Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Nagy-Britannia, Silverstone 2010-07-11  (Megtekintve 33557 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Szeptember 29, 19:36
Válasz #107

BagiRa88

  • Forma 1 Világbajnok
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 71
  • Jenson Button Menedzsere
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Vodafone McLaren Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Jenson Button , Lewis Hamilton
Tetszett a futam Lewis mindent megtett 2 dikként behozta az autót és értékes pontokat szerzett.
A szemétség az volt hogy Alonso nem tölthette a büntetését egyből a safety-car utan.
Webber-Vettel párharc szép volt vettel megfogta nagynehezen a defektes Redbullt.
"Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás."
Lewis Hamilton

2010. Július 12, 23:23
Válasz #106

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
jó ok én megértem! de végülis nem mindig lehet meg mondani ki mit gondol mert nem mindenki muttatja ki lehet hogy gratulál de máshogy!


2010. Július 12, 20:43
Válasz #105

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Persze, nincsenek mindenhol, de ebből az arckifejezésből, arra következtetek! :) Ez az én véleményem!

2010. Július 12, 20:38
Válasz #104

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
ez igy van azért nem minden hol vannak ott a fotosok!


2010. Július 12, 15:56
Válasz #103

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
http://motorsport.com/photos/f1/2010/gb/f1-2010-gb-xp-0695.jpg

Ezt a fejet.... Seb pedig mosolyog rá.... kíváncsivá tett ez a kép, hogy vajon fordított esetben ő gratulálna-e?! Gyanítom, hogy nem!

Attól, hogy nem készül kép róla még gratulálhat Webber is Vettel-nek. :)

2010. Július 12, 15:53
Válasz #102

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Angol Nagydíj: Nemzetközi sajtóvisszhang

Anglia

Daily Telegraph: "Polgárháború a Red Bull Racingnél. Mark Webber meghiúsította Lewis Hamilton hazai győzelmét. A McLaren-Mercedes versenyzője tovább növelte előnyét a bajnoki tabellán. A brit futam különleges volt, ahol Webber a csapattársa autójával ment, miközben Vettel az ő szárnyát használta."

The Times: "Silverstone-ban Webber nevethetett utoljára, de nem vitatható, hogy a Red Bull Racingnél kiélezett a küzdelem."

The Guardian: "Mark Webber magánkívül volt, amikor a csapat előnyben részesítette Sebastian Vettelt."

The Sun: "Mark a főnök, miután megnyerte az Angol Nagydíjat. Az ausztrál versenyző a csapaton belüli hátrányos helyzete ellenére is győzni tudott."

Daily Mail: "A Red Bull kettes számú versenyzője egy újabb vitába keveredett, de maga mögött tudta tartani Lewis Hamiltont és megnyerte a versenyt."

Olaszország

La Gazzetta dello Sport: "Webber revánsot vett. Maga mögött hagyta Vettelt, és csak szárnyalt a győzelem felé."

Corriere dello Sport: "Fekete nap a Ferrari történetében, Alonso elvesztette a fejét."

Il Secolo XIX: "A Ferrari szereplése szégyen."

Corriere della Sera: "Webber visszavágott, a Ferrari pedig nullázott."

La Repubblica: "Vita, hibák és felületesség – a Ferrari nem nevezhető példás csapatnak."

Il Tempo: "Webber ironikus és ütőképes. Nem is olyan rossz ez egy kettes számú pilótától."

Spanyolország

Marca: "Lassan elúszik Alonso bajnoki címe. Hamiltont megáldották."

El Pais: "Webber nem adja fel, és szembe száll a csapattal, valamint a Sebastian Vettellel is."

El Mundo: "Webber a luxus- mellékszereplő."

Franciaország

L'Equipe: "Ég a ház a Red Bullnál. A győztes Mark Webber és Sebastian Vettel biztosan nem barátok többé. Elküldték egymásnak a hadüzenetet."

Le Figaro: "Webbernek nincs szüksége arra, hogy a Red Bull szárnyakat adjon neki. Robbanékony a hangulat a csapatnál.

Liberation: "A Red Bull Renault a legjobb autó a mezőnyben, mégis a McLaren kettőse áll a tabella élén. A britek sokat profitálnak abból, hogy nézeteltérések vannak a riválisoknál."

Le Parisien: "A kettes számú pilóta visszavágott. A győzelmének köszönhetően megelőzte Vettelt az összesítésben."

2010. Július 12, 08:01
Válasz #101

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Button ugyanolyan szerencsés, mint tavaly, nem a tudása miatt lett 4.
Alo büntije kicsit igazságtalan szerintem, de már mind1.
Webber nagyot ment, jól csinálta!
Kubica most nem volt fair, ezt az oldalát nem ismertem eddig.


Ugyan ezeket írnám le, ha te már nem tetted volna meg. :)
na meg ezt: Alonso: "nem kívánom kommentálni a versenybírák döntését"

Diego

2010. Július 12, 07:46
Válasz #100

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D


Ezt a fejet.... Seb pedig mosolyog rá.... kíváncsivá tett ez a kép, hogy vajon fordított esetben ő gratulálna-e?! Gyanítom, hogy nem!
: 2010. július 12. - 07:44:08

Jó mindegy, nem akarok vitába keveredni veletek, annyit nem ér. :) Hozzáteszem Webber manővere és stílusa tényleg néha szőrszálhasogató.


Jó, hát előfordul, hogy az emberek véleménye nem egyezik....
Ennyi, olykor belefér :)Webber meg nekem nem ér annyit, hogy bárkivel komolyabb vitába keveredjek!

2010. Július 12, 00:10
Válasz #99

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hozzáteszem Webber manővere és stílusa tényleg néha szőrszálhasogató.

És akkor még finoman fogalmaztál :D
: 2010. július 12. - 00:05:43
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IbO9atd_jwg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IbO9atd_jwg</a>

Khhhmmm...khhmmm...

2010. Július 11, 23:49
Válasz #98

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

Itt az idő h Horner az asztalra csapjon.... mert lesz ennek folytatása is, ha nem teszi!


2007-ben Dennis se tudott elbánni Alonso és Hamilton párossal. A Red Bull-nál meg inkább nagyfőnök irányít, mint sem a Horner. Ugyan ez a helyzet a Ferkánál is.

Én véleményem szerint az se volt helyes a Red Bull-tól, hogy a csapaton belül mindenki Webber-t hibáztatta, azóta felmerült Webber-ben egy olyan, hogy másodhegedűsnek kell, ezért gyorsan meg is hosszabbították vele a szerződést.

Jó mindegy, nem akarok vitába keveredni veletek, annyit nem ér. :) Hozzáteszem Webber manővere és stílusa tényleg néha szőrszálhasogató.

2010. Július 11, 22:40
Válasz #97

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Vettel elárulta, a túlságosan is agresszívan rajtolt, és ezért került hátrányba.

Pedig van elég nagy támogatottsága van a csapaton belül. Persze ez úgy nem nyilvánul meg, hogy rászólnak a rádión, hogy ne előzze meg vagy ilyesmi, bár a Török nagydíj nem ezt mutatta, de mindegy.

Nem is egyszer lenyilatkozta a csapatfőnök is, persze burkoltan, de ez nyilvánvaló, amit meg szombaton csináltak az pont hogy ezt igazolja :) Webber nem fog maradni sokáig maradni a Red Bull-nál megkapja maga mellé hivatalosan is 2-es számúnak Buemit vagy Algut és onnantól Vettel lesz a király.

Webber szimplán játssza a megsértődött kisfiút, ő maga az aki paranoiás kicsit!
Milyen érdekes h Massa, nem játszott ilyen oltári nagy hisztit idén egyszer sem... pedig ott is voltak csapaton belül konfliktusok idén! És szárnyat is utólag kapott stb...és Massa sem kiáltotta magát egyből másodhegedűsnek!Mivel nem is az....
Webber sem az, csak most bepukkadt, mert nem kapott a csokiból...
Nagyon örülnék ha a csapat gátat szabna ennek a gyerekes viselkedés sorozatnak, mert így nem lesz se csapat VB. se egyéni, ha egymástól komolyan elkezdik a pontokat rabolni!
Itt az idő h Horner az asztalra csapjon.... mert lesz ennek folytatása is, ha nem teszi!
Nem kell Webbert annyira sajnálni, megéri ő a pénzét, ahogy az összes többi :)
: 2010. július 11. - 22:36:35
Amúgy meg, ha Vettel meg is kapja azokat a pilótákat akiket felsoroltál... sem fog feje tetejére állni semmi, reggelig sorolhatnám a pilótapárosokat, ahol sokkal durvábban látható volt a csapaton belüli sorrend... Kezdhetném rögtön egykori kedvencemmel Häkkinennel..stb..
Nem új keletű dolog! Bár nekem aztán nagyon mindegy ki a csapattárs, csak a sportszerűség szabályait ne feszegesse!

2010. Július 11, 21:26
Válasz #96

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
remélem nincs igazatok, hogy Vettel mellett áll a RB inkább...bár nekem mindkét RB pilóta unszimpi. :)
Hamiltont sem szeretem, de tényleg jól csinálta a mai futamot. Alo olyan rosszul rajtolt...és ez került a futamába, sajnos idén nem először csinálta ezt, valahogy nem ismerek rá. Renaultos idejében (mikor VB lett) a 4.-5. helyről is simán az élre rajtolta magát.
végre Rosberg a dobogón  :clap1:, Schumi sajna megint rosszul ment.  :-\

2 hete jól rajtolt, sajnos van amikor nem jön össze. :)

2010. Július 11, 21:05
Válasz #95

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
remélem nincs igazatok, hogy Vettel mellett áll a RB inkább...bár nekem mindkét RB pilóta unszimpi. :)
Hamiltont sem szeretem, de tényleg jól csinálta a mai futamot. Alo olyan rosszul rajtolt...és ez került a futamába, sajnos idén nem először csinálta ezt, valahogy nem ismerek rá. Renaultos idejében (mikor VB lett) a 4.-5. helyről is simán az élre rajtolta magát.
végre Rosberg a dobogón  :clap1:, Schumi sajna megint rosszul ment.  :-\

2010. Július 11, 20:13
Válasz #94

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
Az F1-ben ritkán győz az igazság, ma viszont ez történt...
Remélem, Webber VB-címmel hagyja ott a VettelBullt év végén, bár nyilván mindent megtesznek Hornerék, hogy ne nyerhessen.

2010. Július 11, 20:01
Válasz #93

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hát mit is mondjak...a rajtnál nagyon ideges voltam,de mikor megláttam,hogy Lewis milyen jól rajtolt egy nagy kő esett le a szívemről. :) Lehet,hogy elfogult vagyok,de nem volt semmi az amit Lewis azzal a Mclarennel művelt. :)Button-nek baromi nagy mákja van.  :D Nem tudom,hogy csinálja de elárulhatná a titkot. :D
Annyira nem volt izgalmas a futam,de azért nem aludtam el rajta. :D
Ami Webbert illeti inkább róla nem igazén nyilatkozok...az a fura (és ezt csak az én véleményem),hogy Webber jó autóval és jó helyről tud futamot nyerni.Én nem emlékszek olyanra,hogy átfűzte volna magát a mezőnyön úgy mint Hamilton vagy Vettel. Nem bírálni akarom, mert véletlenül ül a RB-ban.De nekem valahogy nem szimpatikus emberke.


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek