Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Németország, Hockenheim 2010-07-25  (Megtekintve 41383 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Szeptember 29, 19:38
Válasz #130

BagiRa88

  • Forma 1 Világbajnok
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 71
  • Jenson Button Menedzsere
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Vodafone McLaren Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Jenson Button , Lewis Hamilton
Kissé unalmas futam volt.
A Ferrari csapat utasítása Felháborító volt.
Lewis kihasználta az alkalmat még az első körben a hosszu egyenesben és a visszaforditoban kitette webber  ;)
"Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás."
Lewis Hamilton

2010. Július 28, 15:57
Válasz #129

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
nick neked mikre nincs időd... :)
már rég le lehetne zárni ezt a témát.

2010. Július 28, 15:53
Válasz #128

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
ez tök jó ez a fórum...
bárki, bármekkora tahó lehet, nem tiltják ki. :)
Hagyjad.
Nem régóta fórumozok itt, de arra már rájöttem, hogy nick-el nem érdemes foglalkozni. ő vagy egy 16 éves suhanc, vagy nagyon nincs tisztában az F1-el.
Hát te nem vagy normális. Ha értelmes ember elolvassa a kommentem egyértelműen látja, hogy kettőnk közül én nézek utána  adolgoknak, mielőtt marhaságokat írok..
Fogd az Alonsos posztered és csorgasd rá a nyálad.
quote author=Diego link=topic=3407.msg35225#msg35225 date=1280135979]
nemtudom TE mit néztél, de annál az előzési próbálkozásnál a belső íven volt Alo úgy de ekkora parasztal, mint TE nem találkoztam még ezen a fórumon.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 28, 15:47
Válasz #127

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nick! Kérlek picit fogd vissza magad! Kimi már rég óta nincs a Forma1-ben, nem kell senkit becsmérelni.
Köszi.

2010. Július 28, 15:33
Válasz #126

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
ez tök jó ez a fórum...
bárki, bármekkora tahó lehet, nem tiltják ki. :)

2010. Július 28, 15:21
Válasz #125

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen

Nyugi, Alonsorol is nagyon sok embernek megvan a véleménye, pl a legújabb hírek alapján Lauda mondta róla, hogy egy jellemtelen ember.:clap7: Alonso a negatív kritikákban is világbajnok lehetne. Inkább legyen lusta valaki és versenyezzen jól, minthogy legyen jellemtelen és csak saját magával foglalkozzon és ha már nem tetszik neki valami, akkor rögtön rádión keresztül szaladjon segítségért. ("ridiculous").  :whistle: De igaz is, Alonsonak már nagyon kellett ez a győzelem, mert a rajongók már a lusta, alkoholos Kimit követelték vissza a csapatba.  ^-^ Amúgy én a mostani Ferrari vezetők véleményére nem sokat adnék, nagyon profi emberek dolgoznak ott, hetek óta lerí róluk, hogy mennyire értik a dolgukat.  :)
Lauda régebben egy jó  f1-es pilóta volt most már egy vén öregember aki marhaságot beszél .A jelentelem beképzelt vb-győztes Schumi is még 7-szeresvb-győztes .Amikor csicskásai voltak akkor sokkal többre tartották őt mint most .Inkább Schumira hasonlítson  Alonso (persze a régi Schumira)mint egy kidobott lusta jégkrém zabáló vb-győztesre. Aki nem kell egyik nagy csapatnak sem. A mclaren 100-or jobban járt Buttonnel mit a fin gyerekkel .A rajongók pedig hülyék miért nem cseszegetik inkább Massat??? Aki idén a duzzogáson kívül mást nem csinált .Volt egy jó futama és ő az isten. Kimit maximum rózsaszínű ruhába nyáladzó tinik akarják vissza .Akik nem bírják fel fogni hogy Kimi az elmúlt évekbe olyan szinten versenyzett mint Massa. Ha Massa teljesítményét vesszük alapul Kimi az utolsó pont szerző helyekért versenyezne idén...
: 2010. július 28. - 15:14:29


Lauda mondta róla, hogy egy jellemtelen ember
Miért is Kimi hogy nyerte vb-címet?? Ha akkor Massa olyan becsületes lett volna mint most. Alonso 3-szoros vb-győztes lenne. Mert abba az évbe nem volt neki segítsége a spanyolnak. Massa pedig fényesre nyalta Kimi seggét .Most pedig duzzog mint egy kis gyerek .Mi közbe saját maga szarta el az idei évét. Az ilyen pilóta a jellemtelen.....
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 28, 14:51
Válasz #124

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Miért? Te mivel foglalkozol mindig? Leírom neked négy szóban, hogy megértsd: Massa, Raikkonen, Alonso istenítése. Hidd el, te sem vagy hasznosabb tagja ennek a fórumnak, mint pl én. Ha te írsz ide akkor garantált a balhé, mondom én, hogy hasonlítasz Alonsora. Amúgy ha a gyenge pilótákat kritizálod, akkor nem tudom, hogy hova osztod Kimit, mert mindenki épeszű forma1 néző tudja, hogy nem volt gyenge pilóta. A gyűlöleted félre kellene tenni, mert pl én sem szeretem Alonsot, mégis a jelenlegi mezőny legjobb pilótájának tartom, de pl ugyanígy vagyok Hamiltonnal. Nem kedvelem, de elismerem a tudását. Hidd el, nem lesz valaki VB győztes teljesen nulla tudás nélkül és nem vezetheti valaki évekig a Ferrarit nulla tudás nélkül. A Ferrari úgymond a foci Real Madridja. A legjobbaknak van helyük ott. Amúgy Kimi és Alonso között csak egy VB cím különbség van, ami szerintem nem olyan eget verően sok, hogy Alonsot Istennek, Kimit meg hulladéknak nézzük. De tudom, neked csak Alonso számít, az elmúlt hónapokban nem csak Kimit és Massat hanem számos más pilótát fikáztál, nem veszed észre magad.

Ha beírom Kimit, akkor egy képet hoz ki, amin épp bulizik és jól érzi magát. Nyilván te azt hiszed, hogy ez a sportolóknak tilos, pedig nagyon nem. Ettől nem lesz valaki alkoholista. Ugyanúgy ember ő is. Számos más sztárról, híres emberről lehet részeg, bulizós képeket találni neten, mégsem lesznek alkoholisták. Remélem tudod, hogy alkoholistaként nem igazán tudna egy ember hosszabb távon komoly szinten sportolni, főleg nem autókat vezetni. Vagy ha te ezt tényleg így gondolod, akkor fogalmad sincs, hogy mi is az az alkoholista. Komolyan azt hiszed, hogy Alonso nem volt még részeg? Még szép, hogy volt, csak ő rá senki nem kíváncsi és nem követi a kamera.

Nyugi, Alonsorol is nagyon sok embernek megvan a véleménye, pl a legújabb hírek alapján Lauda mondta róla, hogy egy jellemtelen ember.:clap7: Alonso a negatív kritikákban is világbajnok lehetne. Inkább legyen lusta valaki és versenyezzen jól, minthogy legyen jellemtelen és csak saját magával foglalkozzon és ha már nem tetszik neki valami, akkor rögtön rádión keresztül szaladjon segítségért. ("ridiculous").  :whistle: De igaz is, Alonsonak már nagyon kellett ez a győzelem, mert a rajongók már a lusta, alkoholos Kimit követelték vissza a csapatba.  ^-^ Amúgy én a mostani Ferrari vezetők véleményére nem sokat adnék, nagyon profi emberek dolgoznak ott, hetek óta lerí róluk, hogy mennyire értik a dolgukat.  :)

Már ne is haragudj, de mi az a szó, hogy fotósabb? Ki akar fotózni kit? Szerintem te még a tini korba sem értél, lehet ezért ez a sok baki.  ;D

Na Neked további szép napot, tényleg nem fogom elolvasni a válaszod, nem nézek vissza ebbe a topikba, szóval ha akarsz valamit akkor MAX. privátban, de amúgy meg nem izgat, mert nagyjából tudom, hogy mire számíthatok tőled.  :thumbsup: Pápá.

Hagyjad.
Nem régóta fórumozok itt, de arra már rájöttem, hogy nick-el nem érdemes foglalkozni. ő vagy egy 16 éves suhanc, vagy nagyon nincs tisztában az F1-el.

2010. Július 28, 14:22
Válasz #123

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
De nem baj most már azért is maradok és kritizálok minden gyenge pilótát. Élvezni fogom amikor tudom hogy igazam van te pedig csak velem foglalkozol mert nem tudol, semmi értelmeset írni.(de hát ezt megszoktam)

Miért? Te mivel foglalkozol mindig? Leírom neked négy szóban, hogy megértsd: Massa, Raikkonen, Alonso istenítése. Hidd el, te sem vagy hasznosabb tagja ennek a fórumnak, mint pl én. Ha te írsz ide akkor garantált a balhé, mondom én, hogy hasonlítasz Alonsora. Amúgy ha a gyenge pilótákat kritizálod, akkor nem tudom, hogy hova osztod Kimit, mert mindenki épeszű forma1 néző tudja, hogy nem volt gyenge pilóta. A gyűlöleted félre kellene tenni, mert pl én sem szeretem Alonsot, mégis a jelenlegi mezőny legjobb pilótájának tartom, de pl ugyanígy vagyok Hamiltonnal. Nem kedvelem, de elismerem a tudását. Hidd el, nem lesz valaki VB győztes teljesen nulla tudás nélkül és nem vezetheti valaki évekig a Ferrarit nulla tudás nélkül. A Ferrari úgymond a foci Real Madridja. A legjobbaknak van helyük ott. Amúgy Kimi és Alonso között csak egy VB cím különbség van, ami szerintem nem olyan eget verően sok, hogy Alonsot Istennek, Kimit meg hulladéknak nézzük. De tudom, neked csak Alonso számít, az elmúlt hónapokban nem csak Kimit és Massat hanem számos más pilótát fikáztál, nem veszed észre magad.

Idézet
1:Kimit valaki beírja google-be rögtön a részeges képét hozza ki a gép.

Ha beírom Kimit, akkor egy képet hoz ki, amin épp bulizik és jól érzi magát. Nyilván te azt hiszed, hogy ez a sportolóknak tilos, pedig nagyon nem. Ettől nem lesz valaki alkoholista. Ugyanúgy ember ő is. Számos más sztárról, híres emberről lehet részeg, bulizós képeket találni neten, mégsem lesznek alkoholisták. Remélem tudod, hogy alkoholistaként nem igazán tudna egy ember hosszabb távon komoly szinten sportolni, főleg nem autókat vezetni. Vagy ha te ezt tényleg így gondolod, akkor fogalmad sincs, hogy mi is az az alkoholista. Komolyan azt hiszed, hogy Alonso nem volt még részeg? Még szép, hogy volt, csak ő rá senki nem kíváncsi és nem követi a kamera.

Idézet
A ferrari leírta ősszintén hogy milyen Kimi (LUSTA).Az én szemembe ezért is nőtt a ferrari vezetők értéke mert őszinte politikát folytatnak

Nyugi, Alonsorol is nagyon sok embernek megvan a véleménye, pl a legújabb hírek alapján Lauda mondta róla, hogy egy jellemtelen ember.:clap7: Alonso a negatív kritikákban is világbajnok lehetne. Inkább legyen lusta valaki és versenyezzen jól, minthogy legyen jellemtelen és csak saját magával foglalkozzon és ha már nem tetszik neki valami, akkor rögtön rádión keresztül szaladjon segítségért. ("ridiculous").  :whistle: De igaz is, Alonsonak már nagyon kellett ez a győzelem, mert a rajongók már a lusta, alkoholos Kimit követelték vissza a csapatba.  ^-^ Amúgy én a mostani Ferrari vezetők véleményére nem sokat adnék, nagyon profi emberek dolgoznak ott, hetek óta lerí róluk, hogy mennyire értik a dolgukat.  :)

Idézet
De tudom egy naiv tini úgy van vele hogy fotósabb egy futam győzelem mint egy vb-cím.

Már ne is haragudj, de mi az a szó, hogy fotósabb? Ki akar fotózni kit? Szerintem te még a tini korba sem értél, lehet ezért ez a sok baki.  ;D

Na Neked további szép napot, tényleg nem fogom elolvasni a válaszod, nem nézek vissza ebbe a topikba, szóval ha akarsz valamit akkor MAX. privátban, de amúgy meg nem izgat, mert nagyjából tudom, hogy mire számíthatok tőled.  :thumbsup: Pápá.

2010. Július 28, 13:13
Válasz #122

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Én ugyan nem, de te mindig annyi helyesírási hibával írsz ide, mintha mindennap be lennél rúgva és nem látnád eléggé a billentyűzetet.  ;

Sajnos nem talált pont azért csinálóm hogy az ilyen tini lányoknak legyen öröme. Ha észrevetted a helyes íráson kívül mást nem tudnál fel hozni ellenem .De nem baj most már azért is maradok és kritizálok minden gyenge pilótát. Élvezni fogom amikor tudom hogy igazam van te pedig csak velem foglalkozol mert nem tudol, semmi értelmeset írni.(de hát ezt megszoktam)


: 2010. július 28. - 12:12:10
Amúgy úgy örülök, hogy ennyire belelátsz Kimi életébe.. lehet te vagy az inasa.  ;D


Sajnos nem bíróm az alkoholt ezért nem lehetek az inasa. De amit írtam azt onnan tudom:
1:Kimit valaki beírja google-be rögtön a részeges képét hozza ki a gép.
2:A ferrari leírta ősszintén hogy milyen Kimi (LUSTA).Az én szemembe ezért is nőtt a ferrari vezetők értéke mert őszinte politikát folytatnak

: 2010. július 28. - 12:21:39

Ha már Alonsonak máshogy nem megy...  :)

. Kimi.Schumi,Hamilton,Mika is segítséggel szerezte meg a vb címet.(persze nem tartom kizártnak hogy ezzel te nem vagy tisztába)
 Két ferraris pilóta közül nem Alonso aki idén az utolsó pontszerző helyekért harcolt sorozatba .Massanak volt egy jó futama de a ferrari nem hülye hogy ezért értékes pontokat tegyen kockára. Számold ki hogy a RedBull idén hány pontot vesztett a pilóták hülyesége miatt.
De tudom egy naiv tini úgy van vele hogy fotósabb egy futam győzelem mint egy vb-cím.
Csak az baj hogy profik más ként gondolkoznak.
Massa ezt pofont a saját teljesítményének köszönheti.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 28, 08:51
Válasz #121

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Én ugyan nem, de te mindig annyi helyesírási hibával írsz ide, mintha mindennap be lennél rúgva és nem látnád eléggé a billentyűzetet.  ;D ;D ;D Amúgy úgy örülök, hogy ennyire belelátsz Kimi életébe.. lehet te vagy az inasa.  ;D

Ha már Alonsonak máshogy nem megy...  :)

Még szép, hogy jó arc.. elvégre ő is Alonso fan... pont mint te.  :)


 ;D

2010. Július 28, 03:27
Válasz #120

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Nézd inkább a bajt vonzza egy vb-győzelem mellett .Mint a vodkás üveget egy felmondó papír mellett. Te is olyan vagy mint a kedvenced  lusta iszákos ember vagy??

Én ugyan nem, de te mindig annyi helyesírási hibával írsz ide, mintha mindennap be lennél rúgva és nem látnád eléggé a billentyűzetet.  ;D ;D ;D Amúgy úgy örülök, hogy ennyire belelátsz Kimi életébe.. lehet te vagy az inasa.  ;D

Idézet
De idén még nagy sikert érhet el Alonso támogatásába.

Ha már Alonsonak máshogy nem megy...  :)

Idézet
Mi bajotok nickel? Sztem jó arc!  mml cool2

Még szép, hogy jó arc.. elvégre ő is Alonso fan... pont mint te.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 28, 03:36 írta Chidori »

2010. Július 28, 00:19
Válasz #119

ALÁZÓ

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 464
    • Profil megtekintése
Mi bajotok nickel? Sztem jó arc!  :mml: :cool2:

2010. Július 27, 23:40
Válasz #118

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
OK. igazad van. nem idegesítem magam. Nekem is van kedvencem (Massa), de nem vagyok ennyire elfogult. Pl. most nem tetszik, hogy duzzog.
Ja most már értem hogy miért vagy ennyire ingerült .Hát igen rossz lehet egy vesztes pilótának szurkolni. De idén még nagy sikert érhet el Alonso támogatásába.
: 2010. július 27. - 22:52:37
Hagyd Diego, nem lehet vele kulturáltan vitatkozni. Az írása is mindent elárul róla. :) Ilyen emberek véleményére nem kell adni. Olyan mint a kedvenc pilótája..csak vonzza a bajt.;D
Nézd inkább a bajt vonzza egy vb-győzelem mellett .Mint a vodkás üveget egy felmondó papír mellett. Te is olyan vagy mint a kedvenced  lusta iszákos ember vagy??
: 2010. július 27. - 23:02:12
Mondjuk DQ, de kezdetben egy felfüggesztett futameltiltás?
Benne vagyok de azt pilótát kellene büntetni ezzel aki nem tudja hihetően át engedni a pozícióját.. Massa ezzel az alakításával meg érdemelné. Ráadásul neki már teljesen mindegy hogy mit csinál idén.......
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. Július 27, 19:25
Válasz #117

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
vagy inkább a körülmények körülötte...nem hiszem hogy mindent ő irányítana....

Igen, minden szimpla véletlen.

2010. Július 27, 19:00
Válasz #116

ALÁZÓ

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 464
    • Profil megtekintése
Hagyd Diego, nem lehet vele kulturáltan vitatkozni. Az írása is mindent elárul róla. :) Ilyen emberek véleményére nem kell adni. Olyan mint a kedvenc pilótája..csak vonzza a bajt.;D
:shok: Vonzza hát...vagy inkább a körülmények körülötte...nem hiszem hogy mindent ő irányítana.... :o

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek