Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Gratula Palik(omnak) + Gyulám-nak  (Megtekintve 16110 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 10, 20:56
Válasz #20

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én simán odaadnám egy másik csatornának a közvetítési jogot. Az RTL nem töri magát túlságosan a színvonalas közvetítésekért!

Hát azt én is eltudnám viselni..ha nem ők közvtítenék...szó szerint színvonalon aluli..de még csak a határt sem súrolja!
Elfogultak, pofátlanul pimaszok, és mellesleg elég sokszor eltérnek a tárgytól!
Ez mind oltári zavaró...ki kíváncsi a hülyeségeikre?
Komolyan úgy elmagyaráznék nekik néhány dolgot...de gondolom falra hányt borsó lenne!

2009. Szeptember 10, 20:10
Válasz #19

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én simán odaadnám egy másik csatornának a közvetítési jogot. Az RTL nem töri magát túlságosan a színvonalas közvetítésekért!

2009. Szeptember 10, 12:27
Válasz #18

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerintem nem csak a Palik aki nem normális ott teljesen...Gyula GP dettó!És még sorolhatnám....
: 2009. szeptember 10. - 12:26:52
Meg már előre a frász kerülget a 7végétől ezen a téren :doh: :idiot2:

2009. Szeptember 10, 11:27
Válasz #17

Bizsu

  • fejleszt?mérnök
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 124
    • Profil megtekintése
Van némi igazságotok, de mégis csak jobb mint amikor szegény Knézy közvetítette. Ezzel nem akarom őt bántani.

2009. Szeptember 09, 18:15
Válasz #16

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Háát nagyjából egyetértek veled, mostanában nagyon el van szállva magától, és semmi színvonala nincsen a közvetítéseknek. Kellene egy szakkomentátor...

2009. Szeptember 09, 08:16
Válasz #15

golf05

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 9
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az RTL klub F1 közvetítéseit a Palik rontja el. (Zárójelben jegyzem meg a monzai közvetítésnél ismét elfelejtett köszönni a nézőknek!) De nézzük el neki, hisz tudjuk, hogy egy TAPLÓ! Én állítom, hogy a Palik azt képzeli magáról, hogy az F1-es közvetítések róla szólnak, és egész végig löki a hülye megjegyzéseit, azzal az idióta röhögésével. Gondolom a hungaroringes befolyása miatt senki sem meri neki megmondani, hogy borzalmas amit csinál a közvetítések alatt, és azt hiszi, hogy valaki kíváncsi arra, hogy hogy szapulja Gyuszit.
Pedig Lacikám, ha olvasod e pár soromat el kell hogy szomorítsalak: EGY RAKÁS SZ.R, amit művelsz! Ha a sok újgazdag barátod, akik fényeznek téged csak azért, hogy 2010-ben kijuthassanak általad a Hungaroringre és tetszelegjenek ott, nem mondják meg a frankót.
Lacikám! Nagyon gyenge vagy! Jobban járnánk, ha a Gyulánk egyedül közvetítené az F1 versenyt is, nem csak az időmérőt!
Te Laci! Az időmérőt nem fér bele közvetíteni???? Csak a versenyt??
Bár...., nem jól fogalmaztam, mert a versenyen sem közvetítesz, hanem saját magadat szórakoztatod, mert a nézőket nem, az biztos.

2009. Szeptember 02, 10:01
Válasz #14

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát szerintem biztos lepörögne róluk! :7:
Biztos volt olyan h bombázták öket levelekkel, e-mailokkal!
Sőt ismerek is olyat aki írt nekik...de válaszra nem méltattak!

2009. Szeptember 02, 09:24
Válasz #13

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Írjunk ez RTL klubnak, hogy egy kicsit változtatni kellene a hozzáálláson?  ::-)

2009. Szeptember 02, 09:04
Válasz #12

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Az egész közvetítés baromi égő!
Volt ugy h lehalkítottam a tévét...mert már besokkoltam tőlük! :shok:

2009. Szeptember 01, 21:13
Válasz #11

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Külföldön egy kicsit komolyabb emberkék közvetítik a futamokat..

Régebben még bírtam Palikékat, de az utóbbi pár éveben nagyon idiótán viselkednek, én azt mondom elkelne már egy kis vérfrissítés! De nem Wéber, neki inkább adjanak egy versenyképes autót a feneke alá aztán versenyezzen, ahhoz ért.

2009. Szeptember 01, 21:07
Válasz #10

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Brundle-t a helyükre! :D  ;D

2009. Szeptember 01, 21:01
Válasz #9

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Azért Szabó Robi se rossz. :) Wéber Gabi meg nem csoda, hogy ért a dolgokhoz, hisz ő maga is versenyzik/versenyzett.
Szabóval az abaj, hogy ritkán van saját véeménye, általában Wéber hozzászólásira bólogat.
: 2009. szeptember 01. - 20:57:53
Szerintem Szujó is ért annyit az f1-hez mint a két idióta! Sőt, én Szujót szeretném végre kommentátor állásban, mert nagyon jól nyomja én hallgatóm őt mikor mesél az f1-ről, sztorizik, és ért hozzá, intelligensnek tartom. Ja vagy legalább ő vezetné az f1 magazint, mert a harmadik idiótától(Héder) is kiver a víz, na annak a beszólásaitól falnak, megyek le lúzerezi Fiscot meg Trullit, meg Nicket. Hát mit képzel ez, még a csapatot sem, könyörgöm. Egyszerűen semmit nem ért az f1-hez, és berakják műsorvezetőnek!
Tényleg szánalmasak , és az hogy mindenkit fikáznak, meg Gyulát cseszteti ő meg csak röhög, mert fél tőle. Palik nagyon lejáratja magát, és ezt nem csak én látom így elég sokan.
Gyulai Balázs a gáz, de ő nagyon... nem ért hozzá, ráadásul feltünően ellenszurkol. No meg ostoba poénokat enged el, amin csak ő nevet. Szerintem Szujó nem lenne jó kommentátor, ahhoz túl nyugodt, megalduna a tej a szájában. ő riporternek kiváló.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 01, 22:49 írta Replica »

2009. Szeptember 01, 20:18
Válasz #8

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerintem Szujó is ért annyit az f1-hez mint a két idióta! Sőt, én Szujót szeretném végre kommentátor állásban, mert nagyon jól nyomja én hallgatóm őt mikor mesél az f1-ről, sztorizik, és ért hozzá, intelligensnek tartom. Ja vagy legalább ő vezetné az f1 magazint, mert a harmadik idiótától(Héder) is kiver a víz, na annak a beszólásaitól falnak, megyek le lúzerezi Fiscot meg Trullit, meg Nicket. Hát mit képzel ez, még a csapatot sem, könyörgöm. Egyszerűen semmit nem ért az f1-hez, és berakják műsorvezetőnek!
Tényleg szánalmasak , és az hogy mindenkit fikáznak, meg Gyulát cseszteti ő meg csak röhög, mert fél tőle. Palik nagyon lejáratja magát, és ezt nem csak én látom így elég sokan.


Teljesen így godolom én is!
Szánalmasak.......

2009. Szeptember 01, 19:16
Válasz #7

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szerintem Szujó is ért annyit az f1-hez mint a két idióta! Sőt, én Szujót szeretném végre kommentátor állásban, mert nagyon jól nyomja én hallgatóm őt mikor mesél az f1-ről, sztorizik, és ért hozzá, intelligensnek tartom. Ja vagy legalább ő vezetné az f1 magazint, mert a harmadik idiótától(Héder) is kiver a víz, na annak a beszólásaitól falnak, megyek le lúzerezi Fiscot meg Trullit, meg Nicket. Hát mit képzel ez, még a csapatot sem, könyörgöm. Egyszerűen semmit nem ért az f1-hez, és berakják műsorvezetőnek!
Tényleg szánalmasak , és az hogy mindenkit fikáznak, meg Gyulát cseszteti ő meg csak röhög, mert fél tőle. Palik nagyon lejáratja magát, és ezt nem csak én látom így elég sokan.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 01, 17:21
Válasz #6

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Mondkuj Héder és Szujó nem szakértők, még csak nem is kommentátorok, műsorvezetők.
Sazbó és Wéber szakkomentátorkodik, ebből utóbbi komolyan ért is hozzá.
: 2009. szeptember 01. - 14:56:29
http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=gcjM6LYxS7k
Itt részletezik elég egyértelmű.

Azért Szabó Robi se rossz. :) Wéber Gabi meg nem csoda, hogy ért a dolgokhoz, hisz ő maga is versenyzik/versenyzett.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek