Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Monaco, Monte Carol 2010-05-16  (Megtekintve 44948 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 17, 15:41
Válasz #137

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem kell általánosítani
Zsolti, ne idegeljél fel :)
Akiknek szólt, rendszeresen általánosítanak (Kimisek néven)! Akinek meg nem inge, ne vegye magára!

2010. Május 17, 15:17
Válasz #136

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail

Figyelj én többször elismertem Massa-t, vissza is keresheted itt a fórumon. Jó pilótának tartom. Monacoban is jól ment, jobb volt Alonso-nál is. :)



Hiszek neked, nem keresem vissza. Örülök hogy elismerted.

Az az utolsó mondat azzal a fanyar mosollyal.. :D mindegy  :blum:
: 2010. május 17. - 15:07:12

Szépnek szép, amit írtál, csak hogy fordított esetben pusztuljak meg az összes "agresszívkismalac" Massas erre verné magát!


Nem kell általánosítani

2010. Május 17, 14:58
Válasz #135

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Tény, hogy szépen jött fel, de az az utolsó előtti kanyaros megcsúszása nem a gumi miatt volt, az 100%.

Én sem mondtam, hogy 100%, de azért na! Egy ilyen típusú utcai ringen, 17 helyet jött fel 1 szett abronccsal, Schumi meg nem 1 szer volt kint, neki azért a tapadással az utolsó körben még nem lehettek akkora problémái, mint mondjuk Alonak, aki 76 kört tett meg vele, úgy hogy átgázolt pillanatok alatt háromnegyed mezőnyön! Szerintem azért hajmeresztő különbség! És ezt a taktikát mellesleg, nem csak bevállalni kellett, hanem megvalósítani is, határon autózva! Olyanok csúszkáltak a pályán mindhárom nap, akik újonnan feltett gumikkal körözgettek! Nem a véletlennek tudható be, sokkal inkább a pálya állapotának!
: 2010. május 17. - 14:49:35
Monacoban is jól ment, jobb volt Alonso-nál is. :)


Most akkor veled is leállok vitatkozni :)
És meg vétózóm ezt a mondatot!

24/6-(7) VS 4/4

Szépnek szép, amit írtál, csak hogy fordított esetben pusztuljak meg az összes "agresszívkismalac" Massas erre verné magát!

Ui: Ma csak 1 szikra kell, és lobbanok  :tickedoff:  :)

2010. Május 17, 14:44
Válasz #134

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
húha. :D Igazándiból Replica-tól vártam ezt, mert ő szokott ilyeneket reagálni, tehát amikor beírtam, hogy "köszönöm", akkor tőle vártam a beszólást. :) Nem kell magatokra venni, nyugi. :)

Figyelj én többször elismertem Massa-t, vissza is keresheted itt a fórumon. Jó pilótának tartom. Monacoban is jól ment, jobb volt Alonso-nál is. :)


2010. Május 17, 14:25
Válasz #133

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Köszönöm! :)

lol

Szerintem is jó munkát csinált azokkal a gumikkal. Azért meg ne köszönd nekem is, mert nem azért dicsérem hogy a kedvedben járjak hanem azért mert ténylegesen megtett minden tőle telhetőt.

Nem tudom lesz-e valaha is olyan hogy elismerd, Massa jól ment :) Talán ez a különbség köztünk..

Bocs, nem akartam ebbe annyira belemenni de az a "Köszönöm" megnevettetett :)

2010. Május 17, 14:21
Válasz #132

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Köszönöm! :)

Tény, hogy szépen jött fel, de az az utolsó előtti kanyaros megcsúszása nem a gumi miatt volt, az 100%.

2010. Május 17, 14:00
Válasz #131

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alonosnak pechje volt (na de ott szól mellette h 76 körön, át egy szettel végigment, utolsó körben ne csodálkozzon senki, ha már nem úgy tapad be a kanyarokban)

Köszönöm! :)



Monacói Nagydíj: Nemzetközi sajtóvisszhang

Anglia

Daily Telegraph: "Mark Webber étvágyat csinált magának a bajnoki csatára, majd két órával a diadala után II. Albert herceggel vacsorázott. ő is feliratkozott a monacói győztesek sorába Fangio, Senna és Brabham mellé."

The Times: "Jenson Button reményei köddé váltak, miközben Mark Webber megvalósította az álmát, megmártózott a hideg vízben, majd a hercegi családdal vacsorázott."

The Guardian: "A Red Bull minden időmérő edzést megnyert, és az évad legismertebb versenyén is átvették a hatalmat."

The Independent: "Hamilton versenyben maradt, míg egy felrobbant hűtő megkeseríttette Button életét."

The Sun: "Button egy fatális hiba miatt nullázott, még mielőtt kezdetét vette volna a valódi küzdelem."

Daily Mail: "Button mélypontra került egy figyelmetlen szerelő miatt."

Olaszország


La Gazzetta dello Sport: "Mindig a Red Bull nyer. Webber egy fenomén, és felkészült arra, hogy bajnoki címet nyerjen. Monte-Carlóban hibátlanul vezetett, miközben Alonso hatalmas hajrába kezdett. Schumi nagyon okosnak hitte magát, de megbüntették. ő meg volt győződve arról, hogy szabályos volt a manővere. Kubica életben tartja a Renault álmait."

Tuttosport: "Alonso nagyszerűen felzárkózott, ami igazi remekmű volt. A Red Bull kettős győzelmet szerzett, míg Schumit megbüntették."

Corriere dello Sport: "Monte Carlóban Webber volt a nyerő, Alonso pedig fantasztikusan teljesített. Az utolsó helyről a hatodikra jött fel."

Il Secolo XIX: "Monacóban Mark Webber ült a trónra."

Il Giornale: "Szuper Alonso."

Corriere della Sera: "Alonso nagyszerű felzárkózása miatt Schumi kiborult és tévedett. Webber és Vettel az aranypáros."

La Repubblica: "A Red Bull szárnyalt, Schumi és Alonso vitába keveredett."

Spanyolország

El Pais: "Fájdalmas volt végignézni, ahogy Michael Schumacher, aki korábban a mezőny legjobb versenyzője volt, illegális manőverbe kezdett."

El Periódico: "Webber és Vettel porig alázta az ellenfeleket. Alonso gálaelőadást tartott, és az utolsó pozícióból a hatodik helyre verekedte fel magát."

Marca: "Fernando Alonso történelmet írt és 18 helyet javított."

As: "Alonso 77 kört futott kerékcsere nélkül. Az agresszív vezetésének és a kiváló stratégiának köszönhetően a 24. helyről a hatodikra jött előre."

2010. Május 17, 13:17
Válasz #130

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerintem sem feltétlenül jogos a büntetés....Alonosnak pechje volt (na de ott szól mellette h 76 körön, át egy szettel végigment, utolsó körben ne csodálkozzon senki, ha már nem úgy tapad be a kanyarokban)

Sztem itt alapvetően a Monacói szervezésben kell keresni a hibát!Most akkor vagy sárgát lengetünk, vagy zöldet, nem kis különbség van a kettő között!
Mindemellett teljesen ellentmond egymásnak a két szabály! Úgyhogy én ilyenkor nem Schumit venném elő, hanem azt akinek a figyelmetlenségéből adódott félreértés!

Aki büntetést érdemelt volna, az Barrichello! Nem tudom ki dobta-e volna, ha saját zsebéből dobott volna ki 45 misit! Arról nem is beszélve, milyen veszélyes volt! Nem történt belőle baj, oké most megúszta! De ne dobálózzon már semmilyen körülmények között, főleg nem egy eszméletlen szűk pályán! Gondolom fordított esetben panaszt tett volna, ha ő autózik keresztül azon a kormányon, és az ő élete, versenye lett volna veszélyeztetve!Csupán a rinyálásaiból gondolom !

Áhhhhhhhhh, tudjon eligazodni az ember az FIA-n!
Na ebből a szempontból volt jobb Mózli (bár utáltam), de az ő idején, az utóbbi években nem volt kec-mec, büntettek, ha kell, ha nem!
Most meg? Sztem sorsológéppel dől el, melyik esetet vizsgálják, melyiket nem! Jó hogy nem rakják már ki a hivatalos honlapjukba szavazásra bocsátva a dolgokat! Oszt, ha éppen több Schumis szavaz, akkor el van nézve, és szabályos volt!
Akkora egy parasztvakítás lett ez a sport, hogy hihetetlen!

2010. Május 17, 01:16
Válasz #129

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

2010. Május 16, 23:24
Válasz #128

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Alapvetően az a hiba, hogy állítólag Indybe van egy hasonló szabály, amit a kedves drága FIA emberei csak részben vettek át, s így kaptuk meg most ezt a helyzetet, holott a tengerentúli szabályokkal 100%-ban működik a dolog.

Erre szokták azt mondani, hogy előtte alaposabban tanulmányozni kellett volna az Indy-s szabálykönyvet, s megérteni a szabályt, mielőtt egy részét csak úgy kiemelnek, s átültetnek az F1-be, anélkül, hogy értelmezték volna normálisan az egészet.
: 2010. május 16. - 23:23:21
Vagy legalább hagyták volna a sárga zászlókat/jelzést a pályán, úgy nem előzött volna senki. A versenyzők zöldet kaptak, tehát előzhettek. Hill-el nem kevés gond van ha fanyar mosolyok alapján osztogatja a büntetéseket.

2009-be az Ausztrál GP-n pl. marha egyértelmű volt ez a helyzet. Végig sárga, mindenhol kint az SC tábla. Senkinek eszébe nem jutott volna, hogy előzzön.

2010. Május 16, 22:54
Válasz #127

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Aaaa ok se tudjak mar hogy mi szabalyos es mi nem...minden hulyeseget kiszemelnek...Schumi hejebe en is eloztem volna..zold zaszlo volt ami azt jelenti lehet elozni...."Ha a biztonsági autó az utolsó körben jön be a bokszutcába, akkor a versenyzők a leintésig nem előzhetnek" ennek a szabalynak meg sztem semmi ertelme...akkor mar ugy intsek le a futamot hogy a SC is palyan van..

Vagy legalább hagyták volna a sárga zászlókat/jelzést a pályán, úgy nem előzött volna senki. A versenyzők zöldet kaptak, tehát előzhettek. Hill-el nem kevés gond van ha fanyar mosolyok alapján osztogatja a büntetéseket.

2010. Május 16, 22:26
Válasz #126

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Ezt ők is elismerték, hogy nem tiszta ez a szabály se. Ez az SC szabály mindig megkavarja a versenyzőket.
Aaaa ok se tudjak mar hogy mi szabalyos es mi nem...minden hulyeseget kiszemelnek...Schumi hejebe en is eloztem volna..zold zaszlo volt ami azt jelenti lehet elozni...."Ha a biztonsági autó az utolsó körben jön be a bokszutcába, akkor a versenyzők a leintésig nem előzhetnek" ennek a szabalynak meg sztem semmi ertelme...akkor mar ugy intsek le a futamot hogy a SC is palyan van..


2010. Május 16, 22:22
Válasz #125

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
De ez igy nem tiszta...es mi van leintes utan elozhet?Vagy mi?....ahh nem ertem.Nem tisztak ezek a szabalyok...egyik elenkezoje a masiknak :)

Ezt ők is elismerték, hogy nem tiszta ez a szabály se. Ez az SC szabály mindig megkavarja a versenyzőket.

2010. Május 16, 22:16
Válasz #124

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
„Ha a biztonsági autó az utolsó körben jön be a bokszutcába, akkor a versenyzők a leintésig nem előzhetnek” – áll a szabályzatban.


(elvileg ezért)
De ez igy nem tiszta...es mi van leintes utan elozhet?Vagy mi?....ahh nem ertem.Nem tisztak ezek a szabalyok...egyik elenkezoje a masiknak :)


2010. Május 16, 22:10
Válasz #123

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na de itt van Schumi esete...mért büntették meg?

„Ha a biztonsági autó az utolsó körben jön be a bokszutcába, akkor a versenyzők a leintésig nem előzhetnek” – áll a szabályzatban.


(elvileg ezért)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek