Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Japán Fuji 2008-10-12  (Megtekintve 30651 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 12, 17:13
Válasz #59

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Műszaki hibából nem lehet tanulni.

2008. Október 12, 17:12
Válasz #58

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
De igen.Kovalainen is nagyot bukott.

HAHA!

HA azt vesszük, hogy ebből is tanultak, mint azt később Hamilton nyilatkozta, akkor nem!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Október 12, 17:02
Válasz #57

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
És a legnagyobb vesztese: Mclaren, de nem?  ::-)
De igen.Kovalainen is nagyot bukott.

2008. Október 12, 17:00
Válasz #56

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
És a legnagyobb vesztese: Mclaren, de nem?  ::-)

2008. Október 12, 16:59
Válasz #55

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Az igazi nyertese a futamnak mégis csak KUBICA volt!!!!!!!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Október 12, 16:38
Válasz #54

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kiminek végül is a 3.-ik hely sem a legrosszabb.Márti, igaz legalább behozta!Úgyhogy én még ennek is tudtam örülni.

2008. Október 12, 16:05
Válasz #53

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem volt rossz futam. Valahogy éreztem hogy Kimi le fogja rajtolni Hamiltont. Így is történt, de Hamilton nem bírta elviselni hogy csak második és olyan féktávot vett hogy az a csoda hogy befordult az első kanyaban. Gyakorlatilag a fél mezőnyt lelasította ezzel a megmozdulással.
Massát is egyből meg akarta előzni, pedig várhatott volna néhány kanyart, de nem mert ő a HAMILTON, és ő megtudja csinálni. A Massa féle megmozdulás nem volt túl szerencsés, de nem nevezném szándékosnak.
Most újra nagyon nyitott a vb, de ha Massa vb akar lenni akkor szüksége lesz Raikönnen segítségére is. A kínai futamon kettősgyőzelem kellene a Ferrarinak, és akkor Massának lehetne esélye megverni Ham-et. Persze még mindig Hamilton a toronymagasan esélyes, de minden megtörténhet.
Alonso-ról meg annyit hogy egész egyszerűen zseniális, és a többiek örülhetnek hogy nem top autóban ül... egész egyszerűen brutális MAGIC ALONSO O0

2008. Október 12, 15:49
Válasz #52

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Tényleg hiába nyilatkozza Hamilton, hogy úgy érzi, hogy ő a legkieggyensúlyozottab! Már nem egészen az! :no_1: :no_1:
Pont most kezd el, hibázni, vagyis hát folytatja a hibáit. (A büntetésre gondoltam) :no_1:
De az is csak nekik juthatott eszébe, hogy Hami veszélyeztette Kimit, a rajtnál, én speciel nem láttam, csak azt, hogy eggyesek falnak mentek.... Mikor kiment a büntetés miadt már feladta a versenyt, biztos azért, is mert nem gondolta, hogy Massa pontot tud szerezni!
Arra meg főleg nem, hogy megduplázza. Pedig ezt mondta Bourdais: 3 pontunk bánta, hogy Massa kaphasson még egyet!
És természetesen én igazat adok neki! De ezen sajna már nem hiszem, hogy változtatnak.......  :disgust:
Remélem, nem ezen fog múlni a vb. Szerintem úgyis a türelmetlenségük miadt elszúják, és Kubica nyer...
Annak még örülnék is!
Kíváncsi leszek Kínára!!!!!!!!!  :o
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Október 12, 15:33
Válasz #51

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Igen most én is megnéztem, és nagyon Hami tehetett arról, hogy Kimi kiment a bukótérbe! Hami miért volt ilyen, most Kimi nyerhetett volna végre! És ismételték ötvenszer olyan rossz volt látni! És igen Massa is hibás volt, és jógos a bünti. Nagyon türelmetlenek voltak, és ezzel tönkre tettek mindent! De így legalább Alonso nyert megint. Hamilton bukott ezzel óriásit, mert nullázott, Massanak félig szerencséje volt már megint, mert kapott ajándékba 1 pontot! Kínára nagyon kíváncsi leszek, szerintem ott is türelmetlenek lesznek, meg sík idegek, ezért lesznek lökdösödések, ó és még az fűszerezné meg ha szakadna az eső! Nagyon brutális lenne, és úgy Kínában elég gyakran esik, vagyis szakad az eső! Ja és Bernie szerintem megint egy kis csekély ajándékkal kedveskedik majd a FIA-nak!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Október 12, 14:32
Válasz #50

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
NA most láttam a rajtot, és annál tényleg Hamilton tehetett arról, hogy hátul maradt.
De amikor Massa mögötte volt és  "kilökte", vagyis kipördítette, arról tényleg Massa tehetett!!!!
Az eleje nem sikerült vmi jól..  :crybaby: Most már legalább láttam!
Ezt már nincs türelmem újra nézni!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Október 12, 12:44
Válasz #49

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
ez aaaaazzz! Alo megint fantasztikus volt! gratula! :clap1: Massa és Hami mentálisan szétestek! nem világbajnokhoz méltó volt, amit ma műveltek...már ha azok akarnak lenni. a kis Piquet se felejtsük el dícsérni! szépen csinálta, kár hogy a végére elfogytak a gumujai. na még 2 ilyen verseny és örülni fogok nagyon! :) :good:

2008. Október 12, 12:06
Válasz #48

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Gratulálok Alonsonak! Ez hihtetlen futam volt! Nem gondoltam, hogy megint Alo nyer! A rajt jól indult, csak az 1 kanyarban nagyon durván katasztrófális lett Kimi helyzete. Még jó hogy lemaradtam róla, mert 7 kor kapcsoltam be a tévét, és csak néztem, hogy mi van Alo megint első, Kimi 3. Massa, Hami 12 13? Fél óra alatt teljesen megkeveredtek a dolgok, mert ha láttam volna élőben, hogy Kimit így kifékezik ráadásul a két merci főleg Kovi belemnet, szerintem mentőt kellett volna hívni, mert agyvérzést kapok! :D
Sajnos Kimi nem ment valami fényesen, de valahogy mégis behozta a ferkát a 3. helyre, még mondta is hogy legalább célba értem pontszerző helyen. Hát ja, legalább! :D Massa én nem tudom mit csinált, de már megint kicsit ideges volt és kapkodott. Tényleg elég vicces, hogy már háromszor ajándék ponokat kap! Jól csinálja. Hami is kapkodosra vette a figurát, nem értem miért, mert már megmutatta, hogy tud ő higadtan is menni, de úgy látszik a vége felé nem tud a nagy nyomás miatt higgadt maradni, de Massa sem. Kíváncsi leszek a kínaira, majd megint egymást kilökdösik, aztán ámulnak és bámulnak, hogy Kubika megnyeri a vbt!
Ja és hogy motor hiba miatt állt ki Kovi, hoppá, a merci a vége felé kezd szétesni? Izgalmas véghajrára számíthatunk!
Én nem örülök, hogy 3. lett, ez nagyon gáz, nem mert neki elsőnek kellett volna lennie, Basszus az a rohadt 1 kanyar! Bezzeg ilyenkor lesz második az időmérőn, mikor hátrányba kerül emiatt, mikor meg 4. vagy 6. na akkor meg azért! Ennyire hogy ne legyen neki szerencséje, hát én ezt már nem bírom. Most Kínában hogy drukkoljak neki hogy hányadik legyen az időmérőn? Ja meg még a tankolását is elrontották, miért!  :crybaby:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Október 12, 11:33
Válasz #47

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
      :king:  Alonso megint ügyes volt!!   :king:
  Kubica, is jól ment! Lehet, hogy a végén, tényleg világbajnok lesz?!
Kimi is jól, ment örülök a 3. helyének!
Massa, meghát a 7. helyen....  :8:
Csak Hamiltont sajnálom, de még nincs veszve minden!!! Hajrá!!!
Amúgy Kubica, nagyon jól védte, Kimivel szemben magát, nagyon ügyes volt!!
Pedig Kimi, hogy rá ment már!! De végülis nem sikerült megelőznie.
Még arra, vagyok kíváncsi, hogy Massát büntetik-e..  ::-)
Na meg az elejét, meg kell néznem mert arról lemaradtam.
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Október 12, 10:36
Válasz #46

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Gratula Alonsonak, mert ez most nem a szerencsén múlt. El se hiszem, hogy ennyire jó lett a Renault. Sajnos az elejét nem láttam, csak ismétlésből, de Hamilton is és Massa is megérdemli a büntetés. Azt meg még nem tudni, hogy Bourdist vagy megint Massát büntetik meg, mert akkor az 1pont is odaveszhet. Kimi megint nem volt túl szerencsés, de legalább szerzett 6pontot, és grat Kubicának is. A 2 jó barát együtt volt a pódiumon. :)Viccesek voltak. Majd a délutáni ismétlésben megnézem az első órát.




Ja most látom, hogy már megkapta a büntit. Na akkor 5pontra csökkent a különbség.

2008. Október 12, 10:35
Válasz #45

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Most olvasom, hogy Bourdais kapta a 25 másodperces bűntit a Massás eset miatt, így a 6. helyről a tizedikre csúszott vissza, ami nem jelent mást, mint hogy Massa meg a hetedikre ugrott fel. Ezt f*szán összehozták, ez egy vicc.
http://f1vilag.hu/cikk/20081012/Bourdais_buntetest_Massa_plusz_pontot_kapott

Elküldve: 2008. Október 12. - 10:35:20
Ja, remélem mindenki megnézte már reggel hatkor!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek