Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Németország, Hockenheim 2010-07-25  (Megtekintve 41459 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 27, 15:40
Válasz #115

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
OK. igazad van. nem idegesítem magam. Nekem is van kedvencem (Massa), de nem vagyok ennyire elfogult. Pl. most nem tetszik, hogy duzzog.

2010. Július 27, 15:35
Válasz #114

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Fogd az Alonsos posztered és csorgasd rá a nyálad.

Hagyd Diego, nem lehet vele kulturáltan vitatkozni. Az írása is mindent elárul róla. :) Ilyen emberek véleményére nem kell adni. Olyan mint a kedvenc pilótája..csak vonzza a bajt.;D

2010. Július 27, 13:34
Válasz #113

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Nem tudom mit nyavajognak a szerencsétlen Massa szurkolók..egyértelmű, hogy ő csak vízhordó....na és? Eddig az évben mit csinált? Hányszor tartotta fel idétlen vezetési stílusa miatt Alonsot? MElbörnben...Malajziában még úgy is hogy kuplung  hibája volt Alonsonak! Sorolhatnám...semmi akciókat nem láttam idén Massától, ha lett is volna rá alkalma azt gyönyörűen elbalfaszkodta (MS ellen kanadában).
Smedley modnta neki h tartsa a 3mpes difit és akkor nyerhet. Tartotta? Nem! Ha kiautózótt volna magának 5mp előnyt, akkor övé a győzelem, de Alonso visszajött rá...ennyi  a story, teljesen logikus döntés született! És még rosszul is engedte el....

Igazad van. Nincs miért nyavajognia. Nem is értem a problémát.
A probléma itt csak nick :)

2010. Július 27, 13:04
Válasz #112

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Mi legyen a meg torlás?????

Mondjuk DQ, de kezdetben egy felfüggesztett futameltiltás?

2010. Július 27, 12:51
Válasz #111

ALÁZÓ

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 464
    • Profil megtekintése
Nem tudom mit nyavajognak a szerencsétlen Massa szurkolók..egyértelmű, hogy ő csak vízhordó....na és? Eddig az évben mit csinált? Hányszor tartotta fel idétlen vezetési stílusa miatt Alonsot? MElbörnben...Malajziában még úgy is hogy kuplung  hibája volt Alonsonak! Sorolhatnám...semmi akciókat nem láttam idén Massától, ha lett is volna rá alkalma azt gyönyörűen elbalfaszkodta (MS ellen kanadában).
Smedley modnta neki h tartsa a 3mpes difit és akkor nyerhet. Tartotta? Nem! Ha kiautózótt volna magának 5mp előnyt, akkor övé a győzelem, de Alonso visszajött rá...ennyi  a story, teljesen logikus döntés született! És még rosszul is engedte el....

2010. Július 27, 12:48
Válasz #110

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Hát te nem vagy normális. Ha értelmes ember elolvassa a kommentem egyértelműen látja, hogy kettőnk közül én nézek utána  adolgoknak, mielőtt marhaságokat írok. Amúgy ha az egész cikket beraknám, akkor már új topicot nyitnék, na de nem akartam új topicot, mivel az egész nem ért annyit. Gondoltam eddig, de látom te annyira leragadsz egy témán, hogy lehet megérte volna.
Legközelebb légy szíves legyél egy picit jártasabb egy témában mielőtt beleugatnál.
Részemről többet nem nyitok veled vitát, mert idegbajosokkal nem érdemes vitát nyitni.
Fogd az Alonsos posztered és csorgasd rá a nyálad.
Miért teszel be egy olyan dolgot ami teljes terjedelmébe nem fedi az igazságot???
Én leszek lassan azért hibás hogy TE betettél egy olyan szöveget amibe Schumi lejáratja magát. Ha az egész cikket beteszed akkor az fogja fedni a valóságot.
(Szerintem lepróbáltad járatni Alonsot csak ez fordítva sült így el…..)

: 2010. július 27. - 12:37:13
Legközelebb légy szíves legyél egy picit jártasabb egy témában mielőtt beleugatnál.

Légy szíves ne tegyél be olyan dolgot ami nem fedi a teljes igazságot.
Amit írtam az igaz én nem fogom te kedvedért meg keresni a cikket mert Te lusta vagy az egészet berakni. .Neked az fáj hogy amit reagáltam TE idézetedre teljesen fedi a valóságot.(Schumi kihasználta az év elejétől a csapat társait  és úgy lett vb-győztes)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 27, 22:44 írta nick »
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 27, 12:10
Válasz #109

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Hát te nem vagy normális. Ha értelmes ember elolvassa a kommentem egyértelműen látja, hogy kettőnk közül én nézek utána  adolgoknak, mielőtt marhaságokat írok. Amúgy ha az egész cikket beraknám, akkor már új topicot nyitnék, na de nem akartam új topicot, mivel az egész nem ért annyit. Gondoltam eddig, de látom te annyira leragadsz egy témán, hogy lehet megérte volna.
Legközelebb légy szíves legyél egy picit jártasabb egy témában mielőtt beleugatnál.
Részemről többet nem nyitok veled vitát, mert idegbajosokkal nem érdemes vitát nyitni.
Fogd az Alonsos posztered és csorgasd rá a nyálad.

2010. Július 27, 12:00
Válasz #108

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Én azt hittem, hogy aki fórumozik, az kicsit utánajár a dolgoknak, nem arra alapoz, amit a kiss pista a kocsmában beszél.
Mondjuk Te csak gyűlölködni vagy itt, úgyhogy nem is vártam tőled mást.
Nézd én arról nem tehetek hogy nem vagy szava hihető. Arról pedig főleg nem hogy kocsmából fórumozol. De legalább most már tudom a teljes nevedet Kiss Pista.
Pisti érdemes egy cikk teljes terjedelmébe feltenni. Mert ha kiragadól belőle egy szöveget lehet hogy értelmét veszti az egész……
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 27, 11:33
Válasz #107

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Én azt hittem, hogy aki fórumozik, az kicsit utánajár a dolgoknak, nem arra alapoz, amit a kiss pista a kocsmában beszél.
Mondjuk Te csak gyűlölködni vagy itt, úgyhogy nem is vártam tőled mást.

2010. Július 27, 11:18
Válasz #106

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
ha szántál volna időt arra, hogy megkeresd Schumi egész nyilatkozatát, akkor nem beszélnél hülyeségeket.

Nézd vagy tedd be az egészet vagy ne tegyél be semmit .Mert ezzel csak Schumit járatód le és nem Alonsot .Én pedig a te kijelentésedre reagáltam.
Sajnálóm hogy te ilyen marhaságot tudtál kiragadni…….
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 27, 11:09
Válasz #105

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
ha szántál volna időt arra, hogy megkeresd Schumi egész nyilatkozatát, akkor nem beszélnél hülyeségeket.
De te csak kritizálni tudsz mindenkit, kivéve a te Alonsodat.
: 2010. július 27. - 11:08:39
Ecclestone:
"Ha rajtam múlik, a csapat továbbra is csapat marad, amit a csapattagok úgy működtethetnek, ahogy nekik jólesik. Senkinek sem lenne szabad beleszólnia, hogy valaki hogyan futtassa a saját csapatát."

2010. Július 27, 11:07
Válasz #104

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
"Hogyha visszatekintünk kicsit az időben, akkor láthatjuk, hogy más csapatoknál és más helyzetekben is voltak kristálytiszta csapatutasítások, különösen az idények utolsó futamain. És érdekes módon, azokat mindenki elfogadta, és akkor mindenki azt mondta, hogy ’Igen, ez teljesen normális, hiszen ez az utolsó futam.’ De kérdem én, nem mindegy, hogy az utolsó, az utolsó előtti vagy épp a szezon egy korábbi versenyéről van szó?"- tette fel a költői kérdést Schumacher.


Schumi öreg korára nem csak vezetni felejtett el ha nem a memóriája is rossz lett. Elfelejti hogy ő úgy nyerte a vb-címeket hogy a elejétől volt mellette egy inas. Most hogy nyílt sisakosban versenyzik  akkor már nem olyan szuper pilóta (de furcsa) .Ezzel a ki jelentésével csak saját magát égeti .Tipikus bagoly mondja verébre hogy nagy fejű effektus.
: 2010. július 27. - 11:00:49
Alonso nem tudott mit csinálni abban a helyzetben, mint ahogy más sem tudott volna.
Azért meg néztem volna az arcod amikor Alonso a boxutca bejáratánál előzte le Massat. Ha ott meg tudta verni a brazilt akkor egy sima versenyen miért nem tette volna meg .Ha valaki ott van a másik mögött akkor szerinted biztosan nem tudja meg előzni??? :o :o :o
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 27, 09:52
Válasz #103

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
"Hogyha visszatekintünk kicsit az időben, akkor láthatjuk, hogy más csapatoknál és más helyzetekben is voltak kristálytiszta csapatutasítások, különösen az idények utolsó futamain. És érdekes módon, azokat mindenki elfogadta, és akkor mindenki azt mondta, hogy ’Igen, ez teljesen normális, hiszen ez az utolsó futam.’ De kérdem én, nem mindegy, hogy az utolsó, az utolsó előtti vagy épp a szezon egy korábbi versenyéről van szó?"- tette fel a költői kérdést Schumacher.

én ezzel le is zártam a témát.
nick: nagyon szereted ezt a szót: "alázni"
Én nem gondolom, hogy a jelenlegi mezőnyben bárki is így gondolna a másikra, hogy ezt most lealáztam. Egyszerűen azért nem gondolnak így, mert nem bunkók.
Jahh és ezen a futamon az életben nem előzte volna meg önerőből Alonso Massát. Akármennyire is fáj ezt hallani az Alonso FANATIKUSOKNAK.

u.i.: Massa szépen rajtolt és kész. Vettel elcseszte. Alonso nem tudott mit csinálni abban a helyzetben, mint ahogy más sem tudott volna.

2010. Július 27, 09:22
Válasz #102

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Az a baj, hogy te csak terelsz lódítasz, és próbálod Kimit is belevonni a vitába szemét módul, holott baromira nem ő volt a téma, hanem Alonso és Massa. Látszik ha már nem tudsz újat mondani, akkor előveszed Kimit. Én inkább a kedvencedért aggódnék, akit már eddig is utálta szinte mindenki, de a német futam után még jobban fognak. Amúgy hahó.. mondtam én egy szóval is, hogy Massat védem? Nézd már meg, hogy rögtön a futam után mit írtam a topikba. Elmondtam, hogy Massanak baromira nem most kellene a VB-ért mennie és hogy a Ferrari jól járt el, mivelhogy Alonsonak fontosabbak most a pontok. Nekem nem a manőverrel van a bajom, hanem azzal hogy nyomatod itt a hülyeséget, hogy Massának kellene örülni, hogy Alonso nem alázta le stb.. a francokat. Nagy nehezen, de Alonsonak meglett a második Ferraris győzelme, de Massa nélkül nem sikerült volna. A rajtnál szépen állva hagyta a világbajnokod, azt hiszed beelőzte volna? Massat egyébként sem könnyű beelőzni, jól tud védekezni. Szerintem vegyél vissza magadból, emlékszem én hogy a szezon elején nagyon nagy Alonso győzelmet jósolgattál, meg hogy így meg úgy lesz alázva a mezőny... de nem igazán látjuk. Csak nehogy Alonso is úgy járjon, mint a "részeges"... Előbb küldik őt el a csapatból, mint Massat. Na én befejeztem, ha valami gondod van írd meg privátba, mert nem vagyok kíváncsi arra, hogy a kis játékaidba hogyan vonod be Kimit, aki már jó ideje nincs a Forma1-ben és hogyan próbálod (sokadjára) patyolattisztára mosni Alonso teljesítményét.
Kimi példa volt arra hogy ő is volt inas szerepbe. Alonso nem tehet róla hogy sz*r a ferrari és ez Massa teljesítményéből jól látszik hogy a ferrari nem tökéletes(remélem hogy idáig) Massa jó kocsival jól tud menni de egy gyengébb gépel nem képes a jó teljesítményre.
Állva hagyta??? te tényleg mással voltál elfoglalva és nem a futamot nézted .Vettel teljesen kiszorította a pálya szélére Alonsot. Egy kocsi ha van  köztük akkor hogy védje a pozícióját ???????????????. Massa ki használta Vettel hülyeségét és ezért került az élre .Idén Alonso már meg alázat Massat egy amikor leelőzte a boxutca bejáratánál. Teljesen fölösleges lett volna még egy pofon a brazilnak.
Itt az volt a gond hogy Massa nem fogta fel hogy hol a helye a csapatba. Amit ki vívót magának az idei csodálatos teljesítményével.

: 2010. július 27. - 08:58:38
][/i] megtorolja az FIA, s nem csak annyit mond, hogy "nesztek, itt egy számlaszám, fizessetek be 100 ezer dolcsit, és már rendben is vagyunk". :)
Mi legyen a meg torlás?????
: 2010. július 27. - 09:02:51
Én inkább a kedvencedért aggódnék, akit már eddig is utálta szinte mindenki, de a német futam után még jobban fognak.
Nézd minden pilótát utál valaki főleg ha vb-győztes az illető .Példa Kimit annyira szerette a ferrari hogy lapátra tették lehet hogy népszerű a tini kislányok körébe de az a baj hogy nem kellett semelyik nagy csapatnak .De itt van jó példának Hamiltón a fél világ utálja nincsen tini szurkoló tábora( legalábbis olyan nagy mint Kiminek) még is vezeti a tabellát. Egy szóval nincsen össze fügésbe a szeretet és a teljesítmény fogalma .Lehet rózsa színű ruhába szurkoló több száz kis lány kedvence egy pilóta de ha nem nyeri a vb-címet nem ér vele semmit
.Tényleg most mi trendi a tini lányok körébe melyik cuki pilóta kedvenc az f1-be??,
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 27, 01:07
Válasz #101

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Nézd én nem tehetek róla hogy az alkoholista kedvenced a pálya futása végéra teljesen lejárata magát. Ebből az okból kifolyólag egyik nagy csapatnak se kellett. Mclarenél és ferrarinál is jól pofára esett azt hitte hogy megfogják tartani azért mert régen jól ment.
Massa pedig idén többször kikapott Alonsótól nézd vissza felvételeken a futamokat .De őszintén leszarom hogy Massa jól ment ezen a futamón az a lényeg hogy Alonsó legyen vb-győztes. De azért kíváncsi lennék rá amikor az részeges kedvenced nyerte a vb-címet 2007-ben akkor is panaszkodtál Massara. Mert én jól emlékszek rá hogy mi történt ……

Az a baj, hogy te csak terelsz lódítasz, és próbálod Kimit is belevonni a vitába szemét módul, holott baromira nem ő volt a téma, hanem Alonso és Massa. Látszik ha már nem tudsz újat mondani, akkor előveszed Kimit. Én inkább a kedvencedért aggódnék, akit már eddig is utálta szinte mindenki, de a német futam után még jobban fognak. Amúgy hahó.. mondtam én egy szóval is, hogy Massat védem? Nézd már meg, hogy rögtön a futam után mit írtam a topikba. Elmondtam, hogy Massanak baromira nem most kellene a VB-ért mennie és hogy a Ferrari jól járt el, mivelhogy Alonsonak fontosabbak most a pontok. Nekem nem a manőverrel van a bajom, hanem azzal hogy nyomatod itt a hülyeséget, hogy Massának kellene örülni, hogy Alonso nem alázta le stb.. a francokat. Nagy nehezen, de Alonsonak meglett a második Ferraris győzelme, de Massa nélkül nem sikerült volna. A rajtnál szépen állva hagyta a világbajnokod, azt hiszed beelőzte volna? Massat egyébként sem könnyű beelőzni, jól tud védekezni. Szerintem vegyél vissza magadból, emlékszem én hogy a szezon elején nagyon nagy Alonso győzelmet jósolgattál, meg hogy így meg úgy lesz alázva a mezőny... de nem igazán látjuk. Csak nehogy Alonso is úgy járjon, mint a "részeges"... Előbb küldik őt el a csapatból, mint Massat. Na én befejeztem, ha valami gondod van írd meg privátba, mert nem vagyok kíváncsi arra, hogy a kis játékaidba hogyan vonod be Kimit, aki már jó ideje nincs a Forma1-ben és hogyan próbálod (sokadjára) patyolattisztára mosni Alonso teljesítményét.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek