18, 12:58
Válasz #47

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kerékcsere, mindegy, nem aza lényeg. Ott várt a spanyol húzása miatt. Meg kell büntetni.

Neked csak az a lényeg, hogy beleköss valamibe, ezt eddig is tudtuk, mert Massa teljesítményéről nem nagyon szoktál szót ejteni.

Massa, ha annyira csúcs szuper pilóta, amilyenek mondjátok, akkor miért nem gázolt végig a mezőnyön, hogy ott legyen az 5. helyen?

2010. április 18, 12:56
Válasz #46

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Figyelj Andris, nagyon egyszerű a magyarázata a dolgoknak Schumival kapcsolatban: 3 évet kihagyott, teljesen megváltoztak az autókkal kapcsolatos szabályok, a gumik, plusz még ez a Merci egyáltalán nincs még olyan szinten se, mint amilyen volt tavaly év végén. Rosberg is megint inkább a kavarodás miatt végzett ott, ahol. De tény az is, hogy Schuminak most nem megy, nem érzi ezt az autót, de ezt mondta is neki.

Én amúgy azt kérdezné meg Tőletek, hogy mit vártatok? Visszajön, s egyből ver mindenkit egy körrel, 3 év meg egy komolyabb nyaksérülés után?

Én azért nem ezt vártam...és én igen is nagyon sok olyat olvastam, h újra "oktatófilm" az rtl-en, meg hasonló!És akkor fasroban sincs!
Egyet kell h értsek Andrissal abban, ha nincs topp autó alatta, akkor ő is csak egy szimplán jó pilóta! Hányszor kell h elverje Rosberg a hétvégéken ahhoz, h ezt minenki belássa? És most kaotikus futam ide vagy oda, Rosberg másodszor a dobogón! Ez azért sejtet valamit!

Viszont ma, igaz a "100.-ik" helyen, de csatázgatott, eddíg még azt se nagyon, pedig azt mutatták volna asszem!

3 év, de ő nem szakdt el teljesen a forma-1 től....naprakészen volt folyamatosan, segített a Ferrarit, és nem mellesleg mennyit tesztelt a télen?!

Biztos ő is odaér majd valamikor a dobogóra, de h mikor, azt megtippelni sem tudom!És hogy milyen körülmények között! Talán a maihoz hasonló futamon esetleg!

2010. április 18, 12:55
Válasz #45

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése


Leginkább a Ferrari-nak és a csapatnak köszönheti szerintem azt amit elért, a számok magukért beszélnek!
Ez nem igaz. 1996-ban a roncs Ferrarival 3 futamot nyert, míg előtte Bergerék több év alatt hoztak össze kettőt! 1997-ben meg már a vb címért küzdött a legjobb autóban ülő Villeneuve ellen, aki így is csak alig tudta megverni. Addig a Ferrari utoljára 1990-ben küzdött a vb-ért! ő hozta fel a Ferrarit bajnoki szintre. Meg ott volt a Benettonos korszaka, amikor csak összehozott két vb-t a Willimasek ellen.
: 2010. április 18. - 12:53:59
Melyik évben jársz? Nem is lehet tankolni.   ;D

Nem kapkodj, mert össze vissza írsz, mint mindig. :)
Kerékcsere, mindegy, nem aza lényeg. Ott várt a spanyol húzása miatt. Meg kell büntetni.

2010. április 18, 12:50
Válasz #44

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szabáyltalan és unfair húzás volt, főleg egy csapattárssal szemben, aki emiatt a húzás miatt kénytelen volt állni a bokszban, amíg a spanyolt tankolták, ezzel rengeteg másodpercet veszítve.

Melyik évben jársz? Nem is lehet tankolni.   ;D

Nem kapkodj, mert össze vissza írsz, mint mindig. :)

2010. április 18, 12:50
Válasz #43

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nem volt barátom ebben semmi szabálytalan, elbambult a brazilod. Hamilton esetével össze sem vethető ez a kettő.
Szabáyltalan és unfair húzás volt, főleg egy csapattárssal szemben, aki emiatt a húzás miatt kénytelen volt állni a bokszban, amíg a spanyolt tankolták, ezzel rengeteg másodpercet veszítve.

2010. április 18, 12:47
Válasz #42

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem én sem azt vártam tőle hogy egyből nyer!

Csak a sok hozzánemértő MS fan éveken át tolta  a semmit hogy Schumacher verhetetlen meg bármelyik autóval képes nyerni, akár egy középmezőnyös autóval is. Nem egyszer olvastam ilyen ostoba hozzánemértő hozzászólásokat.

Tudom hogy mennyire kemény és összetett játék ez az F1 című dolog, és nem hibáztatom Schumachert ezért a teljesítményért.

De azért az én szememben romokban az a legenda hogy ő minden idők legjobb F1-es pilótája. Ha valóban ő lenne az akkor ebben a helyzetben is tudna bizonyítani...

Leginkább a Ferrari-nak és a csapatnak köszönheti szerintem azt amit elért, a számok magukért beszélnek!

2010. április 18, 12:42
Válasz #41

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Figyelj Andris, nagyon egyszerű a magyarázata a dolgoknak Schumival kapcsolatban: 3 évet kihagyott, teljesen megváltoztak az autókkal kapcsolatos szabályok, a gumik, plusz még ez a Merci egyáltalán nincs még olyan szinten se, mint amilyen volt tavaly év végén. Rosberg is megint inkább a kavarodás miatt végzett ott, ahol. De tény az is, hogy Schuminak most nem megy, nem érzi ezt az autót, de ezt mondta is neki.

Én amúgy azt kérdezné meg Tőletek, hogy mit vártatok? Visszajön, s egyből ver mindenkit egy körrel, 3 év meg egy komolyabb nyaksérülés után?

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek