Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Segítségkérés  (Megtekintve 6620 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 12, 20:43
Válasz #21

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én egyáltalán nem kaptam meg az októberit és a decemberit, és úgy hogy én kifizettem már, de mégsem kaptam meg. Szóval én befejeztem velük. Többet nem veszek f1 racinget, amúgy is nem kötöttek le a cikkek, kezdet érdektelenné válni, volt hogy csak átlapoztam az újságot és ennyi volt.

Amúgy velem is ugyan ez van.Régen minden cikket elolvastam most meg én is csak átlapozom és kész.Én minden hónapba megvettem,de most nagyon elgondolkozok,hogy mit csináljak.


2010. Január 12, 20:35
Válasz #20

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én is annyira mérges vagyok,mert az októberi újságról meg a decemberiről is lemaradtam.Az összes létező újságost bejártam.Az a legdühítőbb,hogy a nagy újságos boltokba azt se tudják mi az az F1 racing. :mad: A Smart boltról már ne is beszéljünk...a kis szőke csajok nem is ismerik az újságokat.Hiába kérdezem,hogy volt-e egyáltalán,vagy csak elfogyott csak néznek rám.
Am Márti te megkaptad a decemberit?Mert én egész decemberbe kerestem és nem találtam.Ebbe a hónapba is kerestem,de azt mondták,hogy dec 28-án kiküldték,de már 31-én vissza is vitték.Össze vissza beszélnek.Sokszor gondoltam,hogy írok nekik,de mostmár tényleg felhívom őket vagy valami.Én 2007 óta veszem és egy minden számot megvettem.De a tavalyiból 2 szám is kimaradt.

Én egyáltalán nem kaptam meg az októberit és a decemberit, és úgy hogy én kifizettem már, de mégsem kaptam meg. Szóval én befejeztem velük. Többet nem veszek f1 racinget, amúgy is nem kötöttek le a cikkek, kezdet érdektelenné válni, volt hogy csak átlapoztam az újságot és ennyi volt.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 11, 19:49
Válasz #19

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Igen dühős vagyok mert két újságot nem kaptam meg, igaz nem írtam nekik, csak telefonáltam, de mit tudnak csinálni pénzt nem adják vissza, ugye az előfizetős dolog azt hiszem összegben úgy jön ki, hogy olyan mintha egy újságot ingyen kapnál vagy valami iylesmi,mindegy lényeg olcsóbban jössz ki ha előfizetsz a 12 lapszámra, mintha megvennéd az újságosnál. Az a baj, hogy már nem érdekel ez az egész annyira mert nem tudok semmit tenni, most ha megkapom a két elmaradt újságot januárban esetleg akkor mit kezdjek velük, már nem fogom őket elolvasni, sajnos ugye tavaly az f1 is kicsit unalmas volt, ahogy írtad néha már nyűg, és ezzel az egész f1 racingel is így vagyok, minek foglakozzak már vele elmúlt, ennyi, többet nem fizetek elő, két újság meg nem a világvége, ha úgy vesszük akkor pénzben egy újságot buktam el, hát ez van beletörődtem, és ezért mondom aki elő szeretne fizetni az most ne tegye, szerintem várjon még, érdeklődjön hogy megkapják-e időben stb stb.
De ami tényleg még mindig felháborít az az hogy tényleg semmi értesítés miért késnek az újságok, legalább az előfizetőknek akik befizették előre a pénzt, úgymond megbiztunk bennük, hogy amit ígértek azt megkapjuk de ez nem így történt és pofátlanul szarnak ránk minket értesíteni. Tényleg ennyit erről, mert nem érdemes ezen idegeskedni, mert ezek a dolgok megszokottak nálunk.

Én is annyira mérges vagyok,mert az októberi újságról meg a decemberiről is lemaradtam.Az összes létező újságost bejártam.Az a legdühítőbb,hogy a nagy újságos boltokba azt se tudják mi az az F1 racing. :mad: A Smart boltról már ne is beszéljünk...a kis szőke csajok nem is ismerik az újságokat.Hiába kérdezem,hogy volt-e egyáltalán,vagy csak elfogyott csak néznek rám.
Am Márti te megkaptad a decemberit?Mert én egész decemberbe kerestem és nem találtam.Ebbe a hónapba is kerestem,de azt mondták,hogy dec 28-án kiküldték,de már 31-én vissza is vitték.Össze vissza beszélnek.Sokszor gondoltam,hogy írok nekik,de mostmár tényleg felhívom őket vagy valami.Én 2007 óta veszem és egy minden számot megvettem.De a tavalyiból 2 szám is kimaradt.


2010. Január 11, 15:26
Válasz #18

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Igen dühős vagyok mert két újságot nem kaptam meg, igaz nem írtam nekik, csak telefonáltam, de mit tudnak csinálni pénzt nem adják vissza, ugye az előfizetős dolog azt hiszem összegben úgy jön ki, hogy olyan mintha egy újságot ingyen kapnál vagy valami iylesmi,mindegy lényeg olcsóbban jössz ki ha előfizetsz a 12 lapszámra, mintha megvennéd az újságosnál. Az a baj, hogy már nem érdekel ez az egész annyira mert nem tudok semmit tenni, most ha megkapom a két elmaradt újságot januárban esetleg akkor mit kezdjek velük, már nem fogom őket elolvasni, sajnos ugye tavaly az f1 is kicsit unalmas volt, ahogy írtad néha már nyűg, és ezzel az egész f1 racingel is így vagyok, minek foglakozzak már vele elmúlt, ennyi, többet nem fizetek elő, két újság meg nem a világvége, ha úgy vesszük akkor pénzben egy újságot buktam el, hát ez van beletörődtem, és ezért mondom aki elő szeretne fizetni az most ne tegye, szerintem várjon még, érdeklődjön hogy megkapják-e időben stb stb.
De ami tényleg még mindig felháborít az az hogy tényleg semmi értesítés miért késnek az újságok, legalább az előfizetőknek akik befizették előre a pénzt, úgymond megbiztunk bennük, hogy amit ígértek azt megkapjuk de ez nem így történt és pofátlanul szarnak ránk minket értesíteni. Tényleg ennyit erről, mert nem érdemes ezen idegeskedni, mert ezek a dolgok megszokottak nálunk.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 11, 15:06
Válasz #17

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Azért egy ilyen neves szaklaptól elvárható lenne, én ugy gondolom!
Én biztos baromi morcos lennék!Merg gondolom ti is azok vagytok akik előfizetők!
Hát ilyen nincsen!Akkor adják vissza a lóvét, vagy valami!
Legalább egy levél, vagy bármi!
Telefonon se lehet elérni őket?Akkor az már gáz, tényleg!
Bár lehet jobb is, mert páran leüvöltenék lehet a haját, annak aki felveszi a telefont :)

2010. Január 11, 14:56
Válasz #16

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Így van legalább ennyit de semmi, hát mondom többet soha nem fizetek elő f1 racingre meg szerintem másra sem, nem bízok bennük. És tényleg csak az dühít hogy semmit sem közölnek veled, mert ha írnának valamit hogy bocs a kellemetlenségért akkor, én tényleg megértem de így nem, és mint látod be sem jön a honlapjuk, szóval gázos a történés!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 11, 14:27
Válasz #15

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De mondjuk azért a minimum az lenne, ha kiértesítenének, h gondjuk van!
Egy elnézést vagy valami! Ezt ált így szokták!
Jó , én nem vok előfizető, pár ujságott vettem csak még régebben!
De elég valószínűnek tartom, h nem kicsit fel lennék háborodva, azon, hogy használják a pénzemet!

2010. Január 11, 14:12
Válasz #14

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy hol tudnám megrendelni mielőbb az F' racing című magazint? És mikor jelenik meg ebben a hónapban?
Köszönöm!

A decemberi újságban szokott lenni csekk, vagy a januáriba, de ha nincs akkor online-on lehet megrendelni: www.f1racing.co.hu
Amúgy nem jön be ez a honlapjuk sem, szóval tényleg pénzügyi gondok lehetnek, én például előfizető voltam, és nem kaptam meg az októberit és a decemberit, szóval gondold meg hogy előfizetsz. Azt azért elmondom hogy két éve vagyok előfizető és csak tavaly szeptemberben kezdődtek ezek a problémák, hívtam őket telefonon, de csak csöngött, csöngött, csöngött és nem veszik fel, szóval inkább várd meg míg helyre áll ez mert az, hogy a szeptemberit megkapod októberben hát nem valami jó, mert majdnem mindent tudok már a híreket a sztorikat. És akkor ennyi erővel miért nem küldik ki a két újságot, értitek a szeptemberit október közepén kaptam és akkor már az októberit miért nem küldték, miközben az újságosnál lehetett kapni. Egyszerűen érthetetlen! Ennyit Wéber Gabikáról is, valamit jó lenne már közölniük, valami levelet küldenie az előfizetőknek, hogy bocsika de valami gubanc van és szíves elnézésedet kérjük, de semmi, és ez a legfelháborítóbb, vagy bárki más mondjon már valamit, hogy mi történt az újságokkal!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 10, 22:35
Válasz #13

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát az nem kifejezés,hogy össze-vissza jelenik meg az újság. :disgust: Debrecen összes újságosánál néztem a decemberi számot és mindegyik mást mondott.ez egyik azt,hogy még meg se jelent,a másik nem is tudott róla semmit,a harmadik meg hogy elfogott.Én már nem tudom mit csináljak.Két számról maradtam le így tavaly.Esküszöm most már írni fogok nekik,hogy küldhetnék normálisan. :mad:

Megpróbálok az egyik szimulátoros közösségnél "puhatolózni", ahol korábban Wéber Gabi versenyzett, ugyanis mint tudva levő, ő az újság főszerkesztője, s hátha valaki arról az oldalról tartja vele aktívan a kapcsolatot. :) De már nekem is hiányzik, úgy unatkozok, hogy semmit se tudok olvasni. :S

2010. Január 10, 15:35
Válasz #12

ALÁZÓ

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 464
    • Profil megtekintése
Ö...úgy tudom pénzügyi gondjaik vannak, lehet lehúzzák a rolót!

2010. Január 10, 15:01
Válasz #11

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Szia!

Előbbire nem tudok válaszolni, talán azt hiszem az e-mail címükre kellene írnod ez ügyben. Utóbbit meg szerintem jó néhány szeretnénk megtudni, ugyanis mostanság eléggé össze-vissza jelenik meg.  ??? :dry:

Hát az nem kifejezés,hogy össze-vissza jelenik meg az újság. :disgust: Debrecen összes újságosánál néztem a decemberi számot és mindegyik mást mondott.ez egyik azt,hogy még meg se jelent,a másik nem is tudott róla semmit,a harmadik meg hogy elfogott.Én már nem tudom mit csináljak.Két számról maradtam le így tavaly.Esküszöm most már írni fogok nekik,hogy küldhetnék normálisan. :mad:


2010. Január 10, 14:07
Válasz #10

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy hol tudnám megrendelni mielőbb az F' racing című magazint? És mikor jelenik meg ebben a hónapban?
Köszönöm!

Szia!

Előbbire nem tudok válaszolni, talán azt hiszem az e-mail címükre kellene írnod ez ügyben. Utóbbit meg szerintem jó néhány szeretnénk megtudni, ugyanis mostanság eléggé össze-vissza jelenik meg.  ??? :dry:

2010. Január 09, 19:33
Válasz #9

tigriske86

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy hol tudnám megrendelni mielőbb az F' racing című magazint? És mikor jelenik meg ebben a hónapban?
Köszönöm!

2009. November 05, 18:17
Válasz #8

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése


2009. November 05, 17:24
Válasz #7

ferrarifan

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 15
    • Profil megtekintése
Nagyon szépen Köszönöm!!!! :king: :king: ;)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek