Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Gran Turismo társalgó  (Megtekintve 16094 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. április 04, 16:33
Válasz #38

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
PC-n még mindig az rfactro legjobb. Mostanában én is rákattantam.

2010. április 04, 16:05
Válasz #37

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Az a baj hogy már nem vagyok akkora gamer mint régebben. Nem hiszem hogy kihasználnám a konzolt.

Ps2-vel toltam egy darabig meguntam, wii-vel is volt dolgom azt is hanyagoltam rendesen.

Lehet hogy nekem marad az rFacor pc-n..

2010. április 04, 15:28
Válasz #36

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Egy komoly játékosnak már alap a HDTV, nem a képcsöves tévék évtizedében élünk. PS3-at meg már egész jó árban lehet kapni, kevesebb, mint egy gamer pc.

2010. április 04, 15:06
Válasz #35

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Egészen biztos hogy nagy durranás lesz a GT5! Az én esetemben viszont eléggé hiányos a felszerelés egyelőre...

Végülis csak egy HD tv, egy ps3, és maga a játék hiányzik, amúgy minden adott! lol :yes:

2010. április 04, 13:09
Válasz #34

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Na a 3D szimulátort semmi nem überelheti, csak a valós vezetés. Milyen élmény lesz!

2010. április 04, 07:05
Válasz #33

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Gran Turismo 5 már 3D-ben?
2010. április 03. szombat, 06:50 Andris

Több mint ezer választható autó, lélegzetelállító grafika, nulla hiányosság. A szimulátor amelyre évek óta várnak a konzol rajongók. A Polyphony Digital minden bizonnyal minden igényt ki fog elégíteni hosszú évek óta fejlesztés alatt álló játékával a GT5-el.

Ha ez még nem lenne elég, a Sony bejelentette, hogy a GT5 a játékpiacon  szinte egyedülálló módon 3D-ben is meg fog jelenni.

A Sony Quore magazin szerint a Gran Turismo 5 lesz az egyik azon 6 játék közül,  amelyet a Sony nyáron 3D-ben kíván piacra dobni.
Azonban a megjelenési dátumot a Sony még nem erősítette meg, így nagy meglepetés lenne ha valóban már nyáron kijöhetne a GT sorozat legújabb tagja.

A 3D-s élmény kihasználásához szükségük lesz a játékosoknak egy "aktív záras" 3D szemüvegre. Azonban a 3D-s játékélményhez nélkülözhetetlen lesz egy olyan monitor, amely támogatja ezt a technológiát. A tehetősebbek számára a Sony már kiadta Bravia HD 3D televízióit melyek már alkalmasak a 3D kiaknázására. A legnagyobb probléma ezzel kapcsolatban hogy az új fejlesztésű televíziók ára nagyjából 3500 amerikai dollárra taksálható, így ez egyelőre csak kevesek számára lesz elérhető.


2010. Március 11, 17:47
Válasz #32

Balu

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 23
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Remélem az idén már tényleg kijön. Elég sokat kell rá várni. A GT5P pedig már nem elegendő "szomjoltónak". Viszont a hangok végre jónak tűnnek az új videók alapján.

2010. Március 06, 19:34
Válasz #31

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tartalmas játék lesz. A Rally része is.

2010. Március 06, 19:19
Válasz #30

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2010. Február 09, 15:26
Válasz #29

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ráaádsul az élethű grafika legalább annyit tesz a valós érzethez hozzá, mint az irányítás.
A GT ezen a téren verhetetlen lesz. 1920X1080-as felbontás 60FPS-sel! Soha nem látott kidolgozottságú belső nézet. Soha nem látott mennyiségű poligonból felépített autók! Emellé jön a kiváló fizika és irányítás.

2010. Február 09, 13:16
Válasz #28

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Most ebben Replica mellett vagyok. Játszottam a játékkal és (igaz nem a teljes de nem is a prolugue volt) nagyon jó volt. Talán nem éri el az rFactor vagy az LFS fizikáját de azért már nincs annyira lemaradva tőle. Csak hát a grafika..... Na ez az ami nagyon el lett találva szerintem. Fény árnyékhatás és a kidolgozottság is bravúros. De mondjuk szerintem a GT sorozat sose azért volt, hogy edződjünk és tanuljunk vezetni inkább a szórakozás jegyében készültek.


Battlefield Bad Company 2 forever!!!!!!!!!!!!!  :clap1:   :D

2010. Február 07, 19:06
Válasz #27

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Massa is azzal játszik, tehát, ha neki jó, akkor nekem is.

xD

2010. Február 07, 18:52
Válasz #26

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Az F1 CH-t élvezetesebb Forma 1-nek tartom, mégha nem is olyan hardcore szimulátor. Massa is azzal játszik, tehát, ha neki jó, akkor nekem is.

2010. Február 07, 18:33
Válasz #25

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Replica tévedsz, de semmi értelmét nem látom, hogy ezen vitatkozzunk!

Soha semmiben, nem adsz igazat a másiknak, még akkor sem ha teljesen egyedül vagy a véleményeddel, és egyáltalán nincsen igazad.

Nevetséges hogy a Ps3 F1CH-t hasonlítod a PC-s szimulátorokhoz...

2010. Február 07, 17:55
Válasz #24

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Jah, a Gran Turismo-sorozat a valódi szimulátor, akkor az F1-es csapatok miért mind rFactor-alapú szimulátorokat fejlesztenek ki? A GP2 pilóták miért működtek közösen a magyar SiMCo mod csapattal, hogy létrehozzanak egy élethű GP2 szimet? :)
Egyszerű oka van, az rfactor PC-s játék, ráadásul a motorja sokkal olcsóbb, mint a dollármilliókba kerülő GT-é. Loeb anno kipróbálta a GT4-et, amiről video is van, és le volt nyűgözve.
: 2010. február 07. - 17:52:08
Na végre, itt van egy igazi szimulátoros!  O0

Nem mondom, hogy a GT-ben nem törekednek a valósághű fizikára, de biztos vagyok benne, hogy a PC-s sim-ek mindig egy lépéssel a GT előtt járnak.

A GT pedig grafikában jár a Pc-s játékok előtt...
Én az rfactortól sem vagyok elájulva, sokkal többet játszok a PS3-as F1 CH-val. Ami meg az igazi szimulátort jelenti, nála a Richard Burns Rally az, ahhoz képest az rfactor egy mezei Arcade játék.
: 2010. február 07. - 17:53:52
Tudom, hogy szimulátor már GT4-eztem ps2-n, és tudom hogy nem lehet neked elmagyarázni, de az Rfactor, és a Live for speed az igazi sim-ek.
A GP Legends pl élethűbb az rfactornál, nekem a factor még jó beállításokkal is furán viselkedik.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek