Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: HIVATALOS: Schumaher viszatér, a Mercedes versenyzője lesz  (Megtekintve 20000 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 27, 19:31
Válasz #51

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Már több fórumozóval végigsakkoztad ezt a Kimi-Massa párharcot, úgyhogy én nem mennék bele, de szerintem Kimi egyértelműen jobb volt Massánál.
Tudomásom szerint Kimi VB címet nyert Massa pedig nem.
Ami utána jött Kimi és a Ferrari között azt pedig mindenki jól ismeri, szóval felesleges itt számokkal dobálózni.

Kimi Massánál jobb pilóta, ez tök nyílvánvaló. A lehetősége lényegesen rosszabb volt, hogy ezt megmutassa.

Alonso és Hami esete pedig kb. hasonlít az előző páros helyzetére annyi különbséggel, hogy ott NYÍLTAN Hamit támogatta a csapat, Kimi esetében ez nem látszott ennyire (bár úgy volt). Hami kíváló pilóta, de annak ellenére nem tudta úgy verni Alonso-t, hogy brutális támogatást kapott vele szemben.
Trullit én személy szerint nagyon szeretem, de nem rémlik, hogy bármikor is megközelítette volna Alonsot.

Amúgy meg tök jó, hogy ennyire bízol Massában, ebből látszik, hogy milyen hű rajongó vagy.
Csak arra kérlek, hogy ne dobj egy hátast, ha netán mégis tévednél.

Én Schumitól egyértelműen egy 8. VB címre számítok a következő 3 szezonban, de hazudnék ha azt mondanám, hogy ez simán fog menni. Csak a mérhetetlen fanatizmusom mondja, hogy ő a legjobb és nincs ellenfele. Az igazság az, hogy kihagyott 3 évet és elmúlt 40. A józan ész azt diktálja, hogy labdába se fog rúgni, de mégis milyen rajongó lennék, ha így állnék hozzá? Szurkolok, mert hiszek benne és tudom, hogy mire képes. Megvan benne a győzelem, de azért a nyakamat nem tenném rá.

Csak arra kérlek, hogy te se tedd ezt Massával, mert nem kizárt, hogy pofára fogsz esni...

Szia Freedom!
Jó újra látni!
Mi is ezt mondjuk neki, de hát mintha falnak beszélnénk. És amit írtál Schumis rajongásodról, hát én is így vagyok Kimivel, hiszek benne és számomra ő a legjobb, de Replica ezt sem fogja fel, és belénk köt, hogy mert Kimisek vagyunk. Azt elmondom neked hogy lenézi a Kimiseket.
Fura lesz amúgy Schumit merciben látni, és hasonló festése lesz mint 2005-ben a Mclaren, olyan fura lesz őt fekete autóban látni piros helyet. És az hogy miért nem a Ferrari, hát mert sok ott a gerinctelen ember, ráadásul az egyik az elnök másik meg a csapatfőnök. Sokan úgy kalkulálnak hogy majd visszatér 2011-ben a Ferrarihoz Massa helyére, végül is lehetséges, de szerintem amit Freedom is írt, ott van Brawn bácsi a mercinél, nem hinném hogy visszamenne a Ferrariba, mert ott nincs Brawn, hanem egy gerinctelen féreg, aki nagyon szarul is vezeti a csapatot! Schumi sem hülye látta most  is meg tavaly is a dolgokat a Ferarinál, és csóválta a fejét, hát igen mert szánalmasak azért!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. December 27, 19:26
Válasz #50

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Régebben én is azt csináltam,hogy szidtam azokat a pilótákat akik nem voltak szimpik.Aztán rájöttem semmi értelme.

Nem az a baj, hogy szidjuk a másikat, mert ez is egy vélemény.

Ahány rajongója van egy pilótának legalább 2x annyi ellensége is akad. Ez így normális ezzel nem lehet mit tenni. El kell fogadni.

Csak próbáljuk meg elismerni a másik sikerét is. Én utálom Hamit, de igenis be kell látnom, hogy a top3-ban benne van a 2010-es szezon pilótái közt. Elismerem, hogy jó pilóta, de ettől még nem szeretem.

Én Schumi őrült vagyok és őt várom elsőnek jövőre, de rettegek Alonso-tól, mert nagyon meg fogja szorongatni a kedvencem. De mondhatnám Hamiltont, Massát és Vettelt is, akiket szintén komoly ellenfélnek tartok.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. December 27, 18:53
Válasz #49

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Reálisan látod a dolgokat!Végre jó ilyet is olvasni!
Manapság nem is divat leírni az elenfelet, csak erre még sokan nem jöttek rá! :)

Régebben én is azt csináltam,hogy szidtam azokat a pilótákat akik nem voltak szimpik.Aztán rájöttem semmi értelme.

Szerintem semmi értelme annak,hogy ki a jobb.Minden pilóta másban jobb.
Az igaz vannak versenyzők akik kiemelkednek valamivel.
Schumi egy kivételes versenyző és biztosan ugyan úgy fog küzdeni ahogy a fiatalok.Mindent el fog követni,hogy megszerezze a 8. VB címét.

Személy szerint én annak örülök a legjobban,hogy láthatom majd Lewis és Schumit egymás ellen versenyezni a VB címért :) :cheerful_h4h: .Annyira fura lesz két külön generáció.Már alig várom. ;D


2009. December 27, 18:16
Válasz #48

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Freedom: Az a baj, hogy Replica ezt se fogja megérteni, pedig tényleg jól leírtad. :)

2009. December 27, 17:22
Válasz #47

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

Én Schumitól egyértelműen egy 8. VB címre számítok a következő 3 szezonban, de hazudnék ha azt mondanám, hogy ez simán fog menni. Csak a mérhetetlen fanatizmusom mondja, hogy ő a legjobb és nincs ellenfele. Az igazság az, hogy kihagyott 3 évet és elmúlt 40. A józan ész azt diktálja, hogy labdába se fog rúgni, de mégis milyen rajongó lennék, ha így állnék hozzá? Szurkolok, mert hiszek benne és tudom, hogy mire képes. Megvan benne a győzelem, de azért a nyakamat nem tenném rá.

Reálisan látod a dolgokat!Végre jó ilyet is olvasni!
Manapság nem is divat leírni az elenfelet, csak erre még sokan nem jöttek rá! :)

2009. December 27, 17:19
Válasz #46

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Csak arra kérlek, hogy te se tedd ezt Massával, mert nem kizárt, hogy pofára fogsz esni...

Szerintem ez már megvolt neki.

2009. December 27, 17:11
Válasz #45

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Pont ezt mondták Kimi érkezésekor is. Emlékszel még mit mondott Wéber Gábor? Massa addig örüljön, amíg 2006-ot mutat a naptár! Nos, utána nem győzött elnézést kérni.
Massa már nem az a srác, aki a Sauberben ült, ezt kéne felfogni. Nem kispiké és Fisichella. Alonsot meg Trulli és Hamilton is megverte, és Massa inkább Hamilton, mint Trulli!

Már több fórumozóval végigsakkoztad ezt a Kimi-Massa párharcot, úgyhogy én nem mennék bele, de szerintem Kimi egyértelműen jobb volt Massánál.
Tudomásom szerint Kimi VB címet nyert Massa pedig nem.
Ami utána jött Kimi és a Ferrari között azt pedig mindenki jól ismeri, szóval felesleges itt számokkal dobálózni.

Kimi Massánál jobb pilóta, ez tök nyílvánvaló. A lehetősége lényegesen rosszabb volt, hogy ezt megmutassa.

Alonso és Hami esete pedig kb. hasonlít az előző páros helyzetére annyi különbséggel, hogy ott NYÍLTAN Hamit támogatta a csapat, Kimi esetében ez nem látszott ennyire (bár úgy volt). Hami kíváló pilóta, de annak ellenére nem tudta úgy verni Alonso-t, hogy brutális támogatást kapott vele szemben.
Trullit én személy szerint nagyon szeretem, de nem rémlik, hogy bármikor is megközelítette volna Alonsot.

Amúgy meg tök jó, hogy ennyire bízol Massában, ebből látszik, hogy milyen hű rajongó vagy.
Csak arra kérlek, hogy ne dobj egy hátast, ha netán mégis tévednél.

Én Schumitól egyértelműen egy 8. VB címre számítok a következő 3 szezonban, de hazudnék ha azt mondanám, hogy ez simán fog menni. Csak a mérhetetlen fanatizmusom mondja, hogy ő a legjobb és nincs ellenfele. Az igazság az, hogy kihagyott 3 évet és elmúlt 40. A józan ész azt diktálja, hogy labdába se fog rúgni, de mégis milyen rajongó lennék, ha így állnék hozzá? Szurkolok, mert hiszek benne és tudom, hogy mire képes. Megvan benne a győzelem, de azért a nyakamat nem tenném rá.

Csak arra kérlek, hogy te se tedd ezt Massával, mert nem kizárt, hogy pofára fogsz esni...

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. December 27, 12:39
Válasz #44

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése


Bár egy kicsit elkanyarodtunk a topiktól, de szerintem próbáld meg egy kicsit ízlelgetni azt a gondolatot, hogy bizony Alonso jó esélyel verni fogja Massát.
Rosszul esne egy hidegzuhany, szóval csak szép lassan kortyolgasd ezt a gondolatmenetet...

Pont ezt mondták Kimi érkezésekor is. Emlékszel még mit mondott Wéber Gábor? Massa addig örüljön, amíg 2006-ot mutat a naptár! Nos, utána nem győzött elnézést kérni.
Massa már nem az a srác, aki a Sauberben ült, ezt kéne felfogni. Nem kispiké és Fisichella. Alonsot meg Trulli és Hamilton is megverte, és Massa inkább Hamilton, mint Trulli!

2009. December 27, 03:10
Válasz #43

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
azt hogy miért nem Schumi jött, azt nem tom

Mert Schumi nem hülye, tudott jobbat a Ferrarinál.
Nem is csapatról van szó, csak  egy személyről, úgy hívják az illetőt, hogy Ross Brawn.

Anno volt egy triumvirátus (Schumi, Todt, Brawn), amely verhetetlen volt. Hatalmas csapatot alkottak és bizony a Ferrari is ettől szárnyalt. Amióta ez a hármas felbomlott csak egyre mélyebbre süllyednek. Továbbra is top csapat, ez kétségtelen, de az a plusz szikra hiányzik belőle.

Na ez az ami részben visszajöhet jövőre. Schumi és Brawn brutálisat fog alkotni.

Nem, ahogy Kimi ligazolásakor is megmondtam, Massa lesz a jobb! :)

Bár egy kicsit elkanyarodtunk a topiktól, de szerintem próbáld meg egy kicsit ízlelgetni azt a gondolatot, hogy bizony Alonso jó esélyel verni fogja Massát.
Rosszul esne egy hidegzuhany, szóval csak szép lassan kortyolgasd ezt a gondolatmenetet...

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. December 26, 17:06
Válasz #42

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése


És te nem félsz?
Nem, ahogy Kimi ligazolásakor is megmondtam, Massa lesz a jobb! :)
: 2009. december 26. - 17:05:33
Alonso egy kicsit kemény dió lesz szerintem, bár az utóbbi 2 szezonban Massa is eléggé meggyőző, de Alonsot jobb versenyzőnek tartom.
Alonsonak is kemény dió lesz Massa.

2009. December 26, 16:31
Válasz #41

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Alonso egy kicsit kemény dió lesz szerintem, bár az utóbbi 2 szezonban Massa is eléggé meggyőző, de Alonsot jobb versenyzőnek tartom.

2009. December 26, 16:16
Válasz #40

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Massát szeretik az oalaszok.

Túlzottan is.

Idézet
Bár elhiszem, hogy nem örülsz ő Alonso csapattársa, mert félsz.

És te nem félsz?

2009. December 26, 14:54
Válasz #39

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Témát terelve..

Szerintetek lehet a Mercedes Gp előnye az, hogy Shumi, aki 14 évig volt a Ferrarinál, tehát ismeri a gyengéit, illetve az erősségeit a csapatnak, tehát lehet ez előny a jövőre nézve? :)

Szerintem igen, mert Shumi az aki ismeri a csapatot leginkább, lehet hogy előnyükre válik a dolog...elképzelhető szerintem :)

2009. December 26, 12:54
Válasz #38

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Alonso nem kerül oda akkor is hőzöngenének az Olaszok. Az lett volna jó ha az olaszok számára. Ha Massat is elzavarják Kimivel együtt. Most a Schumi Alonso páros lenne a legerősebb .Kettő átlagos pilótát cseréltek volna lenne két nagy pilótára. Helyette most tarthatnak a mercedestől mert sokkal veszélyesebbek lettek mint ha Kimi került volna oda vagy Massa.
Álmaidban. Schui nem komálja Alonsot, az annak mocskos húzásai miatt, sosem lenne a csapattársa. Massát szeretik az oalaszok, nagyon is! Bár elhiszem, hogy nem örülsz ő Alonso csapattársa, mert félsz. :)

2009. December 25, 20:56
Válasz #37

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Kibe kötöttem bele? :zizi: A téynt mondtam el, hogy Kimi ment, és a helyére Alonso helyett jöhetett volna Schumi, akkor most az olaszok sem hőzöngenének. Engem Kimi már nem érdekel, nem is Forma 1-es versenyző.
Alonso nem kerül oda akkor is hőzöngenének az Olaszok. Az lett volna jó ha az olaszok számára. Ha Massat is elzavarják Kimivel együtt. Most a Schumi Alonso páros lenne a legerősebb .Kettő átlagos pilótát cseréltek volna lenne két nagy pilótára. Helyette most tarthatnak a mercedestől mert sokkal veszélyesebbek lettek mint ha Kimi került volna oda vagy Massa.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek