Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Monaco, Monte Carol 2010-05-16  (Megtekintve 45022 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Szeptember 29, 18:48
Válasz #152

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alonso 70kört ment kemény gumin, mert 1 kört lágyon ment.

Schumi előzése szép volt, de sajnos annyit ért vele, hogy megbüntették. :)

2011. Szeptember 29, 18:13
Válasz #151

BagiRa88

  • Forma 1 Világbajnok
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 71
  • Jenson Button Menedzsere
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Vodafone McLaren Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Jenson Button , Lewis Hamilton
Kicsit unalmas futam volt  :-\ a gumik rengeteget kibirtak lásd Alonso 71 kört ment a gumián. Barichello kormany eldobasat nem ertem... Schumacher szépen megelőzte Alonsot az utolso kanyarban.
"Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás."
Lewis Hamilton

2010. Május 19, 20:18
Válasz #150

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nekem pl nem kell bemagyaráznia, mivel a retek riporterekre alapból nem figyelek, így nem is feltételeztem mást.
Azért megnézném, mit csináltál volna a helyében. Bizonyára szépen higgadtan magad elé helyezed a kormányt, majd kilépsz a kocsi mellé, és miközben 10 centire tőled 200-al elzúg pár kocsi, azzal bíbelődsz, hogy a kormányt visszahelyezd az egyébként már kerék nélküli autóba. Ha pedig dühből dobja el, az szépen kirepül a pályáról, annyira azért nincs rossz erőben az öreg. Pénzbüntetés talán jogos lett volna, de más egyéb nem.
: 2010. május 19. - 15:40:12
Ez a tahó idézet amúgy melyik szennyoldalról származik? Csak hogy tudjam, hova ne menjek még véletlenül se...  :shok:

Passz, másik fórumon volt így bemásolva (nem F1-es fórum).

2010. Május 19, 15:55
Válasz #149

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nekem pl nem kell bemagyaráznia, mivel a retek riporterekre alapból nem figyelek, így nem is feltételeztem mást.
Azért megnézném, mit csináltál volna a helyében. Bizonyára szépen higgadtan magad elé helyezed a kormányt, majd kilépsz a kocsi mellé, és miközben 10 centire tőled 200-al elzúg pár kocsi, azzal bíbelődsz, hogy a kormányt visszahelyezd az egyébként már kerék nélküli autóba. Ha pedig dühből dobja el, az szépen kirepül a pályáról, annyira azért nincs rossz erőben az öreg. Pénzbüntetés talán jogos lett volna, de más egyéb nem.
: 2010. május 19. - 15:40:12
Ez a tahó idézet amúgy melyik szennyoldalról származik? Csak hogy tudjam, hova ne menjek még véletlenül se...  :shok:

Hamilton 2 hete az utolsó körökben esett ki második helyről, na neki is lehetett volna oka dobálózni (csak ott max bukótérbe) mégsem tette! Vagy voltak még páran mások, akik önhibájukon kívül kényszerültek feladni a hétvégét, dobálózott egyik is? Nem!
Ezen a szűk pályán meg főleg ne dobálózzon, akkor sem ha az egyik leglassabb pálya!
Fordított esetben amilyen rinyagép, már ott toporzékolt volna a bíráknál 10 perc múlva! Ha ő hajt keresztül ezen a kormányon! Tavalyi rugós esetről nem ő tehetett, de azért azok után lehetne valamelyest egy kis veszélyérzete!
Akárki teszi ezt, fel lennék háborodva!

2010. Május 19, 15:41
Válasz #148

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
A Williams pilótája magyarázatot adott tettére:
„Azért dobtam ki, mert minél gyorsabban ki akartam szállni az autóból. Szemben voltam a menetiránnyal, az autó pedig égett.”

Tudja kinek magyarázza ezt be... a tv előtt nézve inkább dühből tünt.

A másik meg... a kormányt minden körülmény között vissza kell helyezni az autóba... ezt tudhatná a vén rókája! Nem dobálgatni!
Szabály az szabály... úgy látszik vannak akik mindent megengedhetnek maguknak, van akinél meg lassan azt is beszabályozzák mikor vehet levegőt, meg hányszor. Erősen érzem hogy pofára megy a dolog, na meg időre... :D

Ja és amikor utoljára pályára küldték a biztonsági autót egy bizonyos " csatornafedél miatt" az valójában Barri bácsi kormánykereke volt, amit x ideig magával húzott a HRT! Mindenesetre gratulálok a bíróknak, ha így sikerült benézni!

A másik meg, akkor Schumi köszönje meg szépen az ex csapattársa idegbetegségéből adódó büntetését!

Romokban áll szemeim előtt a "sport", bár lehet ezt még egyáltalán sportnak nevezni? Pffffff
Nekem pl nem kell bemagyaráznia, mivel a retek riporterekre alapból nem figyelek, így nem is feltételeztem mást.
Azért megnézném, mit csináltál volna a helyében. Bizonyára szépen higgadtan magad elé helyezed a kormányt, majd kilépsz a kocsi mellé, és miközben 10 centire tőled 200-al elzúg pár kocsi, azzal bíbelődsz, hogy a kormányt visszahelyezd az egyébként már kerék nélküli autóba. Ha pedig dühből dobja el, az szépen kirepül a pályáról, annyira azért nincs rossz erőben az öreg. Pénzbüntetés talán jogos lett volna, de más egyéb nem.
: 2010. május 19. - 15:40:12
A röhejes leginkább ez:

"Barrichello a pálya közepén parkolta le totálkáros Williams FW32-esét. Rubens gondolt egyet, és kidobta a kormányát az autóból, amin mindkét Hispania versenyző is végighajtott.

Rubens ezzel komolyan veszélyeztette társai versenyét, ám végül nem kapott büntetést.

A versenybírók egyszerűen túl elfoglaltak voltak, hogy megfontolják Rubinho büntetését.

„Tulajdonképpen Barrichello a listánkon szerepelt.” – mondta Paul Gutjahr, a négy megbízott versenybíró közül az egyik, aki hozzátette, Michael Schumacher vitatott manővere elsőbbséget élvezett, és már nem jutott idő Rubens esetére." "


No comment. :D :D :D
Ez a tahó idézet amúgy melyik szennyoldalról származik? Csak hogy tudjam, hova ne menjek még véletlenül se...  :shok:

2010. Május 19, 14:50
Válasz #147

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A Williams pilótája magyarázatot adott tettére:
„Azért dobtam ki, mert minél gyorsabban ki akartam szállni az autóból. Szemben voltam a menetiránnyal, az autó pedig égett.”

Tudja kinek magyarázza ezt be... a tv előtt nézve inkább dühből tünt.

A másik meg... a kormányt minden körülmény között vissza kell helyezni az autóba... ezt tudhatná a vén rókája! Nem dobálgatni!
Szabály az szabály... úgy látszik vannak akik mindent megengedhetnek maguknak, van akinél meg lassan azt is beszabályozzák mikor vehet levegőt, meg hányszor. Erősen érzem hogy pofára megy a dolog, na meg időre... :D

Ja és amikor utoljára pályára küldték a biztonsági autót egy bizonyos " csatornafedél miatt" az valójában Barri bácsi kormánykereke volt, amit x ideig magával húzott a HRT! Mindenesetre gratulálok a bíróknak, ha így sikerült benézni!

A másik meg, akkor Schumi köszönje meg szépen az ex csapattársa idegbetegségéből adódó büntetését!

Romokban áll szemeim előtt a "sport", bár lehet ezt még egyáltalán sportnak nevezni? Pffffff

2010. Május 19, 14:23
Válasz #146

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Zöld jelzés, zöld jelzés... képzeld mindenkinek van szeme, láttuk mi is hogy zöld zászlót lengettek, csakhogy cseszhetik a zöld zászlót, ha a szabályok máshogy szólnak, ha biztonsági autóval fejeződik be a verseny!

Alonso nem kamuzott, mégis mit kellett volna csinálnia? (1 megcsúszott, 2 a csapata vele közölte, h tilos lesz előzni) ő teljesen vétlen ebben az ügyben!

És mi van akkor ha ott volt Hill, néhány hete meg Ham azért úszott meg minimum 3 büntetést, mert ott ült Wurz! Ennyi a történet....( Benne van nagyon is hogy nem tudnak pártatlanok maradni, épen ezért én véget is vetnék már most frissességében ennek a dolognak, hogy ex pilóták döntetek súlyos szabálytalanságokról)

Ezzel a szabállyal elmondások szerint, szinte mindenki tisztában volt, csak Gyulám nem, meg a Mercedes nem!Úgyhogy feltétlen én sem Schumit ítélem el, de a csapatot mindenképpen, az ő reszortjuk lett volna szólni mindkét versenyzőjüknek, ezzel ellentétben beismerték előzésre buzdították őket, ha lehetőségük nyílik rá!

Úgyhogy a továbbiakban kár zöld zászlóznod!
A szabály senkinek sem volt tiszta, ilyenkor a versenyző a zöld jelzésre figyel, ami minden esetben a versenyt és az előzést jelzi. Alonso el sem vette a gázt, és azért csúszott meg, mert nyomta neki, amit jól bizonyít, hogy a kerekek is kipörögtek. Hill nem komálja Schumit, ne felejtsük el, ő volt az, aki először szólt az ügyben.
: 2010. május 19. - 14:21:19
A röhejes leginkább ez:

"Barrichello a pálya közepén parkolta le totálkáros Williams FW32-esét. Rubens gondolt egyet, és kidobta a kormányát az autóból, amin mindkét Hispania versenyző is végighajtott.

Rubens ezzel komolyan veszélyeztette társai versenyét, ám végül nem kapott büntetést.

A versenybírók egyszerűen túl elfoglaltak voltak, hogy megfontolják Rubinho büntetését.

„Tulajdonképpen Barrichello a listánkon szerepelt.” – mondta Paul Gutjahr, a négy megbízott versenybíró közül az egyik, aki hozzátette, Michael Schumacher vitatott manővere elsőbbséget élvezett, és már nem jutott idő Rubens esetére." "


No comment. :D :D :D
Tehát ott tartunk, hogy egy akadály a pályán-a kormány- ami veszélyes lehet, hiszen tavaly egy rúgó tudjuk, mit okozott, már nem fontos, csak Schumi előzése. Ez ultra gáz!
Ez is azt mutatja, hogy nem pártatlanul vizsgálták az esetet.

2010. Május 19, 13:59
Válasz #145

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
FIA-nál egyenlő elbírálásban részesül mindenki... aha. :D

2010. Május 19, 13:08
Válasz #144

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
 :D No comment....meg hogy nem volt ido...ahhh


2010. Május 19, 13:06
Válasz #143

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A röhejes leginkább ez:

"Barrichello a pálya közepén parkolta le totálkáros Williams FW32-esét. Rubens gondolt egyet, és kidobta a kormányát az autóból, amin mindkét Hispania versenyző is végighajtott.

Rubens ezzel komolyan veszélyeztette társai versenyét, ám végül nem kapott büntetést.

A versenybírók egyszerűen túl elfoglaltak voltak, hogy megfontolják Rubinho büntetését.

„Tulajdonképpen Barrichello a listánkon szerepelt.” – mondta Paul Gutjahr, a négy megbízott versenybíró közül az egyik, aki hozzátette, Michael Schumacher vitatott manővere elsőbbséget élvezett, és már nem jutott idő Rubens esetére." "


No comment. :D :D :D

Áhhhhhhhhh, ilyen nincsen, én ezt nem veszem be :)
" Nem jutott idő" ??? Komoly...
Már most akkor bocs, megkérdezném Mr. Gutjahr-t, hogy melyik eset történt előbb?
Na nehogy már, egy 30. kör körüli esetere nem volt idő...
Ez esetben jogos lenne a kérdés, minek kapják a fizetésüket!

De ilyen nincs, bízom benne, hogy valaki csak körülszínezte a történetet!
Nehogy már egy Safety Car-os dolog elsőbb rendű legyen, mint egy akár életet is veszélyeztető felelőtlenség....

Ohhhhh, mélységes gratulációm az érintett feleknek...

2010. Május 19, 12:56
Válasz #142

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A röhejes leginkább ez:

"Barrichello a pálya közepén parkolta le totálkáros Williams FW32-esét. Rubens gondolt egyet, és kidobta a kormányát az autóból, amin mindkét Hispania versenyző is végighajtott.

Rubens ezzel komolyan veszélyeztette társai versenyét, ám végül nem kapott büntetést.

A versenybírók egyszerűen túl elfoglaltak voltak, hogy megfontolják Rubinho büntetését.

„Tulajdonképpen Barrichello a listánkon szerepelt.” – mondta Paul Gutjahr, a négy megbízott versenybíró közül az egyik, aki hozzátette, Michael Schumacher vitatott manővere elsőbbséget élvezett, és már nem jutott idő Rubens esetére." "


No comment. :D :D :D

2010. Május 19, 12:10
Válasz #141

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Zöld jelzés alatt előzte meg a spanyolt, aki később azt kmauzta, hogy elengedte. Hill meg döntött, biztos elfogultatlanul.

Zöld jelzés, zöld jelzés... képzeld mindenkinek van szeme, láttuk mi is hogy zöld zászlót lengettek, csakhogy cseszhetik a zöld zászlót, ha a szabályok máshogy szólnak, ha biztonsági autóval fejeződik be a verseny!

Alonso nem kamuzott, mégis mit kellett volna csinálnia? (1 megcsúszott, 2 a csapata vele közölte, h tilos lesz előzni) ő teljesen vétlen ebben az ügyben!

És mi van akkor ha ott volt Hill, néhány hete meg Ham azért úszott meg minimum 3 büntetést, mert ott ült Wurz! Ennyi a történet....( Benne van nagyon is hogy nem tudnak pártatlanok maradni, épen ezért én véget is vetnék már most frissességében ennek a dolognak, hogy ex pilóták döntetek súlyos szabálytalanságokról)

Ezzel a szabállyal elmondások szerint, szinte mindenki tisztában volt, csak Gyulám nem, meg a Mercedes nem!Úgyhogy feltétlen én sem Schumit ítélem el, de a csapatot mindenképpen, az ő reszortjuk lett volna szólni mindkét versenyzőjüknek, ezzel ellentétben beismerték előzésre buzdították őket, ha lehetőségük nyílik rá!

Úgyhogy a továbbiakban kár zöld zászlóznod!

2010. Május 19, 11:39
Válasz #140

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Zöld jelzés alatt előzte meg a spanyolt, aki később azt kmauzta, hogy elengedte. Hill meg döntött, biztos elfogultatlanul.

2010. Május 18, 15:56
Válasz #139

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hivatalos: A Mercedes GP nem fellebbez Schumacher büntetése ellen!

A Mercedes GP úgy döntött, hogy nem fellebbez Michael Schumacher 20 másodperces büntetése ellen, ugyanis a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) beleegyezett abba, hogy a következő Sport Munkacsoport ülésen a vitatott szabályt átnézi.

A hétszeres világbajnok, így marad a 12. helyen.

2010. Május 18, 09:21
Válasz #138

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Zsolti, ne idegeljél fel :)


Nyugalom :)
: 2010. május 17. - 17:29:01
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eNVWe9OkC28" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eNVWe9OkC28</a>


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek