Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Szingapúr 2008-09-28  (Megtekintve 32606 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 29, 17:44
Válasz #96

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
KEDVES FREEDOM,elég régóta nézem az f1et,hogy tudjak egy-két szót mondani a nagy ferrariról meg a többiről,nah de erről ennyit!!
Lebújton azt értettem,hogy szegény Massát hátráltatja a saját csapata,a SAJÁT.........abban,hogy egy vb címet nyerjen!!Nincs elég összetartás a nagy és nagyon nagy Ferrarinál :disgust:
Kimike pedig ha odakerül a sora,akkor Massát nemhiszem,hogy fogja támogatni a nyeréshez...Mert nyilatkozta is,nah hát ez a nagy ferrari,sok az összetartás..SZEGÉNY MASSA...SAJNÁLOM!!!
 :4: :4: :-\

2008. Szeptember 29, 17:12
Válasz #95

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Jól van na!!!  :good:  :beee:
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 29, 17:05
Válasz #94

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
:beee: Kijavítanálak: pillanatnyilag nem ők állnak az élen! 1 ponttal leelőzte a McLaren!!! Pillanatnyi öröm!  :yes:  De nem káröröm!....  :4:

Úgy értettem, hogy az elmúlt 10 évben mindig ott voltak az élvonalban. Nem feltétlenül az első helyen.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 29, 17:01
Válasz #93

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
De akkor is az elmúlt 10 év (!!!!) legkiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtó csapata. A Ferrari mindig ott van az élen. Érted? MINDIG!! Még ebben a szent pillanatban is, amikor szarrá fikázzátok. Azzal a hullócsillagal még nagyon sokat kell várnotok.

 :beee: Kijavítanálak: pillanatnyilag nem ők állnak az élen! 1 ponttal leelőzte a McLaren!!! Pillanatnyi öröm!  :yes:  De nem káröröm!....  :4:

*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 29, 15:37
Válasz #92

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Hát szerintem meg az egy dolog, hogy 15szörös vb bajnok csapat ha viszont huzamosabb idő óta már csak hibázik. Nevetséges hibákat követ el. Minden csillag lehullik mint tudjuk....

Ezt a 15-szörös dolgot csak a "lebúj" szóra hoztam föl. Ugyanis minden idők legsikeresebb Forma1-es csapatáról beszélünk. Nem pedig egy pár óvodásról.

Azt pedig senki nem tagadja, hogy szédületes hibákat követnek el mostanság. Így van!
De akkor is az elmúlt 10 év (!!!!) legkiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtó csapata. Míg mások olyanokat libikókáznak, hogy rossz nézni, addig a Ferrari mindig ott van az élen. Érted? MINDIG!! Még ebben a szent pillanatban is, amikor szarrá fikázzátok. Azzal a hullócsillagal még nagyon sokat kell várnotok. Nagyon-nagyon sokat.

Hol volt a Mclaren 2 éve? És a Renault hol van most?

És én azért lennék óvatos, mert ha győznek idén (amire lássuk be 50% esély minimum van), akkor az ilyen mondat:
Ha sikerülne a Massának megszerezni a vb címet az nem jelentené azt, hogy a Ferrari kevésbé lúzer mostanában.
...nagyon visszacsaphat.

Mert az vérciki, hogy egy "lúzer" csapat veri meg azt akinek Te szurkolsz. Akkor a Te csapatod mi lesz? Dupla lúzer? :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 29, 15:54 írta Freedom »

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 29, 13:07
Válasz #91

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Én is ezen a véleményen vagyok : bagoly701
De a következő futamon ott lesz a lehetőség, hogy újra bizonyítson a ferrari!
---Szerintem nem sok sikerrel---
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 29, 08:19
Válasz #90

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Hát szerintem meg az egy dolog, hogy 15szörös vb bajnok csapat ha viszont huzamosabb idő óta már csak hibázik. Nevetséges hibákat követ el. Minden csillag lehullik mint tudjuk....
Stellának meg annyit, hogy igazad van, én is olyat érzek, hogy Kimivel már az a baj, hogy veszettül akar. Függetlenül attól, hogy az imidzse szerint ő a halál nyugodt, szerintem meg van őrülve és haját tépve küzd minden pontért. Kevés sikerrel.
Függetlenül attól, hogy a "nagy szent ember" rajongója vagyok, azaz Hamilton hívő, felháborított a Massa eset mert a szememen még nincs olyan vastag köd, hogy ne látnám az ügyességét egy másik, jelen esetben Ferraris pilótának. Nem elég hogy senki nem akarja őt észrevenni, még a saját csapata is csak hátráltatja. Ennyit ezekről.
Elküldve: 2008. Szeptember 29. - 08:16:40
Ja, és még annyit, hogy bár valóban nincs még lejátszva a meccs, a végeredmény ezeken a tényeken mit sem változtat. Ha sikerülne a Massának megszerezni a vb címet az nem jelentené azt, hogy a Ferrari kevésbé lúzer mostanában.

2008. Szeptember 28, 23:52
Válasz #89

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Szegény Massa,de egy lebújt csapata van,azt ajánlom neki,hogy szerződjön máshová O0

Mégis hová? A McLarenhez? Ne viccelj.
Ki szeretne a világ legszebb, legokosabb, legügyesebb, legcsodálatosabb, legszerényebb, legkedvesebb, legkitartóbb, legtehetségesebb pilótája mellé menni? Még maga az Isten sem ér fel eme csodalénnyel.

Lebúj?!? Egy 15-szörös világbajnok csapatról beszélsz, nem a sarki kocsmáról.

Igen, rengeteget hibáznak mostanság, de fej-fej mellett haladnak a te szent embered és csapatával. A meccs pedig még közel sincsen lefutva, szóval csak várjuk ki a végét.

Kimi mint mindig most sem láttam tőle egy rendes futamot,de így jár az aki nagyon akar valamit...
Azért a "mint mindig" már túlzás. Kimi egy kiváló pilóta, a fene sem érti, hogy mit szerencsétlenkedik mostanság :-\
Ha szerinted mindig ilyen, akkor nem nézed valami rég óta a forma1-et.

De lesz ez még így se. Haminak is bődületes étvágya van, csak nehogy előre igyon a medve bőrére  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 29, 00:20 írta Freedom »

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 28, 20:04
Válasz #88

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Azért, mert ilyenkor nem jár ugye büntetés. (Coulthard)
Végre vki aki Hamilton párti!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 28, 20:00
Válasz #87

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Imádlak Hamilton!!!!!!!!!
 :1: ::) O0
Egyre jobb ez a gyerek,dehát tudtam én,hogy egy biztos helyre fog pályázni,minthogy kikényszerítsék belőle a "vadat"!! A tárgyalással pedig vannak fenntartásaim,hogy miért és hogyan nem engedték neki a pontvisszaszerzést!!
De okos,mert nem foglalkozik a h.lye versenybírókkal!! O0
Alonso kiváló volt,pedig nem annyira szerettem,de most nagyon...:)
Massás ügyről annyit,h nem Massa volt a hibás,mivel a zöld lámpa kigyúlt,vagyis az azt jelenti,hogy mehet..Azt kellene elővenni,aki ezen digitális kütyün felengedte a gombot!!Szegény Massa,de egy lebújt csapata van,azt ajánlom neki,hogy szerződjön máshová O0
Kimi mint mindig most sem láttam tőle egy rendes futamot,de így jár az aki nagyon akar valamit...
Jah meg a másik..Coulthardot miért nem büntették meg(mikor a boxáthajtások voltak),mikor Hamilton előtt kacskaringózott???Valaki ezt mondja meg nekem!!Ennyit a nagy és ügyes versenybírókról :mad1: :knuppel2: :idiot2:
Nah további szép estét:)
 :1: :1: :1: :1:

2008. Szeptember 28, 19:57
Válasz #86

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Azt én is hogy lesznek balesetek, de hogy Massa megismétli Kimi hibáját, és hogy még súllyosabban azt nem!  :idiot2:
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 28, 19:57
Válasz #85

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Még jó hogy nem mert nincs miért szídni őket!
Amúgy a futamról, az nagyon brutálisan szánalmas volt amit a ferk csinált. Domenicalival együtt kirúgatnám őket a francba, így még nem süllyedt le ez a csapat mint most, és ők nyáladzanak folyton, hogy mi egy csapat vagyunk. Hát jó kis csapt vagytok, elcsesztétek massa vb címét, ehhez gratulálok, és ha még benyögik, hogy a konstruktőri címeért harcolunk, hát, akkor tényleg menjetek a francba. Mert egy ilyen csapta nem érdemli meg, mert amit ma műveltetk, az felháborító, és az a legszomorúbb, hogy mindig hibáznak, elejétől fogva, és hiába mondják nincs gond náluk, akkor nagyot tévednek, mert rohadt nagy próblémák lehetnek. Hozzásegítettétek Hamit a vb címhez, komolyan mondom ez röhej, abszúrd, felháborító. Már régen mondom, hogy valami nincs rendben náluk valami. És nem tanulnak semmit a hibákból, hát már csinálták azt, hgy egyszerre hívták ki őket a boxba, és akkor sem jöttek ki jól belőle, könyörgöm, akkor ez most mi volt?! És ez a lámpás rendszer egy sz*r, ezt már láttuk, de mindenki mondta még Massa is, hogy rendben van ez a rendszer és maradni fog. Hát tessék maradt, és elcseszte az esélyedt! Szerintem már Schumi sem jönne vissza ehhez a csapathoz, mert ez a csapat egy nulla! Basszus nézik hogy íMssa hogy húzza a csövet, és nem hogy futnának már akkor, hogy leszedjék, még állnak és néznek ki a fejükből. Hát simán meűg is halhatott volna, meg nem csak ő hanem mindenki veszélyben volt, bár  mikor levegőbe repülhetet volna a boxutca! Ezt a barmokat! Sajnálom de ennyit a Ferariról, én rohadt csalódott vagyok, mert ilyen hibákat nekkik soha nem szabad elkövetniük. SOha Soha soha, de nem ők visszafejlődnek, és ha hibáznak pánikolnak, meg ha történik ilyen safty caros történet, akkor nem tudnak rögtön reagálni, hogy most mi legyen, nem ők pánikolnak, és behívják mind két pilótát, és tudták, hogy ez múltkor nem jött be! Meg tavaly is mit műveltek, nem tankolták meg Massa autóját, hát már ott kezdődtek el ezek az óvis hibák. Komolyan mondom szétvet az ideg! Kimi si mi a szart erőlködőtt ott, hát úgyse tudta volna megelőzni, és már megint eldobodt magától, meg a csapattól, bár az kit érdekel pontot! Kimi soha ennyit nem hibázott mint ebben az évben, tényleg valami nincs rendben nála, ahogy írtad Freedom, papírforma teljesítményt nyújtott, és volt egy olyan érzésem, hogy megint falba megy, és nem!és ráadásul 4 kör volt hátra. Kimire is dühös vagyok, de nagyon, mert nem ííígy szokott ő vezetni, nem tudom mi baja lehet, mert én ezt sem tudom még mindig elhinni, hogy nem tudja a gumikat felmelegíteni, hát 9 kör kell neki hogy üzemihömérsékletre tudja melegíteni, utána, meg sorban futja a gyorsköröket? Hát hogy van ez? Massat nagyon sajnálom, azt hiszem a sors nem akarja, hogy világbajnok legyen, inkább Hami, hát ezt sem értem!
Alonso nagyon szépen ment, és látjátok, az a pumpa nem véletlenül romlott el, a sors keze, meg az égiek, még is csak közrejátszanak. Ebből a futamből ez az egy pozítívum van, hogy ő nyerte meg, mert tényleg jól ment és megérdemelten nyerte! Gratulálok. És hogy örült, már régen láttuk!  :clap1:
És szegény Trulli is, hát ez sem fair, végig gürizi, és az autónak annyi! őt is nagyon sajnáltam.
A Ferari meg jövőre szedje össze magát, mert ha ilyen elő fog fordulni, akkor szerintem ezek már csak süllyedni fognak!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 28, 19:55
Válasz #84

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én egyébként gondoltam hogy sokan kiesnek. :-\

2008. Szeptember 28, 19:52
Válasz #83

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Az biztos!!!!  :clap1:  :clap7: :good:  :mml:  :ok:
Pedig nagyon féltem tőle.
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 28, 19:49
Válasz #82

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát igen, végül is izgalmas volt.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek