Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Nagy-Britannia, Silverstone 2010-07-11  (Megtekintve 33559 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Július 11, 19:32
Válasz #92

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ez baromság, már bocs.

Ha Vettel a kezdeményezett a RB-nál, akkor pl. tavaly miért nem nyomták el Webber-t? Láttad Webbo befutóját, amikor Newey és Horner pacsizott? Nem hiszem, hogy ezt csinálták volna, ha Vettel lenne az első számú, Webbo meg a második számú pilóta.

Itt valaki sztem a RB-on belül keveri a sz*rt. Lehet, hogy a két versenymérnök veszett össze korábban valamin, s most azok versengenek egymással, vagy nem tudom.

Amit a másik fórumtémában belinkelt Cole, miszerint Webber azt mondta, Vettel-nek kellett volna elutasítania a szárnycserét. Ez így szép meg oké, hogy ő ezt lenyilatkozza, csak akkor ezek szerint nincs tisztába a csapaton belüli hierarchiával... A pilóta hiába mondja azt, hogy fekete, ha a csapatvezető azt mondja, hogy fehér.

Mi baromság? Én csak azt írtam le, amit a csapat elmondott. :)


2010. Július 11, 19:20
Válasz #91

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Vettel elárulta, a túlságosan is agresszívan rajtolt, és ezért került hátrányba.

Pedig van elég nagy támogatottsága van a csapaton belül. Persze ez úgy nem nyilvánul meg, hogy rászólnak a rádión, hogy ne előzze meg vagy ilyesmi, bár a Török nagydíj nem ezt mutatta, de mindegy.

Nem is egyszer lenyilatkozta a csapatfőnök is, persze burkoltan, de ez nyilvánvaló, amit meg szombaton csináltak az pont hogy ezt igazolja :) Webber nem fog maradni sokáig maradni a Red Bull-nál megkapja maga mellé hivatalosan is 2-es számúnak Buemit vagy Algut és onnantól Vettel lesz a király.

Ez baromság, már bocs.

Ha Vettel a kezdeményezett a RB-nál, akkor pl. tavaly miért nem nyomták el Webber-t? Láttad Webbo befutóját, amikor Newey és Horner pacsizott? Nem hiszem, hogy ezt csinálták volna, ha Vettel lenne az első számú, Webbo meg a második számú pilóta.

Itt valaki sztem a RB-on belül keveri a sz*rt. Lehet, hogy a két versenymérnök veszett össze korábban valamin, s most azok versengenek egymással, vagy nem tudom.

Amit a másik fórumtémában belinkelt Cole, miszerint Webber azt mondta, Vettel-nek kellett volna elutasítania a szárnycserét. Ez így szép meg oké, hogy ő ezt lenyilatkozza, csak akkor ezek szerint nincs tisztába a csapaton belüli hierarchiával... A pilóta hiába mondja azt, hogy fekete, ha a csapatvezető azt mondja, hogy fehér.

2010. Július 11, 19:07
Válasz #90

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Button ugyanolyan szerencsés, mint tavaly, nem a tudása miatt lett 4.


Sajnos ez így van.

2010. Július 11, 19:04
Válasz #89

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Button ugyanolyan szerencsés, mint tavaly, nem a tudása miatt lett 4.
Alo büntije kicsit igazságtalan szerintem, de már mind1.
Webber nagyot ment, jól csinálta!
Kubica most nem volt fair, ezt az oldalát nem ismertem eddig.

2010. Július 11, 18:21
Válasz #88

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én is nagyon örültem ::-) Jó futam volt!!! Szerintem megérdemelte Alonso a büntetést. Persze één utálom őt tehát mindenképp ezt mondtam volna...

A Futam királya Button volt! Szép volt!!!

Sajnos Schumi megint nem teljesített olyan jól :'(

Vettelt sajnáltam!!! Én nem ütném agyon Webbert! Azt mondanám Vettel-Webber 1-1


Hogy tetszett Wéber Gáboron az Espana-s póló?
 ő volt az Algersuari szurkolóXD

A futam királya Button? Mit csinált, hogy kiérdemelte ezt az elismerést. :D

2010. Július 11, 17:52
Válasz #87

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Idézet
Gratulálok Alonso-nak, remekül versenyzett ma, jó volt látni, ahogy a vb reményei elszálltak, köszönhetően annak, hogy 2hete olyat nyilatkozott, amit nem kellett volna.

Én is nagyon örültem ::-) Jó futam volt!!! Szerintem megérdemelte Alonso a büntetést. Persze één utálom őt tehát mindenképp ezt mondtam volna...

A Futam királya Button volt! Szép volt!!!

Sajnos Schumi megint nem teljesített olyan jól :'(

Vettelt sajnáltam!!! Én nem ütném agyon Webbert! Azt mondanám Vettel-Webber 1-1


Hogy tetszett Wéber Gáboron az Espana-s póló?
 ő volt az Algersuari szurkolóXD
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2010. Július 11, 17:33
Válasz #86

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
:D Uhh pont ma nem lattam a versenyt...azert Webberren latszik hogy pipa lett nagyon durvan elozot...Azt hittem nem maradok le semmirol de pont ma kellet kicsit izgalmasabbnak lennie...nem baj majd letoltom a futamot :)

Nem volt azért annyira sok izgalom, talán picit jobb volt, mint a valenciai.

2010. Július 11, 17:29
Válasz #85

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
 :D Uhh pont ma nem lattam a versenyt...azert Webberren latszik hogy pipa lett nagyon durvan elozot...Azt hittem nem maradok le semmirol de pont ma kellet kicsit izgalmasabbnak lennie...nem baj majd letoltom a futamot :)


2010. Július 11, 17:18
Válasz #84

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Vettel elárulta, a túlságosan is agresszívan rajtolt, és ezért került hátrányba.

Idézet
Én nem érzem, hogy bármi komolyabb támogatottsága lenne Vettelnek!
Más csapatoknál is volt van és lesz is, hogy nem egyszerre kapnak alkatrészeket!
Nincs közöttük akkora különbség, hogy valamelyiket is kellene jobban nyomni! A pontrendszer sem engedi ezt egyenlőre... Felesleges bla bla bla...

Pedig van elég nagy támogatottsága van a csapaton belül. Persze ez úgy nem nyilvánul meg, hogy rászólnak a rádión, hogy ne előzze meg vagy ilyesmi, bár a Török nagydíj nem ezt mutatta, de mindegy.

Nem is egyszer lenyilatkozta a csapatfőnök is, persze burkoltan, de ez nyilvánvaló, amit meg szombaton csináltak az pont hogy ezt igazolja :) Webber nem fog maradni sokáig maradni a Red Bull-nál megkapja maga mellé hivatalosan is 2-es számúnak Buemit vagy Algut és onnantól Vettel lesz a király.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 11, 17:26 írta Cole »

2010. Július 11, 17:16
Válasz #83

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ne félj, a csapat is így elintézi majd, hogy Vettel legyen a támogatott.

Nem magának magyarázza be, hogy másodszámú, mer tényleg az is.

Én nem érzem, hogy bármi komolyabb támogatottsága lenne Vettelnek!
Más csapatoknál is volt van és lesz is, hogy nem egyszerre kapnak alkatrészeket!
Nincs közöttük akkora különbség, hogy valamelyiket is kellene jobban nyomni! A pontrendszer sem engedi ezt egyenlőre... Felesleges bla bla bla...

: 2010. július 11. - 17:15:30
Na megyek lehiggadok kicsit... rámfér :)

2010. Július 11, 17:07
Válasz #82

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Saját magának magyarázza be, hogy ő másodszámú! Ekora idiótát sem hordott még a hátán a  Föld, esküszöm! Akkor Alonos is kivátelezett a Ferrarinál, mert ő kapott meg először 1 új szárnyat? Még annó év elején! Basszus, Kova (aki aztán) tényleg másodhegedűs volt, neki volt annyi kultúrája, h befogta a száját! Meg ez az irónia... Pfffff
Gyökér vagy Webber! Seb helyesen tette, hogy nem reagált, az ilyen még azt sem érdemli, hogy nagyívben letojják! saját maga generálja a feszkót...semmi mást nem látok ebben!
: 2010. július 11. - 16:51:06
Sajnos, nem, de, "ha nem kapnék érte 10 év börtönt, még kb nyakon is vágnám lassacskán...
Ejjjjjjjj, nem szokott ennyire kijönni belőlem, de most ez volt az utolsó csepp, és nincs tovább!
Nem voltam sosem csapatdrukker, Kimi csapattársaival is mindig ki voltam békülve, elviseltem, ha jobb volt nála Massa 2008-ban stb... De ezt már nem bírom cérnával!
Fordított esetben nem tudom mit dadogott volna!? Na de, lesz még olyan is... majd akkor vághatja a fancsali pofát, mint tegnap időmérő után a riportszobában!

Ne félj, a csapat is így elintézi majd, hogy Vettel legyen a támogatott.

Nem magának magyarázza be, hogy másodszámú, mer tényleg az is.

2010. Július 11, 17:04
Válasz #81

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerintem az nem csak leszorításos dolog volt, hanem lehet, hogy versenybaleset is. Meg kéne nézni még 1-szer az egészet, de Hamilton első tengelye kb. egy vonalba volt Vettelével, nem lepődnék meg, ha véletlenül összeértek volna, s ez okozta a defektet.  :-\

Összeértek, pedig! Ahogy Alo és Massa is...
De nálam a defekt a legkisebb probléma most!  :no_1:

2010. Július 11, 16:55
Válasz #80

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A rajtnál szerintem Vettelnek az első kanyarban nem kellett volna padlóval átküldeni a rázókövön hanem el kellett volna engedni Webbot-t, és akkor egész futamon nyomást helyezett volna rá, és lehet hogy nem így alakul a vége.

Abban a helyzetben Webber diktált mert ő volt kedvezőbb pozícióban. Az már más kérdés hogy csapattárssal ilyet nagyon nem illik csinálni...

Szerintem az nem csak leszorításos dolog volt, hanem lehet, hogy versenybaleset is. Meg kéne nézni még 1-szer az egészet, de Hamilton első tengelye kb. egy vonalba volt Vettelével, nem lepődnék meg, ha véletlenül összeértek volna, s ez okozta a defektet.  :-\

2010. Július 11, 16:55
Válasz #79

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Vettel a következőt reagálta Mark Webber szavaira, miszerint: „Nem is volt rossz egy másodszámútól, nem?”

"Van véleményem erről,  de inkább megtartom magamnak." - mondta Vettel.

Webber ezzel arra utalt, hogy Vettel a kivételezett a csapatnál, miután a sérült első vezetőszárnyát Mark új elemével pótolták az időmérőn.

_____________________________________________________________-

Saját magának magyarázza be, hogy ő másodszámú! Ekora idiótát sem hordott még a hátán a  Föld, esküszöm! Akkor Alonos is kivátelezett a Ferrarinál, mert ő kapott meg először 1 új szárnyat? Még annó év elején! Basszus, Kova (aki aztán) tényleg másodhegedűs volt, neki volt annyi kultúrája, h befogta a száját! Meg ez az irónia... Pfffff
Gyökér vagy Webber! Seb helyesen tette, hogy nem reagált, az ilyen még azt sem érdemli, hogy nagyívben letojják! saját maga generálja a feszkót...semmi mást nem látok ebben!
: 2010. július 11. - 16:51:06
Tudom miről beszélsz, mert Webber sokszor nagyon keményen leszorít mindenkit, Alonso-val is nem egyszer megtette, de erről volt már szó többször is. Tavaly a Német Nagydíjon kapott ugyan ez miatt büntetést. Sajnos mi nem tudunk ez ellen semmit tenni, ameddig az FIA ott van. :)

Sajnos, nem, de, "ha nem kapnék érte 10 év börtönt, még kb nyakon is vágnám lassacskán...
Ejjjjjjjj, nem szokott ennyire kijönni belőlem, de most ez volt az utolsó csepp, és nincs tovább!
Nem voltam sosem csapatdrukker, Kimi csapattársaival is mindig ki voltam békülve, elviseltem, ha jobb volt nála Massa 2008-ban stb... De ezt már nem bírom cérnával!
Fordított esetben nem tudom mit dadogott volna!? Na de, lesz még olyan is... majd akkor vághatja a fancsali pofát, mint tegnap időmérő után a riportszobában!

2010. Július 11, 16:45
Válasz #78

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igen elfogult vagyok, valóban, de Vettel Hami eset a boxban? Vettel szóbeli  figyelmeztetésben részesítették, amiért "leszorította" Hamiltont! Jó most nem lennék kisegítve egy Webber szóbelivel, de neki már nagyon sokadik esete ez, tavaly Kimivel is megtette...
Most akkor mi van? Leszorítás, kiterelés, kiszorítás, nem egy kaptafa?
Nekem nem azzal van a  gondom, h Webber megnyert 1 futamot, meg azzal sem lenne, ha lerajtolná Vettelt, idén már megesett egyszer( egy szót sem szóltam, mert jobban kapta el a rajtot)... de akkor tegye azt emberi módon! Mert már elegem van abból,. hogy "Atyaúristennek" hiszi magát, mert most van alatta egy ütőképes autó! Évekig hol volt? A béka feneke alatt sok sok km-re! Vettel, nagyobb joggal rázhatná a lábát, ahogyan és amivel megnyerte élete első futamát! És nem kellet 25 évet végig séta autókáznia ahhoz!

Bocs, el van durranva pöttyet az agyam...

Tudom miről beszélsz, mert Webber sokszor nagyon keményen leszorít mindenkit, Alonso-val is nem egyszer megtette, de erről volt már szó többször is. Tavaly a Német Nagydíjon kapott ugyan ez miatt büntetést. Sajnos mi nem tudunk ez ellen semmit tenni, ameddig az FIA ott van. :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek