Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Európa, Valencia 2010-06-27  (Megtekintve 32100 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 28, 17:06
Válasz #91

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2010. Június 28, 15:52
Válasz #90

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
vicc, bár viccesebb lett volna az 1mp. :D

Én még mindig nem értem, hogy miért vártak a 20percet Hamilton büntetésével. Az egy dolog, hogy szabálytalan volt Hamilton, lehet direkt csinálta, mert tudta, hogy az FIA elfog bajlódni ennyi időt ezzel a dologgal, végül is ez lényegtelen, de amikor Alonso kiugrott a rajtnál már a 2. körben megkapta a büntetését. Attól, hogy mi még nem láttuk az esetet az élő képen, ők még látták, mert nem csak az élő képet figyelik, gondolom. :) Ha igen, akkor elnézést kérek. Viszont akkor nem értem, hogy az SC vezető miért szólt fel a központba, hogy Hami elment mellette?

Azért, hogy kellőképpen leszakadhasson, az őt követőktől! Számomra ez a napnál is világosabb! ment utána, jó néhány tisztább kört, és így kb 0-ra jött ki, büntetéssel együtt! Vannak ám ott okos mérnökurak, aki kb (ha nem is Ross Brawn szinten), de nagyon jók a számokban :D Ami azt illeti, elég átlátszó, de hát na! Én sosem szoktam "mákVB"-ni, meg hasonlók, de ha ezt az évet így kibekkeli, szabálytalanságokkal, nuku büntetéssel , és nyer, akkor azt kizárólag az FIA-nak köszönheti!
Ez a büntetés olyan volt, hogy nevén nevezzem a gyereket, mint a Mátyás király mesében, a kislány, aki vitt is ajándékot a királynak meg nem is! Az ajándék egy ott egy Galamb volt, amit mikor oda ért elengedett! Ez esetben a büntetés volt a Galamb, a kiscsaj az FIA, a KIRÁLY meg Hamilton!  :D Szomorú, na de nem röhögök, mert ezen inkább sírnék!
: 2010. június 28. - 15:42:34


Hát ez meg kész  :D Ilyen végkimenetel után, tudok rajta röhögni  :)
: 2010. június 28. - 15:45:24
A Szerbiát kiejtető Larrionda jutalmul meg is kapta a ma délutáni német - angolt, hadd csalhasson még egyszer. Na ez az, ami a fifa sara, előre el van itt döntve a végeredmény... Nem véletlen, hogy a fifa és a fia közt csak egy betű a különbség.

"Remélem" a döntőt is ő dirigálja majd!  :mad1:

2010. Június 28, 13:55
Válasz #89

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
ahogy nézegetem szerte a világban, nagy többségben a Ferrarinak adnak igazat, de az kevés. Alonak igazából nem Hamiltonnal van a baja, hanem a bírákkal.
Adam...a kép tuti!  :lol2:

2010. Június 28, 11:30
Válasz #88

K.Gyuri

  • Az F1 Game rajongói oldal szerkeszt?je
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
    • Az F1 - The Game els? magyar rajongói oldala
    • E-mail
Tudom,hogy akkor nem lett volna meg a második hely,meg lehet,hogy többet érdemelt volna egy áthajtásos büntetésnél. :) De csak nem fogok a kedvenc pilótám ellen beszélni. :D Ha meg az FIA ilyen hülye akkor megérdemlik.őket szerintem még egy óvodás is kijátszat.Lehet,hogy csak én látom így,de az FIA nincs rendben.

Csak tudod az a nagy helyzet, hogy ez itt sport. Tehát nem arról kellene szólnia, hogy de ügyes ez a Hamilton srác amiért hülyére tudja venni az FIA-t és nem arról kellene szólnia, hogy hogyan egyensúlyozunk a szabálytalanság határán és esünk át azon, miután észrevesszük,hogy gyakorlatilag semmiért nem büntetnek meg, de ha mégis, akkor az a büntetés súlytalan,következmények nélküli.

A sportban a fair viselkedés lenne az alapvető, ez pedig idén kirívó módon hiányzik a kedvenc pilótádból. Ügyeskedésekkel, etikátlan viselkedéssel és körlopással gyűjt világbajnoki pontokat, ami normális esetben megengedhetetlen lenne, aztán ha véletlenül világbajnok lesz, akkor meg lehet majd nézni a felháborodást ami majd ezzel fog járni. Lewis Hamilton egyre népszerűtlenebb figurája a sportágnak és megkockáztatom: Az ő idei viselkedése okán rengetegen vannak azok, akik már nem is nagyon akarják nézni az F1-es futamokat. Bármit csinál, nem baj. Ezzel pedig mindenki más tisztességtelen hátrányba kerül mellette, mert az FIA megtalálta idei kis kedvencét, akit pozitívan lehet diszkriminálni és világbajnokot lehet belőle erőszakolni.

Tehát: Messze nem elfogadható az a fajta érvelés, hogy ha az FIA hülye, akkor nincs gond és ha valaki meg tudja úszni az ügyeskedést, akkor az felett vállvonogatva napirendre kellene térni. Nem csak az FIA nincs rendben, Lewis Hamilton sincs rendben. Ha ő nem ügyeskedik és csal, akkor az FIA-nak sem kellene hülyét csinálnia magából. Tehát mindennek a katalizátora egyetlen személy: Lewis Hamilton.

2010. Június 28, 11:10
Válasz #87

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail

2010. Június 28, 08:51
Válasz #86

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
A focis bírókról ne beszáljünk! Mert az az az....áh
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2010. Június 28, 01:02
Válasz #85

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Az a baja, hogy nem áthajtásos büntetést kellett volna adniuk, hanem esetleg egy stop and go büntit. Te is jól tudod, hogy ha nem megy ott el Hami, akkor nincs az a 2 hely, jól taktikáztak a Mclrennél. :) Kijátszották az FIA-t. :D Lehet hogy ez a megoldás. :D
Tudom,hogy akkor nem lett volna meg a második hely,meg lehet,hogy többet érdemelt volna egy áthajtásos büntetésnél. :) De csak nem fogok a kedvenc pilótám ellen beszélni. :D Ha meg az FIA ilyen hülye akkor megérdemlik.őket szerintem még egy óvodás is kijátszat.Lehet,hogy csak én látom így,de az FIA nincs rendben.


2010. Június 27, 23:51
Válasz #84

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
azt kéne kiszámolni, hogy Hamilton mennyit nyert a SC és MC megelőzésével.
kapott áthajtásost, az kb. 20mp. mehetett 1 kört, az kb. 1:40. + mehetett sok-sok kört még utána. majd Wéber Gábor hasonmások kiszámolhatják.  :)
valahol én is mérges lennék Alo helyében...de most inkább a Mercedesen szomorkodom.  :'(

2010. Június 27, 22:40
Válasz #83

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
Off/ Hát kb ja, engem is baromira dühít, hogy sorra adnak lesgólokat, ami meg valójában pont éppen nem az, azt meg befújják lesgólnak! Elmehetnek ezek is oda....
Fúúúúúúúú, dühös vagyok nagyon! Pedig az Argentinokra tettem! Nem szeretem a szabálytalanságot , és ezen a VB-n különösen sok van! Sok a szerintem "korrupt" meccs! Nem akarok belemenni, hogy Szerbia hogy esett ki,vagyis hogy ejtették ki őket! Örök szálka marad! Off/ Sorry
A Szerbiát kiejtető Larrionda jutalmul meg is kapta a ma délutáni német - angolt, hadd csalhasson még egyszer. Na ez az, ami a fifa sara, előre el van itt döntve a végeredmény... Nem véletlen, hogy a fifa és a fia közt csak egy betű a különbség.

2010. Június 27, 22:03
Válasz #82

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ez a futam KO volt.A Webber balesetén kívül semmi izgi nem volt....jó mondjuk az inkább félelmetes volt mint izgalmas.
Én azon akadtam még ki,hogy Alonso pattog,Lewis büntetése miatt.Nem tetszik neki,hogy csak áthajtásos büntetést kapott.Amúgy nem tudom most mit hisztizik,mert megbüntették Lewist akkor meg mi a baja...

Az a baja, hogy nem áthajtásos büntetést kellett volna adniuk, hanem esetleg egy stop and go büntit. Te is jól tudod, hogy ha nem megy ott el Hami, akkor nincs az a 2 hely, jól taktikáztak a Mclrennél. :) Kijátszották az FIA-t. :D Lehet hogy ez a megoldás. :D

2010. Június 27, 22:00
Válasz #81

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
amugy mi az hogy 5mpet kapnak bunteteskent????
vicc, bár viccesebb lett volna az 1mp. :D

Én még mindig nem értem, hogy miért vártak a 20percet Hamilton büntetésével. Az egy dolog, hogy szabálytalan volt Hamilton, lehet direkt csinálta, mert tudta, hogy az FIA elfog bajlódni ennyi időt ezzel a dologgal, végül is ez lényegtelen, de amikor Alonso kiugrott a rajtnál már a 2. körben megkapta a büntetését. Attól, hogy mi még nem láttuk az esetet az élő képen, ők még látták, mert nem csak az élő képet figyelik, gondolom. :) Ha igen, akkor elnézést kérek. Viszont akkor nem értem, hogy az SC vezető miért szólt fel a központba, hogy Hami elment mellette?

2010. Június 27, 21:56
Válasz #80

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Ez a futam KO volt.A Webber balesetén kívül semmi izgi nem volt....jó mondjuk az inkább félelmetes volt mint izgalmas.
Én azon akadtam még ki,hogy Alonso pattog,Lewis büntetése miatt.Nem tetszik neki,hogy csak áthajtásos büntetést kapott.Amúgy nem tudom most mit hisztizik,mert megbüntették Lewist akkor meg mi a baja...


2010. Június 27, 21:45
Válasz #79

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Ahhh rohejes a FIA..most nagyon kiakadtam..amugy mi az hogy 5mpet kapnak bunteteskent????


2010. Június 27, 21:41
Válasz #78

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Most olvasom, hogy Brawn is kiakadt a versenybírókra, mert piros jelzést adtak Schuminak a boxban. Schumi szerint amikor ment kifelé, akkor zöld volt még...


2010. Június 27, 21:37
Válasz #77

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Miért vártak 20percet Hamilton büntetésével?

Lehet húzták az időt, hogy majd később azt mondhassák, "nem volt rá elég időnk"!  ;D
Nem, amúgy fogalmam sincs, biztos nagyon elfoglaltak szegények  :disgust:

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek