Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Törökország, Istanbul 2010-05-30  (Megtekintve 28242 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 30, 12:28
Válasz #58

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Elég gáz, hogy bizonygatni kéne azt, ami egy hosszú távú F1-et néző szurkolónak alap.
Alap???? :D Megint hülyeséget mondtál. Nekem nem dolgom azzal foglalkozni, hogy melyik műsorvezető kinek szurkol, mert engem nem érdekel. Ez csak a te kis agyadban van így.  ;)

2010. Május 30, 11:50
Válasz #57

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Húú most bebizonyítottál mindent.  ;)
Elég gáz, hogy bizonygatni kéne azt, ami egy hosszú távú F1-et néző szurkolónak alap.

2010. Május 30, 11:22
Válasz #56

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Na hát engem nem fenyeget az a veszély, hogy látom a futamot, ugyanis mennem kell dolgozni  :-\ (annyira éreztem, hogy ma szólnak)
Úgyhogy a tippeket, is csak késő délután, inkább este felé tudom majd csak összesíteni valószínű!

Azért hajrá Vettel  :banan:   :)

2010. Május 30, 10:59
Válasz #55

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A Red Bull-Racing szerelőinek ma reggel ki kell cserélniük egy törött alkatrészt Sebastian Vettel RB6-os versenygépében.

Seb a meghibásodott alkatrész miatt nem tudott jól teljesíteni tegnap az időmérő edzésen a Q3-ban.


A német versenyző a Török Nagydíj kvalifikációját a 3. helyen zárta. Vettel finoman szólva sem volt elégedett az eredménnyel, aminek hangot is adott. Seb arra panaszkodott, hogy a bal első fék a Q3-ban többször is befogott.

A Red Bull-Racing a vizsgálatok után megállapította, hogy a stabilizátor hibája okozta a fékproblémákat.

A szabályok értelmében nem érhettek az autóhoz éjjel, így a törött alkatrészt csak ma reggel cserélhetik ki a gépben.

Christian Horner, a Red Bull-Racing csapatfőnöke egyúttal azt is megerősítette, hogy a blokkolt első kerék nem szenvedett semmilyen kárt.
________________________________________________________________________________
Hát ez pompás, esetleg történik még valami a hétvégén a RB-kal?  :-\

Mi lenne, ha Red Bullék dobnák a kukába Vettel autóját, s Kanadába egy vadiújat vinnének, ami frissen gyártva gurul ki a gyárból?? :)

2010. Május 30, 10:01
Válasz #54

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A Red Bull-Racing szerelőinek ma reggel ki kell cserélniük egy törött alkatrészt Sebastian Vettel RB6-os versenygépében.

Seb a meghibásodott alkatrész miatt nem tudott jól teljesíteni tegnap az időmérő edzésen a Q3-ban.


A német versenyző a Török Nagydíj kvalifikációját a 3. helyen zárta. Vettel finoman szólva sem volt elégedett az eredménnyel, aminek hangot is adott. Seb arra panaszkodott, hogy a bal első fék a Q3-ban többször is befogott.

A Red Bull-Racing a vizsgálatok után megállapította, hogy a stabilizátor hibája okozta a fékproblémákat.

A szabályok értelmében nem érhettek az autóhoz éjjel, így a törött alkatrészt csak ma reggel cserélhetik ki a gépben.

Christian Horner, a Red Bull-Racing csapatfőnöke egyúttal azt is megerősítette, hogy a blokkolt első kerék nem szenvedett semmilyen kárt.
________________________________________________________________________________
Hát ez pompás, esetleg történik még valami a hétvégén a RB-kal?  :-\

2010. Május 30, 01:09
Válasz #53

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
 Húú most bebizonyítottál mindent.  ;)

2010. Május 30, 00:06
Válasz #52

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Igazándiból vicces, de csak azért, mert Gyuszi 2003-óta közveít, azaz 7 éve, és még vannak olyanok, akik nem tudják, hogy vérbeli Alonsos, aki még raikkönennel is szimpatizál. Főleg úgy, hogy Palik évekig szivatta emiatt.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5Zz3JD0Khcg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5Zz3JD0Khcg</a>

2010. Május 29, 22:48
Válasz #51

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hehh, megválaszolom én ezt neked, idejön vitát gerjeszteni!
Kitiltották?(Égő) Hogy ezen miért nem lepődöm meg!? Van egy sanda gyanúm, hogy már nem először!

Már a második alkalom. Állítólag a harmadik már végleges, bár manapság már minden kijátszható. :)

De nem beszéljünk róla, főleg itt.

2010. Május 29, 22:28
Válasz #50

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Én is úgy tudtam hogy Alonsos.

2010. Május 29, 21:54
Válasz #49

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
effegyet? :D Azta. :D

Replica inkább mesélj, hogy mivel töltöd a sok szabadidődet mióta kivagy tiltva a másik fórumon? :D

Hehh, megválaszolom én ezt neked, idejön vitát gerjeszteni!
Kitiltották?(Égő) Hogy ezen miért nem lepődöm meg!? Van egy sanda gyanúm, hogy már nem először!

2010. Május 29, 21:46
Válasz #48

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mióta is nézel effegyet, drága Tinácskám? Az, hogy Gyuszi csőalonzós alap egy régóta F1-et néző emberkének. Nem egy interjújában elismerte, anno Palik sokszor szivatta is emiatt. Örülök, hogy ezt csak egy elméletnek tartod, eszerint Gyulánk szava semmit nem számít.
effegyet? :D Azta. :D

Replica inkább mesélj, hogy mivel töltöd a sok szabadidődet mióta kivagy tiltva a másik fórumon? :D

2010. Május 29, 21:32
Válasz #47

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mióta is nézel effegyet, drága Tinácskám? Az, hogy Gyuszi csőalonzós alap egy régóta F1-et néző emberkének. Nem egy interjújában elismerte, anno Palik sokszor szivatta is emiatt. Örülök, hogy ezt csak egy elméletnek tartod, eszerint Gyulánk szava semmit nem számít.

Jól van Replica, bikicsunáj! Ez már körülbelül az a kategória!
Szevasz!

UI: Ez a "mióta nézel forma-1-et", és a "hülyeségeket beszélsz,és már nem először" a két kedvenc kezdőmondatom! Csak hogy tudjad, amik így kezdődnek, az első vesszőig olvasom el!

« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 29, 21:39 írta Tina »

2010. Május 29, 21:08
Válasz #46

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Replica, nem vagy te egy kicsit naív?  :D
Wéber, hála Istennek ritkán, de amikor szót kap, éppen azt favorizálja aki nyerő szériában van!
Az meg hogy Czollner követte Alonso f-1 előtti karrierjét, az nem jelenti azt hogy Alonsos, különben is , egy magát kicsit is szak kommentátornak valló egyénnek, illik tudni, hogy más szériákban, hogy teljesítenek a pilóták.

Komolyan mondom, félelmetes vagy!  :-\
Szerintem társulnod kellene Héderrel, az össze esküvés elmétekben te is nagyon toppon vagy!
Mióta is nézel effegyet, drága Tinácskám? Az, hogy Gyuszi csőalonzós alap egy régóta F1-et néző emberkének. Nem egy interjújában elismerte, anno Palik sokszor szivatta is emiatt. Örülök, hogy ezt csak egy elméletnek tartod, eszerint Gyulánk szava semmit nem számít.

2010. Május 29, 20:35
Válasz #45

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Téves. ő volt az első, aki a finn ferraris szerződtetése után ódákat zengett róla, és előre leírta Massát, hogy semm esélye.
: 2010. május 29. - 20:20:50
Mióta nézel F1-et? Czollner él-Alonzós! Anyira, hogy 2005-ben bevallotta, hogy a spanyolt F1-es pályafutása előtt is követte.
: 2010. május 29. - 20:22:21
;D Hamiltonba??? :D

Azért köpködött rá egész évben 2007-ben, mert drága Alonzóját megverte.

Szerintem, aki minimum 2003-óta néz F1-et tudja, hogy Gyuszi bevallottan megrögzött Alonzós. :)

Replica, nem vagy te egy kicsit naív?  :D
Wéber, hála Istennek ritkán, de amikor szót kap, éppen azt favorizálja aki nyerő szériában van!
Az meg hogy Czollner követte Alonso f-1 előtti karrierjét, az nem jelenti azt hogy Alonsos, különben is , egy magát kicsit is szak kommentátornak valló egyénnek, illik tudni, hogy más szériákban, hogy teljesítenek a pilóták.

Komolyan mondom, félelmetes vagy!  :-\
Szerintem társulnod kellene Héderrel, az össze esküvés elmétekben te is nagyon toppon vagy!

2010. Május 29, 20:29
Válasz #44

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Czollner Hamiltonba szerelmes  ;) Senkiről nem áradozik akkora intenzitással, mint róla!
Mondjuk engem nem izgat, de tuti nem Alonsos! Nameg Kimit is szapulta örökké, még volt hogy idén is X futamon felhozta! A taplója...  :)

Tegnap megtapsoltam a nagyságos urat a széfben! Hehhhhh, ekkora buta embert...
Szánalmasan ácsorgott csak ott!Pedig még gyereknap miatt jóval könnyebb kérdések is voltak! Bár nem is tudom mit vártam tőle...
Palik meg, az a flegma bunkó stílus, hát rosszul voltam tőle!

Am én úgy vettem észere,hogy Czollner inkább Webbrt imádja.Annyira nem vettem,észre,hogy Lewis istenítené.Én levettem a hangot a TV-ről mikor elkezdte,hogy Webber milyen csodás meg befoghatatlan meg ilyenek...pfff olyan szánalmas volt. :dry: Palikról meg már ne is beszéljek.ő meg Vettelt élteti folyamatosan. :closedeyes:
Amúgy nagyon örülök,hogy Lewis második lett. Végre egy jó rajthely. :cheerful_h4h: Remélem holnap lerajtolja Webbert.  ;D


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek